PDA

View Full Version : Момичета бихте ли го направили с девствен ?



Страници : [1] 2 3

TheNormalGuy
10-29-2012, 18:23
Такааа. Момичета бихте ли правили секс с девствено момче, ако не, защо ? Какво ви спира ? Не смятате ли че правейки го девствен или неопитен вие ще имате повече контрол над нещата, което ще рече повече удоволствие за вас.
Повечето момичета казват че не биха го направили с девствено момче. Смятам или поне предполагам че, тези момичета навярно не са добри в леглото и в повечето случаи, партньорите им вършат цялата работа в леглото, но разбира се това мнение не се отнася за всички тях.
Айде почвайте да разсъждавате.

anonymous708973
10-29-2012, 18:31
Просто и ясно: Не виждам как девствен ще ме привлече дотам, че да искам да си легна с него. Знам какви качества ме привличат в един мъж и не смятам, че такъв, който не е правил секс, ги притежава и владее необходимите тънкости. Самият факт, че съм по-напред от него в това отношение, също би ме отблъснал.
Удоволствието ми ще е на 0, ако трябва да го играя учителка и да го уча на елементарни неща. Може светът да е изчел, докато не е видял вагина на живо, няма как да умее доста неща.

marilyn
10-29-2012, 19:08
Правила съм го с девствен, преди време... преди много време. Не беше нищо особено, като се има предвид, че съм била с опитни момчета. Самата им липса на увереност не ми харесва. Много по-хубаво е преживяването с опитен партньор.

Psyko Nuts
10-29-2012, 19:08
Въпреки че не съм момиче, ако бях - смятам, че дори би било по-яко. :)

xPafx
10-29-2012, 19:11
Такааа. Момичета бихте ли правили секс с девствено момче, ако не, защо ? Какво ви спира ? Не смятате ли че правейки го девствен или неопитен вие ще имате повече контрол над нещата, което ще рече повече удоволствие за вас.
Повечето момичета казват че не биха го направили с девствено момче. Смятам или поне предполагам че, тези момичета навярно не са добри в леглото и в повечето случаи, партньорите им вършат цялата работа в леглото, но разбира се това мнение не се отнася за всички тях.
Айде почвайте да разсъждавате.
Знаеш моето мнение, знам че го знаеш, просто пиша тук, за да ти го напомня.
Точка.
:oops:

Psyko Nuts
10-29-2012, 19:13
Знаеш моето мнение, знам че го знаеш, просто пиша тук, за да ти го напомня.
Точка.
:oops:

Кво ти е мнението? :D

TheNormalGuy
10-29-2012, 19:14
Знаеш моето мнение, знам че го знаеш, просто пиша тук, за да ти го напомня.
Точка.
:oops:
Ооо, знам, знам. :oops:

DisappointedDreamer
10-29-2012, 19:15
Мнението ми се припокрива с това на Пантерката.

benzboss
10-29-2012, 19:16
Абе автор, идеята е да не разберат. Те ако знаят няма да искат по принцип.

xPafx
10-29-2012, 19:16
Кво ти е мнението? :D

Бих.. :oops:

benzboss
10-29-2012, 19:20
Поли, ама такива ги избираш, или просто ти се иска с такъв? Дай някви пояснения.

adoreher
10-29-2012, 19:27
Мнението ми се припокрива с това на Пантерката.

нда.

xXxPETYAxXx
10-29-2012, 19:43
Не, не бих. Може би, ако бях на 16 примерно и бях по-неопитна отговора ми щеше да е, че бих го направила. Но сега - не, мерси. Пък и честно казано не мисля, че има някой девствен между 20 и 24 години, който да ми хареса, а с по-малък също не бих. Общо взето логиката ми е точно обратна на твоята, авторе :)

jghgh
10-29-2012, 20:43
да, искам да отракам момче :д
сигурно ще е супер awkward и ще се държи като някакъв заспал идиот, но ...
по дяволите, някво яко е да си първата на някого :д
ахаха


въпреки че постът ми е инспириран от един съвсем друг случай, та.. не ми считайте за обективно мнението.

ccdesigns
10-29-2012, 20:46
То ако всички не искаха девствени, нямаше да има недевствени... Все някога трябва да има първи път за 1 човек.

Azoria
10-29-2012, 21:46
Ако харесвам някого това ще е последното,което ме интересува.

Чудя ви се.. и вие сте били девтсвени и неуверени, ама някой си е легнал с вас. Сега (1-2, може би 3 години след това) вече сте тооолкова напред в тези неща, че никога не бихте спали с девствен? :?

DisappointedDreamer
10-29-2012, 21:49
Ако харесвам някого това ще е последното,което ме интересува.

Чудя ви се.. и вие сте били девтсвени и неуверени, ама някой си е легнал с вас. Сега (1-2, може би 3 години след това) вече сте тооолкова напред в тези неща, че никога не бихте спали с девствен? :?

Секса с девствен ще куца, а това ще пречи на връзката ви.

За всеки влак си има пътници. Аз не харесвам девствени/неопитни/неуверени, на другиго не би му правило впечатление. В края на краищата, няма да останете дествени до края на живота си.

Azoria
10-29-2012, 21:53
Секса с девствен ще куца, а това ще пречи на връзката ви..

Не съм съгласна с това. Бързо се учат тези работи. Как беше твоята връзка с първия? Нима това, че те е научил (примерно) ви е пречило на връзката?

DisappointedDreamer
10-29-2012, 21:59
Отне време преди да можехме да се насладим на другия изцяло. И точно в това е въпроса. Защо да си губя времето в учене на някого и минус удоволствие, когато мога да получавам страхотни сексуални преживявания с другиго?

Azoria
10-29-2012, 22:09
Ако е само за секса - окей.. Обаче да отпишеш някого, с когото можете да имате нещо повече, само защото първите няколко пъти няма да е "страхотно сексуално преживяване"... серизоно?! :о

MaLyKoLiU
10-30-2012, 01:10
Според мен пък девствено момче би се постарало много повече да задоволи партньорката си от някой "опитен", стига това момче да не е някой 16-17 годишен примерно, който гледа да "мине" някое момиче само и само, че да се похвали пред приятелите, че вече не е девствен.
Ако е образован пък, може и да не си проличи, че е неопитен... има много образователни филми, в които се показва кое, как, къде и защо. :) Като се добави и старанието от негова страна, момичето може да си прекара много по-добре от някой "опитен" батко, който до такава степен е свикнал със секса, че спира да обръща внимание на нещата които биха подлудили половинката му. :)

ALetterFromTheSky
10-30-2012, 03:20
Не, не и не-то няма да е секс, а опити за вдигане на "самолета"... огромна доза притеснение и сдухвация, свършване в рамките на половин минута .. и аз секс ли ще правя, или ще чакам да намери правилното място след мъчително търсене...

ALetterFromTheSky
10-30-2012, 03:23
Ако е само за секса - окей.. Обаче да отпишеш някого, с когото можете да имате нещо повече, само защото първите няколко пъти няма да е "страхотно сексуално преживяване"... серизоно?! :о

Не малък процент от една връзка е именно секса-без него, или без хубав такъв, нещата почват да куцат, почва се кръшкането, нараняването и тн.. така че...

TheNormalGuy
10-30-2012, 04:05
Според мен пък девствено момче би се постарало много повече да задоволи партньорката си от някой "опитен", стига това момче да не е някой 16-17 годишен примерно, който гледа да "мине" някое момиче само и само, че да се похвали пред приятелите, че вече не е девствен.
Ако е образован пък, може и да не си проличи, че е неопитен... има много образователни филми, в които се показва кое, как, къде и защо. :) Като се добави и старанието от негова страна, момичето може да си прекара много по-добре от някой "опитен" батко, който до такава степен е свикнал със секса, че спира да обръща внимание на нещата които биха подлудили половинката му. :)
Еее айде сега тук стана фантастика... каквото и да си говорим първия път винаги сме спекани, все пак това е някакво ново усещане и някак си неизвестното ни притеснява, и все пак това не значи че, цял живот трябва да бъдем девствени.

dream1707
10-30-2012, 07:23
Ами, двама от 3мата с които съм го правила бяха девствени ... И честно казано с тях даже повече ми хареса от колкото с първи,я който не беше ... Наистина с стараят повече... На сегашния ми приятел аз съм му първата, притесняваше си се, обаче знаеше как да ме предразположи, къде да пипа, какво да прави, стараеше се да не направи нещо не като хората... докато на повечето момчета, след като вече са го направили и започват да се мислят за богове.... ами не е така

klimatronik
10-30-2012, 07:28
Просто и ясно: Не виждам как девствен ще ме привлече дотам, че да искам да си легна с него. Знам какви качества ме привличат в един мъж и не смятам, че такъв, който не е правил секс, ги притежава и владее необходимите тънкости.
:D
И какви качества те привличат в един мъж?
:D

klimatronik
10-30-2012, 07:38
Момичета , я споделете
Ако например ,я да видим ей този пич ви хареса ,но се окаже девствено момчето - в никакъв случай няма да си легнете с него?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5D38Abls7fA&list=LLoudRro5pSbtojJSEacu--w

DisappointedDreamer
10-30-2012, 07:41
:D
И какви качества те привличат в един мъж?
:D

Увереност, самочувствие, мъжественост, умения, опит, способността да те накара да се побъркаш само като те хване за врата.

Ей такива качества. Качества, които масата девственици не притежават.

klimatronik
10-30-2012, 07:49
Увереност, самочувствие, мъжественост, умения, опит, способността да те накара да се побъркаш само като те хване за врата.

Ей такива качества. Качества, които масата девственици не притежават.

И заради това ще откажете на всеки ,който е девствен, дори да го харесвате?
И не бъди сигурна ,че всичко се крепи на опита .

DisappointedDreamer
10-30-2012, 07:58
^Няма как да го харесвам при положение, че горепосочените качества му липсват.

klimatronik
10-30-2012, 08:07
Все едно не го познаваш
Но знаеш,че е девствен
е?
Мъжествеността и самочувствието са си на лице , тях не ги определя това с колко жени човек е спал
Та нещо май имате неразбрана представа

MaLyKoLiU
10-30-2012, 08:49
Не, не и не-то няма да е секс, а опити за вдигане на "самолета"... огромна доза притеснение и сдухвация, свършване в рамките на половин минута .. и аз секс ли ще правя, или ще чакам да намери правилното място след мъчително търсене...
Ако го правиш с някой 14-15 годишен може и да се случи това което си описала... :) Много ми е интересно като започнете да пишете за мъчително търсене :lol: Сякаш, че си като канадска гора, че има да се търси нещо... :)
Свършването вярно ще стане бързо, но това не пречи да се продължи и чрез пръстчета или език и след това пак... или секса го имаш само за пъхане на пениса във вагината?


Еее айде сега тук стана фантастика... каквото и да си говорим първия път винаги сме спекани, все пак това е някакво ново усещане и някак си неизвестното ни притеснява, и все пак това не значи че, цял живот трябва да бъдем девствени.
Не казвам, че няма да се спечем, но ще се стараем повече и ако знаем какво да правим няма да си личи толкова и също ще ѝ бъде приятно, както спомена и дриймката... :)

DisappointedDreamer
10-30-2012, 09:15
Не се обиждайте, момчета. Всеки си има предпочитания.

ccdesigns
10-30-2012, 09:16
Само да попитам, маалко е извън темата, едно момче може да чака 1 девствено момиче по 1-2 години докато са във връзка, за да се нагоди то да прави секс и за женската част от форума това е нещо напълно нормално, но така като гледам повечето момичета никога не биха си простили, ако въобще някога го направят с девствен, какво остава за чакане... Интересно.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 09:31
Само да попитам, маалко е извън темата, едно момче може да чака 1 девствено момиче по 1-2 години докато са във връзка, за да се нагоди то да прави секс и за женската част от форума това е нещо напълно нормално, но така като гледам повечето момичета никога не биха си простили, ако въобще някога го направят с девствен, какво остава за чакане... Интересно.

Говориш глупости.
Почти всички редовни потребителки във форума ИЗОБЩО не подкрепят идеята момиче да кара някакво момче да я чака вовеки веков, преди видиш ли тя да си разтвори царските крачка.

ccdesigns
10-30-2012, 10:06
Мда, виждал съм няколко пъти да казват да не я чака като става дума за вече 1-2 години връзка, но повечето пъти, когато някоя пикла пусне тема, че не е готова става въпрос за време от 2-3 месеца поне и в такива теми аз лично не съм виждал женско мнение да е казало "еби се, няма да те чака цял живот".

DisappointedDreamer
10-30-2012, 10:32
някоя пикла пусне тема

Точно. Сам го каза. Пиклите така мислят.
Аз пък съм виждала поне 20 теми, в които редовната женска част на форума казва, че чакането е абсурдно. Аз самата съм от тях. Единствените потребителки, които мислят, че трябва да карат гаджето да чака, докато са готови и докато той се докаже, са Фък13 и Хилари. А и може би Аморе Мио.

jghgh
10-30-2012, 10:58
Говориш глупости.
Почти всички редовни потребителки във форума ИЗОБЩО не подкрепят идеята момиче да кара някакво момче да я чака вовеки веков, преди видиш ли тя да си разтвори царските крачка.
Това беше отвратително :Д


А на мен ми е странна иначе представата на момчетата, че ние, момичетата, много се кефим на спортисти и т.н. :Д
Въпросът е пичът да е уверен и мъжкар, това те прави желан, пък ако ще да си с по-пълни форми. Много зависи от харизмата и т.н.


И стига сте се впрягали от някакъв форум. Хората тук НЕ сме [представителна] извадка, да си го кажем. То иначе девствените момчета никога нямаше да губят девствеността си, всички щяха да са горди, яки, зарязващи всеки, който не им изнася и т.н.
Във форума нещата се пишат яко на теория и е факт, че пишещите са хора с повечко свободно време.
Мненията тук не може да са извадка за реалния свят. Аре дишайте малко.

И, наистина, уважавайте на всеки вкусовете. Ми някоя няма да си легне с вас пък, ако не се як и готин и наперен. Престанете да опонирате, ами го приемете.
Клише, но факт - и за вас ще се намери пътник все някога някъде.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 11:03
^Аз съм отвратителна.

TheNormalGuy
10-30-2012, 12:09
Не казвам, че няма да се спечем, но ще се стараем повече и ако знаем какво да правим няма да си личи толкова и също ще ѝ бъде приятно, както спомена и дриймката... :)

Е ние ще знаем какво да правим, но само теоретично...

fenastz
10-30-2012, 12:49
90% от жените в тоя форум ги е отварял селския ебач, така че за какво си говорим изобщо? Ако не си спал поне с 10-15 не ставаш, сори :D

PeDoBeR
10-30-2012, 14:47
90% от жените в тоя форум ги е отварял селския ебач, така че за какво си говорим изобщо? Ако не си спал поне с 10-15 не ставаш, сори :D

Не само половината са загубили девственоста си на 14 и то сигурно с някой кои то е търсил дупката къде е. :D :D :D

Violenza
10-30-2012, 15:06
Сиииилно ме съмнява да попадна на девственик, но кой знае. :D Ако съм стигнала дотам, че да искам да легна с него и разбера, че е девствен... Еми няма да го върна.

И е абсурдно да твърдите, че "мъжествеността" едва ли не идва със загубата на девствеността. Налудничави са ви идеите.

Azoria
10-30-2012, 15:18
Ако съм стигнала дотам, че да искам да легна с него и разбера, че е девствен... Еми няма да го върна.

+
Ето това ми беше мисълта и на мен. :)

dami666
10-30-2012, 15:32
Ако е само за секс-не бих,наистина няма голямо удоволствие в самия акт,но ако имам чувства бих се замислила.Спала съм с такива и ми казаха след това,незнам какво срамно има..мъжка гордост ли,де да знам..

Psyko Nuts
10-30-2012, 15:33
Увереност, самочувствие, мъжественост, умения, опит, способността да те накара да се побъркаш само като те хване за врата.

Ей такива качества. Качества, които масата девственици не притежават.

Мен, ако някой ме хване за врата и съм момиче, бих го кастрирал !

TheNormalGuy
10-30-2012, 15:40
Не, не и не-то няма да е секс, а опити за вдигане на "самолета"... огромна доза притеснение и сдухвация, свършване в рамките на половин минута .. и аз секс ли ще правя, или ще чакам да намери правилното място след мъчително търсене...

Ако момичето ме привлича въобще не смятам че, ще имам проблем с дигането на самолета, а това за търсенето на дупката ме разби :lol: Тези които са си слушкали в час по биология и/или са се интересували лично за анатомията на тялото, ще знае къде е дупката и няма да я търси, а относно свършването си права, но не всички момчета свършват толкова бързо, някои умеят и да се контролират.

TheNormalGuy
10-30-2012, 15:48
Според мен пък девствено момче би се постарало много повече да задоволи партньорката си от някой "опитен", стига това момче да не е някой 16-17 годишен примерно, който гледа да "мине" някое момиче само и само, че да се похвали пред приятелите, че вече не е девствен.
Ако е образован пък, може и да не си проличи, че е неопитен... има много образователни филми, в които се показва кое, как, къде и защо. :) Като се добави и старанието от негова страна, момичето може да си прекара много по-добре от някой "опитен" батко, който до такава степен е свикнал със секса, че спира да обръща внимание на нещата които биха подлудили половинката му. :)
Еее айде сега тук стана фантастика... каквото и да си говорим първия път винаги сме спекани, все пак това е някакво ново усещане и някак си неизвестното ни притеснява, и все пак това не значи че, цял живот трябва да бъдем девствени.

