PDA

View Full Version : Приятелство - любов, любов - приятелство



Missmarch
10-31-2012, 21:29
Добър вечер. Нека разкажа накратко своята история. Започна като на шега, преди известно време започнах да си пиша с едно момче, за отбиване на времето. Зарибявахме се, но впоследствие аз се влюбих много. Или поне така си мисля... В крайна сметка, по-точно привързах се, и исках връзка с този човек, но той като чу любов, избяга. Чувствах се наранена и празна, с разбити очаквания, а вече бях взела много насериозно нещата... И понеже не исках да изгубя такъв сходен до характера ми човек, реших да останем приятели, но ме е страх да не би някоя от гадните ми илюзии да ме обземе. Как мога да предотвартя проявата на излишни драми за вбъдеще ? Взех ли наистина трезво решение ? Има ли наистина реален шанс той да погледне на мен като бъдещ партньор ?
Благодаря за отделеното внимание, а преждевременно Честит Празник!!! :)

FuckedUp
10-31-2012, 21:35
Как мога да предотвартя проявата на излишни драми за вбъдеще ?

Не можеш. Момиче си.

TrollWare
10-31-2012, 21:39
Не можеш. Момиче си.

http://store.img-share.eu/trolololo-lo-lo-trolololo-thumb_jpg_pngN002rpo_thumbchence.png (http://www.img-share.eu/image_view/trolololo-lo-lo-trolololo-thumb_jpg_pngN002rpo.png.html)

Missmarch
10-31-2012, 21:42
:D :D Айде де не саботирайте оптимистичния ми дух

Afterbirth
11-01-2012, 06:21
Появата на излишни драми можеш да избегнеш ако пазиш квото ти е за себе си.
Каквото и да те обземе не позволявай да се разбира.Не само от него, от всички.Колкото повече говориш на когото и да било за душевното ти състояние, толкова повече си вкарваш разни филми в главата и накрая все някой нещо изтърсил и някой нещо направил и всичко отива по дяволите.Ако можеш да избягваш дори мисълта за него ще е най - добре, но ако тва не ти се получава, поне не изразявай какво си мислиш и чувстваш.И понеже май всичко е въпрос на внушение, с времето би трябвало да свикнеш (разбира се ако не си повтаряш постоянно колко нещастно влюбена си и как го криеш и бла бла бла) до момента, в който не се появи някой друг.Това е най - добрия подход за да си останете приятели.
А дали той може да погледне на теб като на бъдещ партньор никой от тук не може да ти каже.Попринцип винаги има някакъв шанс, но ако тръгнеш много да се надяваш, като нищо ще сринеш и приятелските отношения.Ти си се дръж нормално, ако питаш мен, той ако има някакви намерения ще ги покаже.Няма кво повече да направиш при условие че всичко си си казала.

Missmarch
11-01-2012, 06:57
Благодаря ти много :)

Wednesday666
11-01-2012, 09:02
Два въпроса - на колко си и виждала ли си се някога със съответния момък?

Иначе - според мен ако са ти истински чувствата, приятелство не може да има. Защото боли, когато виждаш, че този когото ти искаш, е продължил напред и без теб. Ужасно е болезнено.

Иначе, ако е само тийнеиджърско увлечение - дишай, скоро ще се появи следващото.

Amore-Mio*
11-01-2012, 11:48
В момента приятелство между вас не може да съществува.
Това просто няма да е приятелство.
Нещо други, но не и това.

А Л И С А
11-01-2012, 16:20
ако са ти истински чувствата, приятелство не може да има. Защото боли, когато виждаш, че този когото ти искаш, е продължил напред и без теб. Ужасно е болезнено.

Напълно съм съгласна.
Драми винаги има,за да ги избегнеш по някакъв начин, те съветвам известно време да не си общувате, за да можеш да прецениш какви са твоите чувства. Ако е само увлечение - ще отшуми бързо и после спокойно ще можете да бъдете просто приятели.