PDA

View Full Version : Малко помощ.!!



ronaldinio337
10-30-2012, 11:59
Здравейте на всички утре ми предстои за 1-ви път да правя секс с приятелката ми.Та въпросите ми са, като свърша там бях чувал за почивки свършвам и спирам, за малко мен ме е страх да не мога да го вдигна след това. Помогнете кой с каквото може благодаря предварително :)

Anonys
10-30-2012, 12:31
Пич. Не си слагай такива глупости на главата. Прави секс на воля, да ти е кеф, това е важното. Ако доставиш пълно удоволствие на приятелката си, не бързай, ще има и други пъти, в които ще правите секс. Само гледай да се възбудите напълно и да откачиш, представи си, че си го правил и преди. Нахъсай се един вид.

fenastz
10-30-2012, 12:51
Първия път обикновено не е нищо особено. Не го мисли изобщо.

marilyn
10-30-2012, 15:29
Не го мисли толкова, просто се отдай на момента. Не очаквай да е кой знае какво.

Amore-Mio*
10-30-2012, 17:14
Не му мисли.
Притеснението ще развали всичко. Нужно е да сте си максимално отпуснати и да го желаете, да се оставите на чувствата си и ще е прекрасно. Другото само ще се нареди. Вие просто си се радвайте на момента.

Psyko Nuts
10-30-2012, 17:26
Вие по дати ли го правите?

xPafx
10-30-2012, 17:31
Вие по дати ли го правите?

Ама ного тъп въпрос начи... тцтц
те и часа са планирали, мястото, всичко
сигурно тя си е приготвила и специално бельо и ще се изкъпе специално за тва, щот иначе не се къпе
а той специално ще си купи самобръсначка за първи път и ще кара на контра
накрая ще правят прекрасен 7-8 минутен секс, ще бъдат мега задоволени
и светът ще е розов
еднорози ще летят във облаците
и всички ние ще имаме конски глави
ана <3

Psyko Nuts
10-30-2012, 17:57
Ама ного тъп въпрос начи... тцтц
те и часа са планирали, мястото, всичко
сигурно тя си е приготвила и специално бельо и ще се изкъпе специално за тва, щот иначе не се къпе
а той специално ще си купи самобръсначка за първи път и ще кара на контра
накрая ще правят прекрасен 7-8 минутен секс, ще бъдат мега задоволени
и светът ще е розов
еднорози ще летят във облаците
и всички ние ще имаме конски глави
ана <3

:lol:

Ivaaaaa
10-30-2012, 17:58
Ама ного тъп въпрос начи... тцтц
те и часа са планирали, мястото, всичко
сигурно тя си е приготвила и специално бельо и ще се изкъпе специално за тва, щот иначе не се къпе
а той специално ще си купи самобръсначка за първи път и ще кара на контра
накрая ще правят прекрасен 7-8 минутен секс, ще бъдат мега задоволени
и светът ще е розов
еднорози ще летят във облаците
и всички ние ще имаме конски глави
ана <3

ного, ама ного "оригинално"

xPafx
10-30-2012, 18:52
Ела ме цункай отдолу :*

PeDoBeR
10-30-2012, 19:17
Ела ме цункай отдолу :*

ИДВАМ

bloodyF
10-30-2012, 20:21
Ела ме цункай отдолу :*

16-годишната пикла в цикъл се опитва да 'оригиналничи'
и за нейно сведение, не й се получава...
и ся , недей да ми казваш да те ''целувам'' или да си го начукам, щото, трудно

към автора:просто се отпусни , нищо сложно няма, но се пазете, защото независимо дали е първи или стотен път пак има шанс тя да забременее..

ccdesigns
10-30-2012, 23:28
Ама ного тъп въпрос начи... тцтц
те и часа са планирали, мястото, всичко
сигурно тя си е приготвила и специално бельо и ще се изкъпе специално за тва, щот иначе не се къпе
а той специално ще си купи самобръсначка за първи път и ще кара на контра
накрая ще правят прекрасен 7-8 минутен секс, ще бъдат мега задоволени
и светът ще е розов
еднорози ще летят във облаците
и всички ние ще имаме конски глави
ана <3

OH DAMN,
YOU ARE SO FUNNY
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28194698.jpg

ronaldinio337
10-31-2012, 15:15
Ако можех да банвам половината щяха да имат ''БАН'' с просташките им ''умни'' отговори..
По темата отидох пробвахме се вкарах го малко 4-5 пъти и се отказахме много я боли ааххх :@ ;(

Teri __
10-31-2012, 16:09
Ако можех да банвам половината щяха да имат ''БАН'' с просташките им ''умни'' отговори..
По темата отидох пробвахме се вкарах го малко 4-5 пъти и се отказахме много я боли ааххх :@ ;(

за това трябва да се действа внимателно и ако не си я отворил с пръсти като и го навреш целия нормално да я боли , но има и друго не знам на колко години ни , но това при някои е предпаза смисъл да кажат че много ги боли защото не са готови седни поговори с нея успокой я не и налитай като възбуден вълк на прясно месо първия път при някои е съвсем възможно болката , ти трябва да я подкрепиш трябва да и кажеш че е нормално да и кажеш че болката ще отмине с времето намалява от възбуда няма да чувства болка дори и да не иска кажи и да опитате отново тя сега е наплашена от болката дай и малко време и поговорете :)

ronaldinio337
10-31-2012, 16:26
за това трябва да се действа внимателно и ако не си я отворил с пръсти като и го навреш целия нормално да я боли , но има и друго не знам на колко години ни , но това при някои е предпаза смисъл да кажат че много ги боли защото не са готови седни поговори с нея успокой я не и налитай като възбуден вълк на прясно месо първия път при някои е съвсем възможно болката , ти трябва да я подкрепиш трябва да и кажеш че е нормално да и кажеш че болката ще отмине с времето намалява от възбуда няма да чувства болка дори и да не иска кажи и да опитате отново тя сега е наплашена от болката дай и малко време и поговорете :)

1-во се целувахме съблече ме такам както и да е намен ми се пикаеше и не можех да го вдигна но както и да е вдигнах го амм целувах я събляках я доста време се целувахме целуваах я по гърдите след това я лизах вкарвах 1 пръстче и я целувах.. след това си сложих презерватива и го вкарах бавно вкараах главичката и още малко каза че я боли и спрях 1-во бях аз от горе след това беше върху мен казах и да седне рязко влезе малко по навътре и каза че ужасно я боли :( незнам къде съм сбъркал АКО съм сбъркал офф направо :х гадно е да е девствена и да я отвориш ама след това :х :Д:Д ако съм сбъркал кажи

ronaldinio337
10-31-2012, 16:29
а това отваряне с пръсти да си вкарам 1-2 пръстчета и да ги движа вътре или с пръсти да я отворя както каза ако не си я отворил с пръсти.. а и да те питам 2-рия път ще бъда върху нея значи аз ще сам седнал на краката си и ще съм дръпнал неините крака към мен тя ще е разкрачена и легнала а при самото проникваане малко казва че я боли ;( ахх как искам да и го ''''надъняяя''''' ама я боли ;( пусто сърце не ми дава да правя лоши неща с нея И МИ Е ЖАЛ ЗА НЕЯ ОЩЕ ДОКАТО ИЗОХКА И СЪМ СПРЯЛ :( помогниии аз съм на 17 тя на 14