PDA

View Full Version : НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ .. ПОМОЩ



marielka_loves
10-30-2012, 12:13
Преди 3 години излизах с едно момче. По цял ден бях с него ,беше много забавно. Той ме познава от много малка и ме е гледал ,играл си е с мене ,родителите ми много го харесват. Ходихме на плаж ,кино ,нощем излизах от къщи да го видя ( много ми се караше, но аз исках да съм всеки свободен момент с него ). Бяхме много близки, но почнах да се влюбвам в него и всичко стана много сложно. Имаше моменти ,в които като се доближа до него и се разтрепервам и почва да ми тупти сърцето. Беше ми много гадно и го ревнувах когато излизаше с други момичета и така мина известно време. Говорих с братовчед му за съвет какво да правя ,дали ще ме отблъсне и така. Той беше категоричен .. каза ми че ме цени много като приятелка и че начина по който може да ми отговори на чувствата може да ме заболи ,защото съм била малка и нямала съм да разбера бла бла ... -.- . Почна да си проличава, че го харесвам всичките ни приятели виждаха това ,питаха го дали ще става нещо той се усмихваше и нищо не казваше. Един ден той ми каза ,че има работа и като се върне щял да ме пита нещо. Като свърши дойде при мене отидохме да пием кафе ,седнахме и ме пита дали го харесвам ,при което се вцепених и ми се насълзиха очите ,гласа ми изчезна и погледна надолу. Дойде до мене приклекна и каза ,че така си е и мислил и аз избягах. Няколко дена не излизах и след това ми се наложи излязох и го видях на терасата и той ми каза да го изчакам ей ся щял да дойде да говориме аз казах добре. Той се прибра аз си сложих очилата заплаках и заминах. Казаха ми общите ни приятели че ме търсил и тем подобни. Дойде до нас говори с родителите ми и аз излязох обясни ми че не е искал връзкал точно сега и аз го приех колкото и да ме болеше. Той имаше рожден ден точно след месец ,но преди неговия беше на братовчед му .... в тоя ден всичко се промени . Хареса си едно момиче и тръгна с него и нищо не ми каза и сега до ден днешен ходи с нея .Вчера той имаше рожден ден и един мой приятел му звънна да му честити и ми даде телефона .Честитих му бях толкова щастлива не му бях чувала гласа от колко време .Той ми каза че иска да се видиме и аз му казах добре. Това е в общи линии историята ни. Незнам какво да правя сега незнам какво ще ми стане с чуствата ми като го видя от толкова много време жадувам за тоя момент ,но ако пак почна да изпитвам нещо към него .....

fenastz
10-30-2012, 12:23
Или си на 12, или живееш в страшен филм...

Amore-Mio*
10-30-2012, 17:12
Забрави чувствата си към него и се опитай да запазиш приятелските си отношения. Ясно е, че си ценна приятелка за него, но за повече не бива да мислиш, според мен. Още повече, че вече доста време са си заедно, трябва поне малко да си преодоляла чувствата си към него, и миналото.

marilyn
10-30-2012, 17:42
Ти, мило детенце, на 10 ли си?

scandalousLady
10-31-2012, 15:09
Не се тормози, опитай се отново да се върнеш към по-приятелските си чувства към него. Да трудно е, но не е невъзможно.Успех и горе главата ;)

SHPAIdURmeN
10-31-2012, 15:52
"не знам" се пише ОТДЕЛНО. +1 за написаното горе ^ . Няма смисъл да се мъчиш.

Dark_Heartbreaker
10-31-2012, 17:47
Е, това твоето може и да не е любов, а просто много силно привързване. Не е чудно, особено се отнася за хората със слаби сърца. Виж, остави нещата такива каквито са. Не разваляйте приятелството, заради чувствата. Ако той не изпитва нищо, никога не би се получило. Ако е щастлив със сегашната си приятелка, радвай се за него. Чувствата ти ще изчезнат, когато срещнеш някой друг. Там вече първо ще има любов, а след това привързване. :)

Mary_Jane_69
11-01-2012, 20:23
ЯКО ФИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЛМ

порасни момиче :) сили не ми останаха да дочета края!

HollyGolightly
11-02-2012, 02:48
Ако наистина си на 16 и разсъждаваш и изказваш по този начин, а той е достатъчно голям , за да те е гледал преди, значи е твърде голям за теб. Излизай си с приятелки, остави момчето и спри да се филмираш.