PDA

View Full Version : объркана 'връзка'



bloodyF
10-29-2012, 08:07
и пак съм аз
отново

т.к. съм пускала 2 теми преди ще бъда кратка
ходим от месец и половина някъде, в началото всичко беше прекрасно, целувахме се ,гушкахме се непрекъснато
после аз се разболях, оздравях и той се разболя
това беше преди около 2 седмици, той горе-долу се оправи
обаче от повече от седмица не ме е целувал, по телефона е супер мил, а на живо нищо не е същото като преди
обяснява ми как нямало да излизаме ако вали дъжд/сняг, защото сме щели пак да се разболеем и ако искам, нека му се сърдя, ама той не искал да излизаме,ако вали
пред други хора е супер груб понякога и единственото 'разнежване' е когато ще си тръгвам отнякъде и ме гушка по-мило

случвало ли ви се е , как разрешихте проблема?
питах го защо се получава така, че само аз го целувам и то по бузите, той ми каза,че не му се говори
как да го предразположа към някакъв разговор и нещата да се върнат както беше преди месец
не искам да се разделяме или нещо такова, нито той показва по някакъв начин че го иска
хем боли, хем сърби
ама просто ме е страх да не би да има друга (въпреки че се съмнявам, защото знам къде е през повечето време , както и с кого, както и какво прави) ..

Auriss
10-29-2012, 09:01
Ама жените сте големи филмари понякога :D
Сега какво ? Мислиш че те мисли за няк'ва прокажена нещо или ?

// впрочем 2 месеца не са малко, ама дали не е възможно да си има някакъв личен проблем човекът и просто да не му се споделя?
Т'ва че не искал да се виждате като е кофти времето обаче наистина е забавно. Да не е някакъв хипохондрик момчето :D ?

anonymous708973
10-29-2012, 09:04
Оф, на моя приятел единият му съквартирант е обсебен на тема "как да не се разболея". Твоят явно е същият.
Скръцни със зъби, тропни по масата и го питай какви са тия глупости.

Amore-Mio*
10-29-2012, 09:11
Говори с него.
Няма такова нещо *като не ми се говори. Вие сте във връзка, нужни са разговори, за да се оправят проблемите. И няма объркана връзка, има объркани хора.

sexa_na_kompleksa
10-29-2012, 10:03
Разговор...
В началото на връзката ни моя по едно време стана малко хладен, не се виждахме толкова често, като се срещахме, беше за по-малко. Беше ми супер гадно и мислех, че иска да се разделим. Когато го попитах какво става, ми каза, че иска да прекарваме повече време, но не иска да ме "задушава". Когато му споделих, как съм се чувствала последните няколко дни, каза, че вече ще се виждаме за по-дълго, и така и стана.
Когато нещо те притеснява във връзката ви,не ти е ясно, не ти е приятно и т.н., винаги го споделяй с половинката си.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 12:16
случвало ли ви се е , как разрешихте проблема? -ами, не
питах го защо се получава така, че само аз го целувам и то по бузите, той ми каза,че не му се говори
как да го предразположа към някакъв разговор и нещата да се върнат както беше преди месец -не започвай разговора с обвинителен/нападателен тон. По-скоро започни с нещо от рода на: "Въобразявам ли си, или се държиш студено към мен". Обясни му как те кара да се чувстваш негвото поведение, но без да го нападаш
Не мога да разбера защо всички повтаряте "Разговор", "Поговори с него"... при положение, че тя знае, че това трябва да направи, но въпроса й е как да го предразположи към този разговор :D

SuperDessue..
10-29-2012, 12:19
Говори със него .. Кажи му, че искаш да е по - мил .. Няма да стане като със магическа пръчица .. Той едва ли чете мисли :) ..

EternalDream
10-29-2012, 12:21
Не трябва да криеш от него какво мислиш.

Azoria
10-29-2012, 13:08
Само мен ли ме съмнява идеята да не иска да се виждат, защото щели да настинат? :?

Posion...
10-29-2012, 13:17
Единственото нещо (както всички тук казват) е да говорите,само двамата на чисто на четири очи , явно нещо го тревожи разбери какво и го успокои ;)

zombolovesu
10-29-2012, 13:29
Застани на буквата Ф и говори! Не го оставай да се измъква, абе все едно ти се кара майка ти!

xoxi
10-29-2012, 13:33
Директно му постави въпроса. Не му позволявай да се измъква с детски оправдания като "не ми се говори". Накарай го да говори, дори да не иска. Понякога трябва да сме по-твърди със силните си половинки и да покажем характер. В една връзка е много важно да се говори и да не се измъква от устното разрешаване на възникналите проблеми.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 13:53
Застани на буквата Ф и говори! Не го оставай да се измъква, абе все едно ти се кара майка ти!
Много грешно поведение... Мъжете(то и жените) когато им се говори с такъв тон, въобще нямат намерение да обсъдят проблема и казват инстинктивно каквото мислят, че половинката им иска да чуе, дори и да е лъжа, само и само да им се махне от главата и да не се вдига голям скандал.

jghgh
10-29-2012, 13:56
абе уж да, не трябва да се караш, трябва да си миличка. ама не е зле и да покажеш, че не искаш да търпиш някви путкенски истории. сми', като има нещо да си каже като мъж, не да се измъква и оправдава като някаква смотана путка :д

но знам ли, аз съм агресивна в тва отношение и трудна за общуване :д
но не мога да се примиря с подобни неща

xoxi
10-29-2012, 14:00
Скандалите, викането, тряскането на врати/по маси, карането... всичко това няма да помогне.
Тайната е в настойчивостта, търпението и добрия тон.
Дори отсрещната страна да се ядоса и да кресне, ние трябва да запазим хладнокръвие и да не се поддаваме на провокацията. Със скандал е най-лесно да се завърши, но пак няма да се стигне до решение на основния проблем.

Тита
10-29-2012, 14:13
Говорете, говорете, говорете... голямо клише, честно! Тъпа женска логика. За протокола: и аз съм жена. Всички викове, крясъци, блъскания и обобщено, истерии, просто си ги избий от главата. Ако съм на мястото на момчето и проявиш неблагоразумието да се вслушаш в ''съветите'', описани по-горе, или ''опазил бог'' и ти мислиш, ще те зарежа на минутата, без дори да ми трепне окото. Когато реши, сам ще ти сподели. Защо е нужно един вид да го насилваш, за да си каже какво му е на сърцето? В крайна сметка не сте дълго време заедно, тепърва предстои да се опознавате. Пък като не го харесваш такъв, защо просто не се разделите? Според мен това е най-удачният вариант при такова поведение и начин на мислене.

awerw
10-29-2012, 14:17
интересно е как давате съвети на много други хора и ги критикувате, а не гледате кви тъпи проблеми имате вие и чак и теми пускате за тях....то ясно, че като си влюбен ти е "замъглено" съзнанието, ама аре усетете се малко, някой ако има подобен проблем веднага ще напишете "остави го тоя пиклио, той не знае какво иска, още е дете" и тем подобни глупости.... ем жалко е...

ALetterFromTheSky
10-29-2012, 14:18
Към Тита-Какво значи не го харесваш такъв-той не е бил така преди, много ясно, че тази промяна към негативно няма да й хареса, ама точно това е цаката на връзката-да не се разделят при първия камък на пътя, както ти я караш...тъпа логика .
По темата-просто му кажи, че ако има някакви проблеми винаги си насреща да ти сподели и би се опитала да помогнеш, или поне да бъдеш до него. Иначе, това с неизлизането като вали сняг/дъжд е много тъпо оправдание, което може би крие нещо по-гадно... ако те обича и не иска да те наранява -ще ти каже . Успех :)

DisappointedDreamer
10-29-2012, 14:23
Говорете, говорете, говорете... голямо клише, честно! Тъпа женска логика. За протокола: и аз съм жена. Всички викове, крясъци, блъскания и обобщено, истерии, просто си ги избий от главата. Ако съм на мястото на момчето и проявиш неблагоразумието да се вслушаш в ''съветите'', описани по-горе, или ''опазил бог'' и ти мислиш, ще те зарежа на минутата, без дори да ми трепне окото. Когато реши, сам ще ти сподели. Защо е нужно един вид да го насилваш, за да си каже какво му е на сърцето? В крайна сметка не сте дълго време заедно, тепърва предстои да се опознавате. Пък като не го харесваш такъв, защо просто не се разделите? Според мен това е най-удачният вариант при такова поведение и начин на мислене.