Сега като ти прочетох мнението мисля че, си прав за старанието. И ако е образован ще знае, къде, как и защо да пипне.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 15:49
Ако момичето ме привлича въобще не смятам че, ще имам проблем с дигането на самолета, а това за търсенето на дупката ме разби :lol: Тези които са си слушкали в час по биология и/или са се интересували лично за анатомията на тялото, ще знае къде е дупката и няма да я търси, а относно свършването си права, но не всички момчета свършват толкова бързо, някои умеят и да се контролират.

Тва с дупката беше пресилено. Exaggerated. Съгласна съм.
Но не си прав относно вдигането. Не опира само до привличането.

GrandProtector
10-30-2012, 15:54
Пхаххахаххахха, тука найстина се пише само на теория, а всъщност в реалния живот на повечето от авторите тук биха направили съвсем различно.
Drimer разсъжденията ти не обосновани и как да ти кажа странни.
М съм.

klimatronik
10-30-2012, 16:58
Секса е забранен под 18 години!
Моля потребители като DisappointedDreamer да не надничат в темата !

nymphadora
10-30-2012, 17:02
Баси отраканите/опитни/изебани момиченца сте вие,извинетее :D
Да,бих си легнала с девствено момче,не ми пречи, просто аз ще съм активната (което още повече не ми пречи).

DisappointedDreamer
10-30-2012, 17:06
Секса е забранен под 18 години!
Моля потребители като DisappointedDreamer да не надничат в темата !

:lol:

xPafx
10-30-2012, 17:07
Апф, да, щото вий-момичетата, цял живот не девствени сте били, разбирате ли..
Ае моля ви са, понаебали са ви малко и айде, много сме важни, даваме дупките само на опитни момченца.
Засягайте се ако искате, наречете ме цинична, все тая.

nymphadora
10-30-2012, 17:09
Апф, да, щото вий-момичетата, цял живот не девствени сте били, разбирате ли..
Ае моля ви са, понаебали са ви малко и айде, много сме важни, даваме дупките само на опитни момченца.
Засягайте се ако искате, наречете ме цинична, все тая.


Точно тва е.И после защо малките си мислят,че е срамно да си девствен..

DisappointedDreamer
10-30-2012, 17:10
Не се засягам, нито пък мисля, че си цинична. Всеки да прави и да се ебе с когото поиска. Мен не ме интересува. Темата беше дали бихме го направили с девствен. Изказах си мнението. Няма смисъл да се обиждате зарад него, или пък да ни обиждате, защото видиш ли имаме различни мнения/предпочитания.

mimsssssss
10-30-2012, 17:10
Не мисля, че това дали е девствен или не оказва влияние на това до колко може и се старае.
Все пак може да е правил само веднъж секс и вече к'во, не се води девствен ли? И се очаква да е секс-бог, ами не мисля...
Бих спала с девствен. Сексуалните взаимоотношения се напасват. То дори и с някой опитен не е много сигурно дали ще си паснете и ще знае точно на всяко момиче желанията. И не вярвам всеки мъж да чете мисли, та да, хубавият секс е между двама души, които се опознаят. Без значение кой с колко е бил и по-колко го е правил, пак може да е некадърник.

xPafx
10-30-2012, 17:11
Точно тва е.И после защо малките си мислят,че е срамно да си девствен..
Боже, аз докато ббях девствена бях супер горда с тоя факт. :]

klimatronik
10-30-2012, 18:20
Не се засягам, нито пък мисля, че си цинична. Всеки да прави и да се ебе с когото поиска. Мен не ме интересува. Темата беше дали бихме го направили с девствен. Изказах си мнението. Няма смисъл да се обиждате зарад него, или пък да ни обиждате, защото видиш ли имаме различни мнения/предпочитания.

На теб нали ти е забранено да пишеш?
На 16 си, след няколко години ще ти дойде акъла в главата
И да - после що било срамно да си девствен-а:D

DisappointedDreamer
10-30-2012, 18:23
Не си ти този, който ще ми забранява каквото и да е било. Възрастта ми няма значение. Акъла ми (всъщност, по-коректно казано мнението ми) няма да се промени.
Тц.

xPafx
10-30-2012, 18:23
Аз съм на 17 и 3 месеца, може ли да пиша :oops:

TheNormalGuy
10-30-2012, 18:39
Аз съм на 17 и 3 месеца, може ли да пиша :oops:

Можеш... само с мен :oops:

mlakniwe
10-30-2012, 18:40
То сега всички за секс мислят бяхти манията, мноо ясно, че повечето момичета ще са против, щото нямат сериозни и дълготрайни връзки-търсят си само някви опитни батковци и се лигавят по улиците/поне това наблюдавам-разделят се събират се през 1 месец/ и тва ако е сериозна връзка-ако наистина обичаш някой човек няма никво значение дали е девствен или не, дали е богат, с яка кола и тнт, те и момченцата само за ебане мислят горките, защо нашето поколение е станало толкова извратено?

xPafx
10-30-2012, 18:42
Можеш... само с мен :oops:

Само, само.. само с теееб :oops:

GrandProtector
10-30-2012, 18:44
Изказа мнение, само че повечето от обосновката му бяха пълни глупости.
Значи искаш да кажеш че докато съм бил девствен съм бил секскоално необразован (незнаещ какво да направя и как се случват нещата), супер срамежлив и стеснителен, аутсайдер, не съм могъл да накарам едно момиче да се чувства прятно и да я предразположа.

Извинявай, ама грешиш!

klimatronik
10-30-2012, 18:50
То сега всички за секс мислят бяхти манията, мноо ясно, че повечето момичета ще са против, щото нямат сериозни и дълготрайни връзки-търсят си само някви опитни батковци и се лигавят по улиците/поне това наблюдавам-разделят се събират се през 1 месец/ и тва ако е сериозна връзка-ако наистина обичаш някой човек няма никво значение дали е девствен или не, дали е богат, с яка кола и тнт, те и момченцата само за ебане мислят горките, защо нашето поколение е станало толкова извратено?

така е

klimatronik
10-30-2012, 18:52
Не си ти този, който ще ми забранява каквото и да е било. Възрастта ми няма значение. Акъла ми (всъщност, по-коректно казано мнението ми) няма да се промени.
Тц.

Аз съм

anonymous708973
10-30-2012, 18:52
Секса е забранен под 18 години!

Я пак си помисли.


Без значение кой с колко е бил и по-колко го е правил, пак може да е некадърник.
Разбира се, но вероятността да не ме задоволи е в пъти по-голяма, ако е девствен.


И заради това ще откажете на всеки ,който е девствен, дори да го харесвате?
Не разбираш. НЯМА да го харесам дотолкова, че да искам да спя с него. Ще кажа "Да, хубаво е момчето" по същия начин, по който забелязвам отличаващите се десетокласници.
Наистина не знам как да ти го обясня. Няма да предизвика тая тръпка, това присвиване ниско долу в корема. С приятеля ми, когато излизахме в началото (още преди да тръгнем), съм му гледала ръцете, представяйки си ги на кръста ми, сънувала съм го, свивало ми се е всичко. Но той знаеше кое как. Девствено момче просто няма как да го знае.
Дори няма как да ме засрами, ако искаш.


едно момче може да чака 1 девствено момиче по 1-2 години докато са във връзка, за да се нагоди то да прави секс и за женската част от форума това е нещо напълно нормално
За мен е абсолютно ненормално и винаги съм го твърдяла.
Но ако има някакво "чакане" от 1-2-3 месеца е в пъти по-нормално момчето да чака, да. Това е двоен стандарт, който поне веднъж е в наша полза. Сори. Преживей го.


Като се добави и старанието от негова страна, момичето може да си прекара много по-добре от някой "опитен" батко, който до такава степен е свикнал със секса, че спира да обръща внимание на нещата които биха подлудили половинката му.
Айде, айде. Егати филма.
Познавам момче, което е правило секс повече от веднъж, но твърдеше, че клиторът се намира откъм дупето. Всякакви ги има. И това е човек, който е имал практика. Представям си какво е, ако нямаш.

В заключение: Ако се стигне до леглото и тогава разбера, че е девствен (което дълбооооко ме съмнява) - няма да го върна (но ще ми е странно/притеснено), защото не съм против девствеността, а против липсата на качества, която следва от нея.

Надявам се да съм го обяснила достатъчно ясно. Ако още не сте загрели... еми, съжалявам.

klimatronik
10-30-2012, 18:58
Значи само за едно удоволствие сте вие

Няма да споря с момиче,което твърди ,че не може да преживее гаджето и да е дори с 2 месец по малък на възраст от нея ..

jghgh
10-30-2012, 19:39
мноо сте странни обаче.
оставете я намира.
оставете и другите.
нали зат'ва сме форОн, а у, свободно да си споделяме мислите?

девствени няма да останете :д

ccdesigns
10-30-2012, 19:49
Точно. Сам го каза. Пиклите така мислят.
Аз пък съм виждала поне 20 теми, в които редовната женска част на форума казва, че чакането е абсурдно. Аз самата съм от тях. Единствените потребителки, които мислят, че трябва да карат гаджето да чака, докато са готови и докато той се докаже, са Фък13 и Хилари. А и може би Аморе Мио.

Пиклата пуска тема, ама не си пише сама в нея, сеш се? Точно женската част от форума постоянно пише как трябва момчето да изчаква и бла бла.

bilqnavod
10-30-2012, 20:13
Да.

MaLyKoLiU
10-30-2012, 20:58
Айде, айде. Егати филма.
Познавам момче, което е правило секс повече от веднъж, но твърдеше, че клиторът се намира откъм дупето. Всякакви ги има. И това е човек, който е имал практика. Представям си какво е, ако нямаш.

Аха, значи щом аз съм девствен, не знам къде се намира клитора, кое са малките срамни устни и кое са големите срамни устни, и си мисля, че пикаеш през вагината... ОК. :lol:
Това, че познаваш някакъв идиот, не означава, че девствените момчета са по-тъпи и необразовани от него...

teflondon
10-30-2012, 21:36
Четейки коментарите на Пантерата, мисля, че е крайно време да кандидатства за работа в американските порно фирми, занимаващи се главно с филми.

Ако САЩ те смущава, можеш да се пробваш в някои от бардаците (като за начало) в София. Не ми се обиждай, но човек се съди по това, което приказва и по неговите действия.

;)

Колкото по темата, щастието не идва от вземането, а от даването. За едно девствено момче ще бъде щастие, ако еблива мадама реши да си легне с него и какво по-хубаво от това? Тоест, тя ще бъде тази, която дава щастие (предполагам ме разбирате). Стиснатите и напреднали мадами в секса са под всякаква критика. Както и стиснатите хора в живота.

AliceSw
10-30-2012, 21:58
Ами...никой не говори от опит...само си мислите, че това и това...че няма да е еди-какво-си...

Реално на 22 години ми се случи да спя с девствено момче...не съм очаквала да е, в леглото ми беше, тогава ми каза, все тая...притесних се, изплаших се, исках го и толкова. Няма значение, никакво...към момичетата, които казват, че ще е зле...не го разбирате, реално след 2-3 седмици ще получавате най-невероятния секс, защото с малко умение ще си го направите 1:1 към вас и нуждите ви...

...има и друга гледна точка - привързване и тн, това само може да е проблем...

greenblood
10-30-2012, 22:40
Секса е забранен под 18 години!
Моля потребители като DisappointedDreamer да не надничат в темата !

По тази логика трябва да закрият под форума СЕКС. :D

Psyko Nuts
10-30-2012, 22:42
Абе много ми е чудно за тези, които не биха легнали с девствено момче. Ако попаднете на някое дърво с 20 бройки, КВО ЩЕ ПРАВИТЕ?

psychopath
10-31-2012, 01:35
Според мен пък девствено момче би се постарало много повече да задоволи партньорката си от някой "опитен", стига това момче да не е някой 16-17 годишен примерно, който гледа да "мине" някое момиче само и само, че да се похвали пред приятелите, че вече не е девствен.
Ако е образован пък, може и да не си проличи, че е неопитен... има много образователни филми, в които се показва кое, как, къде и защо. :) Като се добави и старанието от негова страна, момичето може да си прекара много по-добре от някой "опитен" батко, който до такава степен е свикнал със секса, че спира да обръща внимание на нещата които биха подлудили половинката му. :)
Глупости плямпаш.

klimatronik
10-31-2012, 05:47
девствени няма да останете :д


олее трогна ме :D
ядосах се защото пантерата е зодия близнаци , пък има едно момичее...

klimatronik
10-31-2012, 05:48
По тази логика трябва да закрият под форума СЕКС. :D

Секса трябва да се забрани!

Niakoitam
10-31-2012, 08:28
Баси отраканите/опитни/изебани момиченца сте вие,извинетее :D

По добре не може да се каже :)

А относно:

Девствено момче просто няма как да го знае.
Дори няма как да ме засрами, ако искаш.

Това беше просто върха на сладоледа.Като чета постовете ти тук и постовете на Дриймърката понеже сте ми по познати личности имам някакво усещане че сте някакви мацки от върха на порно идустрията,които просто се забавляват с писането си в тийн форум правейки се на малки :D
Без значение дали едно/един момче/мъж е девствен или пък не винаги ще се намери някоя мацка дето се мисли за най-яката и че просто той изобщо няма как да я засрами. Е наскоро леко дадох да се рабере на една мацка че всъщност е малко в грешка че аз няма как да я засряма. До преди няколко години беше егати срамежливото момиче и снимка не даваше да и направят,но след няколко връзки стана много отракана "кака" нещо.Пък и сега си прави фотосесии наред.Отивам аз и там застанали тя, майка и (която е доста голям непукист всъщност) и братовчед ми.Тя започна отново както беше започнала напоследък да ме бъзика на любовна и сексуална тема,която започна от малко преди това.Аз нещо клекнах на улицата и тя се приближава към мен и си слага онази си работи точно пред носа ми.Аз само я кюснах лекичко с глава и се изправих.След това реакцията ми беше такава че тя започна да се смее, да изчервява и да си крие лицето.Майка и само стана и каза:" Аз трябва да се прибирам вече." А аз и викам: "Нещо да не те засрамихме с дъщеря ти?" А тя: "Не бе трябва да се прибирам." :D

umri
10-31-2012, 08:30
Четейки коментарите на Пантерата, мисля, че е крайно време да кандидатства за работа в американските порно фирми, занимаващи се главно с филми.

Ако САЩ те смущава, можеш да се пробваш в някои от бардаците (като за начало) в София. Не ми се обиждай, но човек се съди по това, което приказва и по неговите действия.

;)

Колкото по темата, щастието не идва от вземането, а от даването. За едно девствено момче ще бъде щастие, ако еблива мадама реши да си легне с него и какво по-хубаво от това? Тоест, тя ще бъде тази, която дава щастие (предполагам ме разбирате). Стиснатите и напреднали мадами в секса са под всякаква критика. Както и стиснатите хора в живота.
Четейки твоето мнение мога да ти се изсера на плешивата глава, помяр долен

Alchemist
10-31-2012, 08:38
Девствен мъж няма.. Тъпа тема.

heartshapedbox
10-31-2012, 08:52
Правила съм го с девствен, преди време... преди много време. Не беше нищо особено, като се има предвид, че съм била с опитни момчета. Самата им липса на увереност не ми харесва. Много по-хубаво е преживяването с опитен партньор.

И аз така.

dream1707
10-31-2012, 09:02
Оф, сериозно... много сте зле :D
Всичко си е до човека...
Как ги наредихте вече всички под общ знаменател, а сигурно половината от писалите дори не са спали с девствено момче..

heartshapedbox
10-31-2012, 09:09
Всичко си е до човека...

Не, не е.
Представи си подобен пример-една тълпа хора, които никога не са карали колело. Никой няма да успее да тръгне бързо и в права линия от първия път, всички ще падат, ще залитат...
Същото е и със секса. :)

GrandProtector
10-31-2012, 09:15
Четейки твоето мнение мога да ти се изсера на плешивата глава, помяр долен

Ти па си много отворен е. Не виждам автора който цитираш да те е засегнал с нещо. Хайде по полека с грубостите.

dream1707
10-31-2012, 09:20
Не, не е.
Представи си подобен пример-една тълпа хора, които никога не са карали колело. Никой няма да успее да тръгне бързо и в права линия от първия път, всички ще падат, ще залитат...
Същото е и със секса. :)

Бе била съм първа на 2 момчета до сега .... и на двамата по никакъв критерий не им личеше, че са девствени ..
И не съм единствената, имам и много приятелки, които са първи на приятелите си ... и не са се оплаквали, нито, че са неуверени, нито някви подобни глупости, каквито изговорихте в тая тема

heartshapedbox
10-31-2012, 09:25
^И аз съм била първа на едно момче. Не беше супер неуверен или нещо такова, просто не беше добър.
Което не значи,че не бих спала пак с девствен, но това би било само ако имам връзка с човека и държа на него.
Ако искам секс- логично е да си го търся при някой опитен.

