PDA

View Full Version : Помощ?!



marcipanka111
10-28-2012, 20:43
Здравейте. Миналата зима излизах с едно момче.Но той не искаше нормални взаимоотношения,а просто да се виждаме (не говоря за сексуална връзка) защото не искал приятелка , не бил готов за връзка и аз уважих решението му. Изведнъж той спря да ми звъни при което аз също престанах.Чувствах се много зле, като парцал(макар че, между нас нямаше нищо повече от целувка(и)) и така преодолях го.Бях го махнала от приятели във фейсбук. И в един августски ден той ми искаше приятелство отново. Много се колебаех дали да го приема... и накрая го приех. Започна да ми пише отново , не му връщах... писа ме отново и от там се започна всичко... Всеки ден ме канеше на кафе , на разходка, отказах му , но не се отказваше. Бях много объркана ... продължи да ми пише , взе ми телефонния номер (понеже го бях сменила). Обади ми се каза ми че е осъзнал какво е направил но много късно,че на него може да му се има доверие. И така излезнахме, не изяснихме нищо, и още не мога да си обясня какво защо и по какъв повод. Постепенно разбрах, че в момента в който нещата между нас са приключили, е започнал НОРМАЛНА връзка с друго момиче което е постъпила с него както той с мен..и така нататък. Много ми е хубаво като съм с него,чувствам се себе си, не мога да си го избия от главата.Какво да правя? Той е на моменти, просто искам нещата веднъж за винаги да ми се изяснят... Не знам какво да направя. Той не обича да говори за такива неща...Не знам много съм объркана. Затова моля ви дайте ми съвет! Какво да направя???

Azoria
10-28-2012, 21:26
Какъв точно ти е проблема?!

rusoto_baby_f
10-28-2012, 22:15
Надявам се наистина да е осъзнал грешката си която е допуснал преди и сега нещата да се наредят.Въпреки, че и ти имаш до някъде вина за това, защото той е определил условията на ,,връзката,, ви преди, ако може да се нарече връзка и ти си се съгласила.Ако искаш да си с него си поговорете и стигнете до общо решение, нормална връзка или да се виждате само понякога както преди.Просто изрази мнението си, а не той като ти каже нещо и ти само да да да и после става така, че ти е гадно.
Смятам, че всеки допуска грешки и е въпрос на силен характер да си ги признае.

Psyko Nuts
10-28-2012, 23:00
Ако е на моменти, повярвай ми - нищо няма да излезе.

Amore-Mio*
10-29-2012, 06:52
Ако е на моменти, повярвай ми - нищо няма да излезе.

И аз така мисля;.
Но решението си е твое. Възможно е наистина да се е променил или просто да няма с коя да се занимава и ти да си му резервния вариант.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 07:29
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/532561-Помощ! Ти, тая тема колко пъти ще я пускаш? Сега ситуацията е същата, само дето сте излизали, но така или иначе нищо не сте си изяснили. Мнението ми си остава същото :)