Не мислех да пиша в темата, но след този коментар нямаше как да не изразя своето мнение.
За теб "говореното" с половинката равносилно на викове/крясъци/писъци/истерии ли е? Е, съжалявам те. Това показва само как не си успяла да срещнеш човек достатъчно зрял, че да разговаря нормално за проблемите във връзката си, търсейки тяхното разрешение.

Разбира се, че всички бихме зарязали момичето/момчето, с което ходим от месец ако той/тя реши да си изкрещи въздуха от белите си дробове върху нас.

Това, че той не е споделил с нея, държи се дръпнато, не показва ласки, обич, любов пък (мамка ви) дори и едно просто уважение към човека до себе си, показва че не и вярва достатъчно, че да и сподели. Нали половинките са за това? За да споделят/разрешават проблеми, за да ви обичат? Е, за какво ти е човек, когото се държи студено към теб? Това отбягване на показване на любовни ласки е обидно. Не казвам, че постоянно трябва да се мляскат и обарват. Казвам просто, че ако беше наистина мъж щеше просто да и заяви, че в момента минава през еди какъв си период, и че ще и сподели когато пожелае. Ще и обясни своите чувства и ситуацията, в която се намира. Никой не харесва, когато половинката му крие неща от него/нея. Такова поведение и начин на мислене са съвсем нормални.

За протокола - аз съм момиче.

едит:


интересно е как давате съвети на много други хора и ги критикувате, а не гледате кви тъпи проблеми имате вие и чак и теми пускате за тях....то ясно, че като си влюбен ти е "замъглено" съзнанието, ама аре усетете се малко, някой ако има подобен проблем веднага ще напишете "остави го тоя пиклио, той не знае какво иска, още е дете" и тем подобни глупости.... ем жалко е...

Странно, но съм напълно съгласна.
Ако беше някой друг потребител, щяхме да заявим съвсем различни неща. Такива теми е имало и преди, и коментарите със сигурност са били различни.

jghgh
10-29-2012, 14:29
Това отбягване на показване на любовни ласки е обидно.

Казвам просто, че ако беше наистина мъж щеше просто да и заяви, че в момента минава през еди какъв си период, и че ще и сподели когато пожелае.
My point exactly!
Не може да се държи така с нея...
Той има вина също затова, че тя се "филмира". Ми, баси, нормално е да се филмира, когато той не я целува, не я гали, и пред чужди хора се държи грубо. Това трябва да се коригира.
Не с крясъци, то е ясно, обаче по някакъв начин!

FuCKkK13
10-29-2012, 14:39
моля ? достатъчно големи хора сте че пред хората да е мъжкар а като сте насаме да е мил.. това са тъпи истории ... всеки е имал приятел/приятелка и му е пределно ясно как се държи човек когато е във връзка.. да се лигавите пред другите - имам предвид розовите романчета - не,да се държи малко по-сериозно - да,но да се държи доста по особено и грубо изобщо е позьорщина... какво иска да покаже с това ? изобщо скръцни със зъби и му обясни че грипните периоди са доста и продължават по много време и ако тръгнете да не се виждате през тях не знам кога ще успеете да се видите както трябва.. то винаги някой е болен.. и лятото хората се разболяват.. какви са тия паранои ... продължаваш с опитите да минете по лекия начин,ако не стане скърцаш с зъби и му обясняваш как в нормалните връзки стоят нещата и как искаш да стоят и при вас, накрая му слагаш едно ''тия настинки да не излизаме са колкото да имаш оправдание или какво'' и точка...

Тита
10-29-2012, 14:39
Първо, съзнанието ми никога не е било замъглено, освен зад волана-там скоростта те увлича. Смятам за глупави хората, които мислят, че любовта ''въздейства'' на теб самия. Разбира се, че не е така. Ако сам се оставиш да ти повлияе, е съвсем друго.
Второ, може би наистина имам особен начин на мислене, който малко хора разбират, искрено се извинявам за което. Да, мисля, че когато половинката ти се държи грубо с теб, без да има каквито и да било аргументи, това е краят на връзката. Реалист съм и няма смисъл да казваме на черното бяло.

Не, не отъждествявам нормалния разговор и истерията. Имах предвид, че не е необходимо девойката да застава на ''буквата Ф''. А относно тези разговори-да, твърдо ПРОТИВ съм! Бих се депресирала още повече, ако някой непрекъснато ми предлага помощта си. И също не намирам за редно това:

пред други хора е супер груб понякога и единственото 'разнежване' е когато ще си тръгвам отнякъде и ме гушка по-мило
Имам достойнство, тъй както и авторката, което не бих желала да бъде потъпкано от който и да е било индивид. Момчето очевидно си позволява повече от необходимото и едва ли не се взема за бог (съдя по написаното, не знам дали е така). Това имах предвид.

DisappointedDreamer
10-29-2012, 14:51
Ох, аз съм последния човек във форума, който някога е бил (или ще бъде) със замаглена преценка, под влияние на любовта. За сметка на това, съм една от първите, които съфорумниците ще нарекат цинична и прекалено реалистична.

С първия ти коментар изобщо не бях съгласна. С този донякъде намирам твоите възгледи донякъде сходни с моите. Никъде не съм казала, че Ивето трябва да става на буквата Ф. Напротив, наблегнахме на мекия тон и разговор. А под разговор имам предвид, не непрекъснато насилване да каже истината, а просто някакво обяснение за държанието/поведението му.

И аз не обичам, когато някой постоянно ми предлага помощта си, казвайки че винаги е до/с мен. Напротив, колкото повече ме насилват, толкова повече убиват и желанието ми за споделяне. Отвратително е. Аз ако искам да споделя нещо, ще го споделя. Изглежда и гаджето на авторката е така, което аз напълно разбирам. Но, това не променя факта, че според мен той трябваше да подметне няколко изречения, в които споменава своите чувства. Това отблъскване и студено държание е обидно, и е напълно нормално авторката да се чувства гадно, особено ако той в началото е бил мил. Разликата в държанието на половинката винаги се усеща и понякога не е особено приятна, особено ако се е променил към отрицателна насока.

Наречи го гордост, но аз не бих търпяла такова отношение и непременно бих изисквала един разговор, който в тази ситуация е наложителен. Дори бих сложила край на връзката.

Тита
10-29-2012, 14:57
Добре, приемам мнението ти, мислим сходно, но това е покъртително, да:

Наречи го гордост, но аз не бих търпяла такова отношение и непременно бих изисквала един разговор, който в тази ситуация е наложителен. Дори бих сложила край на връзката.

Не, не бих го нарекла гордост, а унижение. Да се моля някому да ми дава обяснение е тотална немислимост. Ако е искал, щял е да го направи, бъди сигурна. Говоря в минало време, защото досега да му бях била шута.

DisappointedDreamer
10-29-2012, 14:59
Не е молене. Аз го наричам изискване. Да не мислиш, че бих паднала на колене със сълзи на очите? Пхах.

anonymous708973
10-29-2012, 17:14
Изискване си е и още как.
За какво търпение говорим? Ще ми казва той, че не искал да излизаме, когато вали (?!?!?!) и аз ще съм търпелива?!

TheBeliever
10-29-2012, 17:33
Ако "половинката" започне да ми отказва срещи с нелепото оправдание "дъжд" и ми се налага да си прося целувки и ласки, ще му покажа вратата.

bloodyF
10-29-2012, 17:47
така, чухме се днес, не излизахме и утре може би ще излизаме, ако не вали
ще се помоля да не вали вечерта :Д
не знам, казах му какво мисля за това с дъжда и че си е чисто оправдание за мързел и го попитах дали да го отпиша за есента и зимата, както и пролетта, когато времето си е такова, отговорът беше ''не''.
казах му да се облече по-топло и да си вземе чадър, отговорът беше , че искам той да се разболее
не знам как звучи отстрани, на мен ми звучи адски тъпо, още повече че той е на 2 минути от центъра, аз на 40 и пак съм склонна да отида
той има кола, аз не и пак му е проблем :Д
майка ми каза да тропна с крак и да му кажа какво искам и да не му се моля, ама когато човек е влюбен и независимо как се държат към него пак е склонен на компромиси



Ама жените сте големи филмари понякога :D
Сега какво ? Мислиш че те мисли за няк'ва прокажена нещо или ?

