PDA

View Full Version : Обувки от Мат Стар.



bloodyF
10-30-2012, 08:36
Т.к. разгледах по магазините из нашия град за ботуши, обаче никъде нищо не си харесах на прилична цена до 100-тина лева, вчера реших да вляза в Мат Стар в Кауфланд и си харесах няколко чифта ботуши (изкуствена кожа, няма значение) , като всичките вървяха около 50 лева.
Мисълта ми е, купували ли сте си ботуши/обувки от там и били ли са издръжливи?
Както и дали имате ботуши на стабилен ток, висок около 4-5 пръста (настрани :Д )?
И стабилни и удобни ли са и за зимата?

bilqnavod
10-30-2012, 11:48
Имам летни обувки на ток. Взех си ги от едно намаление. Не са лоши. Не са се скъсали, но трябва да знаеш, че не съм ги обувала не повече от 5-6 пъти, защото нямам навик да нося високи, освен ако нямам специален повод. Моят приятел имаше едни обувки от там, бяха ест кожа и издържаха 2 години докато се скъсат. Огледай ги добре преди да купиш. Разходи се из магазина, за да прецениш дали са удобни, а това дали ще се скъсат, особено ако са изк кожа не може да има гаранция...

titinkaa
10-30-2012, 13:00
Каквито и обувки да си харесам винаги се оказват на Мат Стар.Доволна съм от обувките им,и като за такива цени качеството е добро.

AliceSw
10-30-2012, 14:09
разлепват се прекалено бързо зимните...носила съм някакви боти миналата зима и за 2 месеца не ставаха за носене

dream1707
10-30-2012, 17:09
Мда и аз съм забелязала това с разлепването ...
Иначе какво по-точно имаш предвид под стабилен ток 4-5 пръста висок (настрани)

Hayashi
10-30-2012, 17:15
Ботуши на ток носих преди доста време (4 години??) и успях да си счупя токчето още на втората седмица. Затова и сега предпочитам да нося ботуши и боти на платформи.

Иначе на Мат Стар съм носила маратонки. Не са кой знае какво, но издържат един сезон поне.

bloodyF
10-30-2012, 20:31
Мда и аз съм забелязала това с разлепването ...
Иначе какво по-точно имаш предвид под стабилен ток 4-5 пръста висок (настрани)

ми, дебел ток, висок около 6-7 сантиметра :Д
за 50 лева не очаквам чудеса , ама поне тоя сезон да ми изкарат



http://www.matstar.bg/magazin/default/womens/boots/12-13112-women-boot-blk.html
ето тези бяха ,които ми харесаха най-много


и пак да питам:някои, имал ли е обувки на ток за зимата (ботуши на ток, по-точно) и ако има сняг може ли да се ходи, имайки предвид че ботушите имат стабилен ток и грайфери?

Colouring
10-31-2012, 15:52
Един сезон ще изкараш, ама другата зима вероятно пак ще тряба да си търсиш ботуши. Аз имам маратонки, удобни са, засега са перфектни, ама очаквам скоро им стане нещо. И не е от самата марка, просто явно аз нещо не съм в ред, обувките ми винаги я изкарат един сезон, я не.

girl91
12-24-2012, 20:11
Аз се заглеждам по едни ботуши на Мат стар на платформа и се чудя дали са хубави... Цената им е май 54.90лв. Някой случайно да си е взимал такива на въпросната марка?

marilyn
12-24-2012, 20:20
и пак да питам:някои, имал ли е обувки на ток за зимата (ботуши на ток, по-точно) и ако има сняг може ли да се ходи, имайки предвид че ботушите имат стабилен ток и грайфери?

Аз си ходя с ботушки с горе долу такъв ток и съм си ок. Но не са на МатСтар и са ми естествена кожа. Не те съветвам да си купуваш изкуствена кожа, защото може да ти е студено, да ти пуска вода и тн. А и аз съм си фен на естествената де, ама ти си знаеш.
Иначе за тока... на мен не ми прави впечатление, свикнала съм си постоянно да съм на ток и 7-8см дебел, стабилен ток не се усеща, ходя пеша доста и без проблем.

roshlichka
12-24-2012, 23:34
Аз пък съм много доволна от ботушите на матстар. Миналата година си взех едни, носих ги цяла зима и тази продължавам и не са мръднали. Единственото което им стана е, че съм малко заспаличчка и ги пообелих.

JuStIc3
12-25-2012, 00:33
Това с отлепването става заради солта, която посипват за да не заледяват улиците. Аз имам едни кецки от Мат Стар, и освен че им се скъса езичето от прекомерно стягане на обувката ( обичам да ги нося много стегнати) не виждам други проблеми..

BuBzzz
12-25-2012, 10:36
Аз си купих тази година от Мат Стар и съм много доволна.За толкова пари си е ОК

teen95
12-25-2012, 12:14
Аз пък съм много доволна от ботушите на матстар. Миналата година си взех едни, носих ги цяла зима и тази продължавам и не са мръднали.

+1

sexa_na_kompleksa
12-25-2012, 16:14
Аз пък съм останала с лошо впечатление от Мат Стар. А за тока - ако няма лед, няма да имаш проблем. Ако има лед, с каквото и обувки да си, ще имаш проблем. ;д