GrandProtector
10-31-2012, 09:25
Бе била съм първа на 2 момчета до сега .... и на двамата по никакъв критерий не им личеше, че са девствени ..
И не съм единствената, имам и много приятелки, които са първи на приятелите си ... и не са се оплаквали, нито, че са неуверени, нито някви подобни глупости, каквито изговорихте в тая тема
+

dream1707
10-31-2012, 09:33
^И аз съм била първа на едно момче. Не беше супер неуверен или нещо такова, просто не беше добър.
Което не значи,че не бих спала пак с девствен, но това би било само ако имам връзка с човека и държа на него.
Ако искам секс- логично е да си го търся при някой опитен.


Работата е там, че в темата се изписа... как нямало как да ви привлече даже девствено момче, щото всичките били неуверени и нз си кво си ...
Автора не пита дали би правила секс за една вечер с девственик, а по принцип ...
Въпреки че, преди да пробваш някой няма как да разбереш колко е добър всъщност ..

anonymous708973
10-31-2012, 09:33
Ти па си много отворен е. Не виждам автора който цитираш да те е засегнал с нещо. Хайде по полека с грубостите.

Това, че не виждаш, не значи, че не го е засегнал - при това с доста повече от "нещо".

GrandProtector
10-31-2012, 09:35
Не, не е.
Представи си подобен пример-една тълпа хора, които никога не са карали колело. Никой няма да успее да тръгне бързо и в права линия от първия път, всички ще падат, ще залитат...
Същото е и със секса. :)

ММм примера е малко тъп. Давам прост пример. Докато едно момче не е правило секс с момиче, не значи че той автоматично спада към графата че не може да направи въпросния акт, така че ди да се чувстваш прекрасно.
Всичко зависи от момчето до колко е изнервено и притеснено – т.е. ще е по-вдървено, но ако е напълно отпуснато и се чувства комфортно,). Секса по принцип е директен контакт с партниора отсреща, но пък има и индиректна връзка (изключваме секса за 1 нощ). Изследвано е че при секса участват всички сетива. Мисля че секса не е само мушни ми го/вади ми го(поне за мен). Не знам от коя страна гледаш на нещата.

GrandProtector
10-31-2012, 09:37
Това, че не виждаш, не значи, че не го е засегнал - при това с доста повече от "нещо".

Аха, по принцип си правя изводи от видяно(прочетено в случая) или чуто. Твърде изневиделица ми дойде това, за това така реагирах.

heartshapedbox
10-31-2012, 09:45
Работата е там, че в темата се изписа... как нямало как да ви привлече даже девствено момче, щото всичките били неуверени и нз си кво си ...
Автора не пита дали би правила секс за една вечер с девственик, а по принцип ...
Въпреки че, преди да пробваш някой няма как да разбереш колко е добър всъщност ..

Права си, но е логично човек с повече опит да е по-добър от този без никакъв-учим се с времето.


ММм примера е малко тъп. Давам прост пример. Докато едно момче не е правило секс с момиче, не значи че той автоматично спада към графата че не може да направи въпросния акт, така че ди да се чувстваш прекрасно.
Всичко зависи от момчето до колко е изнервено и притеснено – т.е. ще е по-вдървено, но ако е напълно отпуснато и се чувства комфортно,). Секса по принцип е директен контакт с партниора отсреща, но пък има и индиректна връзка (изключваме секса за 1 нощ). Изследвано е че при секса участват всички сетива. Мисля че секса не е само мушни ми го/вади ми го(поне за мен). Не знам от коя страна гледаш на нещата.

Да, и аз гледам от тази страна, при сексът (е препоръчително да) участва любов. Но доколкото разбрах аз, в темата обсъждаме на първо място физическото изживяване с девствен и опитен. Не го е правил преди-нормално е да не е про. Някои девствени ще са по-добри от други със сигурност, но не може да ме убедите в това, че човек, който не е правил секс през живота си ще е по-добър в него от човек, който има значителен опит.

Guardian02
10-31-2012, 10:48
Шшшш, порно актрисите, я малко по- спокойно.
Най- голямата простотия, която прочетох, беше малко по- горе. Тя гласеше, че девствено момче няма как да привлече някое от момичетата с опит. Ако пичът е добре изглеждащ - 1.80 - 1.90 , с хубаво телосложение, образован и интелигентен / забавен и така нататък ... няма как да привлече вниманието и желанието на някоя оборотна "принцеса" ли? И как по-скоро ще разберете , че е девствен, ако той сам не ви каже?
Съвсем друг е моментът, че на едно девствено момче му трябват максимум 2-3 пъти , за да се научи като цяло... а друг е въпросът, че много повече би се старал, за да се докаже не на пръдлата , а на самия себе си като мъж и затова ще дава всичко от себе си.
Вие се оплаквате , че девственик няма как да ви пере здраво като магистрални проститутки - еми да , няма как да го направи в началото още... ама после се обиждате , като ви храним , че всичките сте гадни курви, нали ? Ми как да не ви храним като мислите точно като оборотни мастии , за които най- важното е качественото чесане на прасковата?
Т'ва е все едно да кажем, че не бихме отворили някоя 17-18 годишна, само защото е девствена и няма да може да духа като студентка в 1-ви курс.... пълни глупости.
Само жена, която е била първата на мъж и го е обучила ще знае, че да се хване с девственик си е даже плюс в секса...

TheNormalGuy
10-31-2012, 11:31
Шшшш, порно актрисите, я малко по- спокойно.
Най- голямата простотия, която прочетох, беше малко по- горе. Тя гласеше, че девствено момче няма как да привлече някое от момичетата с опит. Ако пичът е добре изглеждащ - 1.80 - 1.90 , с хубаво телосложение, образован и интелигентен / забавен и така нататък ... няма как да привлече вниманието и желанието на някоя оборотна "принцеса" ли? И как по-скоро ще разберете , че е девствен, ако той сам не ви каже?
Съвсем друг е моментът, че на едно девствено момче му трябват максимум 2-3 пъти , за да се научи като цяло... а друг е въпросът, че много повече би се старал, за да се докаже не на пръдлата , а на самия себе си като мъж и затова ще дава всичко от себе си.
Вие се оплаквате , че девственик няма как да ви пере здраво като магистрални проститутки - еми да , няма как да го направи в началото още... ама после се обиждате , като ви храним , че всичките сте гадни курви, нали ? Ми как да не ви храним като мислите точно като оборотни мастии , за които най- важното е качественото чесане на прасковата?
Т'ва е все едно да кажем, че не бихме отворили някоя 17-18 годишна, само защото е девствена и няма да може да духа като студентка в 1-ви курс.... пълни глупости.
Само жена, която е била първата на мъж и го е обучила ще знае, че да се хване с девственик си е даже плюс в секса...

:lol: :cool: :lol:

xPafx
10-31-2012, 11:46
Тука сте сички някви принцески обаче..
Деба и начина на мислене.

ALetterFromTheSky
10-31-2012, 11:49
Хахахаха-момчетата защитават девствениците, пък момичетата се оправдават , но и двете страни си изсмукват тия оправдания от айде да не казвам къде-епично тъпо :)))))))))

DisappointedDreamer
10-31-2012, 13:27
Шшшш, порно актрисите, я малко по- спокойно.
Най- голямата простотия, която прочетох, беше малко по- горе. Тя гласеше, че девствено момче няма как да привлече някое от момичетата с опит. Ако пичът е добре изглеждащ - 1.80 - 1.90 , с хубаво телосложение, образован и интелигентен / забавен и така нататък ... няма как да привлече вниманието и желанието на някоя оборотна "принцеса" ли? И как по-скоро ще разберете , че е девствен, ако той сам не ви каже?
Съвсем друг е моментът, че на едно девствено момче му трябват максимум 2-3 пъти , за да се научи като цяло... а друг е въпросът, че много повече би се старал, за да се докаже не на пръдлата , а на самия себе си като мъж и затова ще дава всичко от себе си.
Вие се оплаквате , че девственик няма как да ви пере здраво като магистрални проститутки - еми да , няма как да го направи в началото още... ама после се обиждате , като ви храним , че всичките сте гадни курви, нали ? Ми как да не ви храним като мислите точно като оборотни мастии , за които най- важното е качественото чесане на прасковата?
Т'ва е все едно да кажем, че не бихме отворили някоя 17-18 годишна, само защото е девствена и няма да може да духа като студентка в 1-ви курс.... пълни глупости.
Само жена, която е била първата на мъж и го е обучила ще знае, че да се хване с девственик си е даже плюс в секса...

Ако да бъдеш курва означава да искаш качествен секс, то тогава курва съм, да.
Второ, девствен няма как да ме привлече достатъчно, че да ме вкара в леглото. Обаче, ако момче ме привлича и ме вкара в леглото си, след което каже че е девствен, няма да го зарежа.

Това е от мен. Няма какво повече да кажа по темата.

TrollWare
10-31-2012, 13:50
Просто и ясно: Не виждам как девствен ще ме привлече дотам, че да искам да си легна с него. Знам какви качества ме привличат в един мъж и не смятам, че такъв, който не е правил секс, ги притежава и владее необходимите тънкости. Самият факт, че съм по-напред от него в това отношение, също би ме отблъснал.
Удоволствието ми ще е на 0, ако трябва да го играя учителка и да го уча на елементарни неща. Може светът да е изчел, докато не е видял вагина на живо, няма как да умее доста неща.


Значи казваш , че ако момчето е девствено , няма да искаш да правите секс.

http://store.img-share.eu/128995851346238364_jpgVcNpJx7_thumbchence.jpg (http://www.img-share.eu/image_view/128995851346238364_jpgVcNpJx7.jpg.html)

jghgh
10-31-2012, 13:51
Комплекси... Комплекси.
Като почнем от коментара на онзи към Пантерата и стигнем до този на Guardian02. И то най-вече заради факта, че почвате с личните нападки, вместо да извадите сносен аргумент, с който да оборите "гадните курви".

По принцип не винаги си личи кой е девствен и кой не е. Не всички девственици са като тези. (http://wac.92f6.edgecastcdn.net/8092F6/images/Back-Off-Ladies-You-Shall-Never-Take-Our-Virginity_o_101733.jpg)
Даже, като се замисля, често се е оказвало, че някой е девствен, а дори не съм предполагала, че е.
Трябва да спрем/-ете да мислите в клишета.

Да вземем предвид един моя приятел. Той е имал 2 момичета досега (I'm number 2) и не, не е "путьо", "лигльо" и т.н. Даже е най-мъжественият ми и готин приятел досега, с подход, загадъчен.. Наистина най-красивият и с най-мъжко присъствие от досегашните ми - които, за справка, приятелките ми наричаха с какви ли не смешни имена, понеже не ги одобряваха, но това е друг въпрос.
Предната му приятелка изобщо не е предполагала, че той е девствен, когато са се зарибявали. Човекът си се е държал Ок, а не като някакъв неуверен сдуханяк и т.н. Поради простата причина, че не е кой знае какво да си девствен.
В момента, в който се е зарибявал с нея, и други мацки са го налазвали, и то при това яки, даже ревнувах много от едната.
Когато сме си говорили с него, той ми е казвал, че винаги е искал първият път да е с някоя специална - само не знам това идиот ли го прави? Аз бих казала доста стойностен човек. И някак си, винаги е странял от безсмислените изживявания, отлагал е първия си път, а не, че нямал възможности. Изглеждал е супер мистериозен, а не сдухан, изплашен и т.н. Държал е на себе си, на решенията си, искал е да направи добър избор, бил е принципен. Това Е готино. Ако не е готино за вас, то не е и отблъскващо, обаче, защото, както казах, просто не се е държал като ония девственици от американските филми - nerds, geeks, awkward kids и т.н.



Така че е глупаво да се говори напред-назад какви качества имат девствените и какви не. Имам чувството че говорите доста наизуст.
Това не оправдава и "опонентите" ви, които пък се чудят откъде да си изсмучат аргументите и започват да обиждат и да се гневят. То с техните реакции не знам какво се опитват да покажат... Емоционална нестабилност ли? Гняв ли? То гневът си личи. И само показва колко много всъщност се жегват от "проблема" девственост.

w0sh
10-31-2012, 13:52
Отне време преди да можехме да се насладим на другия изцяло. И точно в това е въпроса. Защо да си губя времето в учене на някого и минус удоволствие, когато мога да получавам страхотни сексуални преживявания с другиго?

Пък всички знаем, че на 15 животът ти се състои само в това.

DisappointedDreamer
10-31-2012, 13:55
Пък всички знаем, че на 15 животът ти се състои само в това.

Да, това беше целта на живота ми преди година.

Тц. На 15 не мислех само за секс. Но продължавайте с личните нападки, само защото имам различни предпочитания. Т'ва е все едно да те критикувам, защото видиш ли не искаш да спиш с руси или червени.

TrollWare
10-31-2012, 13:55
Комплекси... Комплекси.
Като почнем от коментара на онзи към Пантерата и стигнем до този на Guardian02. И то най-вече заради факта, че почвате с личните нападки, вместо да извадите сносен аргумент, с който да оборите "гадните курви".

По принцип не винаги си личи кой е девствен и кой не е. Не всички девственици са като тези. (http://wac.92f6.edgecastcdn.net/8092F6/images/Back-Off-Ladies-You-Shall-Never-Take-Our-Virginity_o_101733.jpg)
Даже, като се замисля, често се е оказвало, че някой е девствен, а дори не съм предполагала, че е.
Трябва да спрем/-ете да мислите в клишета.

Да вземем предвид един моя приятел. Той е имал 2 момичета досега (I'm number 2) и не, не е "путьо", "лигльо" и т.н. Даже е най-мъжественият ми и готин приятел досега, с подход, загадъчен.. Наистина най-красивият и с най-мъжко присъствие от досегашните ми - които, за справка, приятелките ми наричаха с какви ли не смешни имена, понеже не ги одобряваха, но това е друг въпрос.
Предната му приятелка изобщо не е предполагала, че той е девствен, когато са се зарибявали. Човекът си се е държал Ок, а не като някакъв неуверен сдуханяк и т.н. Поради простата причина, че не е кой знае какво да си девствен.
В момента, в който се е зарибявал с нея, и други мацки са го налазвали, и то при това яки, даже ревнувах много от едната.
Когато сме си говорили с него, той ми е казвал, че винаги е искал първият път да е с някоя специална - само не знам това идиот ли го прави? Аз бих казала доста стойностен човек. И някак си, винаги е странял от безсмислените изживявания, отлагал е първия си път, а не, че нямал възможности. Изглеждал е супер мистериозен, а не сдухан, изплашен и т.н. Държал е на себе си, на решенията си, искал е да направи добър избор, бил е принципен. Това Е готино. Ако не е готино за вас, то не е и отблъскващо, обаче, защото, както казах, просто не се е държал като ония девственици от американските филми - nerds, geeks, awkward kids и т.н.



Така че е глупаво да се говори напред-назад какви качества имат девствените и какви не. Имам чувството че говорите доста наизуст.
Това не оправдава и "опонентите" ви, които пък се чудят откъде да си изсмучат аргументите и започват да обиждат и да се гневят. То с техните реакции не знам какво се опитват да покажат... Емоционална нестабилност ли? Гняв ли? То гневът си личи. И само показва колко много всъщност се жегват от "проблема" девственост.

Единствения човек , който каза нещо стойностно в цялата тема !

TheNormalGuy
10-31-2012, 13:58
Бе била съм първа на 2 момчета до сега .... и на двамата по никакъв критерий не им личеше, че са девствени ..
И не съм единствената, имам и много приятелки, които са първи на приятелите си ... и не са се оплаквали, нито, че са неуверени, нито някви подобни глупости, каквито изговорихте в тая тема
Ти поне разбра че става на въпрос по принцип, а не конкретно за секс за една вечер, разбираемо е че секса за една вечер трябва да е хубав, а хубав секс ще получите от някой опитен(не че това е гарантирано :D ), но разбира се има и момичета с по-различни предпочитания. Нападките бяха напълно излишни от страна на някой от потребителите, ако искате да кажете нещо на някой, кажете му го с градивна критика, а не с нападки(ако съм нападнал някой, моля да ме извини!) Мииирррр ваааам! :cool: :D

ShiTmARMALADE
10-31-2012, 14:32
Абе какви мъже сте тука обяснявате като някакви п***и я се дръжте малко на положение,няма как да очаквате някакви сериозни постижение с момичетата при положение че имате по малко минути прекарани в разговори с тях от колкото мнения в някакъв форум
Излизайте на вън научете се да говорите без да забивате на всяка втора дума едно и също че ви изпитват по история и тогава може да изразявате мнение кой колко уверено се държи жените не ни избират по бройка а по държани вие имате толкова момичета зад себе си колкото им кажете така че това ви е най-малкия проблем

w0sh
10-31-2012, 14:35
Да, това беше целта на живота ми преди година.

Тц. На 15 не мислех само за секс. Но продължавайте с личните нападки, само защото имам различни предпочитания. Т'ва е все едно да те критикувам, защото видиш ли не искаш да спиш с руси или червени.

Девойче,(или пък вече не :( ) това, което сама си стори в старанието си да изригигнеш като гейзер от еманципираност и самостоятелност е достойно да бъде гравирано върху стената на плача. Не знам как си способна да не проникнеш отвъд самотното изречение, което написах. Годините първо са саркастична забележка върху това, че още имаш мляко по устата, защото мен не ме интересува точната цифра в началото на ЕГН-то ти.
Останалата част от това колосално изречение, което обори по такъв титаничен начин иска да каже, че поради годините и опита си, може би е малко комично да се изрязяваш толкова дуалистично при положение, че ме съмнява, че дори си имала достатъчно опит да си вързваш обувките, камо ли в интимните човешки отношения. Показваш промискуитет, който е недостоен за каквито и да било похвали, а по-скоро за порицание.
Това имам да кажа под ягодите.

