PDA

View Full Version : ;XXXX



jivka_993
10-31-2012, 13:14
Zdraveyte mnogo bih se radvala ako mi otgovorite.Imam problemi v uchiliste.Cveta na kojata mi e malko po razlichna ot na drugite i tova postoqnno me drazni.Vinagi se Sramuvam che sam po razlichna ot drugite nqkoi me napadat. Cveta na kojata mi e cheren kakv da pravq pomognete mii

strawberry88
10-31-2012, 13:40
Не мисля, че това има нещо общо с козметика и диети.
И кирилицата е задължителна.

sweetcake
10-31-2012, 13:44
Бъди по-смела, опълчи им се! Покажи им, че да си различен не е срамно или унизително, а напротив, точно това те прави уникална. Те трябва да знаят, че ти не си по-малко от тях. Ако не стане, игнорирай ги! Какво ти пука? Намери си приятели(естествено, ако нямаш, а аз съм сигурна, че имаш) които да те оценяват и обичат такава, каквато си!

malka_sladkka
10-31-2012, 15:31
Не мисля, че това има нещо общо с козметика и диети.
И кирилицата е задължителна.

Мда, ние тука не сме длъжни да ти четем шльокавицата :? Пфф... ама научете се да пишете бе хора! О, и заглавието е просто уникално, много се разбира за какво се пише в темата.

shaunaa
10-31-2012, 18:09
И моя тен е по-тъмен и някои приятелки се шегуват с мен, заради това, но аз не се обиждам. Даже се радвам, че съм по-тъмна, защото всички за с бяла кожа и аз се отличавам от тях. А пък и съм забелязала, че по-тъмните момичета винаги са много хубави i po-jelani

malka_sladkka
10-31-2012, 18:28
^ Тва пък изобщо не е вярно ;) Не мисля, че цвета на кожата има много общо с красотата ;)

Alchemist
10-31-2012, 18:34
^ Тва пък изобщо не е вярно ;) Не мисля, че цвета на кожата има много общо с красотата ;)

Има и още как, бяли момичета с генетично малко по-тъмна кожа са супер яките (ест зависи от самото момиче, но това винаги додава). Аз също имам по-тъмна кожа и определено го приемам като голям бонус, пък и не веднъж момичета са ми казвали че ги кефи.

FuCKkK13
10-31-2012, 19:37
Има и още как, бяли момичета с генетично малко по-тъмна кожа са супер яките (ест зависи от самото момиче, но това винаги додава). Аз също имам по-тъмна кожа и определено го приемам като голям бонус, пък и не веднъж момичета са ми казвали че ги кефи.
ко рече ?! цвета на кожата няма абсолютно нищо общо с външността.. както едно момиче с много светла кожа може да изглежда ужасно нежно така и с по тъмна.. както едното може да има секси излъчване така и другото... няма значение цвета на кожата.. естествено да не си като минала през 5 солариума и с коса изрусена до бяло - е тогава вече цвета на кожата има значение,но не говорим за такива крайности

Anorexiia
10-31-2012, 20:38
Да бе сигурно за това рускините са най-красивите жени в света ..защото са с тъмна кожа.Глупости говорите ..Anjelina Jolie да не би да е не е нежна и да не е желана (Abbey Lee,Megan Fox,Bianca Balti) Или 50-те години по времето на Marilyn Monroe и Audrey Hepburn Идеала за красота е бил с бяла кожа .

Anorexiia
10-31-2012, 20:40
Мда, ние тука не сме длъжни да ти четем шльокавицата :? Пфф... ама научете се да пишете бе хора! О, и заглавието е просто уникално, много се разбира за какво се пише в темата.

++

malka_sladkka
10-31-2012, 20:40
Ами не мисля, че има нещо общо :lol: Може да си грозна, да се печеш под слънчето ще придобиеш тен и кво? Красива ли ще станеш? Тва са пълни глупости :D Красотата няма нищо общо с цвета на кожата, можеш да си красив с всякакъв цвят кожа ;)

malka_sladkka
10-31-2012, 20:41
Да бе сигурно за това рускините са най-красивите жени в света ..защото са с тъмна кожа.Глупости говорите ..Anjelina Jolie да не би да е не е нежна и да не е желана (Abbey Lee,Megan Fox,Bianca Balti) Или 50-те години по времето на Marilyn Monroe и Audrey Hepburn Идеала за красота е бил с бяла кожа .

