PDA

View Full Version : ХИВ



t0mislAW
10-29-2012, 20:47
Така , паник бутона е натиснат. Целувки ,целувки .Захапки по устните , докато не ми текна кръв от една мини малка дупчица на устната . Партнира ми ( момиче ) ме целуваше , но като видя тая рана (кръв) ме облиза 2-3 пъти по нея .? Възможно ли е да съм прихванал нещо ?
ПП.. Не сме заедно , не я знам отдавна . просто случката... ?

benzboss
10-29-2012, 21:03
Единствено може тя нещо да е отнесла.
Ще се притесняваш, ако ти имаш допир с нейна кръв.

t0mislAW
10-29-2012, 21:08
Ами нямах допир с нейна квър? Просто ми каза имаш кръв и ме облиза ? Уат да фак , ни желание , ни твърдина остана ..
Какво искаш да кажеш , да не бера грижа или ?

benzboss
10-29-2012, 21:17
Не бери грижа.

haritov
10-29-2012, 21:19
няма страшно

stambelan
10-29-2012, 21:23
Явно си пропуснал доста часове по биология.В противен случай щеше да знаеш, че устата съдържа най много микроби от която и да е друга част на тялото и как това как се хващат тези болести. Можеш да хванеш синдром на придобита имунна недостатъчност само, ако тя има такава и на нея и е текло кръв и е станало кръвосмешение.

Amore-Mio*
10-30-2012, 07:05
Нищо ти няма.

Дишай.

amorsito
10-30-2012, 07:24
1. Не допускай паниката да те усвои, защото може да попаднеш на пипалата на жестоката депресия, която е убила повече хора от самия СПИН. От депресията се излиза трудно.
2. На всички хора, които виждаш около себе си са се случвали подобни рискови ситуации.
3. След месец и половина си направи изследване за СПИН за твое успокоение, не се срамувай от медицинския персонал, в такива времена живеем.
4. Ако ти е трудно да се справиш сам, потърси помощ от психолог.
5. Само спокойствие и силна храна. Успех!
П.П. Ако мацката държи на теб, може тя да си направи изследване за СПИН за твое успокоение, ти от своя страна също заради нея.

asemsa
10-31-2012, 10:40
И в допълнение на amorsito ще кажа - не докойсвайте чуждата кръв, не я ближете, не я мажете по собственото си тяло, не еакулирайте в устата на партньорката си и не позволявайте на партньора си да еакулира в устата ви, ако не сте сигурни в своя статус. Също така ще е по-добре, ако свързвате презерватива със секса, с него да асоциирате половия акт, а не да се оправдавате, че с презерватив не е приятно.
Темата за кръвта не се свързва само с ХИВ, а и с Хепатит, който успешно се предава по кръвен път, както и много други гадили под формата на болести. Мислете, преди да предприемате действия с таквиа интимни течности.