PDA

View Full Version : Може ли да ми помогнете с приятелката ми ?



pepin2
10-30-2012, 15:56
Здравейте.С приятелката ми сме от 9 месеца заедно,но в последните някъде месец и половина нещата не върват.Тя почна се държи студено с мене,да не ми споделя нищо,а аз почнах да се държа малко безлично към нея,както и тя към мене.Страшно много я обичам но незнам как в момент да се държа с нея и да не я задушавам.Моля Ви помогнете ми.Благодаря предварително.

Azoria
10-30-2012, 16:17
И защо започна да се държиш "безлично" с нея?
Има как да оправите нещата.. поговори с нея, виж дали иска да спасите положението и спрете да се държите по начин, който не ви харесва..

Alchemist
10-30-2012, 17:01
Почти на 100% мога да ти гарантирам че ти изневерява от това което си написал. Ако ти казва че я задушаваш и не ти споделя, значи си е намерила някой друг с когото да си говори. Дай малко повече инфо ако искаш, но според мен е това.

Amore-Mio*
10-30-2012, 17:08
Разговор!

Глупаво е да не решавате проблема, а го криете, все едно не съществува. Със седене, цупене и подобни, няма да стане, нали знаеш?

Иначе нейното студено държание би могло да се е породило и поради семейни, лични проблеми, които не иска да засяга теб и да те занимава с тях. А ти вместо да си до нея, показваш безразличие, а уж я обичаш. Не казвам, че ти си само виновен, но че щом тя не действа с разговорите, направи го ти. Ходите от доста време, трябва да разговаряте помежду си и да решавате подобни проблеми.

Hayashi
10-30-2012, 17:12
Почти на 100% мога да ти гарантирам че ти изневерява от това което си написал. Ако ти казва че я задушаваш и не ти споделя, значи си е намерила някой друг с когото да си говори. Дай малко повече инфо ако искаш, но според мен е това.

Абсолютно незадължително е да му изневерява. И аз съм била в такава ситуация, а през живота си не съм изневерила нито един път.

Авторе, сядате и провеждате един сериозен разговор.

Alchemist
10-30-2012, 17:17
Абсолютно незадължително е да му изневерява. И аз съм била в такава ситуация, а през живота си не съм изневерила нито един път.

Авторе, сядате и провеждате един сериозен разговор.
Най-малкото си го мисли. Дори да не е сега, ти гарантирам че в момента в който си намери някой друг, пича ще бъде или зарязан или това което написах по-горе. И аз съм бил в доста такива ситуации, познато ми е.
До автора - следвай истинкта си, ако ти казва че те прави на глупак - 98% от пътите е точно така.

EverywhereWithYou
10-30-2012, 22:07
Обсъдете въпроса ясно и открито, друго няма какво

TheBobqk
10-31-2012, 02:22
Тя има нужда от подкрепа, сигурна съм. Говорете.

sexa_na_kompleksa
10-31-2012, 13:06
Ако я обичаше, щеше да измислиш начин да оправиш нещата, нямше да се държиш безлично. Очевидно връзката ви не върви, не се измъчвайте, а се разделете.

scandalousLady
10-31-2012, 15:00
Сериозен разговор!

SHPAIdURmeN
10-31-2012, 15:55
Авторе, проведи един разговор с нея !!

И ни кажи после, какво е станало, че да ти се разриши проблема. -_-

pepin2
10-31-2012, 20:34
Работа се оправи.Седнахме и си поговорихме.Изчистихме всички недоразумения между нас.Благодаря Ви много.

umri
10-31-2012, 23:56
Тва, че сте говорили не означава, че всичко е окей. След две-три седмици можеш да кажеш пак.

limitedsneakers
11-01-2012, 02:11
Пациентите комуникация с нея, вие ще всеки собствена идея

Mary_Jane_69
11-01-2012, 20:01
Ми има изключително много причини, поради които може да се обясни държанието и. Било то разочарована от теб или от това, което всъщност не е. Можела е да има някви очаквания, впоследствие случило се друго и т.н. поговорете си няма нищо нередно в комуникацията на човешките индивиди !!!!!