PDA

View Full Version : СПЕШНО ЗА БРЕКЕТИТЕ!! МОЛЯ ВИ!!!



iamaliennn
10-29-2012, 16:57
Здравейте, днес бях на зъболекар и ми сложиха ластици, за да се разширят зъбите преди поставянето на брекетите (което е утре)... сложиха ми общо 6 ластика ( 4 отдолу и 2 отгоре), но ластиците на долните зъби изпадаха... много се притеснявам, утре ще ми слагат само на горните зъби брекети, но пречи ли че долните ластици паднаха ?? моля ви, някой да ми отговори, притеснявам се и не знам какво да правя. благодаря. :))

stynioo
10-29-2012, 17:08
Здравейте, днес бях на зъболекар и ми сложиха ластици, за да се разширят зъбите преди поставянето на брекетите (което е утре)... сложиха ми общо 6 ластика ( 4 отдолу и 2 отгоре), но ластиците на долните зъби изпадаха... много се притеснявам, утре ще ми слагат само на горните зъби брекети, но пречи ли че долните ластици паднаха ?? моля ви, някой да ми отговори, притеснявам се и не знам какво да правя. благодаря. :))

примерно си ги сложи не е толкова трудно или пък утре му кажи да ти ги сложи ддз сиг не е толкова важно.

iamaliennn
10-29-2012, 17:17
просто не е възможно да си ги сложа сама... дали ще ми сложат брекетите утре, след като ластиците паднаха??

katericArofl
10-29-2012, 17:28
Значи как паднаха - сами или си яла нещо твърдо или си ги бутала с език?
Ако не са паднали от външен фактор а от само себе си значи са си свършили работата направили са разстояние между зъбите и не е имало напрежение, което да ги задържа повече. На мен като ми ги слагаха ми насрочи за на по следващия ден да ми слага брекетите и каза, че повече време, ако седя са щели да изпадат - така че при теб се е случило по-рано, сигурно са имали по малко работа за вършене. Не се тревожи, най.малкото ще отидеш утре на зъболекар и ако каже, че има проблем ще ти сложи пак или ще измисли др нещо - това му е работата. Няма за какво да се притесняваш.

iamaliennn
10-29-2012, 17:44
Ами не съм сигурна дали са паднали защото са си свършили работата или защото аз не спрях да бутам с език и да хапвам... дано въпреки че са паднали утре да ми сложат брекетите...

katericArofl
10-30-2012, 05:35
eми да не си ги бутала :D