PDA

View Full Version : Охх, че "срам"...



pandabear
10-31-2012, 19:41
Такааа. Много се дразня на себе си, ама много. В последно време се поотпуснах и хич не съм доволна от сегашната си форма. По принцип, тъй като преди известно време претърпях здравословни проблеми организмът и имунната ми система беше доста отслабнала, и разбира се лекарите ме караха да се тъпча със всякакви витамини и храни съдържащи определени вещества, които да ми помогнат за закрепването. Уви всичко ми се отрази на телцето. Никога не съм се шашкала и срамувала от това как изглеждам и какво ще кажат другите, но в последно време аз самата не се чувствам добре в кожата си. Записах се на фитнес. Започнах и разделно хранене. Не ми се отрази добре и веднага хванах грипа. Оздравях и сега отново продължавам с разделното хранене. Обаче... най-много ме дразни това, че бедрата, които най-много си харесвах пострадаха след качването на тези 6-7 килограма. И никакви упражнения не помагат. Или пък диети... Въобще не знам какво се случва, много ми е тъпо ): Аз разгледах темите свързани с упражнения и диети, но повечето съм изпробвала и както казах нямаха ефект. Вече си мисля, че чак съм дефектна, баси. И никога няма да си върна килограмите...

sexa_na_kompleksa
11-01-2012, 09:12
Продължавай да опитваш, само че направи промени - смени хранителния режим и/или упражненията.

titinkaa
11-01-2012, 11:47
малко повече упражнения и ограничаване с въглехидрати и т.н.,повечко салатки и млечни продукти,месо и за 1 месец ще влезнеш във що годе добра форма.

sugargirl94
11-01-2012, 14:00
Продължавай със спорта! Няма по-добър имуностимулатор! Естествено, обаче трябва и силна храна !

smile12345
11-01-2012, 17:28
спорт! за по-дълъг период от време ще си върнеш формата споко, просто ти трябват няколко седмици или месец..

titit0
11-18-2012, 21:41
Засега си оправи здравето и имунната ти система изобщо да не е слаба, защото ще стане лошо от там нататък. ;х Пък по-късно мисли за спорта. Иначе продължавай от време на време докато не си яла да бягаш някъде, прави упражнения. :)) Ще ти помогнат и ще се види разликата, но след време.

rubby179
11-19-2012, 08:01
Може би плуване и сауна ще ти се отразят добре на тялото!