GrandProtector
10-31-2012, 14:48
Комплекси... Комплекси.
Като почнем от коментара на онзи към Пантерата и стигнем до този на Guardian02. И то най-вече заради факта, че почвате с личните нападки, вместо да извадите сносен аргумент, с който да оборите "гадните курви".

По принцип не винаги си личи кой е девствен и кой не е. Не всички девственици са като тези. (http://wac.92f6.edgecastcdn.net/8092F6/images/Back-Off-Ladies-You-Shall-Never-Take-Our-Virginity_o_101733.jpg)
Даже, като се замисля, често се е оказвало, че някой е девствен, а дори не съм предполагала, че е.
Трябва да спрем/-ете да мислите в клишета.

Да вземем предвид един моя приятел. Той е имал 2 момичета досега (I'm number 2) и не, не е "путьо", "лигльо" и т.н. Даже е най-мъжественият ми и готин приятел досега, с подход, загадъчен.. Наистина най-красивият и с най-мъжко присъствие от досегашните ми - които, за справка, приятелките ми наричаха с какви ли не смешни имена, понеже не ги одобряваха, но това е друг въпрос.
Предната му приятелка изобщо не е предполагала, че той е девствен, когато са се зарибявали. Човекът си се е държал Ок, а не като някакъв неуверен сдуханяк и т.н. Поради простата причина, че не е кой знае какво да си девствен.
В момента, в който се е зарибявал с нея, и други мацки са го налазвали, и то при това яки, даже ревнувах много от едната.
Когато сме си говорили с него, той ми е казвал, че винаги е искал първият път да е с някоя специална - само не знам това идиот ли го прави? Аз бих казала доста стойностен човек. И някак си, винаги е странял от безсмислените изживявания, отлагал е първия си път, а не, че нямал възможности. Изглеждал е супер мистериозен, а не сдухан, изплашен и т.н. Държал е на себе си, на решенията си, искал е да направи добър избор, бил е принципен. Това Е готино. Ако не е готино за вас, то не е и отблъскващо, обаче, защото, както казах, просто не се е държал като ония девственици от американските филми - nerds, geeks, awkward kids и т.н.



Така че е глупаво да се говори напред-назад какви качества имат девствените и какви не. Имам чувството че говорите доста наизуст.
Това не оправдава и "опонентите" ви, които пък се чудят откъде да си изсмучат аргументите и започват да обиждат и да се гневят. То с техните реакции не знам какво се опитват да покажат... Емоционална нестабилност ли? Гняв ли? То гневът си личи. И само показва колко много всъщност се жегват от "проблема" девственост.
+


Мисля че това мнение слага край на предаването!!!

TheNormalGuy
10-31-2012, 15:03
+


Мисля че това мнение слага край на предаването!!!

Agree!

ALetterFromTheSky
10-31-2012, 15:18
Абе какви мъже сте тука обяснявате като някакви п***и я се дръжте малко на положение,няма как да очаквате някакви сериозни постижение с момичетата при положение че имате по малко минути прекарани в разговори с тях от колкото мнения в някакъв форум
Излизайте на вън научете се да говорите без да забивате на всяка втора дума едно и също че ви изпитват по история и тогава може да изразявате мнение кой колко уверено се държи жените не ни избират по бройка а по държани вие имате толкова момичета зад себе си колкото им кажете така че това ви е най-малкия проблем

Ето ТОВА мнение слага край на темата

Teri __
10-31-2012, 16:11
да моя първи път бях с девствен но момента пак беше незабравим и супер хубав даже неочаквано хубав

teflondon
10-31-2012, 16:46
Четейки твоето мнение мога да ти се изсера на плешивата глава, помяр долен

Защо си толкова негативно настроен? Аз говоря факти и нямам за цел да обидя приятелката ти. Това, че се засягаш от истината не е мой проблем. Осъзнай се и бъди мъж, а не путка заради путка.

Съжалявам за оффтопика.

klimatronik
10-31-2012, 17:40
Комплекси... Комплекси.
Като почнем от коментара на онзи към Пантерата и стигнем до този на Guardian02. И то най-вече заради факта, че почвате с личните нападки, вместо да извадите сносен аргумент, с който да оборите "гадните курви".

По принцип не винаги си личи кой е девствен и кой не е. Не всички девственици са като тези. (http://wac.92f6.edgecastcdn.net/8092F6/images/Back-Off-Ladies-You-Shall-Never-Take-Our-Virginity_o_101733.jpg)
Даже, като се замисля, често се е оказвало, че някой е девствен, а дори не съм предполагала, че е.
Трябва да спрем/-ете да мислите в клишета.

Да вземем предвид един моя приятел. Той е имал 2 момичета досега (I'm number 2) и не, не е "путьо", "лигльо" и т.н. Даже е най-мъжественият ми и готин приятел досега, с подход, загадъчен.. Наистина най-красивият и с най-мъжко присъствие от досегашните ми - които, за справка, приятелките ми наричаха с какви ли не смешни имена, понеже не ги одобряваха, но това е друг въпрос.
Предната му приятелка изобщо не е предполагала, че той е девствен, когато са се зарибявали. Човекът си се е държал Ок, а не като някакъв неуверен сдуханяк и т.н. Поради простата причина, че не е кой знае какво да си девствен.
В момента, в който се е зарибявал с нея, и други мацки са го налазвали, и то при това яки, даже ревнувах много от едната.
Когато сме си говорили с него, той ми е казвал, че винаги е искал първият път да е с някоя специална - само не знам това идиот ли го прави? Аз бих казала доста стойностен човек. И някак си, винаги е странял от безсмислените изживявания, отлагал е първия си път, а не, че нямал възможности. Изглеждал е супер мистериозен, а не сдухан, изплашен и т.н. Държал е на себе си, на решенията си, искал е да направи добър избор, бил е принципен. Това Е готино. Ако не е готино за вас, то не е и отблъскващо, обаче, защото, както казах, просто не се е държал като ония девственици от американските филми - nerds, geeks, awkward kids и т.н.



Така че е глупаво да се говори напред-назад какви качества имат девствените и какви не. Имам чувството че говорите доста наизуст.
Това не оправдава и "опонентите" ви, които пък се чудят откъде да си изсмучат аргументите и започват да обиждат и да се гневят. То с техните реакции не знам какво се опитват да покажат... Емоционална нестабилност ли? Гняв ли? То гневът си личи. И само показва колко много всъщност се жегват от "проблема" девственост.

ъъъъ Моите коментари не са по темата :D

draid
10-31-2012, 18:29
Абе при секс за една вечер, не чакайте някой да се раздава за друго, освен за собственият си кеф. И термина девствен е некоректно да се използва за мъжки пол.

umri
10-31-2012, 23:54
Ти па си много отворен е. Не виждам автора който цитираш да те е засегнал с нещо. Хайде по полека с грубостите.

А ти май си нов тука.

FuckedUp
11-01-2012, 00:55
Девойче,(или пък вече не :( ) това, което сама си стори в старанието си да изригигнеш като гейзер от еманципираност и самостоятелност е достойно да бъде гравирано върху стената на плача. Не знам как си способна да не проникнеш отвъд самотното изречение, което написах. Годините първо са саркастична забележка върху това, че още имаш мляко по устата, защото мен не ме интересува точната цифра в началото на ЕГН-то ти.
Останалата част от това колосално изречение, което обори по такъв титаничен начин иска да каже, че поради годините и опита си, може би е малко комично да се изрязяваш толкова дуалистично при положение, че ме съмнява, че дори си имала достатъчно опит да си вързваш обувките, камо ли в интимните човешки отношения. Показваш промискуитет, който е недостоен за каквито и да било похвали, а по-скоро за порицание.
Това имам да кажа под ягодите.

Очакваме отговор.

Niakoitam
11-01-2012, 06:42
Ако да бъдеш курва означава да искаш качествен секс, то тогава курва съм, да.
Второ, девствен няма как да ме привлече достатъчно, че да ме вкара в леглото. Обаче, ако момче ме привлича и ме вкара в леглото си, след което каже че е девствен, няма да го зарежа.

Това е от мен. Няма какво повече да кажа по темата.

Въпросът не е какво искаш, а основно какво може да дадеш за да получиш.
Обаче девствен нямало как да те привлече достатъчно за да те вкара в леглото си, обаче ако момче те привличало след което те вкара в леглото си и кажел чак тогава,че е девствен нямало да го зарежеш. Ами браво.Аплодисменти,защото ако те вкара в леглото си и след изкреното му признание ти се отдръпнеш това показва само едно.Че грам не си заслужаваш и вместо да се е старал да е напълно искрен с теб си заслужаваш да те опъне и след това да те пита харесал ли ти е секса с девствен,за което ти винаги можеш да излъжеш де.Обаче пък ако все още не те е вкарал в леглото си и ти каже, че е девствен това абсолютно му занулява шансовете въпреки искреноста му,защото ти въпреки целият си голям натрупан опит се притесняваш да преподадеш някой друг урок дали поради факта, че си неуверена дали го можеш или от чисто егоистични подбуди.Съответно,защо някои момчета лъжат момичетата и не смеят да им се доверят пък после се пускат разни сърцераздирателни теми,защото даденият пич и нямал доверие,лъгал я и и признавал някакви толкова важни неща след като вече са направили секса. Ами може би точно поради притеснение от подценяване и още куп причини.Но пък те тези дето се праскат с по две три едновременно и грам не им дреме за момичето отсреща,защото е за тях поредната кифла,която чукат колкото и да се правят на добрички и влюбени са най-готините ;)

dream1707
11-01-2012, 06:51
Ето що повечето момчета лъжат, че не са девствени... Щото явно има момичета, които откриват разлика в самото ти отношение, когато си казал, че си девствен, и когато си решил да прикриеш тоя факт ... fuck logic ...

klimatronik
11-01-2012, 07:16
Но пък те тези дето се праскат с по две три едновременно и грам не им дреме за момичето отсреща,защото е за тях поредната кифла,която чукат колкото и да се правят на добрички и влюбени са най-готините ;)

Точно
Те повечето момичета са влюбват в такива , после що били наранени ...

GrandProtector
11-01-2012, 08:53
А ти май си нов тука.
Рядко влизам, или както искаш там го наречи.

FuckedUp
11-01-2012, 14:19
Ето що повечето момчета лъжат, че не са девствени... Щото явно има момичета, които откриват разлика в самото ти отношение, когато си казал, че си девствен, и когато си решил да прикриеш тоя факт ... fuck logic ...

Сега ли го разбираш?
Всеизвестен факт е, че девствените са задръстени и многоброини други прилагателни т.е. не си готин. :lol:

Смятай, щом голям процент от днешните момичета крият факта, че са девствени.
Society is fucking twisted.

titinkaa
11-01-2012, 16:12
Абе какви мъже сте тука обяснявате като някакви п***и я се дръжте малко на положение,няма как да очаквате някакви сериозни постижение с момичетата при положение че имате по малко минути прекарани в разговори с тях от колкото мнения в някакъв форум
Излизайте на вън научете се да говорите без да забивате на всяка втора дума едно и също че ви изпитват по история и тогава може да изразявате мнение кой колко уверено се държи жените не ни избират по бройка а по държани вие имате толкова момичета зад себе си колкото им кажете така че това ви е най-малкия проблем

Съгласна съм.

umri
11-01-2012, 18:07
By PinkPan7her


Но пък те тези дето се праскат с по две три едновременно и грам не им дреме за момичето отсреща,защото е за тях поредната кифла,която чукат колкото и да се правят на добрички и влюбени са най-готините

За теб момчетата се делят на два типа - девствени и такива, така ли? Ти от кои си?
Бих дала пример с моя приятел, ама вече ми омръзна.

Хубаво, нека съм от порно индустрията (ще го приема като комплимент), нека съм егоист - най-искрено си казвам, че нямам желание да обучавам никого. И дълбоко се съмнявам, че сексът ще е едва ли не най-перфектният след 2-3 месеца.


Ако да бъдеш курва означава да искаш качествен секс, то тогава курва съм, да.
Второ, девствен няма как да ме привлече достатъчно, че да ме вкара в леглото. Обаче, ако момче ме привлича и ме вкара в леглото си, след което каже че е девствен, няма да го зарежа.

Това е от мен. Няма какво повече да кажа по темата.

Мда. Вие сте малко като "едно си баба знае, едно си бае".

By PinkPan7her

draid
11-01-2012, 18:34
By PinkPan7her



За теб момчетата се делят на два типа - девствени и такива, така ли? Ти от кои си?
Бих дала пример с моя приятел, ама вече ми омръзна.

Хубаво, нека съм от порно индустрията (ще го приема като комплимент), нека съм егоист - най-искрено си казвам, че нямам желание да обучавам никого. И дълбоко се съмнявам, че сексът ще е едва ли не най-перфектният след 2-3 месеца.



Мда. Вие сте малко като "едно си баба знае, едно си бае".

By PinkPan7her

Вие всички си мислите че девствен значи някакъв дето като види момиче и си гълта граматиката - тотална грешка.

klimatronik
11-01-2012, 18:40
Девствени vs всички! ;d :D :D

draid
11-01-2012, 18:53
По-скоро предубедени vs здраво мислещи

FuckedUp
11-01-2012, 18:56
По-скоро предубедени vs здраво мислещи

С DD и PP не ти трябва да се занимаваш.

:lol:

klimatronik
11-01-2012, 18:59
По-скоро предубедени vs здраво мислещи

ти от 5 годишен всяка вечер си с по 2 мадами
кво се правиш зодия скорпион :D

draid
11-01-2012, 19:17
ти от 5 годишен всяка вечер си с по 2 мадами
кво се правиш зодия скорпион :D

Аз не съм пипал жена и за това защитавам моите хора ;)

klimatronik
11-01-2012, 19:18
Тоест и ти си девствен?
Не мога да повярвааам!
И за така .. :D

draid
11-01-2012, 19:27
Тоест и ти си девствен?
Не мога да повярвааам!
И за така .. :D

Хахаха не съм, обаче ми е забавно как тук 16 годишните девойки се обясняват и приравняват хората които не са правили секс с олигофрени на които им потича лигата като видят жена с по-изрязано деколте.

klimatronik
11-01-2012, 19:29
Хахаха не съм, обаче ми е забавно как тук 16 годишните девойки се обясняват и приравняват хората които не са правили секс с олигофрени на които им потича лигата като видят жена с по-изрязано деколте.

аххаха е значи прав бях ,че всяка вечер си с по 2 мадами :D
няма начин ноемврийски скорпи :D

klimatronik
11-01-2012, 19:46
Щото зодийте са от значение...
При повечето хора ;)
Но има и изключения естесвено като мен
асцедентът също играе голяма роля

DragonLady
11-01-2012, 20:21
Правила съм го с девствен, но определено не бих повторила. Бая нерви изхабих, докато го науча кое как и тн.

draid
11-01-2012, 20:31
Правила съм го с девствен, но определено не бих повторила. Бая нерви изхабих, докато го науча кое как и тн.

Явно е бил идиот, щом му е трябвало учене ...

xPafx
11-01-2012, 21:00
Пак ме нервите, пак ще пиша.
Лигли, лигли , лигли.
Вий сте родени научени, нали така?
Никой батко не ви е пръснал хименчето, нали така?
Никой батко не е хабял нерви с вас да ви научи кое как е.
Вие сте си майсторки по рождение е заслужавате да се чукате само с някой от порно индустрията.
Нда, нда, милите.
Мноого плитко мислене.. айде да видим да опре работата до секс с някой девствен, па да видим кат сте вече на калъп, дали ще го върнете, те вагините ви друго ще викат тогава, ама айде, нали устите ви много знаят..

Amore-Mio*
11-02-2012, 05:09
Простотии приказвате.
Трябвало да притежава някакви качества, нам си какво, нам си защо.
Я, се замислете. Вие ако имате чувства към тоя човек, все тая ще ви е дали е девствен или не. Даже ще се изкефите, че сте първи на тоя човек.
Ама, иначе тука всички опитна, дрън дрън и не искат девствен.

klimatronik
11-02-2012, 06:16
Явно е бил идиот, щом му е трябвало учене ...

то не е само да вкараш чучура и да ръгаш
Но дори за това трябва да можеш да възбудиш достатъчно женското и тнт
не мисля,че само от четене се научават такива неща - трябва практика

Violenza
11-02-2012, 06:17
аххаха е значи прав бях ,че всяка вечер си с по 2 мадами :D

:O
ИМА ЛИ НЕЩО, КОЕТО НЕ ЗНАМ?!?

klimatronik
11-02-2012, 06:24
:O
ИМА ЛИ НЕЩО, КОЕТО НЕ ЗНАМ?!?

Ем жена си
мн работи не знаеш :D

Niakoitam
11-02-2012, 07:57
За теб момчетата се делят на два типа - девствени и такива, така ли? Ти от кои си?

