PDA

View Full Version : Какво да си мисля?Харесва ли ме или не?



amor_imposible88
10-29-2012, 16:59
Ето я и моята история , от извесно време харесвам едно момче от нашия клас.Въпросното момче много ме обърква сега ще разберете защо...започвам историата от начало : Всичко започна когато веднъж седнахме един до друг в часа по астрология те са 2 един след друг и от тогава разбрах ,че ме влече и започва да ми харесва.Във въпросния час стояхме малко си говорихме и така.После започнах да му задавам разни въпроси от рода кога си роден,коя зодия си тоест да го опознавам по-добре.Тъй като той е по-срамежлив от мен а мен въобще така да се каже.Преди той беше : Беше по средоточен в час ,не носеше телефона си в учелище ,не дъвчеше дъвка в час тоест моя противоположност защото аз точно това правя.А сега се е променил някак си изглежда по-уверен и усещам как започва лека полека да ме имитира даже и същия химикал имаме така де същия модел.Носи дънки ,а той е по-спортен тип като мен, днес даже позакасня като мен.Когато му говоря все е отнесен уж ме слуша а не ме гледа в очите и аз се ядосвам така говори ми тихо.В часовете ме гледа по 3-4-5 пъти а ако говоря аз направо се обръща към мен :D .Тъй като съм от бъбривия тип момичета.Доста често с приятелите си е около мен с моята приятелка или са отзад нас или пред нас.Но имам съмнения че изпитва нещо към мен защото като го му говоря не ме гледа в очите а като ме погледне в час и го хвана веднага избягва погледа ми и днес един негов приятел нещо ме занасяше и ми се надсмиваше той също се посмя с него което ме ядоса.
Въпросния му приятел ме попита кой харесвам аз естествено не му казах.Усещам също ,че когато съм около други момчета и говоря с други момчета никак ама никак не му е приятно и ме гледа с един поглед страховит бих казала.Какво да си мисля и да правя?Някакви идеи?Харесва ли ме или не?Той е зодия скорпион и е на 15....

Amore-Mio*
10-29-2012, 17:39
Виж сега - хубаво, искаш да знаеш, но ние няма как да знаем какво чувства тоя човек, сама прецени - ти си го познаваш. Иначе ако го харесваш - покани го да се поразходите някъде, вместо да се нервиш за глупости.

sexa_na_kompleksa
10-30-2012, 07:46
Харесвате, но го е срам. Предразположи го към разговор, излезте няколко пъти и другото щестане от самосебе си.

fenastz
10-30-2012, 12:35
в часа по астрология

В кое шантаво училище се учи астрология?

cremena45
10-30-2012, 15:23
В кое шантаво училище се учи астрология?

Сигорно има предвид астрономия ;) Продължавай да следиш действията му спрямо теб ,заговори го и прецени

CoNviCt
10-30-2012, 15:37
Виж сега - хубаво, искаш да знаеш, но ние няма как да знаем какво чувства тоя човек, сама прецени - ти си го познаваш. Иначе ако го харесваш - покани го да се поразходите някъде, вместо да се нервиш за глупости.

Има как.Психология. Момчето си показва съвсем ясно.

"А сега се е променил някак си изглежда по-уверен..."

"Въпросния му приятел ме попита кой харесвам..."

"Усещам също ,че когато съм около други момчета и говоря с други момчета никак ама никак не му е приятно и ме гледа с един поглед страховит бих казала."

Psyko Nuts
10-30-2012, 15:46
А сега се е променил някак си изглежда по-уверен и усещам как започва лека полека да ме имитира даже и същия химикал имаме така де същия модел.Носи дънки ,а той е по-спортен тип като мен, днес даже позакасня като мен.

Докато не почне да носи същите дрехи, като твойте и не почене да се конти, значи не те харесва.

zombolovesu
10-30-2012, 15:55
Харесва те :) Явно е доста срамежлив :)

cremena45
10-30-2012, 16:44
Докато не почне да носи същите дрехи, като твойте и не почене да се конти, значи не те харесва.

Глупости на търкалета да не е гей бе ,не го слушайте ;)

Psyko Nuts
10-30-2012, 17:24
Глупости на търкалета да не е гей бе ,не го слушайте ;)

А трябва да е написано, така: Глупости на търкалета, да не е гей бе - не го слушайте ;)

Личи си, че говориш в час.

xPafx
10-30-2012, 17:28
ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА, ТИ ИМАШ ЦИРЕЙ НА ЛИЦЕТО И ЗАТВА ТЕ ЗЯПА! ВСИЧКИ НА НЕЩАСТНИ И ТИ ЩЕ УМРЕШ САМА ЗАРИТА В КОНСКИ ИЗПРАЖНЕНИЯ!
точка :oops:

DisappointedDreamer
10-30-2012, 17:36
ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА, ТИ ИМАШ ЦИРЕЙ НА ЛИЦЕТО И ЗАТВА ТЕ ЗЯПА! ВСИЧКИ НА НЕЩАСТНИ И ТИ ЩЕ УМРЕШ САМА ЗАРИТА В КОНСКИ ИЗПРАЖНЕНИЯ!
точка :oops:

Това беше ли нужно? Прави ужасно грозно впечатление.

xPafx
10-30-2012, 17:43
Ний смее така от най-пропадналия раздел..кофата.. извинете ни, нещо са ни изпуснали в цивилизацията..

DisappointedDreamer
10-30-2012, 17:45
Ний смее така от най-пропадналия раздел..кофата.. извинете ни, нещо са ни изпуснали в цивилизацията..

Хубаво. И аз не съм цвете за мирисане в този форум, но това което пишеш е направо покъртително, ненужно, грозно и глупаво. Моля, въздържай се.

Ambiguous
10-30-2012, 20:18
Не е възможно ние да преценим какво той чувства спрямо теб, но някой неща може да тълкуваме като знаци. Примерно тази негова психосоматична реакция да извръща поглед когато го погледнеш, най-вероятно се дължи на твоето несиметрично лице с напълно нарушени пропорции, навярно има дълбок морален конфликт дали да ти каже, че си естетически непропорционална.

Каква поредна форумна драма!

~The Smile~
11-09-2012, 17:46
ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА, ТИ ИМАШ ЦИРЕЙ НА ЛИЦЕТО И ЗАТВА ТЕ ЗЯПА! ВСИЧКИ НА НЕЩАСТНИ И ТИ ЩЕ УМРЕШ САМА ЗАРИТА В КОНСКИ ИЗПРАЖНЕНИЯ!
точка :oops:

:D Ее...бива ли така...
По темата: Излез с него на разходка,говорете си по-често през междучасията и ей такива. Ходете заедно за закуски в голямото междучасие.