// впрочем 2 месеца не са малко, ама дали не е възможно да си има някакъв личен проблем човекът и просто да не му се споделя?
Т'ва че не искал да се виждате като е кофти времето обаче наистина е забавно. Да не е някакъв хипохондрик момчето :D ?
-мислех си го, да, ама имам някаква перфектна хигиена в това отношение и не мисля, че причината е в това, още повече че постоянно съм с някакви ментови бонбони/дъвки в устата и не може да се дължи на нещо от тоя род :Д
-миналата седмица бях на дискотека (той работи там) и цяла вечер се държа хладно, питах го дали е причината в мен, той каза че не съм направила нищо и не съм виновна и да не си мисля глупости, което ме навява на мисълта че е изморен/напрегнат от работа и не може да ги съчетава нещата или поне засега му е трудно; питах го какво му е , каза че не иска да ми казва всичко и да не го питам, не било свързано с мен и толкоз
-а за времето-обясних вече, но не мога да разбера
никой не може да разбере,на всичките ми приятелки им е много чудно точно това
по принцип знам, че преди мен не е излизал по кафета и пр. , което ми говори , че може би си е бил така винаги, на по-студено време си е стоял у дома и си е свикнал така, но искам да го промени тоя 'навик' и да се успокои малко..
не искам да променям него, а само някои от навиците, които е имал докато е бил сингъл
щото вече не е и иска или не, трябва да прави някои компромиси..
само че не зная по какъв начин да му го кажа или да му покажа, че ми липсва и пр. и че искам да се виждаме по-честичко
дори през студените сезони
вариантът да цъфна у тях не е вариант :Д

LeprikonA
10-29-2012, 18:03
и иска или не, трябва да прави някои компромиси..

Всъщност не е точно така. Той ще направи компромис, ако сам си реши и ако сметне, че иска връзката да продължи. Не е длъжен да го направи.
Лично наблюдение е, че колкото повече натякваш нещо, каквото и да е на един мъж, той все по-силно започва да го отхвърля и да го приема за нещо, което не трябва да се случва или прави. Съответно, ако отказва пореден n брой пъти да си каже какъв му е проблемът, продължаването на измъкване на информация също ще е неуспешно.

Дай му на човека време (в което той да те потърси и да прояви някакъв интерес), но ако не го използва правилно, тропни по-силно (опитай се пак с разговора) . Ако няма ефект крайният резултат е ясен.

Aeternal
10-29-2012, 18:18
не искам да променям него, а само някои от навиците, които е имал докато е бил сингъл
щото вече не е и иска или не, трябва да прави някои компромиси..

След тая висша глупост не е много чудно що момчето не иска да прекарва време с тебе :D

anonymous708973
10-29-2012, 18:21
т
казах му да се облече по-топло и да си вземе чадър, отговорът беше , че искам той да се разболее


На колко каза, че е той?!
Сега както вали, няма да се видите няколко дни. Забрави, че му имаш номера, изчакай да ти звънне. Нека това е един вид тест. Ако не стане, разделяйте се. Не може да имате проблеми от самото начало - още по-малко такива, които са чисто и просто дебилни.

П.П. Това "не иска да ми каже всичко" ме накара да се замисля. Да не би да асоциира дъжда с гръмотевици и да го е страх от тях? Да не го е удряла някоя?
Нелепо е, но не се сещам за нещо друго, което да обясни поведението му. Едва ли е бил на косъм от смъртта заради простуда.

bloodyF
10-29-2012, 18:30
След тая висша глупост не е много чудно що момчето не иска да прекарва време с тебе :D

мда, sure
имах предвид, че не е същото като да си сам и да си обвързан и ако държиш на човека ще се промениш малко поне
и аз не съм излизала кой знае колко от нас, както и си доспивах повече, но сега, по стечение на обстоятелствата, заради него, спя по-малко и не ми е достатъчно, ама го правя заради него, примерно
и както аз правя компромиси да ходя по 40 минути ,за да го видя, така и той би трябвало да излиза от време на време, на по-неблагоприятни метеорологични условия, за да ме вижда..ако иска
примерно


ина,
на 26, бил е в болница заради пневмония май, някога си, ама само това му е било май
надявам се да се оправим, иначе той ми звъни всеки ден на голямото ни междучасие, така че ще го чуя утре , надявам се и негово ще е решението

anonymous708973
10-29-2012, 18:34
26-годишен мъж се държи така? Лошо.
Сериозно... по-добре сега, докато не си се привързала много.

bloodyF
10-29-2012, 19:05
Не.

xoxi
10-29-2012, 20:18
Проявяваш прекалеееено много търпение към него.
Натисни го малко, на 26 въобще не е нормално да се държи така, освен ако не си първото момиче, с което е и няма никакъв опит във връзките.
Кажи му, че ако си стои само в тях при всяко леко застудяване или валеж, ще се изнежи още повече и ще боледува по-често. Организмът трябва да се калява, ако иска да бъде здрав и да не ляга болен при всяка промяна във времето. Нещо от този сорт би трябвало да му въздейства, щом си е набил тая глупост в главата.


пп: не знам какво да те посъветвам :D може би пиша глупости...
купи му витамини...

jghgh
10-29-2012, 20:27
човеек.. това е АДСКИ несериозно, лол :Д
направо звучи като измислен проблем

sexa_na_kompleksa
10-30-2012, 07:35
Защо не може да ходиш у тях?
Покани го у вас.
Завучи много несериозно за 26 годишен, честно! При положение, че има кола, не виждам абсолютно никакъв проблем. А и щом работи в дискотека... та там е пълно с хора, следователно е пълно със зарази. :д

bloodyF
10-30-2012, 08:31
идеята не е да не е на място с много хора, а на мокро място, ака улици и паркове и пр.
а у нас е ''свободно'' сутрин, когато той спи
нашите няма да реагират положително, ако го доведа вкъщи, а и той няма да иска, нито пък аз , щото ще е странно и те да са тук, и ние да сме тук
а у тях не мога да ходя заради техните, по стечение на обстоятелствата живее с тях и идеята е същата ,че техните са си у тях по цял ден..
т.к. нямаме много общи приятели, а малкото , които имаме ми е неудобно да ги питам по-детайлно за предишния му живот не знам много
май си е нямал някаква по-сериозна приятелка преди мен, поне от думите на всички така излиза
не ме интересува кой знае колко , ама има значение все пак :д
засега навън грее слънце,довечера може да извадя късмет и да не вали (дано) и да излезем
трудно ми е с неговите капризи понякога..

Blab
10-30-2012, 08:39
(въздиша, преглъща и поглежда встрани)

DisappointedDreamer
10-30-2012, 09:05
(въздиша, преглъща и поглежда встрани)

:/

TheBeliever
10-30-2012, 10:19
Не сте на по 12, та да не можете да си поканите гаджето вкъщи. Никой не говори за секс маратон, а за едно обикновено ходене на гости.

Не ви разбирам, наистина. Него заради нелепото му държание спрямо теб и още по-нелепите капризи. Теб заради стремежа да го оправдаваш и променяш своевременно.

И пак да си кажа - ако гаджето ми не ме целуне в продължение на седмица и се държи студено и дръпнато пред хората, при това без разумно обяснение (макар, че какво би било възможно да е това обяснение), вероятно в края на седмицата няма вече да ми е гадже.

jghgh
10-30-2012, 11:03
И пак да си кажа - ако гаджето ми не ме целуне в продължение на седмица и се държи студено и дръпнато пред хората, при това без разумно обяснение (макар, че какво би било възможно да е това обяснение), вероятно в края на седмицата няма вече да ми е гадже.

Пълна путка, човек.
Мразя мъже, които не си казват. Мразя мъже с женски прийоми. Баси смешниците.

fenastz
10-30-2012, 12:27
Сигурно е в цикъл.

xXxPETYAxXx
10-30-2012, 12:49
Е, нали каза, че имал кола - даже не му се налага да върви пеша в студа и дъжда.
Не знам, надявам се да не съм права, но според мен просто те размотава.