Е, защо пък да не се делят на два типа.Така и така продължавам линията на темата, в която според разбиранията на много момичета тук включително и теб,който по един или друг начин делят хората на две категории. Девствени-някакви загореляци,дето са едва ли не зле с психиката и не са способни да се справят в тази толкова трудна задача изобщо не успявайки да задоволят момичето от среща,защото нямали практика и недевствени, които гаранцията за успех им била много по-голяма.Нищо че се пропуска дребният факт че ако някой е правил един път секс,само един път, той вече влиза в категорията на недевствените.Когато го попиташ: "Правил ли си секс?" Той може да ти каже с пълна искреност ДА или пък да каже че не е девствен.Следващият въпрос е "Колко пъти си правил секс". Този въпрос обаче по дефаут не е много уместен,защото ако е имал повече полови контакти няма да седне да ги брои и да ги пресмята с калкулатора.Да не говорим че човек винаги може да излъже.Мъжете нямаме по-какво да бъдем разпознати за разлика от жените.
А относно мен.Аз от кои съм ли? Е, няма да ти кажа.Каквото и да кажа винаги можеш да го подложиш на съмнение пък и по-добре да има малко мистерия, а и нали сама се биеше в гърдите и в други теми със своята сензитивност и как няма как да не познаеш кой какъв е.Изводите ще си ги правиш сама.Аз няма да ти помагам. :)



Бих дала пример с моя приятел, ама вече ми омръзна.

Да даваш пример с приятеля ти е съвсем неуместно поради причината, че той сега в очите ти е перфектен,но при едни по-лоши обстоятелства това най-вероятно ще се промени.



Хубаво, нека съм от порно индустрията (ще го приема като комплимент), нека съм егоист - най-искрено си казвам, че нямам желание да обучавам никого. И дълбоко се съмнявам, че сексът ще е едва ли не най-перфектният след 2-3 месеца.

Всъщност честно казано силно съжалявам девствените дето попадат и ще попадат на хора с подобно мислене и даже се влюбват в тях.Той не може да направи един жест за тях като даже ги има за нещо по нисшо само,защото не са си го вкарвали в някоя друга да не би случайно няколко пъти да не им направи кефа,за което често ще се старае много повече камо ли пък нещо повече във връзката.



Мда. Вие сте малко като "едно си баба знае, едно си бае".

Като и вие.Лошото е че това не са само думи във форума, а и реално мислене.Няма да дам шанс,защото искам да ме праскат само опитни,защото най-важното е само и единствено моят кеф нищо че опитният може пък и да си има съвсем други разбирания за секса.На единият ще дам шанс, а другият няма даже и да го доизслушам,защо е станало така.:)


Правила съм го с девствен, но определено не бих повторила. Бая нерви изхабих, докато го науча кое как и тн.

И пак да се върнем в примера на PinkPan7her мисля че беше дето някакъв недевствен и обяснявал как клитора на жената бил до дупето.Е при малко повече усилие и нагъзване може и да мине отзад,но чак пък да мине от страната до дупето е леко сложничко.Все едно членът му да премине откъм задника му.Нали клитора е просто видоизмен член и обратното :)

gt-r
11-02-2012, 09:26
Много загадъчна тема с много коментари и спекулации ,аз ще кажа само ,че има момчета ,които перченето,мъжкото поведение,излъчването на сигурността си им е в кръвта , въпреки ,че са девствени.За момичетата същото мога да кажа,има излъчване на мръсница,държание на лека ,но си цар ако и отвориш краката и може да ти затрие мъжкото его на секундата.

Chacho
11-02-2012, 09:39
Като си търсите работа, ще видите, че почти навсякъде се търси опит. По-оправните се оправят и без него. В крайна сметка, ако правиш кефа на другия, получаваш си и собствения кеф, няма смисъл да се обсъжда друго.

Моят опит ме научи много по-рядко да ми е зор за кефа на мацките, тъй че нож с две остриета.

Niakoitam
11-02-2012, 09:57
Като си търсите работа, ще видите, че почти навсякъде се търси опит. По-оправните се оправят и без него. В крайна сметка, ако правиш кефа на другия, получаваш си и собствения кеф, няма смисъл да се обсъжда друго.

Моят опит ме научи много по-рядко да ми е зор за кефа на мацките, тъй че нож с две остриета.

А попринцип не трябва да е така.Това се опитвам да им го обясня и на мацките.
Относно работата. Е, все пак има места дето търсят и 20 годишни, владеещи перфектно минимум три езика, с висше образование и минимум 15 години опит по специалността така да се каже :D

Chacho
11-02-2012, 10:02
^И като сметнеш, че и тия нереални работодатели накрая склоняват на това, което могат реално да си позволят и свалят летвата в последния момент; аналогията със секса вече придобива смисъл. Важното е да можеш да работиш, пък кво пише на документите, еби му майката.

bloodyF
11-02-2012, 10:16
и аз да се изкажа по темата
първо, всички , които анатемосват момчетата, които не са правили секс-вие в повечето случаи няма как да разберете, т.к. на повечето момчета това им е нещо като комплекс и го прикриват успешно
така че , ако си мислите, че сте били само с някакви 'порно-звезди' в леглото (ака такива с бройки),вероятно грешите

както може да има супер зле изглеждащи, смотани, затворени, грозни, тъпи ,нърдове-девственици, както ги изкарват по филмите , така може и да има супер страхотни момчета, които се държат прекрасно с момичетата и просто не са уцелили момента, нито пък са намерили момичето, така че не мисля, че това е чак толкова голям минус
естествено,че ако примерно аз съм правила секс с няколко човека и съм по-опитна, той не е и съответно не е ще ми е кофти отначало, ама всеки е тръгнал отнякъде
и така както ако аз не бях правила секс , а той беше минал 5 ,примерно, щеше да 'ми помогне'' да се ''справя'', така и аз бих му ''помогнала'' в такава ''ситуация''
и в случая, ако той не иска/не може да прави френска, на мен няма да ми е толкова ''тъжно'' или нещо такова, защото ако аз му правя на него, пак ми е кеф и пак е приятно


надявам се да ми схванахте крехката мисъл (основно момичетата като Дриймърката :] ///уважавам ви мнението, просто казвам и своето)



едит:а това за това,че девствените момчета не познават женската анатомия, не е само до това дали е правил секс или не, а по-скоро на какво ниво му е общата култура, така че не е фактор
ако познавате такива, които си мислят че ''клитора е някъде около дупето'', по-скоро жалко за вас, че дружите с такива хора

umri
11-02-2012, 13:24
Така и така продължавам линията на темата, в която според разбиранията на много момичета тук включително и теб,който по един или друг начин делят хората на две категории. Девствени-някакви загореляци,дето са едва ли не зле с психиката и не са способни да се справят в тази толкова трудна задача изобщо не успявайки да задоволят момичето от среща,защото нямали практика и недевствени, които гаранцията за успех им била много по-голяма.Н

Пантерата!

За последен път - не деля момчетата на две категории.
Има смотани девствени
Има смотани недевствени
Има недевствени с готино, мъжкарско (няма да споря по този въпрос с теб, защото не разбираш какво е мъжкарско за мен)
Вероятно (!) има и девствени със същото мъжкарско поведение.
Само дотук станаха 4 категории. Не знам колко по-смилаемо да го напиша, за да ти го събере главата.

xPafx, имало е някой, който се е опитал да ме учи, да. Въпреки че самият той не беше особено наясно. Колко успя - друг въпрос е.
Приеми го така: Когато вече знам кое как става, нямам желание да уча друг. Може да е егоистично, но съм алтруист в достатъчно други области, за да си го позволя. Не съм благотворително дружество и нямам желание да жертвам собствения си кеф, защото съм дълбоко убедена, че такъв няма да има, ако мъжът не притежава психологическо превъзходство над мен. (тема, по която не ми се обяснява, защото се съмнявам да срещна разбиране)

jghgh
11-02-2012, 13:44
Хахаха не съм, обаче ми е забавно как тук 16 годишните девойки се обясняват и приравняват хората които не са правили секс с олигофрени на които им потича лигата като видят жена с по-изрязано деколте.

!!!

draid
11-02-2012, 13:53
и аз да се изкажа по темата
първо, всички , които анатемосват момчетата, които не са правили секс-вие в повечето случаи няма как да разберете, т.к. на повечето момчета това им е нещо като комплекс и го прикриват успешно
така че , ако си мислите, че сте били само с някакви 'порно-звезди' в леглото (ака такива с бройки),вероятно грешите
..............

Не се хаби да обясняваш на хора които няма да вденат за какво иде реч.

Тук наблюдаваме явлението млад шофьор, сред повечето съфорумнички. Правили секс вече и се мислят за господ в леглото, а останалите не правили са простолюдието.
Просто освен да повдигнете настроението на по-възрастните не мисля че правите нещо друго с ограничените си коментари. Не мога да разбера как някои хора се вземат толкова на сериозно на по 16-18 годишна възраст и си мислят, че владеят света.

Жалка картинка.

Guardian02
11-02-2012, 14:08
Не се хаби да обясняваш на хора които няма да вденат за какво иде реч.

Тук наблюдаваме явлението млад шофьор, сред повечето съфорумнички. Правили секс вече и се мислят за господ в леглото, а останалите не правили са простплюдието.
Просто освен да повдигнете настроението на по-възрастните не мисля че правите нещо друго с ограничените си коментари. Не мога да разбера как някой хора се вземат толкова на сериозно на по 16-18 годишна възраст и си мислят че владеят света.

Жалка картинка.
А някои сме с "C" категория- Професионален водач на МПС, ама си мълчим :P :)))))))))
Сравнението ти е страхотно просто !

Niakoitam
11-02-2012, 14:20
PinkPan7her
1.Защо не си пишеш от собственият профил, а от този на umri. Доколкото знам си имаш.Баннал ли те е някой или целиш да покажеш общозивестният факт че с него сте гаджета и че се допълвате силно.
2.Страшно ама страшно много ми допадна мението на bloodyF.Имало светлина в тунела при това поколение.:)
А относно мен...на мен ми харесват хората,които не са чак такива егоисти в живота.Силно се надявам да не ми харесват такива хора като теб в живота.Най-малкото след няколко секса ще ми станат безинтересни и няма да имам никакво желание да им правя кеф, а просто ще си ръгам чушки в боба,докато не намеря нещо по-добро.Иначе от прочетените ти много постове се подосещам какво е най-вече мъжкарско поведение за теб само че ще си замълча за да е спокойствие в темата:)

anonymous708973
11-02-2012, 14:35
PinkPan7her
1.Защо не си пишеш от собственият профил, а от този на umri. Доколкото знам си имаш.Баннал ли те е някой или целиш да покажеш общозивестният факт че с него сте гаджета и че се допълвате силно.
2.Страшно ама страшно много ми допадна мението на bloodyF.Имало светлина в тунела при това поколение.:)
А относно мен...на мен ми харесват хората,които не са чак такива егоисти в живота.Силно се надявам да не ми харесват такива хора като теб в живота.Най-малкото след няколко секса ще ми станат безинтересни и няма да имам никакво желание да им правя кеф, а просто ще си ръгам чушки в боба,докато не намеря нещо по-добро.Иначе от прочетените ти много постове се подосещам какво е най-вече мъжкарско поведение за теб само че ще си замълча за да е спокойствие в темата:)

1. За да не си играя да го лог-офф-вам, после да влизам с моя профил и прочее. Сега доволен ли си?

2. Попринцип съм човек, който винаги ще помогне със съвет или дела, но това е област, в която не бих пожертвала себе си, времето и удоволствието си. Съжалявам.

Ако се опитваш да намекнеш, че съм егоист в леглото - не съм, но това няма как да го докажа на теб, нали? На когото е трябвало - направила съм го. Не ме нападай лично, да не започна и аз. И да, бих се навила на лична среща, за да видя що за странна птица си и къде, аджеба, се крият корените на мазохистичната ти (въобще нямам предвид настоящия казус) философия за живота, в центърът на който явно стои мечтаната жена, на която трябва да се свалят звезди от небето. И прочее, и прочее.

Най-малкото след няколко секса ще ми станат безинтересни и няма да имам никакво желание да им правя кеф, а просто ще си ръгам чушки в боба,докато не намеря нещо по-добро.
Хаха, успех.

DragonLady
11-02-2012, 14:58
xPafx Не всички "батковци, които са ни скъсали хименчетата", са си правили труда да ни учат кое как. Мен например никой на нищо не ме е учил. Сама си усетих кое как се прави, как да бъда активната и да поемам инициативата, тогава, когато срещтнах човек, който имаше уменията да предразположи едно момиче. А предразположена ли е една жена, тя сама знае какво да прави и без някой да я учи.

dream1707
11-02-2012, 15:13
xPafx Не всички "батковци, които са ни скъсали хименчетата", са си правили труда да ни учат кое как. Мен например никой на нищо не ме е учил. Сама си усетих кое как се прави, как да бъда активната и да поемам инициативата, тогава, когато срещтнах човек, който имаше уменията да предразположи едно момиче. А предразположена ли е една жена, тя сама знае какво да прави и без някой да я учи.

Щото пък мъжете са много тъпи .. и имат нужда да им казват къде да си го мушнат :)
Всичко е въпрос на увереност... като я имаш, може да си бахти добрия в леглото... независимо от опита, който имаш... и от пола ти

draid
11-02-2012, 15:23
xPafx Не всички "батковци, които са ни скъсали хименчетата", са си правили труда да ни учат кое как. Мен например никой на нищо не ме е учил. Сама си усетих кое как се прави, как да бъда активната и да поемам инициативата, тогава, когато срещтнах човек, който имаше уменията да предразположи едно момиче. А предразположена ли е една жена, тя сама знае какво да прави и без някой да я учи.

Aхаа сега разбрах, защо като правих секс за първи път и мацката ми беше направила списък с указания и картинки... просто не сме като жените да знаем сами какво да правим без някой да ни научи... е просто племе сме това мъжете...

jghgh
11-02-2012, 15:25
прекалено празни приказки почнахте да говорите.

Violenza
11-02-2012, 15:26
Ем жена си
мн работи не знаеш :D
Т'ва не беше за теб, душичко.

klimatronik
11-02-2012, 15:31
е сегам прекалявате
от първия път не става
за това се търсят опитни какички ,които да учат кое как става и защо така

klimatronik
11-02-2012, 15:33
Т'ва не беше за теб, душичко.

добре душице : p

klimatronik
11-02-2012, 15:34
Aхаа сега разбрах, защо като правих секс за първи път и мацката ми беше направила списък с указания и картинки... просто не сме като жените да знаем сами какво да правим без някой да ни научи... е просто племе сме това мъжете...
e значи ти е записано по инстинкт да си научен?

draid
11-02-2012, 15:47
Т'ва не беше за теб, душичко.

За мене е, за мене е :)


e значи ти е записано по инстинкт да си научен?

Не, такъв висш пилотаж е кодиран само в инстинктите на драконовата г-жа.

klimatronik
11-02-2012, 15:49
еми по принцип мъжа трябва да е действащия

абе нз

bloodyF
11-02-2012, 15:54
^
по чий принцип?
твоя, на някого там?
ако мацката лежи като паднал пътен знак, а той само действа и я задоволява яко ли ще им е? Не.
и двамата трябва да са активни, а ако той е девствен, тя-не, отначало-тя повече
както и обратното съответно..
мразя такива поизостанали определения-мъжът да се обади първи, мъжът да покани на среща, мъжът да е по-активния в леглото, мъжът това, мъжът онова

klimatronik
11-02-2012, 16:00
^
по чий принцип?
твоя, на някого там?
ако мацката лежи като паднал пътен знак, а той само действа и я задоволява яко ли ще им е? Не.
и двамата трябва да са активни, а ако той е девствен, тя-не, отначало-тя повече
както и обратното съответно..
мразя такива поизостанали определения-мъжът да се обади първи, мъжът да покани на среща, мъжът да е по-активния в леглото, мъжът това, мъжът онова
;d ;d вече вие ни взимате нашата роля
Ако в случая е девствен нали трябва да знае кое как да завърти и прочие там си неща, че да достави удоволствие на момичето

therichbitch
11-02-2012, 16:24
Не страдам от предразсъдъци. Ако имам вързка с човек, на когото държа, няма да го върна.
Е, след 10 години ще го върна, защото тогава човекът ще е на 30 (примерно), а такова "състояние" говори за по- дълбоки проблеми в общуването с жените и изграждането на трайни взаимоотношения. Но това е тийн форум, повечето тук са в диапазона 15-17 и не ми прави добро впечатление проява на тесногръдие у (почти) деца.

Само да вметна, че увереността не идва свише, точно в сакралния момент, в който си го вкараш, гради се с времето.

JoLLiE92
11-02-2012, 16:34
Не.

klimatronik
11-02-2012, 16:39
Не.

хах , как твърдо го изрече

А заби ли мечът в земята , произнасяйки ,, казах'' :D

JoLLiE92
11-02-2012, 17:16
И Аспарух заби меча между краката си и рече "Тук ще бъде България".
просто нямам друго какво да кажа по въпроса ;д

klimatronik
11-02-2012, 17:22
:D ама след като произнася "Тук ще бъде България" после вика - ,,КАЗАХ,, :D

klimatronik
11-02-2012, 17:26
охоо ти си била from varna
може ме научиш на секс с благотворителна цел :) :D

xPafx
11-02-2012, 17:35
xPafx Не всички "батковци, които са ни скъсали хименчетата", са си правили труда да ни учат кое как. Мен например никой на нищо не ме е учил. Сама си усетих кое как се прави, как да бъда активната и да поемам инициативата, тогава, когато срещтнах човек, който имаше уменията да предразположи едно момиче. А предразположена ли е една жена, тя сама знае какво да прави и без някой да я учи.
Уау така ли? А защо мислиш, че при девствените момчета не е така? Щото ти си специална ли? Уау, милата тя!Освен да земеш да напишеш една книга със секс съвети, че явно си гуру в тази област.
Или просто нямаш вкус и си падаш само по мухльовци, които в песледствие се оказват девствени и не знаят кое как и къде.. Ами съжалявам, проблема е в теб, че имаш такъв вкус.

draid
11-02-2012, 17:36
охоо ти си била from varna
може ме научиш на секс с благотворителна цел :) :D

Голям си образ. На колко години си ? Може да ми го кажеш на ЛС.

