PDA

View Full Version : Как да преживея раздялата?



love_brd0
10-30-2012, 19:00
Това не ми е първо гадже,нито първа раздяла.И преди съм го преживявала,но не и така тежко.В един момент горя от желание да го хвана и да го нацелувам и напрегръщам,в следващият се радвам,че всичко между мен и въпросния индивид е приключило,след това не мога да се примиря с факта,че вече не сме заедно...
Може би е и поради факта,че всеки ден го виждам,но просто няма как да го избегна...мисля си,че съм го забравила..но в моментът,в който погледна друг осъзнавам,че все още си го искам.
Какво ли не пробвах вече.Как,за бога до го преодолея...защото вече минаха 2 седмици..а аз се измъчвам като в първият ден. :D
П.С. - Забелязах,че след като с него приключихме,станах много по-раздразнителна и заядлива...възможно ли е да съм един вид озлобена?

sweetcake
10-30-2012, 19:24
Не бързай с изводите! Изчакай да мине малко време. Някои раздяли са по-тежки. Прекарвай повече време с приятелите си, убедена съм, че това ще помогне да го забравиш ;) Говори с други момчета, може би ще намериш друг обект на желание :))
Успех в търсенето!

sweetcake
10-30-2012, 19:25
Не бързай с изводите! Изчакай да мине малко време. Някои раздяли са по-тежки. Прекарвай повече време с приятелите си, убедена съм, че това ще помогне да го забравиш ;) Говори с други момчета, може би ще намериш друг обект на желание :)
Успех в търсенето!

marilyn
10-30-2012, 19:33
Изчакай, съсредоточи се върху себе си.. прави някви интересни неща, спортувай, занимавай се с хобитата си, излизай с приятели... ще ти мине. И не се озлобявай...

xXxPETYAxXx
10-30-2012, 19:38
Позната история, за съжаление обаче няма как да щракнеш с пръсти и в следващия момент да си го забравила. Това, че си по-раздразнителна и заядлива ще ти мине, просто етап е. Както казаха над мен - излизай с приятели, прави нещо за себе си. Ако искаш 1 вечер си пускай тъжни песни и се нареви едно хубаво, да ти олекне. Но само 1 вечер, после се поитай да започнеш наново, слушай по-весели песнички, забавлявай се!

love_brd0
10-30-2012, 19:40
Може би точно там ми е проблемът,правя каквото правя...забравям го,но на следващия ден ОТНОВО го виждам и отново почват да ме измъчват спомени и разни такива работи...след това горя от желание да го видя...страх ме е да не би случайно да си намери някоя...и трябва наново да почвам това със забавленията...и така,нещо като кръговрат...имам чувството,че ще се побъркам.. :X

Azoria
10-30-2012, 20:41
Няма ли как да спрете да се виждате?

love_brd0
10-30-2012, 21:00
Местата по които излизаме...еднакви са,но поне това може да се избегне...но иначе сме в едно училище...няма начин..

Azoria
10-30-2012, 21:02
Ами намали контакта с него до нула. Когато се засечете някъде не се заговаряй с него.. Не знам, така е трудно и ще отнеме повече време, но пак има начин.

rusoto_baby_f
10-30-2012, 21:57
Трябва да мине време..Била съм в подобна ситуация, дори не мога да кажа, че съм го преживяла напълно, защото като го видя все още от вътре всичко ми се обръща.Странно чувство, няма как да се опише.Просто приех, че пътищата ни са се разделили и всеки трябва да продължи напред.

Amore-Mio*
10-31-2012, 06:04
Разделите са тежки, особено ако връзката е била дълга, а не някоя за месец - два.
Времето лекува. Сега от теб се иска, единствено волята, за да го забравиш или по-точно преодолееш. Гледай да не мислиш за миналото и за спомените, изживени с него. Излизай си с приятели, намери си хоби, разсей максимално мислите си за него.

dulcinea17
10-31-2012, 11:32
Разделите не са приятни, но опитай се да избягвай срещите с него, доколкото можеш. Разсейвай се - излизай с приятели, прави любимите си неща, поглези се, позволи си неща, за които си мечтаеш или пък знаеш, че ще ти донесат радост.

sexa_na_kompleksa
10-31-2012, 12:49
Две седмици не са чак толкова много, изчакай още и ще ти мине. В тази статия има няколко идеи, ако искаш, виж: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1575-%D0%A1%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D 0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0

Sils_29
10-31-2012, 17:05
Като го видиш го гледай злобноо...така той ще си мисли че го мразиш и накрая може и наистина да стане или поне чувствата да се разсеят...и намери си някой друг или поне търси и общувай..така ще стане най-бързо...ако и това не помага..има си песни и шоколад =Д

love_brd0
10-31-2012, 17:14
...Аз вече в момента,в който осъзная,че е близо се правя,че не го забелязвам...и е взаимно..малко кофти,че до вчера бяхме "пате" и "коте"...а днес дори не се поглеждаме...ама няма как...той се закача пред мен с едно момиче,аз прегръщам други момчета...и така :))