Naive
10-30-2012, 12:55
26-годишен мъж се държи така? Лошо.
Сериозно... по-добре сега, докато не си се привързала много.
Мхм.
Не виждам смисъл да се занимаваш, честно. Всеки си има такива периоди, ама седмица+ ми се струва много.
Може и да е путка, да не иска да сте заедно вече и просто да те предизвиква да се разделиш ти с него.
Много ме дразнят такива хора. Било му студено, щял да се разболее.. айде, бе.

mimsssssss
10-30-2012, 18:51
От всичко прочетено до тук и аз си мисля, че си търси извинения да не се виждате. Та нали има кола. Минава, взима те и отивате на Бачиново ей така да си поседите. Слушате музичка в колата, може да си взела един термос с топло чайче и си лафите/кафенце, какао, мляко, сокче/. Аз с моя мога да говоря часове. Ако щеш си вземете крастословица, гушнете се и я решавайте/карти, шах, табла/, всичко е вариант. То щом има кола не виждам толкова от тях до колата какъв му е проблема...

bloodyF
10-30-2012, 20:25
питах го за всичко, щото ми прекипя, а и нямаше какво да губя в общи линии
каза, че не ме целува, защото е болен (което наистина е така, кашля доста гадно и му тече носа) и не искал да ме разболее
а за дъжда, каза че просто и без да излиза на дъжд е болен, а ако излезел еди-какво-си
обясних му ,че съм склонна да ходя по 1 час, за да го видя за 15 минути на дъжд, сняг, ураган, виелица и квото още там, той каза че не е склонен да излиза на такова време, окей, няма значение, примирявам се и толкоз (ставало въпрос за по-силен дъжд, не за слаб..)
все пак има нещо странно в цялата история, ама не искам да продължавам да се правя на Шерлок Холмс, намерих отговори на въпросите си и не искам да задълбавам, защото докато се ровя изпускам хубавите моменти с него

все пак ви благодаря за помощта (:

jghgh
10-30-2012, 20:29
не искам да съм песимист, но когато интуицията ти говори кофти неща, не е зле да я слушаш :д

Azoria
10-30-2012, 20:30
Ще ме извиняваш, ама гаджето ти е голям лигьо... :?

TheBeliever
10-30-2012, 20:42
обясних му ,че съм склонна да ходя по 1 час, за да го видя за 15 минути на дъжд, сняг, ураган, виелица и квото още там, той каза че не е склонен

И какво ти говори това?

То хубаво "сляпа" любов, но не си губи ума съвсем. Не може ти да даваш всичко за някого и да се примиряваш с трохи.

ALetterFromTheSky
10-30-2012, 20:57
Нямам думи... вмомента съм леко болнава и приятелят ми киха и се хремави, ама нито той се дърпа да не ме целува, нито аз-боледуваме си заедно :Д. Не знам, много е гадно, защото ти се раздаваш, а насреща тъпи оправдания--дъжд, сняг, бла бла. Нали има кола-ние напоследък си изкарваме бая време в колата, в нас като е свободно-варианти бол. Не мога да се съглася , че действително това са причините, ама а дано :)

fenkaaa
10-31-2012, 08:06
Е,хубаво де,като не може да излизате пък големи хора сте,не може ли просто да стоите или у вас,или у тях,докато вали и е студено? Това е супер тъпо .. " Няма да излизаме,когато вали,за да не се разболеем отново."

umri
10-31-2012, 08:44
Не сте на по 12, та да не можете да си поканите гаджето вкъщи. Никой не говори за секс маратон, а за едно обикновено ходене на гости.

Не ви разбирам, наистина. Него заради нелепото му държание спрямо теб и още по-нелепите капризи. Теб заради стремежа да го оправдаваш и променяш своевременно.

И пак да си кажа - ако гаджето ми не ме целуне в продължение на седмица и се държи студено и дръпнато пред хората, при това без разумно обяснение (макар, че какво би било възможно да е това обяснение), вероятно в края на седмицата няма вече да ми е гадже.

Ебати крайните изказвания. Ами ако сте заедно повече от 2-3 месеца и наистина държиш на него, пак ли така ще направиш? Много си отворена, ама на практика ме съмнява.

BloodyF - много изпаднала ве момиче. Къде ги намираш такива убитаци? Тва е.. кат е на 26 и има кола може да е сакат с жълта книжка и пак ше го земете. Еби му майката.. Стандарт липсва за теб.

SpiritInBlack
10-31-2012, 08:46
върти свирки и ще се оправят нещата

пAteNцЕ
10-31-2012, 08:50
Той ако наистина искаше да излезете,нямаше да го спре и ураган -.- може да си му омръзнала или пък да сте се "очуждили" ,пробвай да върнеш искрата,па ако не стане здраве да е ...
едит: попрочетох малко повече :Д просто поговорете :Р

bloodyF
10-31-2012, 09:03
BloodyF - много изпаднала ве момиче. Къде ги намираш такива убитаци? Тва е.. кат е на 26 и има кола може да е сакат с жълта книжка и пак ше го земете. Еби му майката.. Стандарт липсва за теб.

да, затова че има кола и е на 26 съм го взела, да знаеш :lol:

TheBeliever
10-31-2012, 13:10
Ебати крайните изказвания. Ами ако сте заедно повече от 2-3 месеца и наистина държиш на него, пак ли така ще направиш? Много си отворена, ама на практика ме съмнява.



А ако сме заедно от 23 години и имаме 7 деца и две котки? Да, ама не. Става въпрос за 7-8 седмици, нелепи оправдания и липса на интимен контакт. Първите месеци би трябвало да не могат да си отлепят ръцете един от друг. Те не се целуват с дни и не се виждат когато вали, щото видиш ли, него го е страх от дъжда.
Отворена или не такъв типаж бих го зарязала без да му мисля много.

jghgh
10-31-2012, 13:34
Тук навлизаме много в теория на вероятностите.
Я кажете, каква е вероятността първите месеци да се държи така нелепо и това да има супер основателна причина, за която И. да не се тревожи? ВТФ.
По-притеснителното не е, че е лигав женчо, а че не намира алтернативи. Казва "Няма да се видим" и не се виждат. Няма я алтернативата: "Хайде в някое топло кафе, ще разделим таксито/бензина", "Хайде у нас" и т.н. Само оправдания. Има ли желание - има и начин.
Това с грубостта пред други хора или липсата на целувки да не го коментирам изобщо...
Или много го мързи, или не му пука за нея - не знам. Но в една връзка трябват малко усилия, инициативност, действия. Efforts бих казала, защото ми звучи по-добре. Да те мързи толкова да положиш усилия показва що за скапан, апатичен човек си. И скучен също.
И не мисля, че една жена би била доволна и щастлива да е с такъв до себе си, ако ще да е "най-изпадналата".

Auriss
10-31-2012, 14:46
//

Как си го представяте т'ва 26 годишен мъж да се хване зор да си дава и да води сополиви разговори с някакво момиченце ?

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 04:56
А ако сме заедно от 23 години и имаме 7 деца и две котки? Да, ама не. Става въпрос за 7-8 седмици, нелепи оправдания и липса на интимен контакт. Първите месеци би трябвало да не могат да си отлепят ръцете един от друг. Те не се целуват с дни и не се виждат когато вали, щото видиш ли, него го е страх от дъжда.
Отворена или не такъв типаж бих го зарязала без да му мисля много.


+

LeprikonA
11-01-2012, 06:10
//

Как си го представяте т'ва 26 годишен мъж да се хване зор да си дава и да води сополиви разговори с някакво момиченце ?
Така както беше описан, "мъж" не е правилната дума в конкретния случай.
Иначе си прав, много прав.

valdesbg
11-01-2012, 06:23
Ама мноо си наивна честно.

Или момъка е голям лигльо и верно ги мсили нещата с които ти пълни главата, или просто си му поредната и те пързаля както му скимне.

Ич не му е нормално поведението и не знам по каква причина изобщо се съгласяваш да търпиш. Нито сте от толкова време заедно, нито нещо кой знае какво ви се е случило, нито имаш някви сериозни намерения към него... нито на годините ви отива подобна детска история. Времето не ви е оправдание за нищо, още повече че той има кола. Неговото студено отношение към теб няма основателна причина освен ако няма херпес. Щото той може да те зарази и само с присъствието си. Грипните бацили са устойчиви, нагли копелета, които виреят навсякъде.

За мен няма нужда от повече разговори предвид нелепостите, които ти е казал и ти си му се вързала. Търпи си и върти кавали ако това ти е идеала за връзка и заради няколко хубави момента ще станеш по ниска от тревата на голф игрище, или му покажи вратата и да размотава друга. Баси...елементарен проблем.

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 06:27
Само не мога да разбера-хем я размотава, хем пък няма изгода от това цялото размотаване, защото толкова се и виждат-самопреебава се някак си. Не ми се вярва да върти 20, 30. че дотолкова да не го интересува как с едната куца нещо . Абсурд. За какво да я пързаля? Нищо не получава от това? Някакво объркано става .

valdesbg
11-01-2012, 06:38
Не е нужно да има изгода. Може просто да му е през трибуквеника, и тя да е много назад в приоритетите му. Щото не му се занимава да я реже, щото ще е сам, а така има някой да му прави душевни чекии и да му вдига рейтинга пред самия него си. Или му липсват ташаците за да я скъса.

В едно съм сигурен обаче - че пича изобщо няма някакви по сериозни намерения към нея, да не кажа че няма никакви намерения.