Недей да правиш двойни коментари, че само се размива темата. Редактирай си твоя.

klimatronik
11-02-2012, 17:38
ти да не си обърнал нещо резбата .. ;x

JoLLiE92
11-02-2012, 17:39
хаха абе ей ;д

Niakoitam
11-03-2012, 08:10
Попринцип съм човек, който винаги ще помогне със съвет или дела, но това е област, в която не бих пожертвала себе си, времето и удоволствието си. Съжалявам.
Попринцип не са важни само думите, а и делата.



Ако се опитваш да намекнеш, че съм егоист в леглото - не съм, но това няма как да го докажа на теб, нали? На когото е трябвало - направила съм го. Не ме нападай лично, да не започна и аз. И да, бих се навила на лична среща, за да видя що за странна птица си и къде, аджеба, се крият корените на мазохистичната ти (въобще нямам предвид настоящия казус) философия за живота, в центърът на който явно стои мечтаната жена, на която трябва да се свалят звезди от небето. И прочее, и прочее.

Не знам дали си егоист в леглото тъй като наизуст не мога да си говоря,но е твърде вероятно да си въпреки че може и да придаваш вид на много загрижена.Може пък и да не си.Но по-скоро това води към други по-големи проблеми във връзката и въобще.Щом не искаш да направиш един такъв жест каква е гаранцията, че ако примерно човека до теб е богат и в един момент изненадващо фалира ти няма да го зарежеш,защото не ти се занимава.Или ако попадне в затруднено положение (което не е задължително да е финансово...може и да е сексуално,социално и т.н.) и някой в по-добро започне да те сваля ти няма да предпочетеш вторият.Примери за това бол.Отделен въпрос е че момичетата разсъждаващи по този начин често просто са достатъчно несигурни в себе си за да поемат иниацативата и да се опитат да се поизпотят малко и да предразположат даден мъж.Те се крият зад стереотипа че мъжът е силният пол и той трябва да подеме иниациативата винаги.Стоят да ги учат в секса,да им правят кефа, да ги свалят,да правят първите крачки,да ги целуват първи,да им свалят звезди и т.н. и т.н.Иначе засега не съм те нападал чак толкова лично,но се опитай да ме нападнаш персонално да видиш дали няма да отговоря подобаващо.Да, знам че сигурно има в мен качества,който те дразнят,но не се съмнявай и в теб си има качества дето ме дразнят отвреме навреме бая,но си премълчавам с цел спокойствиети и защото не си ме зачекнала.Иначе като цяло може и да не си лош човек.Специално мен не ме нападаш постоянно.Но пък имам и познати даже и във Facebook, който са ми доста "забавни" понякога.Сега в момента се сещам и за едно такова момиче.Братовчедка е на една моя съученичка.Аз специално лошо от нея никога не съм видял.В един момент тя открадна гаджето на най-добрата си приятелка, с която са отраснали и учили заедно,винаги са били рамо до рамо,яли са заедно, спали са заедно,били са се заедно.С този си егоизъм просто скапа тези отношения.И какво? След няколко години вече с него бяха скъсали, а тя в разни статуси се пънеше да обяснява неща от рода как мъжете за нищо не ставали и как много приятели само чакали само да се обърнеш за да ти забият нож в гърба.Е, честно казано идело ми е да се смея с глас като знам тази история.
А иначе не си мисли че от една лична среща може да ме опознаеш, че чак и да разбереш всичко каквото те интересува.Аз не съм отворена книга за всеки.Най-много да видиш просто кориците на една заключена книга.А да, и всъщност ми е много забавно как момичета на вашите и около вашите години се изкарват секс богини.:)



xPafx Не всички "батковци, които са ни скъсали хименчетата", са си правили труда да ни учат кое как. Мен например никой на нищо не ме е учил. Сама си усетих кое как се прави, как да бъда активната и да поемам инициативата, тогава, когато срещтнах човек, който имаше уменията да предразположи едно момиче. А предразположена ли е една жена, тя сама знае какво да прави и без някой да я учи.

И сама обаче не можеш да се усетиш как се заплиташ като пате в калчища в опита си да защитиш позицията,защото така те устройва де.Е, все пак в случая хубавото е че ти си от тези с променливо мнение и не е чак толкова важно какво говориш сега.Мисля че за теб говореха преди време че си била твърдо против свирките, пък в подходящият момент си си променила мнението.:)

А пък хан Аспарух а.к.а.JoLLiE92 ме уби с това твърдо НЕ дето даже и обосновка нямаше.Момиче,светът не е само черен или само бял :)

JoLLiE92
11-03-2012, 08:21
Съгласявам се с мнението на пантерката, че не бих пожертвала удоволствието си с човек, който не знае какво прави. Нямам време и желание да обучавам. Достатъчно ми е ,че като съм с нов партньор, трябва да се учим кой какво харесва, но ако той не знае какво харесва ще бъде трагедия. И не, не съм пасивна, че да си лежа на дупенцето и да очаквам партньора да свърши работата. Точно обратното - очаквам той да е на нивото ми. Очаквам да знае какво харесва и да има поне някакъв опит кое в тялото ми как действа, също и да е спокоен и страстен. А и ако момче на моите години е девствено, очевидно има някакъв психологически проблем или поне силно различни от моите разбирания.
Съвсем друг е въпроса ако реша целенасочено да обучавам някой 14-5-6 годишен младеж ;д В този случай съм съгласна, но не и момче на моята възраст, с което бих искала да имам връзка, да няма грам опит. Тези без опит просто не знаят как да се държат с едно момиче обикновено. :)

DragonLady
11-03-2012, 08:48
Уау така ли? А защо мислиш, че при девствените момчета не е така? Щото ти си специална ли? Уау, милата тя!Освен да земеш да напишеш една книга със секс съвети, че явно си гуру в тази област.
Или просто нямаш вкус и си падаш само по мухльовци, които в песледствие се оказват девствени и не знаят кое как и къде.. Ами съжалявам, проблема е в теб, че имаш такъв вкус.
при някои може и да е, аз само с един девствен съм била. Писането на книга ти го оставям на тебе, щото явно само слава си търсиш.
И вкус за мъже имам, както и високи изисквания, за разлика от някой хора.
Аре сега оди си оправяи девствените проблемченца и не ми се обяснявай повече.

Auriss
11-03-2012, 08:51
:D
Баси разгонените ку*ви.

Niakoitam
11-03-2012, 09:11
JoLLiE92 ясно и ти си от несигурните и предубедените дето се мислят за дар Божий.Друго няма какво да кажа.;)

DragonLady била си с ЕДИН такъв и не се е получило.Статистиката от един е неточна и ограничена. Ето например dream1707има опит с двама такива, от което следва че специално в това отношение има малко по-голям опит в статиската от теб.Не мисля че си толкова по-голяма секс богиня от нея въпреки че си някоя и друга година по-голяма.Ма знам ли? ;)

JoLLiE92
11-03-2012, 09:18
Определено не съм несигурна. Но съм предубедена. Сещаш се аз не съм на 15 и не е мн често срещано момче на моите години да е девствен. Ако е- има някаква причина. Или не са му пускали (следователно не е стока) или сам е решил така (следователно не е за мен, защото за мен сексът е нещо много важно, без което не мога) :) Сега разбра ли пътя на логиката ми?

Niakoitam
11-03-2012, 09:34
Честно казано не.Рядко се опитвам да разбирам логиката на предубедените хора макар че не е изключено в някои отношения някои хора да смятат и мен за такъв.:)

А може и да има някакви други причини като тук например:
http://vbox7.com/play:c3c5523108
Не мислиш ли?
:)

А и да не забравяме че може на 35 да е такъв.След,което да отиде на проститутка един, два, три пъти и вече няма да е девствен. :)

JoLLiE92
11-03-2012, 09:38
Това не бих го гледала цялото :D Sorry. Ако можеш да го преразкажеш окей, но няма да го гледам.
Ако е възпитан по този начин да се пази за сватбата и е решил да чака специалната и т.н. - уважавам го за това му мнение. Но аз не съм такава и бихме били прекалено различни, за да имаме някакви отношения. Това, че даден човек не е за мен, не значи автоматично, че е лош. :)

Niakoitam
11-03-2012, 09:47
1.Ако един мъж не пожелае да знаеш че е девствен може само да гадаеш.Няма какво да го издаде.Но някой хора са уверени че веднага ще разберат.Без коментар повече.
2. В клипчето се разправя за едно приятелство между един мъж или една жена.Или поне така се твърди.Така твърдят и двамата.Обаче като че ли не е баш така само че поради една или друга причина малката крачка не може да се направи...дали поради някакви обстоятелства или поради причината че някой още не се чувства готов или нещо му пречи.По скоро момичето,защото момчето ми изглежда по навито.Но блясъка в очите се вижда и на двамата. :)

onlygiirl
11-03-2012, 09:56
Нямам нищо против,като се има предвид,че и аз съм девствена.А и примерно ако ходя с дадено момче и имам чувства към него,няма да го отрежа само,защото не е опитен в леглото :)

JoLLiE92
11-03-2012, 10:03
Niakoitam , окей, но при мен това няма как да стане. :) Аз говоря само за себе си, не че по принцип никой не бива да спи с девствени.

Niakoitam
11-03-2012, 10:47
Една любима мисъл: "Никога не казвай никога." ;)

JoLLiE92
11-03-2012, 10:51
Аз ти казах при какви условия бих спала с девствен ;п

draid
11-03-2012, 11:39
Абе за какво ниво говорите ? За какви високи изисквания ? Не се ли усещате колко сте смешно от страни ? Нямало да обучават, абе какви сте вие, че ще обучавате когото и да било ? Много се имате за вещи бе, майка му стара. Големи разбирачки, голямо нещо се извъдихте. Чак се нервирам до безкрай, като ви чета малоумните коментари граничещи с мислене на 10 годишно дете....

JoLLiE92
11-03-2012, 11:53
Никога не говори за някого без да го познаваш. :)

HellYeah92
11-03-2012, 11:54
Много писано много нещо .. само ще кажа ЗА ВСИЧКО КОЙТО БИХА , ДЕВСТВЕН СЪМ ! ЗА ВСИЧКИ КОЙТО НЕ БИХА , КУРВАР СЪМ ! Айде на мазалотоо ! <3

draid
11-03-2012, 11:55
Че аз никога няма и да се запозная с човек с толкова повърхностно и ограничено мислене...

goGu
11-03-2012, 11:58
Абе за какво ниво говорите ? За какви високи изисквания ? Не се ли усещате колко сте смешно от страни ? Нямало да обучават, абе какви сте вие, че ще обучавате когото и да било ? Много се имате за вещи бе, майка му стара. Големи разбирачки, голямо нещо се извъдихте. Чак се нервирам до безкрай, като ви чета малоумните коментари граничещи с мислене на 10 годишно дете....

Ама защо да е с ограничено мислено.Момичето си има някакво ниво и мнение ,някой на 20 години момче девствено ще е доста под нея ,защото трябва да си губи времето с него за секса все едно да си легнеш с 14 годишен същото ще е !!

JoLLiE92
11-03-2012, 11:58
Ето пак. И аз мога да те наредя мъжката без никакво основание. Това прави ли ме пич и прави ли ме победител в спора? Всеки има различна гледна точка, не се научихте. Защо втълпявате вашата си на всички?

Auriss
11-03-2012, 12:09
Бе той пича просто си спори, 'щото не иска да ти каже в прав текст за к'ва проста и самозаблудена патка те мисли мен ако питаш.
Не че това тебе те грее особено така като гледам.

// няма се притеснявате поне. Те девствените или са няк'ви избушеняци, или просто са вдигнали летвичката - и в двата случая не сте им в категорията :D

JoLLiE92
11-03-2012, 12:14
Ама много се дразня някой като спори ей така за спорта. Да си изкаже културно мнението и по какво то се различава с моето и ще обсъдим като нормални хора. Аз постоянно се опитвам да се изразявам политически коректно и повтарям на всяко изречение, че това е лично мое мнение и не го налагам никому, но някои хора си просят едно здраво да ги наредя, по техния начин, но доста по-стабилно. ;д
Auriss, именно това имах предвид и аз. Ако съм на 14-5 и момчето е на 14-5 нормално единият да е девствен. Ако обаче сме на по 20+ значи нещо има тукаааа ;д

DennisCobain
11-03-2012, 12:15
Да живеят девствените!! :D

Auriss
11-03-2012, 12:16
фейспалмнах :D

JoLLiE92
11-03-2012, 12:19
btw мн се радвам, че досега май никой не се е изцепил "детствен" :razz:

Chacho
11-03-2012, 12:40
draid се е поразходил със секирата тука като гледам. :D

draid
11-03-2012, 14:32
Ама много се дразня някой като спори ей така за спорта. Да си изкаже културно мнението и по какво то се различава с моето и ще обсъдим като нормални хора. Аз постоянно се опитвам да се изразявам политически коректно и повтарям на всяко изречение, че това е лично мое мнение и не го налагам никому, но някои хора си просят едно здраво да ги наредя, по техния начин, но доста по-стабилно. ;д
Auriss, именно това имах предвид и аз. Ако съм на 14-5 и момчето е на 14-5 нормално единият да е девствен. Ако обаче сме на по 20+ значи нещо има тукаааа ;д

Ето, сега ще бъда безкрайно мил и любезен и ще обясня, защо аджеба процедирате по детски.

Първо, вие отхвърляте секса с девствен, защото нямало да жертвате вашият кеф. Може да бъдете сигурни, че с такова мислене ще имате много проблеми при бъдещи връзки и въпреки, че си мислиш че не те познаваме, то бъди сигурна човек може да разбере много,дори само от няколко коментара.

Държа да отбележа, че никъде в темата не се споменава за еднократни афери или секс за една вечер, то тогава ясно е че всеки ще предпочете секса с по-опитен. Искам да си представиш следната ситуация - запознаваш се с човек на 20г. разбира се, като се запознаете няма да тръгнеш с въпроса : "Абе брат ти с колко си спал ?" следователно няма как да разбереш. Излизате няколко седмици, всичко е супер, допада ти като характер, като начин на мислене и т.н. предполагаме, че възникват някакви ранни чувства. В един момент се стига до секс, разгорещили сте се както си му е реда, и в един момент той ти казва че си му първата. Е искаш да ми кажеш, че ще станеш и ще си вдигнеш гащите, така ли ? Ако е така, то би било крайно инфантилно поведение.

Искам също да отбележа, че това да е правил секс съвсем не значи, че той ще бъде уверен, мъжествен или още по-малко много добър в леглото. Както може мъж спал с 10 жени да не струва, така може и такъв спал с 2 да е в пъти по-добър. Всичко опира до човека и колко желание е имал да експериментира и да се научи.

И като за финал, нали знаеш, че човек не трябва да забравя от къде е тръгнал. Не винаги и двамата партньори са си първите, понякога тия неща се разминават. А относно това, че ако на 18-20 не е правил секс, значи е някакъв олигофрен дето му куцат 1000 неща, много жестоко се бъркаш.

И не си мисли, че може да ме наредиш, по какъвто и да било начин. Разбира се, винаги може да направиш опит.



Ама защо да е с ограничено мислено.Момичето си има някакво ниво и мнение ,някой на 20 години момче девствено ще е доста под нея ,защото трябва да си губи времето с него за секса все едно да си легнеш с 14 годишен същото ще е !!

По какъв критерий ще бъде много под нея ? Хубаво е като говорим за ниво, то да бъде ясно дефинирано.

ledenakrasota
11-03-2012, 14:51
Ако го харесвам, да, стига да няма елементарна култура за какво иде реч, не знае как да действа или разчита аз да направя всичко. Единственият проблем ще бъде, че ще се притеснява. Без проблем ще го успокоя и ще му дойде с висше опитът. :D:D:D:D Не бих го направила в друг случай. :)

Niakoitam
11-03-2012, 14:53
Ето, сега ще бъда безкрайно мил и любезен и ще обясня, защо аджеба процедирате по детски.

Първо, вие отхвърляте секса с девствен, защото нямало да жертвате вашият кеф. Може да бъдете сигурни, че с такова мислене ще имате много проблеми при бъдещи връзки и въпреки, че си мислиш че не те познаваме, то бъди сигурна човек може да разбере много,дори само от няколко коментара.

Държа да отбележа, че никъде в темата не се споменава за еднократни афери или секс за една вечер, то тогава ясно е че всеки ще предпочете секса с по-опитен. Искам да си представиш следната ситуация - запознаваш се с човек на 20г. разбира се като се запознаете няма да тръгнеш с въпроса : "Абе брат ти с колко си спал ?" следователно няма как да разбереш. Излизате няколко седмици, всичко е супер, допада ти като характер, като начин на мислене и т.н. предполагаме, че възникват някакви ранни чувства. В един момент се стига до секс, разгорещили сте се както си му е реда, и в един момент той ти казва, че си му първата. Е искаш да ми кажеш, че ще станеш и ще си вдигнеш гащите, така ли ? Ако е така, то би било крайно инфантилно поведение.

