PDA

View Full Version : обърканаа .. ;@



CrAzY12
10-28-2012, 20:42
Здравейте!! Искам да ви споделя нещо, а вие да ме посъветвате какво да правя .. Имам си приятел от 1 година вече, много се обичаме всичко е като по вода, но има един малък проблем .. Вече се чувствам много подтисната, защото повече време прекарвам с него от колкото с приятелите ми .. Всички започват да ми се сърдят, да ме клеветят .. Всеки се сърди за нещо .. Побърквам се .. Всички ми казват,че като си хванах гадже, забравих приятелите си .. Изляза ли с приятелите ми, гаджето ми се сърди. Остана ли при него .. приятелите ми се сърдят .. Опитвах всичко .. излизахме даже,всички заедно и половината се скараха .. и си тръгнаха .. как да угодя на всеки, трябва да избирам ли, какво да правя ?! ;ххх

rusoto_baby_f
10-28-2012, 22:27
Много е тъпо и детинско да те карат да избираш.
Имам приятелка която беше в същата ситуация и си реши проблема с разговор.Каза му, че го обича, но всеки има нужда от малко лично пространство, от малко време прекарано с приятели..и т.н.
Искам да кажа, че проблема няма да се реши сам.Сядате и говорите

ednagolqmataina
10-28-2012, 22:27
Седнете и поговорете, обясни му, че всеки има лична свобода и може да излиза с приятелите си, като се сърди си направете дори график кой кога да излиза. Разбери кои твои приятели/лки са му неприятни и не го карай да излизате с тях, за да не се карате, излизайте само с хора, които и двамата харесвате, а когато не сте заедно си излизайте и с другите, които другия човек не харесва- ето ви решение :)

Amore-Mio*
10-29-2012, 06:57
Сядате и говорите.
Обясняваш му и ме поставяш възможностите - излизате всички заедно и той се държи приятелски настроен, или си разпределяш времето така, че да имаш време и за приятелите, и за него.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 07:13
Пффф, много тъпа ситуация. Но не мисля, че единствено с гаджето ти трябва да проведеш разговор, а също и с приятелите ти. Нито те, нито той постъпват правилно, като се сърдят за глупости. Не знам, не съм попадала в такава ситуация, но около година да сте заедно, а приятелите ти да не го харесват(меко казано и то) е малко странно.

Posion...
10-29-2012, 13:44
Само запомни , че приятелите са по-важни от гаджето ти ! Ако бях на твое място , щях да избера приятелите ако се налагаше да избирам ,но при теб не се налага опитаи се да синхронизираш нещата ! :)

titinkaa
10-29-2012, 17:55
Сядате и говорите.
Обясняваш му и ме поставяш възможностите - излизате всички заедно и той се държи приятелски настроен, или си разпределяш времето така, че да имаш време и за приятелите, и за него.

+

TheBeliever
10-29-2012, 17:58
Това твоето гадже приятели няма ли?