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 06:45
Може и да си прав.. и все пак, ако първоначално не му е била интересна, въобще защо е избрал да се занимава точно с нея. Да, за да не е сам, но има и други, на които може би нямаше да казва, че атмосферното налягане е високо, ниско, има циклони и затова не може да излезе.. знам ли

valdesbg
11-01-2012, 06:55
Не съм казал че никога не му е била интересна. Вече не му е интересна. Причините може да са много, и не е наша работа да ровим в тях в момента.

Истината е че всички правим перфектно първо впечатление, но не на всички това е ежедневното ни аз.

Заеби циклоните, ураганите и дъждовните условия. Това е просто маска, оправдание. Ако беше друга или не беше се разболял, щеше да е че няма пари за бензин, или че колата му е на ремонт, или майка му не му е изпрала чорапи или че му се спи или някоя друга също толкова абсурдна идея.

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 06:57
Даа... прав си, всъщност

Blab
11-01-2012, 09:52
предлагам ти, ако искаш, да ми пратиш рождените данни на двамата (година, дата, място, час) и ще се опитам да направя кратък коментар. (за личността му и периода, през който преминава. и за взаимоотношенията ви по принцип)

DisappointedDreamer
11-01-2012, 09:53
:lol: :lol: блаб се развихри.

Blab
11-01-2012, 10:00
в настроение съм :Д

3oPuTy
11-01-2012, 10:34
Един,единствен път съм се държала по тоя начин ... Бях на около 17 години с връзка от рода на 2 години и нещо,която беше пред своя край.Около седмица-две го избягвах,държах се по-студено като се видим и т.н.,а накрая реших,че вече няма смисъл да се мъчим да запазим връзката си,която се беше изчерпала ...

NambyPamby
11-01-2012, 11:25
"ще разделим бензина"
:lol:

Блъди, по едно време се беше развихрила из форума, пускаше злобни коментари за тая и оная, раздаваше го оборотна, сега нещо са ти подрязали крилцата май.
Вие сте гаджета, ама той наясно ли е? Щото не е задължително креватна гимнастика веднъж-дваж седмично да ви прави двойка.
Не те иска. Хвърляй боб, карти Таро, гадай по фазите на Луната, пускай теми из форума, търси някви знаци на тялото, самозаблуждавай се - кел файда. Ако те харесваше, нямаше да може да издържи дори ден без да те види, какво остава за цяла седмица! Него го бх за теб, така че не виждам кво се напрягаш.

И не, не е въпросът, че е на 26, пък тя е в пъти по-малка и какво всъщност търсел той с нея. Става дума за нормални човешки отношения, за елементарно възпитание, което го имаш и на 16, и на 26, и на 96, а именно - да имаш уважение към човека отсреща и да пазиш достойнството му. Все пак сте прекарали известно време заедно, затова е редно, когато искаш да прекратиш отношенията ви, да си кажеш точно и ясно, че просто не се получава, вместо да се държиш точно като путка, да се криеш, да сучеш и да си придаваш важност, заблуждавайки половинката си.

bloodyF
11-01-2012, 11:37
има нас, и според мен, и според него
а след като си поговорихме и се отпуснах и го питах всичко, което исках нещата се оправиха и вече сме добре
това с целувките и прегръдките наистина е било така, негова близка приятелка ми каза, че е избягвал да си говори с нея по-близо миналата зима, за да не я разболее, така че явно си е такъв
а за излизанията-вече се примири,че няма да спира да вали и ще си излизаме независимо от времето
а Влади, някакви много крайни заключения правиш и не ми харесва това (:
*казвам само.


*Блаб, ЛС.

jghgh
11-01-2012, 13:18
Не знам, ама като чета темата и най-вече коментара на Намби... ми изникна - нещата са толкова простички всъщност.
Когато има желание - има начин. Когато няма - оправдания.

Това дори не го казвам във връзка с конкретния казус - казах си вече мнението. Казвам го по принцип... Няма такива неща - сложно е, драматично е и т.н. Има мотивация и обич. Или ги няма.

Намби, благодаря за мнението.

valdesbg
11-01-2012, 16:20
Блъди - сякаш не си ми свикнала на стила. А дали ти харесва ли не.. за жалост никой не го интересува в тоя живот. Нещата се случват със или без одобрението ти.

AlexSpite
11-01-2012, 16:28
Аз имах подобен проблем , моята връзка е по-дълга значително и това стана на 6тия или 7мия месец някъде..
Същата история .. Поговорих с половинката си , минаха ми бая филми през главата , но и след разговора не разбрах " Как така ?!?!!"

Оправданието в моя случай беше - " Аз претърпях операция " ( което си беше така ) Но поведението не се дължеше на това ..
Трудно ше разбереш каква е действителната причина за това държание , моя съвет е -
Да говорите наистина , но просто бъди търпелива .. всичко си идва на мястото в крайна сметка :) мир.

Mary_Jane_69
11-01-2012, 19:51
Виж ся, мисля си че е следното...
В даден етап от връзката си, момчетата/мъжете се запитват дали наистина си струва да бъдат с въпросното девойче.
Тогава стават по затворени за нас самите, много мислят и едновременно ту така, ту иначе... Дай му време, рядко едно момче знае какво иска (хаххахаха каква ирония , ние момичетата май повече.) а през това "време" старай се да блеснеш максимално !

bloodyF
11-08-2012, 08:28
аз пак да се оплача и да помоля за съвет
не сме се виждали от неделя, т.к. се разболях и той е болен и да се оправим по-бързо, уж
само че щях да съм окей , ако ми звънеше
за 3 дни съм го чувала 5 пъти по 1 минута, като 1 път той ми звънна, всичките останали аз
наистина много го харесвам и искам нещата да се получат, обаче не знам какво трябва да му кажа или как да го питам , за да разбера какво мисли той по тоя въпрос и какво мисли за мен като цяло
вие какво мислите по въпроса? как да го предразположа към разговор и пр.?

Azoria
11-08-2012, 08:37
1во - вземете пийте нещо за имунната система. Какви са тези постоянни разболявания? То и ако това ви е причината да не се виждате... надали ще прекарвате много време заедно :?

2ро - щом не те търси, остави го и ти. Ако не се сети за теб сам няколко дни, дори и за един разговор по телефона - мисля, че няма какво да губиш с такава връзка.

Wednesday666
11-08-2012, 08:58
Чудя се как не си го усетила вече .. Миличка, за жалост факта е очебиен и е следния - пича просто няма интерес.

Била си интересна преди, ся болестта му е просто едно шибано оправдание. Не се учудвай, ако след някой и друг ден ти каже " Искам да скъсаме шот вече си ми безинтересна " . Силно се надявам да греша, наистина.

Как да го предразположиш? Ако той самия няа желание - няма как да стане. Насила хубост не става, такова е.
Иначе като искаш да разбереш нещо - точно, ясно и В ОЧИТЕ. Просто питаш дали той има желание тази връзка да е истинска, а не запълване на времето и от време на време някой и друг секс маратон.

И подкрепям Azoria - пий нещо за имунната, че е шибано времето - шибано е, ама в последно време си все болна. А това не е хубаво.

anonymous708973
11-08-2012, 11:33
аз пак да се оплача и да помоля за съвет
не сме се виждали от неделя, т.к. се разболях и той е болен и да се оправим по-бързо, уж
само че щях да съм окей , ако ми звънеше
за 3 дни съм го чувала 5 пъти по 1 минута, като 1 път той ми звънна, всичките останали аз
наистина много го харесвам и искам нещата да се получат, обаче не знам какво трябва да му кажа или как да го питам , за да разбера какво мисли той по тоя въпрос и какво мисли за мен като цяло
вие какво мислите по въпроса? как да го предразположа към разговор и пр.?

Не виждам как имаш енергия да продължиш да влагаш нещо в тая връзка, след като отсрещната страна ОЧЕВИДНО не прави нищо по въпроса. Не се страхувай да отстояваш позицията си, в края на краищата... какво ще стане? Не сте madly inlove, нито имате дълга и стабилна връзка. Ще късате... голям праз. Нали знаеш, че няма да е последното момче, което ще те е харесало?

Купи му едни витамини. Негова си е вината, че няма никакъв имунитет.

DisappointedDreamer
11-08-2012, 13:21
Негова си е вината, че няма никакъв имунитет.

Добре, това беше страшно тъпо. Като човек, който пие антибиотици почти всеки месец и е болен (не от прости настинки) всеки месец, казвам че изобщо не зависи от нас. Какво ли не съм изпила за тая имунна система, нищо не помага.
Реших да го споделя.

