PDA

View Full Version : Как да тръгна



Karoto42
10-29-2012, 19:25
Така.Има едно момиче с което се запознах скоро.Виждаме се често в даскало.Забавното е че като се видим и почваме да се гледаме в очите и днес примерно поне 40 секунди се гледахме и накрая тя не издържа и се усмихна и си махна първа погледа.И винаги леко докачливо се държи с мен.
Та как да процедирам.Някак да си лафя с нея и да й предложа среща (проблемът е че на живо по-лесно мога да оплескам нещата) или да й предложа приятелство във фейсбук и там да й пиша и да й предложа някой път.Но пък е леко путешко да я зарибявам по фейсбук и се чудя как да процедирам.При разговор на живо винаги е някак по-притеснително отколкото по нета.
Бих се радвал за съвети. (не обиди)

Azoria
10-29-2012, 21:27
При разговор на живо винаги е някак по-притеснително отколкото по нета.

Точно затова е по-вълнуващо. :)


пък е леко путешко да я зарибявам по фейсбук - мхм :?

qkakukla2
10-29-2012, 21:53
За всичко си има 1ви път. Най-добре се опитвай да я заговаряш и да вкарваш лафа, и вече всичко ще ти се поизясни, само трябва да се отпуснеш и да направиш първата крачка. :)

Nakadah
10-30-2012, 05:46
Вие скоро ще забравите как да правите звуци(говорите) от тоя факебоок

Amore-Mio*
10-30-2012, 06:45
Действай на живо, според мен.
Покани я някъде и така. Нищо сложно, пък притеснителността ще я преодолееш.

sexa_na_kompleksa
10-30-2012, 07:24
Заговаряй я, когато се виждате, и някой път я покани на кафе. Няма лошо да я добавиш във Фейсбук, но не разчитай само на това. Контактът очи в очи е далеч по-важен.

fenastz
10-30-2012, 12:36
Ползвай си топките, ако имаш де.

spambotkvadratnigashti
10-30-2012, 17:45
Как да тръгнеш?На първа с малко газ.

пAteNцЕ
10-30-2012, 18:25
просто намери някаква обща тема на разговор(преди това се запознайте де :Д) обаче общуването наживо не е хубаво да бъде измествано изцяло от чата -.-

marilyn
10-30-2012, 18:35
Заговори я на живо! Намери я във Фб, но все пак не я зарибявай там. На живо винаги е по-добре!!!

Karoto42
10-30-2012, 19:26
Абе хора вие или не разбирате кво говоря или се правите на тъпи.
Аз и на живо ще говоря с нея въпросът е къде да опитам първо.При интернет общуването шанса да направиш грешка е по-малък но и печалбата е по-малка.Просто в интернет ти е по-сигурната територия ако мога да се изразя.Иначе има теми по които можем да си лафим нали все пак съм говорил с нея и до момента. :D
А иначе за контакта очи в очи ясно.Последния път се гледахме над половин минута докато накрая тя не издържа и се усмихна. :D Което по нета няма как да стане не е същото.

Mr.Killer
10-30-2012, 19:38
Как да тръгнеш?На първа с малко газ.

Само не прекалявай с газта! :D

EverywhereWithYou
10-30-2012, 20:50
не виждам проблем след като се запознаете (явно и двамата имате симпатии) да си пишете и във фейсбук, това просто допълва цялата работа. Успех :)

Karoto42
10-31-2012, 15:12
Още някой да даде съвет?

SHPAIdURmeN
10-31-2012, 16:11
Вие скоро ще забравите как да правите звуци(говорите) от тоя факебоок

:D :D :D +

TheBeliever
10-31-2012, 16:22
Абе хора вие или не разбирате кво говоря или се правите на тъпи.
Аз и на живо ще говоря с нея въпросът е къде да опитам първо.При интернет общуването шанса да направиш грешка е по-малък но и печалбата е по-малка.Просто в интернет ти е по-сигурната територия ако мога да се изразя.Иначе има теми по които можем да си лафим нали все пак съм говорил с нея и до момента. :D
А иначе за контакта очи в очи ясно.Последния път се гледахме над половин минута докато накрая тя не издържа и се усмихна. :D Което по нета няма как да стане не е същото.

Какви грешки, каква печалба. Ти ако на живо мрънкаш и гледаш в пода, каквито и шедьоври да изписваш във фейсбук - файда никаква.
Виждате се често - супер. Сега и си говорете често. След като спреш да спичаш в нейно присъствие може и да я поканиш да излезете, било на разходка, било на заведение и т.н.