PDA

View Full Version : Кажете какво мислите за моя проблем



ednagolqmataina
10-28-2012, 22:14
Харесвам едно момче от много отдавна. В момента в който решихме да сме заедно едно момиче се намеси и вече всичко е различно, той се отдръпна и не се интересува от това да сме заедно. Когато го попитам отклонява темата и ми казва, че не може да я нарани като знае, че и тя го харесва. В момента той е между двете, но не може да направи избор, защото щял да нарани една от нас, а всяка страда и се опитва да го спечели. Как мога да го спечеля ( с кои качества) и по някакъв начин да му намекна, че искам да избере една от нас без да се скараме ?

Goddess
10-28-2012, 22:26
С никакви престорени качества не можеш да го спечелиш, ако не ги притежаваш. Момчето само трябва да си направи избор, а нищо чудно ако и двете му досаждате, да си избере трета.

ednagolqmataina
10-28-2012, 22:29
Другият проблем е, че ако го попитам може да ме помисли за досадна и да ме отхвърли, а ако си мълча си мисли, че съм се отказала от него и съм изгубила интерес- това ме обърква .. ;x

Auriss
10-29-2012, 05:09
От написаното, авторке, нищо не се разбира. Макар да съм убеден, че ежедневно във фантазиите си превърташ по милион варианта, имам един въпрос - за чак такъв алтруист ли го имаш, че изобщо да си способна да допуснеш, че би изпуснал възможността да е щастлив само и само да не ощипе нечие его ?

Личното ми мнение, предвид оскъдното инфо, което си дала е, че дори и да харесва някоя от вас (което няма как да знам), нещата приключват именно с въпросното 'харесване'. Явно не му е голям зорът да се захваща с която и да било от вас двете - в противен случай нямаше да го вълнува толкова кого ще 'нарани'.

TheBobqk
10-29-2012, 06:05
Оставете го. Не се занимавай. "В момента в който решихме да сме заедно едно момиче се намеси и вече всичко е различно, той се отдръпна и не се интересува от това да сме заедно." Ако наистина те харесваше нямаше да постъпи така.

Amore-Mio*
10-29-2012, 06:49
По - добре не се опитвай.
Той , ако искаше една от двете ви - би го направил, въпреки че едната ще бъде наранена. Някак, има ли я тръпка, той щеше да направи избора си. Поне според мен.
Иначе с престорени качества не можеш - бъди тая, която си и ако имаш късмет, ще го спечелиш. Въпреки, че според мен няма смисъл и само му чешете егото.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 07:35
Това, че щял да нарани една от вас е просто оправдание да размотава и двете ви. Ако искаше да е с теб, щеше да намери деликатен начин да отстрани другото момиче. Остави го - не си струва.

ednagolqmataina
10-29-2012, 22:20
Наистина сте много прави. Самата аз винаги бих избрала единият от двамата ако бях в такава ситуация, колкото и да боли, защото предпочитам да заболи в началото и да мине, отколкото да се стигне до скандали и до силна болка, защото всяка се привързва все повече към него .Аз му го казах на няколко пъти, но той всеки път ми казва, че не можел да нарани нея, защото му е приятелка и не бил такъв егоист. Това ме накара да пиша тук и да ви попитам за съвет.