Иначе, Иве. Знаеш че съм ти приятелка, и ми е тежко да те гледам как се мъчиш в тази връзка. Споделям мнението на тези, които ти казват че той просто се оправдава и не иска да бъде с теб.
Мъчно ми е че ти го казвам, ама на това мнение съм.

anonymous708973
11-08-2012, 16:34
Добре, това беше страшно тъпо. Като човек, който пие антибиотици почти всеки месец и е болен (не от прости настинки) всеки месец, казвам че изобщо не зависи от нас. Какво ли не съм изпила за тая имунна система, нищо не помага.
Реших да го споделя.

Иначе, Иве. Знаеш че съм ти приятелка, и ми е тежко да те гледам как се мъчиш в тази връзка. Споделям мнението на тези, които ти казват че той просто се оправдава и не иска да бъде с теб.
Мъчно ми е че ти го казвам, ама на това мнение съм.

Нормално да си болна всеки месец, след като пиеш толкова много антибиотици. Нали знаеш принципа на действие?
Оправи си храненето, обличай се умерено, пий витамини и всичко ще е на 6.

DisappointedDreamer
11-08-2012, 16:39
Оправи си храненето, обличай се умерено, пий витамини и всичко ще е на 6.

Казват всички, които не са болни. Айде, моля ти се. Звучиш като майка ми.
Обличам се топло, ям страхотно, тъпча се с витамини. И въпреки това пак съм болна. Посещавала съм десетки болници, не само в БГ, но и тук, предписват ми витамини и глупости и въпреки това ефект няма.

Така, че. Не е така.
Спамим, сорри Иве.

anonymous708973
11-08-2012, 17:02
Значи се замисли дали майка ти не е права.
Защото аз слушам моята, когато ми говори за това. И съм пила антибиотик 4-5 пъти през живота си.

DisappointedDreamer
11-08-2012, 17:04
Значи се замисли дали майка ти не е права.
Защото аз слушам моята, когато ми говори за това. И съм пила антибиотик 4-5 пъти през живота си.

Тц. Изобщо не е права. На 16 години съм, изпълнявам всичко и пак не съм здрава. Просто бацилите много лесно ме достигат, въпреки фактът, че съм дебело облечена, добре охранена и тъпчена с Цетабе, Вит Ц, и други простотии всеки божи ден.

SisiStrange
11-08-2012, 17:05
Впрочем, понякога е до периоди. Случва се да караш някакъв по-кекав момент и да боледуваш много често и тежко пък след известно време да ти мине това състояние. Никога няма да забравя как в 11 клас боледувах по 2-3 пъти месечно, а понякога от няколко неща едновременно. XD Пък (да чукна на дърво) сега я се случи веднъж-2 пъти годишно, я не. Всяка есен, обаче, пия респивакс по 3 месеца като защитна мярка и мисля, че работи.

Блъди, аз пък викам да не го късаш директно. Може би си показала прекалено голяма и сериозна привързаност в рамките на не особено дългата ви връзка и той е загубил тръпка. Спри да го търсиш усилено, спри да се мусиш и да дивееш, а седни за малко, поеми си дъх, успокой се и си отбележи, че една-2 седмици ще си гледаш твоя живот. Излизай си, учи си, чети си, хобита, каквото ти идва от душа. Не му звъни. Може би като се почувства за момент застрашен, че може да те загуби, ще спре да се държи като лапе и ще си помръдне пръста за теб. Хем ще си правиш неща, полезни за самата теб, хем няма да се унижаваш да "тичаш" след него, хем има известна вероятност да се усети. Ако ли не, здраве да е. Наистина не е последен.

bloodyF
11-08-2012, 21:02
мерси момичета, не знам от наивност или от любов , ама ще се съглася със Сиси :Д
днес ми се обади пръв, подчертавам т.к. не го беше правил особено често напоследък
обясни ми , че няма нищо и да не се притеснявам и просто да си се оправям у дома, кашляше зле
в единият момент си мисля, окей, ще се разделим, ама после като го чуя и се разтапям..
и си мисля, че не е толкова грешно и че просто след като оздравееМ ни трябва разнообразие
не сме правили секс, правим едно и също (разходка+кафе+разходка; дискотека х 2-3 пъти месечно + отделно аз ходя при него с приятели, докато е на работа ) и просто ще заявя, че т.к. виждам че не ни е окей 'еднаквотията' трябва да правим нещо различно
и някак ще го предразположа към темата за секса, защото си мислех,че не е важно, когато съм го имала винаги
и изведнъж когато го няма и когато човека не ме натиска през 5 минути се чудя къде бъркам(е)

мерси (:

//знам че е малко странна темата, ама ако имам нужда от съвет предпочитам обективни мнения,т.к. приятел(к)ите ми са малко като:мда, знам, трябва да не му звъниш или трябва да говорите
и слушам едно и също пристрастно мнение и не ми харесва!
та да, съжалявам , ама предпочитам да се допитвам така ..до непознати (образно казано ) (:
мерси пак :>

anonymous708973
11-09-2012, 06:06
Ходите от 2 месеца и вече има рутина.
26-годишен мъж не иска секс, при положение, че дори не си девствена, че да излезе с номера, че много те цени и бла-бла.
Ти си тази, която ще го предразполага към секс.

Не обичам да съм лошата, ама тия неща не ти ли говорят нещо?

valdesbg
11-09-2012, 06:35
Oh you (:

Значи целта е да му намерим оправдание за да може розовия романс в главата на Ивето да продължи да съществува, макар и без връзка с реалността? Като игнорираме на случаен принцип различни факти, а всички останали тълкуваме както ни е угодно? Че тва си е баш като българската съдебна система.

Тъй да бъде... всички са невинни. Похвално!

П.П. Тряше да почнеш с това че не правите секс.

bloodyF
11-09-2012, 07:55
П.П. Тряше да почнеш с това че не правите секс.

*все още

Wednesday666
11-09-2012, 07:58
Два месеца 26 годишен мъж дори не е проявил инициатива да правите секс?
Е, това вече е друго .. Добре, имаш ли някаква идея защо?
Защото ние хубаво си правим някви субективни анализи, обаче в действителност само ти го виждаш и ти знаеш кво се случва с него.
Можеш ли да измислиш няква сериозна причина за това нещо?
Защото ако не можеш .. Не искам да го повтарям, обаче ми се струва все повече и повече, че има нещо АДСКИ куцащо в цялата история и то не е боледуването ..

Azoria
11-09-2012, 08:08
И аз пропуснах, че не правите секс.. Нямаш ли притеснението,че... само ти не правиш секс?

xXxPETYAxXx
11-09-2012, 08:40
не искам да се разделяме или нещо такова, нито той показва по някакъв начин че го иска

Аха, но и не показва, че не иска да се разделяте, и иска да сте заедно...
Болен е - ми добре, ама като е болен живота му спира ли не мога да разбера? Взел ли си е болничен или си ходи на работа? Щото много тъпо да е болен и да не се вижда с теб, а да си ходи на работа.
Щом и двамата сте болни още по-зле. Нали си болна, как ще се оправдава, че не искал да те разболее...
Друг е въпроса, че и на мен ми се струва, че само ти не правиш секс.

anonymous708973
11-09-2012, 09:01
Значи целта е да му намерим оправдание за да може розовия романс в главата на Ивето да продължи да съществува, макар и без връзка с реалността? Като игнорираме на случаен принцип различни факти, а всички останали тълкуваме както ни е угодно? Че тва си е баш като българската съдебна система.

Рядко се случва, но съм съгласна.

jghgh
11-09-2012, 09:05
тоя малоумник риби ли е? : Д


иначе... втф, мен, втф.

сиси, ако някой иска да бъде с теб, той ще има мотивация да бъде с теб, нещо ще го влече към тебе, нещо ще го дразни под лъжичката, в корема и къде ли още не... просто ще иска да бъде с теб
без постановки от сорта "ще бъда недостъпна", "няя го търся 2-3 дена", "няма да бъда досадна"


отписвай го

valdesbg
11-09-2012, 09:09
Добре, предлагам ти за шестия месец, ако съвсем случайно и двамата сте здрави и имате време да си подарите първия секс във вашата връзка. Ама да е мисионерската, и завити.. че да не изстинете.

Аз само се чудя защо си толкова отчаяна...

djipsito
11-09-2012, 12:52
Мога да ти споделя аз какво направих наскоро. Усещах и аз подобно дръпнато държание (не чак толкова де), а и ми отказваше секс.. което пък аз не мога да го ... преглътна. При нас може би нещата са малко по-различни, защото и двамата в началото се "разбрахме", че сме заедно най-вече заради секса и ще го караме бавно. Двойка сме си, показваме го пред останалите, излизаме заедно и т.н, има уважение и добро отношение, ама в началото и аз имах подобни на твоите "проблеми".

