PDA

View Full Version : Моля за съвет,притеснявам се



MimMimSsy
10-30-2012, 19:03
Значи работата е там,че съм на 16 години.Девствена съм.С приятеля ми не го правим,но той обича едно много странно за мен нещо-да го правим един вид на сухо,т.е само си отъркваме половите органи нещо от сорта,извършвайки същите движения. Та както и да е,онзи ден правихме пак това нещо и той ме погледна с думите "Дали стана нещо ся".Каза,че не знае дали сперма е останала по външните полови органи,но въпроса ми е при положение,че съм девствена възможно ли е нещо да е попаднало вътре? Моля,не се обръщайте с критики,просто ми е притеснено и не знам какво да направя.

GrandProtector
10-30-2012, 19:08
Моля администраторите на форума да сложат емотикони, на който човечето си пръска мозъка!!!

PeDoBeR
10-30-2012, 19:11
Значи работата е там,че съм на 16 години.Девствена съм.С приятеля ми не го правим,но той обича едно много странно за мен нещо-да го правим един вид на сухо,т.е само си отъркваме половите органи нещо от сорта,извършвайки същите движения. Та както и да е,онзи ден правихме пак това нещо и той ме погледна с думите "Дали стана нещо ся".Каза,че не знае дали сперма е останала по външните полови органи,но въпроса ми е при положение,че съм девствена възможно ли е нещо да е попаднало вътре? Моля,не се обръщайте с критики,просто ми е притеснено и не знам какво да направя.

Ако беше учила биология щеше да знаеш че няма как да си девствена и да си бремена ама нали сте малоумни лапета дето в час не влизате

bloodyF
10-30-2012, 20:22
ай, сладко
кръстете го на мен

п.п. не си Дева Мария, така че не, не си бременна

marilyn
10-30-2012, 20:26
Оф кви са тия полвинчати работи... ебете се като хората...

mimsssssss
10-30-2012, 20:29
Ако си е вкарал главата във влагалището и ти се е изпразнил така вътре, има вероятност да си бременна. Ако половия му орган е свършил някъде навън/настрани няма как по въздушно капков път спермата да ти стигне до яйцеклетката.

nymphadora
10-30-2012, 20:30
Ама той свършвал ли е въобще?

Azoria
10-30-2012, 20:44
Оф кви са тия полвинчати работи... ебете се като хората...



:lol:

MimMimSsy
10-31-2012, 04:11
Ми извън мене свърши обаче после гледаше нещо да не е останало отвън..

ALetterFromTheSky
10-31-2012, 04:18
Майко мила.... ти за понятия като овулация и тн за сефте чуваш, налЕ? И, че от 26736284827434 сперматозоида, оцелява само един!? И трябва да е влязал в котето ти? Няма как да оцелее на външни условия.. но , добрем-аз мисля, че си бременна. Даже мисля да ти предложа да се кандидатираш за участничка в 16 and pregnant По Mtv . Може би ще те вземат, защото си забременяла девствена :). Поздрави ! :)

Amore-Mio*
10-31-2012, 06:54
Ако беше учила биология щеше да знаеш че няма как да си девствена и да си бремена ама нали сте малоумни лапета дето в час не влизате

То си личи и ти колко си влизал/а.
Напълно възможно е да се забременее , нищо че е девствена. Ако той си го е вкарал лекичко вътре и така е свършил, то тогава има вероятност сперматозоида да оплоди яйцеклетката. Иначе авторке, щом е свършил извън теб - няма вероятност да си бременна. Спермата не лети.

bloodyF
10-31-2012, 07:07
^ако той ''лекичко си го е вкарал вътре'' значи тя вече не е девствена
иначе да, може да забременее
ама няма как да й свърши на корема , тя да е девствена и да забременее..
няма такова нещо като непорочно зачатие..

dream1707
10-31-2012, 07:39
Ми ни си бременна....
И що по дяволите не го правите, ами само се търкате о.О

bilqnavod
10-31-2012, 09:22
^защото иска да си запази девствената ципа :lol:

dream1707
10-31-2012, 09:25
^защото иска да си запази девствената ципа :lol:

Която разбираш ли е супер ценна ...

GrandProtector
10-31-2012, 09:46
Не знам защо мн. се разлигавям като чета тая тема......
:D


Винаги може да научиш нещо ново.
Може ли да ми кажеш как точно се търкате?
В смисъл някой пози имате ли си любими и изобщо как го правите?
Сериозен съм


:D :D :D

И най-важното какво си казвате преди да пристъпите към акта, "ари да се потъркаме" или "нека да имитираме как правим секс", да знам как да ги зарибявам мацките.

Azoria
10-31-2012, 09:57
"ари да се потъркаме"



:lol:

asemsa
10-31-2012, 10:50
Ми извън мене свърши обаче после гледаше нещо да не е останало отвън..

То предполагам, че всичко е останало "отвън", след като не го правите с проникване.
Между другото, защо не пробвате с анален секс, - така и агнето цяло, и вълкът - сит.

MimMimSsy
10-31-2012, 10:56
А и между другото тея неща ги правихме прави,смисъл не на легло или нещо от сорта.

machoka
10-31-2012, 13:24
фейкчо феев.