PDA

View Full Version : на кръстопът.



sog
10-31-2012, 19:21
Не знам какво да правя с живота си, не знам на къде да хвана.
Работя уж пристижна работа, ама всичко е много скъпо, нямам достатъчно пари за нищо и никога не стигат.
Усещам как приятелката ми най-вероятно ще ме зареже.
Всичко отива по дяволите, всичко което е имало някаква стойност за мене е изчезнало или е на път да изчезне.
Чудя се дали да не отида в чуждестранния легион даже ми се иска, ама не знам дали имам куража все пак са 5 години в чужда страна сред хора с различна националност от тебе, под строг режим, а като си представя, че трябва да ставам рано сутрин, а в някои дни просто не искам да стана от леглото, а да заспя и да не се събудя.... хич не ми се ще, също не знам как ще го причиня на родителите си това, да ги оставя за 5 години и да се тормозят като знаят къде съм, но същевременно не виждам нещо друго, което остава за мен.
Приятелката ми ме крепи, защото е единственото нещо, което ми напомня, че съм жив и живота има някакъв смисъл, а не е само сив, но ако и това се изгуби, нищо вече не ми остава. Просто не мога да си представя как ще издържа да живея тоя живот, чуствам, че вече го живея на сила и това е много страшно чуство.
Надявам се да не съм напрегнал или депресирал някой с глупостите си, просто изках да си излея малко душата, защото това са мисли, които ми тежат всеки ден.

crowberry
10-31-2012, 19:36
Я стига си хленчил, а се стигни. Голям човек си вече. Вземи шанса и иди в чужбина. *Ма мен ме е страх* хах.. ми стой си тук и си мрънкай колкото искаш. Нищо няма да ти дойде отгоре.

FuckedUp
10-31-2012, 20:07
Приятелката ми ме крепи, защото е единственото нещо, което ми напомня, че съм жив и живота има някакъв смисъл, а не е само сив, но ако и това се изгуби, нищо вече не ми остава.

Режи венАТА.

sog
10-31-2012, 20:09
Едно е да мрънкаш едно е да отидеш някъде за 5 години без правото да се върнеш и да служиш дори до смърт на чужда страна без да се замислиш.Само един глупак би го направил това, без капка страх.

EDIT: "Режи венАТА."
Съжелявам, ама не съм самоубийствен, макар и да не ми се живее.

marilyn
11-01-2012, 09:25
Не се оплаквай. Ако толко искаш да ходиш в легиона.. иди... но според мен няма да издържиш. А армията много променя хората... от преки впечатления го казвам.. никога няма да си същия.

Според мен трябва да се вземеш в ръце, не знам защо мислиш, че гаджето ти ще те остави.. но просто се помъчи да си оправиш живота. Потърси друга работа, вдигни си малко самочувствието...
Мразя хората, които се оплакват!

heartshapedbox
11-01-2012, 09:31
Стегни се.

Amore-Mio*
11-01-2012, 11:51
И защо смяташ, че приятелката ти ще те зареже?
Извинявай обаче, ако го направи - то тогава напразно си си пропилял времето с нея. Щом не е готова да изтърпи някакви си шибани моменти като този, то тогава няма място при теб. Иначе спри да хленчиш и се стегни. Работи си, пък ако трябва родителите ти ще ти помогнат малко - не вярвам да ти откажат.

Anonys
11-01-2012, 12:51
Не отивай в армията, повярвай ми! Много е гадно, наистина хората се променят, знам го от изживяни моменти. Баща ми беше в армията, на войни, върна се променен и нашите се разведоха.. Сетих се за тази песен http://www.youtube.com/watch?v=e4BRq_qGGYs , но ако искаш, можеш да провериш за академиите, за да станеш полицай, ако искаш де.

sog
11-01-2012, 20:08
А армията много променя хората... от преки впечатления го казвам.. никога няма да си същия.

Според мен трябва да се вземеш в ръце, не знам защо мислиш, че гаджето ти ще те остави.. но просто се помъчи да си оправиш живота. Потърси друга работа, вдигни си малко самочувствието...
Мразя хората, които се оплакват!

Именно, щом нещата никога не ми се получават или съдбата ме мрази или грешката е в мене, ако ме промени може и за добро да е.
Самочуствие си имам и се гордея с това, което съм.
Просто всичко, което захвана се проваля. Именно за това мисля, че и приятелката ми ще ме остави, щом всичко останало се срива и това ще последва. Може и да греша, дай боже да греша.

marilyn
11-01-2012, 20:20
Опитваш с да избягаш от себе си.. с армията няма да успееш да се самосъхраниш. Там ще те програмират като роботче.
И приятелката ти няма да те остави, явно ти така си си решил...

sog
11-01-2012, 21:47
Надявам се да си права и да се окажа един самозалъгваш се глупак.

fenkaaa
11-02-2012, 21:33
И защо мислиш,че приятелката ти ще те зареже,защото парите не ти достигат за нищо? Поне доколкото разбрах от първите изречения?..

Aeternal
11-03-2012, 20:51
FFL го заеби като опция - нямаш психика за там. Незнанието на френски ще ти е най-малкия проблем.
Ако искаш промяна почни от по-малкото.