Аз съм такава, че питам веднъж. Той е такъв, че не винаги отговаря веднага, ама като види, че спирам да си пъхам носа, сам ми казва. Също съм такава, че не мога да мълча, колкото и да съм привързана. Тая способност моя се появи неочаквано, щото преди все се стараех да съм деликатна. Сега просто не ми пука. Заковавам си въпроса, който ми се върти, без значение колко неуместно е, дали дреме, дали яде и т.н. Знам, че не е най-правилното и "не (винаги) трябва", ама съм решила да не живея по шаблона, който трябва, а да съм аз.

Та, говорих веднъж с него за тези неща, уж разбра. Една седмица ок, после пак същото. Просто наблюдавах и анализирах, накрая почна да ми кипва и го питах за кво е с мен. Издразни се, щото вече бяхме говорили за тва и ме пита за кво пак го питам и колко пъти трябвало да ми казва. Отсяках го набързо като му казах, че не виждам отношение и че няма да се правя на клоун и ако иска да е с мен, да е с мен като хората, щото няма да си играя игрички. Също му казах, че не може само едната страна да се опитва нещата да са ок и накрая нищо, щото като искаш да си с някой си готов да направиш доста компромиси, да му влезеш в кожата 100 пъти, да разбираш и т.н, ама всичко си има граница. С две думи или-или и да решава. Казах му преди да ми каже, да си удари една чикия, да премисли и тогава да ми се обади.

След няколко дни ми писа, че му липсвам, видяхме се и т.н. Каза, че иска да е с мен и от тогава сме си добре, държи се доста мило. Аз също съм болна, ама веднъж не ми е казал нищо. Даже миналата седмица се събуди и той със запушен нос и вика, че съм щяла да го заразя. Та му правих закуска, чай и пихме някви витамини двамата.

Друго, преди да се разболея толкова, само си подсмърчах, бяхме в тях да гледаме филм и ми каза "Не трябваше да идваш.." и "Трябваше да си стоиш у вас", което аз разбирам като, че не е искал да ходя и веднага го питам "За кво тогава не ми каза да не идвам"... Почна да ми обеснява, че го казва заради мен, че ще се разболея още повече и т.н.

Дълъг се получи поста ми, ама дано да откриеш нещо и в него. Исках да ти пиша. Със сегашния ми приятел си давам сметка, че някои момчета нямат толкова.. мм как да кажа, не знаят как точно да покажат отношението, което искат и ние го разбираме зле и почваме да се филмираме. Няколко пъти го забелязвам, обаче е вярно и че те самите ни ги набиват тия филми. За тва трябва да се говори и да се изцежда докрай проблема. Мисля, че с времето нещата се напасват, ако и двете страни имат желание.

Сори пак за романа.

dulcinea17
11-09-2012, 13:03
Поговорете си открито за нещата, които те притесняват. Така ще си наясно със ситуацията:)))

bloodyF
11-09-2012, 18:37
Добре, имаш ли някаква идея защо?

Можеш ли да измислиш няква сериозна причина за това нещо?


мисля, че не е правил секс досега и не е сигурен как да подходи
да , сега нека го убием с камъни, че е на 26 и т.н., просто е адски стеснителен и т.н.
НЕ СЪМ СИГУРНА, това са мои теории, непотвърдени от никого

той мен не смее да пипне, 5 срещи се гушкахме докато седим един до друг и чак тогава почнахме да се целуваме и пр., та надали ми изневерява

Петя, ходи на работа, защото няма как да го замести някой друг, а няма как да няма никой зад бара


jghgh, рак..nuff' said..


джипси, откривам себе си и него във вашата история :Д
само че аз не съм (но мисля, че мога да бъда) толкова неделикатна и открита, което ми е грешката
всичките ми приятелки ми казват просто да го питам каквото ме интересува, но след 1 седмица колебание го попитах дали ще има проблем, ако искам някой път да се събудя до него...


иначе не съм го виждала от миналата неделя, всеки ден се чуваме и т.н., но още излиза с номера, че сме болни и т.н.
днеска аз не можах да изляза с него, т.к. имах работа след училище, а утре той е на сватба, така че евентуално, ако благоволи, ще се видим в неделя
тук е момента да питам:
случвало ли се е някой от двамата във връзката ВИ да е на сватба/ абитуриентска и да ви попита дали иска да отидете с него/вие да го попитате дали иска да дойде с вас? /любопитство/


аз не искам да го притискам и да му давам зор, с нищо няма да помогне това, просто следващия път като се видим ще му кажа, това което чувствам, ще го питам какво мисли за мен и за бъдещето ни заедно (или може би по отделно, не зная) и някакси ще му намекна за това, че е време да преминем на ''следващата база''

/съжалявам, малко дълго се получи../

DisappointedDreamer
11-09-2012, 18:55
Чак на сватба или абитуриентска, не, но имах един бивш, чиято пра-баба стана на 90+ години и въпреки факта, че ходихме от кратко време заедно ме покани. Пътувахме 1 час до ДРУГ град в Швеция, с баща му и сестра му, които до преди това не бях срещала. Запозна ме с цялото семейство, дори с пра-бабата, вечеряхме, разхождахме се, а накрая когато си тръгвах получих прегръдки от баща му, леля му, баба му и дядо му, дори от пра-баба му и други роднини. Накрая баща му дори ме закара до вкъщи.

А бяхме заедно от има-няма месец.

Просто... Иве. Не знам какво да ти кажа.

Auriss
11-09-2012, 19:22
^ Само венчалния пръстен са пропуснали. Тцтц.

//а после обясняваш, че шведите не били хубави хора. Знам си аз.

DisappointedDreamer
11-09-2012, 19:24
:lol: Едно голямо НО - американци са :lol: и не са хубави хора от гледна точка на това, че въпросния беше пикльо, който не спираше да се хвали с материалните си боклуци на мама и тате. А аз такива не понасям.

Auriss
11-09-2012, 20:02
^Тъжно ще ти стане когато осъзнаеш, че е просто невинно хлапе, което иска да се харесва на околните и се възползва от единственото, с което на този етап е способен да се изтъкне.
Мен ми се струва сладко и невинно. Ебал ли съм го... По-добре е от човек, който е абсолютно уверен в себе си и не изпитва никаква нужда от потвърждението на околните. Последните са някак ... студени и безинтересни, което пък ги прави (поне имхо) неподходящи за някакви стойностни взаимоотношения.

С т'ва мислене стара мома ще си останеш - искаш и двамата партньори да са на едно ниво. Блаби беше пуснала една хубава тема преди ден-два.

Някой ден с умиление ще поглеждаш към разни такива инфантилни хорица, осъзнавайки, че нямаш място в 'розовия' им свят. Тъжно ще ти стане, ще видиш.

DisappointedDreamer
11-09-2012, 20:13
^Не, няма да ми стане тъжно. Мислила съм го, но не е баш такъв случая. Можеше да се опита да ме впечатли със знания. А не с пари. Аз не търся нещо сладко и невинно.

Не си първия, който казва, че ще си остана стара мома. Напротив, баща ми го споменава почти всеки ден. :Д И знаеш ли какво? Примирила съм се с идеята. По-добре да съм сама, отколкото с някого, който ще ме дразни постоянно дори с присъствието си. Сама ще имам поне достатъчно време да обикалям, научавам и да си блъскам главата в някоя стена.

Някой ден с умиление ще поглеждам към такива разни инфантилни хорица, да, прав си. Да, сигурно ще ми е тъжно. Но никога няма да искам да имам правото да бъда до/с тях.

jghgh
11-09-2012, 20:14
аурис, просто няма любов и независимост
двете неща не съществуват.
това са моите виждания имхо, де.
ако си независим няма как да обичаш



много те харесвам, аурис :*
но искам само аз да казвам на Блабка Блаби-Блаб.. :д

umri
11-10-2012, 02:30
мисля, че не е правил секс досега и не е сигурен как да подходи
да , сега нека го убием с камъни, че е на 26 и т.н., просто е адски стеснителен и т.н.
НЕ СЪМ СИГУРНА, това са мои теории, непотвърдени от никого

той мен не смее да пипне, 5 срещи се гушкахме докато седим един до друг и чак тогава почнахме да се целуваме и пр., та надали ми изневерява

Петя, ходи на работа, защото няма как да го замести някой друг, а няма как да няма никой зад бара


jghgh, рак..nuff' said..