Искам също да отбележа, че това да е правил секс съвсем не значи, че той ще бъде уверен, мъжествен или още по-малко много добър в леглото. Както може мъж спал с 10 жени да не струва, така може и такъв спал с 2 да е в пъти по-добър. Всичко опира до човека и колко желание е имал да експериментира и да се научи.

И като за финал, нали знаеш, че човек не трябва да забравя от къде е тръгнал. Не винаги и двамата партньори са си първите, понякога тия неща се разминават. А относно това, че ако на 18-20 не е правил секс, значи е някакъв олигофрен дето му куцат 1000 неща, много жестоко се бъркаш.

И не си мисли, че може да ме наредиш, по какъвто и да било начин. Разбира се, винаги може да направиш опит.




По какъв критерий ще бъде много под нея ? Хубаво е като говорим за ниво, то да бъде ясно дефинирано.


+1
Ако има желание някой да направи друг щастлив ще направи всичко възможно.Ако ще и онази му работа да се свие на висулка от големият страх от това сложно начинание ще действа с пръстчета и/или език ако трябва.Останалото са просто глупави предрасъдъци и да завъртим така ситуации че да се окажем нещо повече.Ами ако преди това е наебал няколко курви и ви доненсе някаква венерическа болест няма ли да е по-лошо от това да не би случайно да нямал опит.Действително коментарите показват много неща. Друг е въпроса че някой може и само да си чешат пръстите. :)

klimatronik
11-03-2012, 15:09
Съгласявам се с мнението на пантерката, че не бих пожертвала удоволствието си с човек, който не знае какво прави. Нямам време и желание да обучавам. Достатъчно ми е ,че като съм с нов партньор, трябва да се учим кой какво харесва, но ако той не знае какво харесва ще бъде трагедия. И не, не съм пасивна, че да си лежа на дупенцето и да очаквам партньора да свърши работата. Точно обратното - очаквам той да е на нивото ми. Очаквам да знае какво харесва и да има поне някакъв опит кое в тялото ми как действа, също и да е спокоен и страстен. А и ако момче на моите години е девствено, очевидно има някакъв психологически проблем или поне силно различни от моите разбирания.
Съвсем друг е въпроса ако реша целенасочено да обучавам някой 14-5-6 годишен младеж ;д В този случай съм съгласна, но не и момче на моята възраст, с което бих искала да имам връзка, да няма грам опит. Тези без опит просто не знаят как да се държат с едно момиче обикновено. :)

хахаха
Айде ела да те видим маймунке колко опитна си
Аз съм девствен , на 18 съм :p
нищо ,че съм ,,изверг'' :D и се набирам на 1 ръка
;)

JoLLiE92
11-03-2012, 15:32
Така. Ако ми каже, че е девствен, а според мен изобщо не му личи, даже ще се зарадвам. Но им личи винаги. Поне аз усещам по някакъв начин.
Освен това ако на 18-20 не е правил секс , казах, че в това няма нищо лошо. Но аз съм прекалено сексуална и както на мен той няма да ми е интересен, така и аз ще му бъда една идея прекалено разкрепостена. Няма да си подхождаме. С различни представи за секса ще сме. А ако мъжа до мен ми натяква, че след като съм била с повече, значи съм лека, може веднага да си обърне гърба и да си тръгне. Мъжът до мен трябва да има горе-долу опит колкото мен, за да няма такива изпълнения тип да ме ревнува от предишни връзки и някакви ей такива глупости, които адски ме дразнят и които обикновено правят момчетата с по-малко опит.
п.с. повечето като нямат опит, ако им се свие на шушулка както казахте, изооообщо няма да им мине през акъла за пръстчета и езици, а в началото най-вероятно ще им е странно да опитат с език. :)
klimatronik , хаха ;) говориш ми малко като един мой познат :) :D

Violenza
11-03-2012, 15:40
^ Леле, каква дедукция!!!

klimatronik
11-03-2012, 15:42
Светът е малък , всичко е възможно
ам ти нещо ми се изплъзваш

JoLLiE92
11-03-2012, 15:46
klimatronik лс. :)

draid
11-03-2012, 15:48
Така. Ако ми каже, че е девствен, а според мен изобщо не му личи, даже ще се зарадвам. Но им личи винаги. Поне аз усещам по някакъв начин.
Освен това ако на 18-20 не е правил секс , казах, че в това няма нищо лошо. Но аз съм прекалено сексуална и както на мен той няма да ми е интересен, така и аз ще му бъда една идея прекалено разкрепостена. Няма да си подхождаме. С различни представи за секса ще сме. А ако мъжа до мен ми натяква, че след като съм била с повече, значи съм лека, може веднага да си обърне гърба и да си тръгне. Мъжът до мен трябва да има горе-долу опит колкото мен, за да няма такива изпълнения тип да ме ревнува от предишни връзки и някакви ей такива глупости, които адски ме дразнят и които обикновено правят момчетата с по-малко опит.
п.с. повечето като нямат опит, ако им се свие на шушулка както казахте, изооообщо няма да им мине през акъла за пръстчета и езици, а в началото най-вероятно ще им е странно да опитат с език. :)
klimatronik , хаха ;) говориш ми малко като един мой познат :) :D

На тебе политиците вода ще ти носят. За толкова редове текст не каза абсолютно нищо. Нито ми отговори на въпроса. Освен че продължаваш да натякваш как на девствените им личи от километър и едва ли не на челото им пише нърд, нищо съществено. Пак пропълзява идеята, че девствения ще го е страх да те пипне, че няма да му стане и ред подобни глупости. Ти с колко девствени си правила секс, че да вадиш такива заключения. Къде в цялата схема ми набърка някакви ревности и филми ала дързост и красота. Ако няма какво градивно да кажеш, то недей да си изцеждаш от пръстите нещо, което няма особено отношение към диалога ни.

JoLLiE92
11-03-2012, 15:51
Преведи си на твоя език изказването ми. Казах доста неща. Да, на девствените им личи. И да, повечето девствени имат по-малко умения от тези със опит. Което не изключва факта, че има такива с опит, които не знаят какво да правят. Но и на тях им личи от преди да си легнеш с тях.
Момчето, което се е пазило за сватбата си или за специалната и не знам си какво, ще ми натяква , че аз не го правя и това ще ме дразни. Кое не разбра? Което му е дързост и красота? Случва се твърде често.

klimatronik
11-03-2012, 15:55
Преведи си на твоя език изказването ми. Казах доста неща. Да, на девствените им личи. И да, повечето девствени имат по-малко умения от тези със опит. Което не изключва факта, че има такива с опит, които не знаят какво да правят. Но и на тях им личи от преди да си легнеш с тях.
Момчето, което се е пазило за сватбата си или за специалната и не знам си какво, ще ми натяква , че аз не го правя и това ще ме дразни. Кое не разбра? Което му е дързост и красота? Случва се твърде често.

лелееле преди да се появиш бях срамежливо ,добро дите ,но сега като ти чета коментарите съзнанието ми стана на опитен секс инструктор .. :D ....

JoLLiE92
11-03-2012, 15:57
хахахахахахахахахахахаха

draid
11-03-2012, 16:05
Преведи си на твоя език изказването ми. Казах доста неща. Да, на девствените им личи. И да, повечето девствени имат по-малко умения от тези със опит. Което не изключва факта, че има такива с опит, които не знаят какво да правят. Но и на тях им личи от преди да си легнеш с тях.
Момчето, което се е пазило за сватбата си или за специалната и не знам си какво, ще ми натяква , че аз не го правя и това ще ме дразни. Кое не разбра? Което му е дързост и красота? Случва се твърде често.

Чудя се и аз защо ли отговарям, при положение че дори котката ми би схванала не до там тънката ирония в поста който написах. Искам да ми кажеш поне, след като не ми отговори на нито един от въпросите, а очевидно имаш дарбата да прозираш в душата на хората, та я ми кажи аз девствен ли съм, не съм ли. С колко жени съм правил секс, ако изобщо съм правил. Бива ли ме в нещо или напротив и не на последно място аз ще ти натяквам ли че си ми първата, ако ти си такава, пък ти на мен не. Ако трябва ще ти дам някой лев за гадателството.

А и мислех си, че и твоят език също като моя е Български, ама явно не е така. Явно имам някакъв проблем в комуникацията с тесногръди хора.

JoLLiE92
11-03-2012, 16:08
Да, в интернет пространството се разбира без да съм те виждала и кръвната ти група мога да разбера. Май ме бъркаш с женичките от канал 2001. ;) Тесногръдата съм не аз. Аз обяснявам, че има и друга гледна точка, освен твоята, ти не, та не. Кой е тесногръд??

draid
11-03-2012, 16:21
Да, в интернет пространството се разбира без да съм те виждала и кръвната ти група мога да разбера. Май ме бъркаш с женичките от канал 2001. ;) Тесногръдата съм не аз. Аз обяснявам, че има и друга гледна точка, освен твоята, ти не, та не. Кой е тесногръд??

Остави, намерих си по интересно занимание. Обяснявам на стената, защо трябва да е права. Мисля, че е на път да ме разбере.

Хайде правете секс само с хора дето имат над 500 тренировъчни часа и не обръщайте внимание на тия с под 500. Само едно ще ти спомена като последно, за да се разделим с добри чувства. Един мъж колкото повече опит придобива с жените, толкова по-малко започва да му пука за техния кеф.

klimatronik
11-03-2012, 16:22
спрете се , всеки има различна гледна точка, но това да си мислите ,че всеки ,който не е спал с женско е някакъв олигофрен - смешни ставате .
Това искаше да каже draid

klimatronik
11-03-2012, 16:29
Момчето, което се е пазило за сватбата си или за специалната и не знам си какво, ще ми натяква , че аз не го правя и това ще ме дразни. .
, чакай само да добавя, че забравих
Не всички са пазещи се за сватба
просто по-някой път така се струпват обстоятелствата ;)

JoLLiE92
11-03-2012, 16:51
Аз за пазещите се си изказах мнението. И за тея, на които никой не им пуска. Не съм казала 500, а някакво нормално количество. Имам познат, за когото жена му, за която ще се ожени, трябва със сигурност да е девствена, за да и е първия и да го обича най-много. Аз не съм изобщо на това мнение, но не се караме като чобани, а си споделяме различните гледни точки и никой не натяква на другия колко е малоумен, защото не мисли като него. Не съм казала олигофрен - казах не за мен. И не е задължително с опита да му пука по-малко. Така правят тъпите копелета, не мъжете на място. За огромна моя радост нямам до себе си тъпо копеле, нито някой като теб, draid :)

x7aZzy
11-03-2012, 17:18
Не съм се замисляла, но защо пък не.
Щом на момчетата, с които съм спала, не съм им следяла бройките преди мен, едва ли ако пичът е девствен, ще ми пречи. На принципа съм: ако ми е приятно с даден човек и има химия, е без значение с колко мацки /не/ е спал.
За да се стигне до секс, трябва да ме впечатли. А щом ме впечатли веднъж, няма да ми пука, дали съм му първата или двайсет и първата.

Мненията на JoLLiE92 и Niakoitam са както винаги уникални.
В тази тема особено.

therichbitch
11-03-2012, 18:12
Но им личи винаги. Поне аз усещам по някакъв начин.
Мразя да се самоцитирам, респективно повтарям, ама то в такъв форум друг начин няма.


Само да вметна, че увереността не идва свише, точно в сакралния момент, в който си го вкараш, гради се с времето.

Да приемем тезата, че девствените са неуверени.
Той е спал 1-2 седмици (да кажем толкова им е била връзката; тя го е изритала, защото е адски оборотната, да не си помислите нещо друго) с едно момиче, т.е. вече не е девствен. След тези двайсетина тека той вече е адски увереният и няма да ти направи впечатление на задръстен. Наистина ли смятате, че нещата стават така?!

П.П. Престанете да бъдете лицемери (тези, които уж са много либерални и приемат всякакви гледни точки). Ако някой ти сервира, че се пази за сватбата си, ще му се изсмееш в лицето, така ще направят 80% от хората днес.

SisiStrange
11-03-2012, 18:25
Никога не ми е пукало.
С 2ма девствени съм правила секс. Единия беше гола вода зверски дълго време, на другия по нищо не му личеше още самия първи път. Изцяло зависи от момчето.

VampireLover3
11-03-2012, 18:52
Не съм чела мненията напред, но ще се изкажа.
До тук съм имала две сериозни връзки, когато правих за първи път секс .. момчето беше девствено, по-голямо от мен и буквално беше ужасно, не изпитвах никакво удоволствие. В сегашната ми връзка момчето отново беше девствено.. колкото мен е, но всичко е много по-различно, усещам удоволствието от секса, харесва ми, той го прави така сякаш го е правил цял живот. Няма значение дали един човек е девствен или не, винаги има първи път .. и е пълна глупост да ги отхвърляте само заради това.

sexy15
11-03-2012, 19:07
Е кво ви пука ще го клецате 1 път 2 пъти и ще се научи момчето :D

JoLLiE92
11-03-2012, 19:45
Мразя да се самоцитирам, респективно повтарям, ама то в такъв форум друг начин няма.



Да приемем тезата, че девствените са неуверени.
Той е спал 1-2 седмици (да кажем толкова им е била връзката; тя го е изритала, защото е адски оборотната, да не си помислите нещо друго) с едно момиче, т.е. вече не е девствен. След тези двайсетина тека той вече е адски увереният и няма да ти направи впечатление на задръстен. Наистина ли смятате, че нещата стават така?!

П.П. Престанете да бъдете лицемери (тези, които уж са много либерални и приемат всякакви гледни точки). Ако някой ти сервира, че се пази за сватбата си, ще му се изсмееш в лицето, така ще направят 80% от хората днес.

оф нямам предвид да е спал един път с една и вече айде става. Имам предвид да има опит и да знае какво да прави, за мен това е важно, за друга може и да не е , хората сме различни!

anonymous708973
11-03-2012, 21:32
Отделен въпрос е че момичетата разсъждаващи по този начин често просто са достатъчно несигурни в себе си за да поемат иниацативата и да се опитат да се поизпотят малко и да предразположат даден мъж.Те се крият зад стереотипа че мъжът е силният пол и той трябва да подеме иниациативата винаги.Стоят да ги учат в секса,да им правят кефа, да ги свалят,да правят първите крачки,да ги целуват първи,да им свалят звезди и т.н. и т.н.

Иначе засега не съм те нападал чак толкова лично,но се опитай да ме нападнаш персонално да видиш дали няма да отговоря подобаващо.

Мисля че за теб говореха преди време че си била твърдо против свирките, пък в подходящият момент си си променила мнението.:)



Хехе, искрено ме разсмя с първото. На мен проблемът ми е по-скоро обратният - прекалена инициативност и типични прояви на тестостеронен характер. Един неуверен мъж или такъв, който не може да ми сложи спирачка, лесно ще стане мъж под чехъл. Затова съм си намерила и мъж, който знае кога да ми каже да спра и да ме кара да се чувствам жена.

Второто - been there, done that. Никога не си ми отвръщал подобаващо.

Третото - Абсолютно и категорично не съм била аз. Била съм против аналния и против секса в цикъл, но това не са примери от изначалната ми философия, каквото е това ми мнение за девствените.

draid, лично аз умишлено съм използвала думата "обучавам" в отговор на тези, които казват, че девственото момче е един вид нешлифован диамант или кученце, което да ОБУЧА какво точно на мен ми харесва и щял да бъде Бог след 2-3 месеца.
Няма как да стане просто. Нов партньор, който е правил секс, има нужда от супер малки указания и намеци какво точно ме побърква, докато девственият... "Ама не ми ближи клитора като куче, ама не се плюнчи толкова много, ама тва, ама онова". Нямам мерак да давам подобни инструкции, когато съм на съвсем различен етап от опознаването на тялото си.

И още нещо - пълна глупост е, че не можело да се познае. Вероятността да се объркам, че е девствен (а той просто да е смотльо без подход) е в пъти по-голяма от вероятността да се объркам, че има опит, а той по чудо да е девствен, но... мъжкар. Хаха.

draid
11-03-2012, 21:35
И още нещо - пълна глупост е, че не можело да се познае. Вероятността да се объркам, че е девствен (а той просто да е смотльо без подход) е в пъти по-голяма от вероятността да се объркам, че има опит, а той по чудо да е девствен, но... мъжкар. Хаха.

Щом казваш... ще трябва да се доверя на опита ти, все пак си на 18 :)

anonymous708973
11-03-2012, 21:37
Не беше предназначено за теб.

SisiStrange
11-04-2012, 07:32
Личи си, ама друг път. Не искам да ви обидя, но наистина сте смешни. Може би жена на 30-40 ще има нужния опит не само сексуален, но и житейски (най-вече) да познава кой с какво се е е*ал след 2 разговора, но при вас е просто пародия. Не сте попаднали на такъв, не знаете. Момчето, за което споменах преди няколко поста нямаше нищо девствено в държанието си, ама нищо. Нито в подхода, нито в думите, нито в държанието като цяло, нито се е червял смутено, нито се е ужасявал от момента, нито ми е търсил клитора в задника /за бога/, нито е бил някакъв убийствен задръстеняк, да не говорим пък да е свършил на 3тата секунда или да се е чудил кое е напред, кое е назад. Говорите много наизуст.

