PDA

View Full Version : Алкохол/трева в урината



be.mine.forever
10-30-2012, 12:45
Здравейте! Имам няколко въпроса. Утре съм на купон и както се досещате ще има алкохол и трева, а ще ми вземат изследвания на урината след около 3 дена, възможно ли е да забележат употребата на алкохол или трева в урината? Колко време трябва да изчакам след купона за да се заличат следите от тези в-ва и какво да ям което ще помогне? (освен кисело мляко) и моля ви само не давайте отговори от сорта на "е не можеш ли един купон без да пушиш/пиеш?" просто ми трябва информация дали изобщо ще разберат за тревата и алкохола чрез урината и ако да, колко време трябва да изчакам преди да си направя изследването и какво да ям, за да мине по-бързо? А забравих да питам същото и за цигарите? Благодаря предварително!
П. С. Съжалявам, ако имам грешки, от телефона съм. :*

DisappointedDreamer
10-30-2012, 12:48
Трева - да. Тревата отнема месеци за да се пречисти напълно тялото ти.

haritov
10-30-2012, 12:53
щом можеш да пушиш трева трябва да можеш и да понесеш последствията а те не са леки

mimsssssss
10-30-2012, 12:56
Важно е какви изследвания ще ти взимат. Иначе сега започвам да уча по навътре за наркотиците, но до колкото ми е известно всички следи оставали в косата. Та, дори и да ти се пречисти кръвта, е ясно че пак може да се намери.
Знам че с млечни продукти и много вода се изчиства всичко от тялото, но до колко ще ти помогне за 5 дена след взимането, не мога да гарантирам.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 13:00
Мхм, най-много се забелязва по косата, нда.

titinkaa
10-30-2012, 13:16
Трева - да. Тревата отнема месеци за да се пречисти напълно тялото ти.

+

mimsssssss
10-30-2012, 13:22
Не по косата, а в косата. При взета проба на косъм могат да разберат приблизително при растеж средно еди-колко-си на месец преди колко време си взимал кока... примерно.
Имаше и нещо за натрупване на кристалчетата в костния мозък, което значи че и с ломбална пункция пак могат да разберат, ама се съмнявам да говорим за такъв тип изследвания. Само дето автора не казва какво точно ще му изследват... в кръвта.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 13:37
^Познава се по косата, а иначе следите са в нея :Д нда, неправилно изразяване.

mimsssssss
10-30-2012, 13:42
"През 1992 г. германски учени изследват една от мумиите и за голяма изненада откриват следи от канабис, тютюн и кокаин в косата, кожата и костите."
Тва ми е извадка, професорката каза че е от някаква статия, ама не съм цитирала списанието. Тези тестове са много скъпи, но в косата всичко се запазва, както казах в костния мозък също :)
Да не излезе накрая, че си говорим за тест на урина :Д

Irti
10-30-2012, 13:45
Следите от амфетамин например могат да останат над 10г. в корените на косата.

Зависи какви са изследванията. Ако не са конкретно насочени за наркотиците.. няма да ти открият такива.. няма да те хванат. Ако теста ти е за наркотици и те карат да пикаеш в някакъв съд - добави малко вода към урината и готово..

Тита
10-30-2012, 13:46
Алкохолът е лесен. Напиваш се, изтрезняваш, но тревата е проблем, да. Не искаш да ти даваме съвети от типа на ''не пафкай'', ама това е най-правилното решение. Докато не ти минат изследванията, те съветвам да оставиш ''гъзарията'' настрана. Иначе, както е казал Харитов преди мен, ще трябва да си понесеш последствията, а те никак не са за подценяване. Обясни на компанията, че ще ти правят изследвания. Ако са адекватни, трябва да разберат.

DisappointedDreamer
10-30-2012, 13:50
"През 1992 г. германски учени изследват една от мумиите и за голяма изненада откриват следи от канабис, тютюн и кокаин в косата, кожата и костите."
Тва ми е извадка, професорката каза че е от някаква статия, ама не съм цитирала списанието. Тези тестове са много скъпи, но в косата всичко се запазва, както казах в костния мозък също :)
Да не излезе накрая, че си говорим за тест на урина :Д

интересно,
и автора е споменал че става дума за тест на урина.

Тита
10-30-2012, 13:58
Автор(к)е, знаеш ли английски?

be.mine.forever
10-30-2012, 17:44
Да, знам английски и да, тестът ще е чрез урина. Значи тревата я отписваме по всякакъв начин...

Тита
10-30-2012, 17:45
Щях да ти пращам нещо, но хубаво, че си решила да я отпишеш. За алкохола не се тревожи.

be.mine.forever
10-30-2012, 17:48
Няма да откажа да ми пратиш каквото и да е. "За алкохола не се тревожи", това означава ли, че няма вероятност да ме хванат... Защото ако разберат.... Наскоро лежах в болница :Д не искам да разбират и все пак не могат, така ли?

tori
10-30-2012, 18:14
Ами май най-добрия възможен начин е да не употребяваш такива вещества до изследванията си.

Тита
10-30-2012, 18:37
''Day before you go, drink about 2 gallons of water in about 3 hours. Pee constantly. Then, right before you go in you drink another few glasses. Pee a bit into the toilet, then the cup, then the toilet again. The most concentrated samples come from the beginning and ending parts of the urine stream, you don't want those in a cup.''

(ако нещо не можеш да си преведеш, питай)

За алкохола пак ти казвам да не се тревожиш. Което не означава да се наливаш като невидяла.

be.mine.forever
10-30-2012, 21:44
Благодаря ви много! :*

ivetty9
10-31-2012, 09:26
Зависи за какво ще ти правят изследвания,защото последния път като получих бъбречна криза и влезнах в болница(имам проблеми с бъбреците),на предишния ден бях пушила трева и на другия ден ми взимаха урина и 100% е показало че съм пушила и много се бях наплашила майка ми да не разбере,но никой нищо не каза.

heartshapedbox
11-01-2012, 14:10
Зависи дали самият тест е за марихуана. Те отчитат до седмица или десет дни след пушене, не съм сигурна точно. Ако е обикновено изследване на урината, едва ли.