джипси, откривам себе си и него във вашата история :Д
само че аз не съм (но мисля, че мога да бъда) толкова неделикатна и открита, което ми е грешката
всичките ми приятелки ми казват просто да го питам каквото ме интересува, но след 1 седмица колебание го попитах дали ще има проблем, ако искам някой път да се събудя до него...


иначе не съм го виждала от миналата неделя, всеки ден се чуваме и т.н., но още излиза с номера, че сме болни и т.н.
днеска аз не можах да изляза с него, т.к. имах работа след училище, а утре той е на сватба, така че евентуално, ако благоволи, ще се видим в неделя
тук е момента да питам:
случвало ли се е някой от двамата във връзката ВИ да е на сватба/ абитуриентска и да ви попита дали иска да отидете с него/вие да го попитате дали иска да дойде с вас? /любопитство/


аз не искам да го притискам и да му давам зор, с нищо няма да помогне това, просто следващия път като се видим ще му кажа, това което чувствам, ще го питам какво мисли за мен и за бъдещето ни заедно (или може би по отделно, не зная) и някакси ще му намекна за това, че е време да преминем на ''следващата база''

/съжалявам, малко дълго се получи../
Какво те привлича в тоя човек, че въобще се занимаваш?

bloodyF
11-10-2012, 06:36
честно казано не знам вече :Д
отначало ме привличаше той, готин е на външен вид, има яко тяло и пр.
беше забавен и мил, обръщаше ми повече внимание и внесе малко цвят в сивите ми дни (образно казано, но наистина беше така)
правеше ме щастлива и цъфтях като си мислех за него даже
после почнахме да не се целуваме, защото бяхме болни
после почнахме да излизаме веднъж на седмица
и изведнъж нещо се промени и точно заради това се занимавам, да разбера какво се е променило и да се опитам да върна времето назад, когато беше мил и като го видех се разцъфвах като роза през юни
(нещо ми е много поетично днес!)
не знам дали ще се получи, не знам дали си струва да опитвам, но ще пробвам и ще видя какво ще стане : )

valdesbg
11-10-2012, 07:51
Аз па имам теория че в момента се ловиш за тоз, щото с предния нещата не ти се получиха. Като удавник за сламка се хващаш.

Отделно че не споменаваш никъде че го обичаш заради някое негово качество. Изобщо никъде не се споменава неговата същност. Кеф ти е просто че ти обръща внимание. Ама тва може да го прави всеки сульо. Като е спрял да го прави и ти вече се чудиш за какво да се хванеш, за да не се изправиш пред истината че той е просто образ а не личност в твоя свят. Което не знайно защо става тенденция вече при теб. А колкото и да се стараеш това е спукана кофа.

anonymous708973
11-10-2012, 08:44
честно казано не знам вече :Д
отначало ме привличаше той, готин е на външен вид, има яко тяло и пр.
беше забавен и мил, обръщаше ми повече внимание и внесе малко цвят в сивите ми дни (образно казано, но наистина беше така)
правеше ме щастлива и цъфтях като си мислех за него даже
после почнахме да не се целуваме, защото бяхме болни
после почнахме да излизаме веднъж на седмица
и изведнъж нещо се промени и точно заради това се занимавам, да разбера какво се е променило и да се опитам да върна времето назад, когато беше мил и като го видех се разцъфвах като роза през юни
(нещо ми е много поетично днес!)
не знам дали ще се получи, не знам дали си струва да опитвам, но ще пробвам и ще видя какво ще стане : )

Сама осъзнаваш, че го искаш, защото внася някво разнообразие, не заради друго. Видимо не ви се получава - не е нормално да имате такива проблеми от самото начало. Защо се тормозиш?

Naive
11-10-2012, 08:54
Като удавник за сламка се хващаш.

Именно. Изглеждаш супер отчаяна.
Не бива да се примиряваш с нещо, което очевидно не ти носи нищо специално, освен малко разнообразие и куп нерви. Не е незаменим, наистина не виждам смисъл да правиш компромиси със себе си.

Blab
11-10-2012, 09:00
не те познавам. не му знаем часа, но на ниво знак:
Венера в Дева
http://astrology.about.com/od/venussigns/qt/Venus-Virgo-Man.htm
Марсът му е в Козирог и е ретро по натал (по-трудно изразим).

"Mars in Capricorn is a very strong sexual nature, but so self-controlled that you'd never guess it unless you had an intimate contact with those people. Capricorn makes a big deal about control, so you put Mars in Capricorn and you've got a big deal about controlling sexual energy. And they can do it, and they can do it in an amazing way. I've seen Mars in Capricorn people remain celibate for years and years. These very same people at another time in their lives have been extremely active sexually. Mars in Capricorn in a man's chart is come on who is very cautious about asserting himself. Mars -- assertion, Capricorn -- caution. And so he's not going o come on too strong or too sexually until he knows it's safe. He doesn't want to be rejected. He hates the idea of being ridiculed and definitely wants praise. And Mars in Capricorn will often try to sell themselves on what they can provide, in the material sense. It's very hard to express affection and to let the sexual energy flow. But once they get into it, it's rarely boring -- very earthy, extremely earthy. In a woman's chart, again a strong sexual energy, a very strong person, usually a very determined and capable person. And it shows what kid of male she would be attracted to -- someone Capricornian. She would be intrigued by someone who was serious, detached and inscrutable." - "Relationships and Life Cycles" by Stephen Arroyo


виждам с какво може да те е привлякъл. Меркурий(начинът, по който се изразява) при него е в Лъв, а ти имаш голям тригон(Юпитер - управител на асцендента, Венера, Марс) в огнените знаци. Според мен, обаче, това, което те е привлякло към него, е същото, което те отблъсква/отдалечава от него.
твоята Луна(емоционалност, несъзнаваното, женско начало, пр.) е в Рак. Неговата - не можем да знаем. Емоционалното общуване е ключово, в крайна сметка. Неговата (мъжка, действена) енергия, както и нуждите/предпочитанията му са изразено земни. Твоите - огнени. Той има нужда от време, сигурност (и материална такава!), уважение, обгрижване, но и здравословна дистанция. Трудно се разкрива, бавно действа, прочее... Твоята Луна е на трон в Рак, разкрива се в цялата си "красота". На мен, като на доста земен човек, това ми идва в повече - представям си една прилепчивост, едни емоционални нужди и разнежвания, гукания, от най-...нежната(?), разтичаща се, лепкава любов. Ракът е най-големият романтик, да, ето я кореспонденцията ти с него, но огънят при теб иска постоянна действеност, всичко тук и сега, ако може веднага и все да е ново и интересно. Ако го получиш, ще отминеш, според мен. Липсва ти търпение да изчакаш бааааавното му разгръщане на този. Ако трябва да дам съвет отвъд разума и женската си природа (или пък не), ако искаш да го изчакаш още малко (заради точните причини! т.е. защото го харесваш наистина, а не защото умираш някой да те обгрижва, да ти сваля звезди и да изглежда добре до теб!), изчакай го, изгради някакво балонче за двамата, в което той да се чувства достатъчно добре, и тогава действай направо, защото ти ще си активната в тези взаимоотношения;

за контекста/настроението:
в момента Венера (която е управител на 5-ия ти дом, този тип любов) е в опозиция с твоята Венера.

Venus opposition Venus
Differences in values or ways of expressing affection in your personal relationships are made very noticeable to you now. Whether or not you are with someone romantically, you could be feeling underappreciated or even unloved. If there is a confrontation with a loved one now, it's unlikely to be very confrontational! Rather, it's likely to take the form of pouting, distancing, and side-stepping the real issue. Probably you'll want to indulge yourself in some way and may avoid getting down to work. Inner unrest could lead you on a shopping spree or some other attempt to reward yourself, when what you really need is to work on establishing a deeper connection with the people you love--or to get in touch with your own true needs.

anonymous708973
11-10-2012, 09:15
...

Впечатлена съм.
Дали може да те помоля за същото нещо, че ми е суперинтересно?

ALetterFromTheSky
11-10-2012, 09:34
На мен също ми грабна вниманието :)

djipsito
11-10-2012, 17:12
Като прочетох мнението на Блаб се сетих нещо, което пропуснах да спомена в мнението си.
Аз също съм от нетърпеливите в тва отношение и искам нещата да стават сега, веднага, на момента, за тва не действах импулсивно към него, а се учех на търпение. Просто нещата в един момент много почнаха да ме изнервят и си отворих устата.

Да знаеш, че понякога е по-добре да си НЕделикатна, за твое добро. Не мисля, че някой ще спре да те харесва ако покажеш малко характер. Може и да не си груба, но не овъртай, а говори директно.