Общо взето бялата кожа, изглежда по-добре според мен, особено бяла кожа и руса коса :D

Alchemist
10-31-2012, 20:44
ко рече ?! цвета на кожата няма абсолютно нищо общо с външността.. както едно момиче с много светла кожа може да изглежда ужасно нежно така и с по тъмна.. както едното може да има секси излъчване така и другото... няма значение цвета на кожата.. естествено да не си като минала през 5 солариума и с коса изрусена до бяло - е тогава вече цвета на кожата има значение,но не говорим за такива крайности

Цвета на кожата няма общо с външността? Я си го прочети и после виж кво съм написал горе и се върни. Има хора с генетично по-тъмен цвят на кожата, което не е същото като тен. Разбира се че атрактивността на един човек зависи от много фактори, но по мое наблюдение хората с генетичен тен са една идея по привлекателни. Въпрос на вкус е.

FuCKkK13
11-01-2012, 06:46
Цвета на кожата няма общо с външността? Я си го прочети и после виж кво съм написал горе и се върни. Има хора с генетично по-тъмен цвят на кожата, което не е същото като тен. Разбира се че атрактивността на един човек зависи от много фактори, но по мое наблюдение хората с генетичен тен са една идея по привлекателни. Въпрос на вкус е.
много добре знам - имам 2 братовчедки с по тъмна кожа и какво ? по тая логика само като сме с тен трябва да бъдем харесвани - айде моля ти се .. по горе ти дадоха периоди от време - и то големи периоди от време,когато бялата кожа е била повече .. дай сега и ние да кажем че е така ?! изобщо няма нищо общо... като си с по тъмна кожа нито ще ти се променят чертите и външния вид, нито нищо ... и да.. ти го каза - въпрос на вкус което е предостатъчно .. защото както има хора,които харесват тъмен цвят така и бял

dream1707
11-01-2012, 07:21
Ох хора.. просто тъмната кожа придава някаква екзотичност, която обикновено се харесва на повечето мъже ... Не става дума толкова за красота, а по-скоро за екзотичност ... Ти може да си красив както и с бяла кожа, така и с по-тъмна .. и да си по-грозноват пак по същия начин.
На мен много пъти са ми казвали, че ме харесват на външен вид, защото изглеждам екзотично, заради по-тъмния си тен ... не щото съм уникално красива или нещо такова, просто изглеждам екзотично :D

Иначе до авторката .. няма нищо лошо в тъмната кожа .. и мен са ме бъзикали, защото съм по-тъмна.. преди време и аз много се дразнех, всъщност и все още искам да съм малко по-светла, ама човек трябва да се радва на това, което има и да се възползва максимално от него

Alchemist
11-01-2012, 10:27
Ох хора.. просто тъмната кожа придава някаква екзотичност, която обикновено се харесва на повечето мъже ... Не става дума толкова за красота, а по-скоро за екзотичност ... Ти може да си красив както и с бяла кожа, така и с по-тъмна .. и да си по-грозноват пак по същия начин.
На мен много пъти са ми казвали, че ме харесват на външен вид, защото изглеждам екзотично, заради по-тъмния си тен ... не щото съм уникално красива или нещо такова, просто изглеждам екзотично :D

Иначе до авторката .. няма нищо лошо в тъмната кожа .. и мен са ме бъзикали, защото съм по-тъмна.. преди време и аз много се дразнех, всъщност и все още искам да съм малко по-светла, ама човек трябва да се радва на това, което има и да се възползва максимално от него

Да, точно тази дума търсех - екзотично. А това че искаш да си по бяла не го разбирам, това е генетичен дар и аз лично никога не бих си го заменил с нищо. Незнам дали не е някво съвпадение, но повечето (ако не и всички) хора който съм виждал с по-тъмна кожа (мен вкл.) имат и по-плътни устни. Ако това си ти на аватара ти, още веднъж затвърждавам това си наблюдение.

