PDA

View Full Version : забранена любов :Д



trololobg
10-28-2012, 19:41
Здравейте,
Имам си приятелка (не много сериозна), ако мога така да се изразя, но сякаш тя не е за мен. Само че, има и още едно момиче. Тя също има приятел, но ми прави някакви намеци и ми се струва, че ме харесва, а и аз също я харесвам. И трето - с приятеля и сме в горе - долу добри отношения, от които имам някаква полза и не искам да се развалят. Кажете ми как да постъпя, че да понеса възможно най-малко поражения. Благодаря предварително.

Psyko Nuts
10-28-2012, 19:53
Щом не искаш да си разваляте приятелството, недей да правиш нищо.


с приятеля и сме в горе - долу добри отношения, от които имам някаква полза и не искам да се развалят.

И как така искаш от приятелството ви полза? О.о

fenkaaa
10-28-2012, 20:44
Щом не искаш да си разваляте приятелството, недей да правиш нищо.



И как така искаш от приятелството ви полза? О.о

И на мен това ми стана много интересно,но нали знаеш в днешно време - приятелството върви ръка за ръка с изгодата от него.

Amore-Mio*
10-29-2012, 07:05
Първо:
Щом не чувстваш нищо към настоящата си приятелка - защо още си с нея. Щом не е за теб - продължаваш напред. Но си е глупаво да си във връзка, само за да не останеш сам.
Второ:
Другото момиче също не ми изглежда от най - свестните и правилните. Замисли се. На теб би ли ти било хубаво да си във връзка с момиче, да я обичаш, а тя зад гърба ти да се сваля с други? Ако искаш да си с такова момиче - давай. Обаче съм сигурна, че докато изградиш едно минимално доверие, ще измине време, защото самия ти знаеш какви ги върши тя.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 07:51
Понякога хората бъркат приятелското отношение и закачките със сваляне и намеци. Не знам дали в твоя случай е така, но не го изключвам като вариант. Ако обаче не е така, ако връзката им не върви, те сами трябва да вземат решение, без ти да се месиш.
След като мислиш, че няма смисъл от връзката ти, защо не я прекратиш? Няма смисъл да чакаш да се появи "следващата", за да сложиш края с "настоящата".

П.П: Автора никъде не е казал, че с приятеля й са приятели, а че са в добри отношения. Т.е. примерно са колеги или съученици и той му помага с материала(нещо от тоя род :D)

anonymous708973
10-29-2012, 09:09
Здравейте,
Имам си приятелка (не много сериозна), ако мога така да се изразя, но сякаш тя не е за мен. Само че, има и още едно момиче. Тя също има приятел, но ми прави някакви намеци и ми се струва, че ме харесва, а и аз също я харесвам. И трето - с приятеля и сме в горе - долу добри отношения, от които имам някаква полза и не искам да се развалят. Кажете ми как да постъпя, че да понеса възможно най-малко поражения. Благодаря предварително.

Когато много искаш нещо, правиш така, че да го получиш.
Поражения винаги ще има.
Скъсай с приятелката си, не е краят на света и излез с другото момиче.

titinkaa
10-29-2012, 17:58
Първо:
Щом не чувстваш нищо към настоящата си приятелка - защо още си с нея. Щом не е за теб - продължаваш напред. Но си е глупаво да си във връзка, само за да не останеш сам.
Второ:
Другото момиче също не ми изглежда от най - свестните и правилните. Замисли се. На теб би ли ти било хубаво да си във връзка с момиче, да я обичаш, а тя зад гърба ти да се сваля с други? Ако искаш да си с такова момиче - давай. Обаче съм сигурна, че докато изградиш едно минимално доверие, ще измине време, защото самия ти знаеш какви ги върши тя.

+

love_brd0
10-31-2012, 16:45
А в какви отношения са сегашното ти гадже и другото момиче..най-добри приятелки,познати,непознат и...врагове??..Това също е от значение,не забравяй и да помислиш,за това как би се почувствала приятелката ти...все пак,може би изпитва нещо към теб :)

Mary_Jane_69
11-01-2012, 20:09
Ахахахаха колко познато ми звучи, само че от страна на мацката, с която ходиш.
Амииии виж ся, не е въпроса да оттървеш кожата най - лесно. Понасяй си последствията с достойнство!

Постави се на мястото на твойта мацка, какви са намеренията й към теб, чувства, ако изобщо смяташ че има такива и тн. Замисли се на нейно място ти ОК ли ще си с тази ситуация, щото на нас жените нищо не ни убягва като информация! Замисли се наистина правилно ли си постъпвал с нея досега, та да я нараниш още... Опитай се дори да я обикнеш някак, до настройка си е на самия теб, не е нищо сложно всъщност :)



А ония двамата си ги остави да са си заедно, оная ако гледа далеч зад тъй нареченото си гадже, не е гаранция, че с теб ще е различно. Хах.

Опитай се да обмислиш както трябва нещата с твоето "гадже" и тва е :) УСпех и не разочаровай момичето до себе си, ако поне веднъж те е направило истински щастлив !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rusoto_baby_f
11-01-2012, 22:22
историята ти е като от сапунен сериал

marilyn
11-02-2012, 20:10
- с приятеля и сме в горе - долу добри отношения, от които имам някаква полза и не искам да се развалят.
Ти си идиот.