Доскоро пък с един мой приятел бяхме убедени на 100%, че едно момче е девствено по държанието му, но изненада: оказа се, че не е и дори е имал връзка с бая секс. Шок. Хората не са отворени книги дори за психолозите, които кажи речи с това се занимават, но за вас със сигурност всичко е ясно понеже на 15-18 имате такъв гигантски житейски опит, че никой не може да ви стъпи на малкия пръст. Беше ирония.

Това с обучението е смешка също. Всичко е до напасване. Абсолютно всичко. Един пич, който с бившата си се е научил, че е яко да хапеш момичето за зърната и клитора, да се движиш с еди кое си темпо, различно от това, което аз харесвам, е също толкова подлежащо на обучение, колкото момче, което за пръв път пипа коте. Дори напротив. Някой, който е навикнал на мацката да и харесва нещо определено доста по-трудно ще отвикне да го прави.

Това, че някой е задръстен и затова е девствен, не прави всички девствени задръстеняци автоматично.

Niakoitam
11-04-2012, 07:53
Не съм се замисляла, но защо пък не.
Щом на момчетата, с които съм спала, не съм им следяла бройките преди мен, едва ли ако пичът е девствен, ще ми пречи. На принципа съм: ако ми е приятно с даден човек и има химия, е без значение с колко мацки /не/ е спал.
За да се стигне до секс, трябва да ме впечатли. А щом ме впечатли веднъж, няма да ми пука, дали съм му първата или двайсет и първата.

Мненията на JoLLiE92 и Niakoitam са както винаги уникални.
В тази тема особено.

И аз те обичам. :D
Иначе този път мнението ти ми допада. :)

SisiStrange и VampireLover3, DragonLady спокойно може да се замисли над това,което сте написали.


Хехе, искрено ме разсмя с първото. На мен проблемът ми е по-скоро обратният - прекалена инициативност и типични прояви на тестостеронен характер. Един неуверен мъж или такъв, който не може да ми сложи спирачка, лесно ще стане мъж под чехъл. Затова съм си намерила и мъж, който знае кога да ми каже да спра и да ме кара да се чувствам жена.

Второто - been there, done that. Никога не си ми отвръщал подобаващо.

Третото - Абсолютно и категорично не съм била аз. Била съм против аналния и против секса в цикъл, но това не са примери от изначалната ми философия, каквото е това ми мнение за девствените.

draid, лично аз умишлено съм използвала думата "обучавам" в отговор на тези, които казват, че девственото момче е един вид нешлифован диамант или кученце, което да ОБУЧА какво точно на мен ми харесва и щял да бъде Бог след 2-3 месеца.
Няма как да стане просто. Нов партньор, който е правил секс, има нужда от супер малки указания и намеци какво точно ме побърква, докато девственият... "Ама не ми ближи клитора като куче, ама не се плюнчи толкова много, ама тва, ама онова". Нямам мерак да давам подобни инструкции, когато съм на съвсем различен етап от опознаването на тялото си.

И още нещо - пълна глупост е, че не можело да се познае. Вероятността да се объркам, че е девствен (а той просто да е смотльо без подход) е в пъти по-голяма от вероятността да се объркам, че има опит, а той по чудо да е девствен, но... мъжкар. Хаха.

1. Не на теб поринцип проблема ти е малко по-друг.Прекалено голямото самочувствие и невероятният опит на едно 18 годишно момиче както и търсене на оправдание само и само да замаскираш желанието някой да те дърпа като каручка,защото все пак си независима,не е изключено дори и сама да не забелязваш този факт и да се самонавиваш,че просто не съществува (надявам се да не разтълкуваш това като лична нападка към теб,ти си просто една представителна извадка в случая).
2. Нямал съм пълното желание.Не си ме предизвиквала чак толкова. Например Дриймърката знае какъв културен (или некултуен) простак мога да бъда,когато ме предизвикват въпреки че и тя не е видяла и част от пълният ми капацитет.
3. Вече се чудя дали в този форум преди да се напише мнение даденият човек обмисля това,което цитира.Оня път Дриймърката ми се опищя тука не за друго, а защото взех че се съгласих с нейно мнение,но тя реши друго, а сега пък ти ми разправяш как не си била против нещо,което е мнение отправено към DragonLady
И като последно аз пък искам да задам тези въпроси на теб като толкова ги познаваш нещата:


та я ми кажи аз девствен ли съм, не съм ли. С колко жени съм правил секс, ако изобщо съм правил. Бива ли ме в нещо или напротив.
Няма да ти отговоря дали си права или не.Нека ти е любопитно.Просто ми е интересно да знам за себе си дали наистина познаваш или си чешаш пръстите само :)

Sh@d0w
11-04-2012, 07:53
Това, че някой е задръстен и затова е девствен, не прави всички девствени задръстеняци автоматично.

Най - смисленото изказване откакто темата е започнала.

bitchwolf
11-04-2012, 08:07
Никога пък такова нещо не ми е било критерий за това става ли някой или не става. Била съм с 2-ма девствени, като единият ми беше първи и на мен, и честно казано не съм останала разочарована, дори го намирам за вълнуващо преживяване. Но това мнение произлиза от моя опит. Всичко е персонално :)

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:15
Например Дриймърката знае какъв културен (или некултуен) простак мога да бъда,когато ме предизвикват въпреки че и тя не е видяла и част от пълният ми капацитет.


Ти изобщо имаш ли капацитет?
Лол.

Предизвиквам те.

anonymous708973
11-04-2012, 08:21
1. Не на теб попринцип проблема ти е малко по-друг.Прекалено голямото самочувствие и невероятният опит на едно 18 годишно момиче както и търсене на оправдание само и само да замаскираш желанието някой да те дърпа като каручка,защото все пак си независима,не е изключено дори и сама да не забелязваш този факт и да се самонавиваш,че просто не съществува (надявам се да не разтълкуваш това като лична нападка към теб,ти си просто една представителна извадка в случая).

Дам, разбира се, че ти ме познаваш доста по-добре от най-най-близките ми хора, за да кажеш какъв ми е проблемът. Sure. С дриймърката си приличаме доста повече отколкото можеш да си представиш, но аз изглаждам тези черти в характера си, защото съм намерила важен човек, с когото трябва и искам да се съобразявам. Тя ще го направи също, когато открие нейното момче.
Не считам за необходимо да ти отговарям повече.

Най-добрият ми приятел в общи линии беше пич и преди сефтето си, но оттогава има огромна разлика в поведението - много по-настъпателен, много по-сигурен, много по-харизматичен за момичетата.
Неговият най-добър приятел пък е пълно олицетворение на думата "джентълмен"... и продължава да е така и след въпросния първи път, но сега е в пъти по-циничен (в добрия смисъл на думата). Знае как да си защитава интересите и да не му се качват на главата.
Двамата ги давам като примери за незадръстени девствени, но и при двамата можеше да се каже кога са били и кога - не.

Интересно как пък оня ден на един купон влиза много добър приятел на моя приятел в стая с 2 момчета и 2 момичета, които са абсолютно непознати за него. На края на вечерта каза: "Лелее, тия колко бяха девствени, човек." Познава се и още как. Не със 100%-ова сигурност, но се познава.
Не съм казала, че всички девствени са задръстени, а че има разлика в поведението преди и след натрупването на опит (забележете, че не казвам преди и след първия път).

Това е. Аз повече няма да пиша. С мнението си засягам нечие его (вашето, на приятели, на гаджета, на бивши гаджета) и не спирате да нареждате и не виждам градивното в това.

Niakoitam
11-04-2012, 08:22
Ти изобщо имаш ли капацитет?
Лол.

Предизвиквам те.

Имаш ли да казваш нещо по темата или това беше просто едно лирично отклонение.Ако имаш да казваш кажи.Ако нямаш продължавай да четеш темата докато не проимаш и продължавай да търсиш богове в секса :D

PinkPan7her имаш 9588.Голяма чат от тях съм ги прочел в различни теми.А аз съм човек,който му е интересно човешкото мислене.Все мога да си направя някакви изводи от дадени случки и събития.Кажи ми кога ти си направила например първата крачка или си поканила някое момче на заведение или си казала къде да е.Май няма такива случай.Може би просто поради желанието да се чувстваш специална като те свалят и да не се унижаваш.Къде къде по-лесно е да си дар на някого.А това за леле тия колко бяха девствени си е някаква смешна реплика използвана за щяло и нещяло,която Сиси с поста си обори напълно като каза за момента,в който са мислели едно момче за девствено пък се оказало съвсем другоядче.Помисли си само и за твоите най-добри приятели.Ако всички момичета разсъждаваха по твоя начин нямаше ли все още да са си девствени и то не защото са лоши хора или некадърни, а просто,защото някоя си решила да си прави грешните изводи и да не им даде и грам шанс,защото на нея нямало да и е хич готино.А е можело да се каже,защото си знаела разбира се. :)

anonymous708973
11-04-2012, 08:24
А, да.
И преди да ме обвиниш, че АЗ не разбирам кое за какво е, прочети си моля те първата забележка (това, което съм цитирала) и ми кажи дали си разбираш. Ако ми се направиш на много отворен, искам да ми извадиш главното изречение удебелено + подчинените и да ми кажеш кое подчинено към коя част е. Аз го разбрах, но не съм длъжна по 5 минути да чета 5 реда, защото, видиш ли, мисълта ти е толкова разбъркана в главата, че не можеш да построиш едно изречение.

Irti
11-04-2012, 08:31
Интересно как пък оня ден на един купон влиза много добър приятел на моя приятел в стая с 2 момчета и 2 момичета, които са абсолютно непознати за него. На края на вечерта каза: "Лелее, тия колко бяха девствени, човек." Познава се и още как. Не със 100%-ова сигурност, но се познава.
Не съм казала, че всички девствени са задръстени, а че има разлика в поведението преди и след натрупването на опит (забележете, че не казвам преди и след първия път).


Аз само да добавя, че има хора, които просто са по-спокойни и пренебрегват другите. И аз съм го правил. Ще дам пример как седим някаква компания предимно от 23-25 г и има няколко женски на по 16-17. Еми никой не им обръща внимание, защото просто на никой не му се занимава с под двадесет годишни. Бягаме към по-дъртите. Лично на мен и на моите авери много рядко, ама много рядко някоя по-малка да ни вдъхне някакво доверие и зат'ва никой не се и занимава с тях. Не си заслужава.

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:32
^И правилно правите. За чий ще обръщате внимание на момиченЦА на светлинни години от вас?

Iztormozen
11-04-2012, 08:34
Аз съм девствен!И май аз съм единственият тука :((
Гледам, в тая тема дамите са много напреднали във тази йерархия и ако може да споделят своя опит, кое, как се прави и къде :D Може и устно и със картинки и със чертежи! Да знаем просто! :D После да нямаме разминавания в леглото с други какички - "що незнаеш", "що неможеш" и т.н :D:D Все пак, да си имаме уважението :D

Irti
11-04-2012, 08:34
^ Бегай па ти с тая ирония бе, изтормозен

draid
11-04-2012, 08:35
Sisi не се хаби, видяло се е че няма смисъл да обясняваш на девойчетата, те са с такова самочувствие вече, че просто няма идея.

Мен ми е много любопитно дали с такава настървеност и убеденост, ще ми отговаряте, ако това нещо го говорихме на 4 очи и нямахте по 1 час да мислите какво да напишете и как да изпъкнете.



Няма да ти отговоря дали си права или не.Нека ти е любопитно.Просто ми е интересно да знам за себе си дали наистина познаваш или си чешаш пръстите само :)

Ти да не беше пил, като го писа това ? Нито става въпрос за това дали съм праВ или не, нито беше предназначено към теб.

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:43
Не ни е отнемало по 1 час да измислим нещо. Тая тема е била дъвкана и преди и мнението не ми се е променило.

Щом ти е толкова любопитно, кажи дата и час и като си дойда ще прехвърлим разговора на живо.

anonymous708973
11-04-2012, 08:43
Имаш ли да казваш нещо по темата или това беше просто едно лирично отклонение.Ако имаш да казваш кажи.Ако нямаш продължавай да четеш темата докато не проимаш и продължавай да търсиш богове в секса :D

PinkPan7her иамш 9588.Голяма чат от тях съм ги прочел в различни теми.А аз съм човек,който му е интересно човешкото мислене.Все мога да си направя някакви изводи от дадени случки и събития.Кажи ми кога ти си направила например първата крачка или си поканила някое момче на заведение или си казала къде да е.Май няма такива случай.Може би просто поради желанието да се чувстваш специална като те свалят и да не се унижаваш.Къде къде по-лесно е да си дар на някого.А това за леле тия колко бяха девствени си е някаква смешна реплика използвана за щяло и нещяло,която Сиси с поста си обори напълно като каза за момента,в който са мислели едно момче за девствено пък се оказало съвсем другоядче.Помисли си само и за твоите най-добри приятели.Ако всички момичета разсъждаваха по твоя начин нямаше ли все още да са си девствени и то не защото са лоши хора или некадърни, а просто,защото някоя си решила да си прави грешните изводи и да не им даде и грам шанс,защото на нея нямало да и е хич готино. :)

Пхахах.
Аз поканих бившия ми да излезем.
Сегашният ми приятел ми беше казал "Заминавам за Турция, като се върна, може да се видим. Ако ти стиска, де." Познай кой му писа да излезем първи път, кой инициира контакт за втора среща. Поканих го на кафе, след което го замъкнах да ядем суши. Ха, познай кой кого целуна за първи път. Нормално, защото аз му се бях дръпнала първите два пъти поради определени съображение. Познай кой се самопокани на часа му по кормуване? Кой направи крачката към секса? Естествено, той се беше постарал дотолкова, че да не мога да си стоя на дупето в негово присъствие.

Усещаш ли всяко от тези неща като юмрук в челюстта?
Не ме познаваш, момченце. Не ме познаваш. Аз съм от тези, които се наслаждават на играта. На флирта. На местенето на фигурите. Ти ми подаваш топката, но аз ти я връщам... играя роля. Но тя никога не е пасивна.

Сиси не ме е оборила. С поста си Сиси каза, че тя не улучва. Как това засяга мен? :)

Не искам да пиша, но ми е толкова кеф да затапвам някого, който мисли, че ме познава. И го затапвам с факти, не с твърдения :) :)

Iztormozen
11-04-2012, 08:45
^ Бегай па ти с тая ирония бе, изтормозен
Съвсем сериозен съм ако питаш мене! :) За първи път се включвам във форума и то със благотворителна цел да се науча на нещо и ти сега ще ме гониш, колега :(

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:48
:lol: Пантерке, мани, ама и аз се забавлявам.


Съвсем сериозен съм ако питаш мене! :) За първи път се включвам във форума и то със благотворителна цел да се науча на нещо и ти сега ще ме гониш, колега :(

Дори няма да те коментирам.

Niakoitam
11-04-2012, 08:48
PinkPan7her за друго нямаше ли за какво да ме зачекнеш та ще ме водиш на час по български език.Първо завърши ти. :)
draid и ти ли ще си третият недоразбрал :D
Напълно съм съгласен с твоите мнения в темата. Просто те цитирах,защото исках да задам на Пантерата същите въпроси за мен, а не ми се повтаряха.А коментара под цитата беше отправен напълно и единствено към нея :)

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:51
А ти защо не вземеш да си признаеш, че си сгрешил за нея, а? Що не и отговориш на поста както тя отговори на твоя?

Защото не ти стиска, затова.

Niakoitam
11-04-2012, 08:51
Пхахах.
Аз поканих бившия ми да излезем.
Сегашният ми приятел ми беше казал "Заминавам за Турция, като се върна, може да се видим. Ако ти стиска, де." Познай кой му писа да излезем първи път, кой инициира контакт за втора среща. Поканих го на кафе, след което го замъкнах да ядем суши. Ха, познай кой кого целуна за първи път. Нормално, защото аз му се бях дръпнала първите два пъти поради определени съображение. Познай кой се самопокани на часа му по кормуване? Кой направи крачката към секса? Естествено, той се беше постарал дотолкова, че да не мога да си стоя на дупето в негово присъствие.

Усещаш ли всяко от тези неща като юмрук в челюстта?
Не ме познаваш, момченце. Не ме познаваш. Аз съм от тези, които се наслаждават на играта. На флирта. На местенето на фигурите. Ти ми подаваш топката, но аз ти я връщам... играя роля. Но тя никога не е пасивна.

Сиси не ме е оборила. С поста си Сиси каза, че тя не улучва. Как това засяга мен? :)

Не искам да пиша, но ми е толкова кеф да затапвам някого, който мисли, че ме познава. И го затапвам с факти, не с твърдения :) :)

Не, усещам нещата,който ти казах просто леко извъртяни през твоята призма.Много дълго ще стане да ти обяснявам защо.А момченце ще наричаш някой на твоите години или по-малък :)

DisappointedDreamer на теб нещо за адвокат ли ти плаща? :)

DisappointedDreamer
11-04-2012, 08:55
Още ли не си осъзнал, че тя няма нужда от адвокат?

Niakoitam
11-04-2012, 08:56
Тогава не виждам смисъла да се месиш ;)

Irti
11-04-2012, 09:03
http://www.smehomania.com/fun-jokes/3168-kak-da-opredelim-koy-e-devstven-po-snimkite.html

Което пак са глупости, ака кой да чуе..