PDA

View Full Version : Просто ме пресвива корема като си го мисля....... :(



Sladursambeeee
10-29-2012, 17:58
Здравейте просто преди няколко дена забелязъх че ми расте нов кучещки зъб зад старият (15 годишно момче) и но старият ми е млечен и не се клати и здрав и майка ми ми каза че ще запишем час при зъболекар и може би ще се наложи да го махат ( знам че ще се налага) така че бихте ли просто ми казали ако случайно знаете как ще ко махнат за упойката да знам не ме плаши това присто с какво как ще боли ли дори с упойка и живея в Германия с това искам да кажа че докторите нали си знаят работата по добре отколкото българските та така че бихте много ми помогнали ако ми кажете :) и моля без рода от тапите коментари да не ти извадят грашния зъб или ще има много кръв с това не ме плашите просто искам да знам как и с какво ще го извадят..... мерси много за коментарите който не са глупави..... :) :) :)

titinkaa
10-31-2012, 10:40
Зъболекаря ще прецени,но предполагам ще е с упойка,иначе ще боли ако е без нея.Спокойно,няма нищо страшно,целта е да махнат стария,за да израсне новия правилно.

Sladursambeeee
11-02-2012, 18:43
Благодаря че отговори пони ти отговори мерси много....... искараха ми го права си не боля и беше с упойка нищо не усетих....... за 30 секунди излезе...... :) :) :)

mlf
11-04-2012, 14:52
имала подобен проблем и ми го извадиха със упойка и нищо не болеше, но по- добре си я плати, защото тези от здр. каса са калпави ... иначе -- спокойно .. нищо няма да усетиш :)

phoeniX_boy_BG
11-05-2012, 12:32
Ще ги вадят с клещи и за опойка ще има кока... :D

daniel.cholakov.92
11-05-2012, 12:33
Ще ги вадят с клещи и за опойка ще има кока... :D тва е яко

PullMeCloser
11-06-2012, 19:54
Уф, радвай се, че другите ти зъби са се клатели или са паднали сами, завиждам на такива хора :Д . От всички, само 1 ми падна сам. Останалите изобщо не се клатеха и за всеки ходех на зъболекар(а имам ужасна фобия, представи си какво ми е било). Пръскаха ми някаква локална упойка.

rubby179
11-07-2012, 05:07
Ако зъба е здрав, няма никакви проблеми при ваденето. Лошо е ако е разрушен... тогава става малко по-сложно, но пак няма болка.

Big Jo reaper
11-13-2012, 08:17
пръскат ти опойката на мястото и там нищо не чустваш само когато го извади там ще ти истрапне

rubby179
11-13-2012, 08:41
При мен упойката не се впръскваше, а ми я инжектираха. Не усетих никаква болка от ваденето на зъба.