Hayashi
11-01-2012, 10:54
Кожата няма значение за красотата. Аз харесвам много бели хора или с много тъмна кожа. Но всеки има различни предпочитания.

shaunaa
11-01-2012, 17:27
И исках да кажа,че тъмните момичета, които аз съм срещала винаги са били хубави. Почти не съм срещала момиче с по-тъмна кожа, което да е грозно, а пък белите момичета са ми почти еднакви и повечето са обикновени, а пък по-тъмните момичета винаги се отличават с красотата си !! Това си е моето мнение !!

shaunaa
11-01-2012, 17:29
Цвета на кожата няма общо с външността? Я си го прочети и после виж кво съм написал горе и се върни. Има хора с генетично по-тъмен цвят на кожата, което не е същото като тен. Разбира се че атрактивността на един човек зависи от много фактори, но по мое наблюдение хората с генетичен тен са една идея по привлекателни. Въпрос на вкус е.

+++

shaunaa
11-01-2012, 17:31
много добре знам - имам 2 братовчедки с по тъмна кожа и какво ? по тая логика само като сме с тен трябва да бъдем харесвани - айде моля ти се .. по горе ти дадоха периоди от време - и то големи периоди от време,когато бялата кожа е била повече .. дай сега и ние да кажем че е така ?! изобщо няма нищо общо... като си с по тъмна кожа нито ще ти се променят чертите и външния вид, нито нищо ... и да.. ти го каза - въпрос на вкус което е предостатъчно .. защото както има хора,които харесват тъмен цвят така и бял
В момента се заяждаш само, защото си с бяла кожа.

FuCKkK13
11-01-2012, 17:40
В момента се заяждаш само, защото си с бяла кожа.

моля ? ''както едно момиче с много светла кожа може да изглежда ужасно нежно така и с по тъмна'' нда.. заяждам се :lol:

shaunaa
11-01-2012, 17:43
Мда заяждаш се, защото съм сигурна, че ако някой беше казал, че момичетата с по-светла кожа винаги са по-привлекателни от тези с по-тъмната кожа нямаше нищо да кажеш, налии ??

marilyn
11-01-2012, 17:45
Кирилица!

Не ти разбрах проблема. Кво ти е на кожата?

FuCKkK13
11-01-2012, 18:46
Мда заяждаш се, защото съм сигурна, че ако някой беше казал, че момичетата с по-светла кожа винаги са по-привлекателни от тези с по-тъмната кожа нямаше нищо да кажеш, налии ??

по твоето държание ли съдиш че бих направила така щото като гледам ти така правиш ? ''бялата кожа е била повече .. дай сега и ние да кажем че е така ?!'' което пак показва че съм неутрална.. т.е. 50/50 sо ако имаш проблем с мен на лични

malka_sladkka
11-01-2012, 19:17
по твоето държание ли съдиш че бих направила така щото като гледам ти така правиш ? ''бялата кожа е била повече .. дай сега и ние да кажем че е така ?!'' което пак показва че съм неутрална.. т.е. 50/50 sо ако имаш проблем с мен на лични

Може да ѝ харесват на момичето негърки, те бая тъмна кожа си имат... ммм...да муцка са :D А бе тва все едно да тръгнат да твърдят, че красотата се определя от тва къв цвят са очите, косата и тн. Мега тъпотоооо

shaunaa
11-01-2012, 21:30
Както казаха тъмната кожа прави самия човек по-екзотичен и съответно по-привлекателен ;) това имах предвид :))

Big Jo reaper
11-12-2012, 14:02
на кво искаш да та прая сапун веро или шампоан :cool: :D :D :D RIOFL

Ivaaaaa
11-12-2012, 15:13
Цвета на кожата не е от значение, и аз съм с по-тъмна кожа подобна на дриим и си я харесвам, а дриим е уникаално красива само да вметна. Всичко е въпрос на черти, а не на цвят на кожата.