PDA

View Full Version : Промяна;д



ALetterFromTheSky
11-01-2012, 04:59
Здрастии, мацки . Ох, напоследък нещо си омръзнах и искам промяна ;д Винаги ме хваща една криза в тия зимните месеци и се чудя. Значи-косата си я пре-боядисах наскоро и цветът си го обичам(хем искам и кафяво ама много скоро й повтарях корените ), пускам я дълга и не ми се иска да я скъсявам и въобще вече се чудя как да се поосвежа? :Д Всякакви малки променки по мен ще са добре дошли. Темата е лееко тъпа, въпреки това, мерси предварително ! :))

dream1707
11-01-2012, 07:27
Само не се боядисвай в червено :D

Иначе примерно, забелязах, че носиш по-тъмни цветове за грим... Можеш да пробваш с неща в по-светлата гама или някакви по кафеникави тонове.. разни такива, които да ти отварят очите ... По принцип звучи странно, но грима може да направи голяма промяна и да почнеш да се виждаш по друг начин ...
Можеш да промениш стила.. примерно
Или щом не искаш да си подстригваш косата или да я боядисваш... може да пробваш да правиш различни прически .. примерно пробвай да я къдриш (не много де) .. или да я сплетеш на плитка .. или някви такива ;д

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 07:48
Дааа, това с грима е добре :) Няма да се боядисвам в червено, неее:D За прическите пробвам, колкото избор има, :D

Мерсии :*

kalpazanka
11-01-2012, 07:54
http://www.cosmeticbrushs.com/upload/photo/8f3cf7468300cd43ab1e2cf4f3c69f41.jpg ;)
Лошото е, че за фиксация ти трябва лак.

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 08:08
Охооо, това е страхотноо. А, лак имам , избягвам да ги ползвам, ама сега като не е всеки ден не мисля, че пречи (:

kalpazanka
11-01-2012, 08:12
Плюс това не гориш коса ;)
Ак орешиш да си купиш, дебни по сайтовете за колективен пазар оферти за 1.99 и си купи 2-3- ще минеш с една доставка и ще си спокойна, че ще ти стигне за дължината. ;)

titinkaa
11-01-2012, 11:50
Подстрижи си леко връхчетата,за да придадеш добър вид на косата.

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 13:02
Мерси за отговорие, ще се възползвам, няма как :р

FuCKkK13
11-01-2012, 18:50
малко нови дрешки,които не са точно в твои стил ? експериментиране с грима ? нови аксесоари ( включително и за коса) нови прически ?

ALetterFromTheSky
11-01-2012, 22:54
Чакам да изялзат по-готини дрехи като за сезона и да почвам с експериментите ;д . А за грим-да, верно преди носех мнооого, сега слагам или малко спирала, или спирала и молив ;д . Иначе напоследък ако няма да излизам си рисувам с очната линия и смесвам разни сенки, но то е за у нас ;ддд . Аксесоари, даа, само да ми мине мързела ;д . А косата -на калпазанката е добро предложението, иначе я пускам да расте ;д Ама пък е скучна, хем я разнообразявам откъм цвят, прически ;д . Мерси :)

sladka__droga
11-01-2012, 23:01
Пусни си веждите и отиди на козметик да ти ги оправи, ако попринцип не ходиш, а си ги оправяш сама ;}

FuCKkK13
11-02-2012, 06:20
Чакам да изялзат по-готини дрехи като за сезона и да почвам с експериментите ;д . А за грим-да, верно преди носех мнооого, сега слагам или малко спирала, или спирала и молив ;д . Иначе напоследък ако няма да излизам си рисувам с очната линия и смесвам разни сенки, но то е за у нас ;ддд . Аксесоари, даа, само да ми мине мързела ;д . А косата -на калпазанката е добро предложението, иначе я пускам да расте ;д Ама пък е скучна, хем я разнообразявам откъм цвят, прически ;д . Мерси :)

нда.. ако решиш да се къдриш има 105 варианта .. поне по 5-6 различни начина можеш да се накъдриш без преси и т.н. - пробвай ... иначе щом дрехи и аксесоари чакаш - купи си междувременно някое ново гримче ( нда.. думата е убийствена)

dieyoung_bitch
11-02-2012, 07:06
колко пъти съм пробвала .. :дд

ALetterFromTheSky
11-02-2012, 10:28
Тъкмо днес ще ходя за гримове до ДМ, :D мисля да пробвам с някакви кафяви цветове, че хем е есен, хем пък никога почти не ползвам кафяво за молив, или спирала, примерно ^^

fizzyg
11-02-2012, 19:12
Като че ли най-голяма промяна правят веждите. Отиди на козметик,остави ги да поизраснат малко. Абсолютно съм за грима в кафява гама. А пък за ежедневието нещо елегантно като очна линия с крилце и матови кафеви сенки в сгъвката на клепача и спирала естествено е чудесна идея.Това,в комбинация с прасковен руж в малко количество,за да затопли лицето ще стои много хубаво.
А прическата - не знам дали има някакъв бретон,ако имаш-пусни го да израсте;ако нямаш-направи си. Аз когато искам промяна главно на бритона се спирам. А,да,вземи си някакви ролки (любимите ми засега са дунапренените,защото ми е удобно да спя с тях,а и много хубави къдрици правят) и значително намали количеството топлина на косата си,за да ти порастне по-бързо и да е доста по-здрава. И най-добре ни посети темата ''Всичко за косата'',там допълнително да те консултираме как да ти израсте буйна грива :Д

ALetterFromTheSky
11-02-2012, 21:22
Мерси за готиното съветче. Радвам се, че съм се спряла на добър вариант за грим :)

За прическата-имам бретон, който е в процес на растеж , обаче имам и лизнато в средата и се е сцепил такъв ужасен;ддд Но както теб и аз наблягам на различни бретони, като искам да разнообразя :) Преса вече не ползвам толкова-по-скоро ходя на "топка";д Имам едни ролки ама те са , които се гънат по кичура и малко е на късмет дали ще ги огъна , за да се получи къдрица, или просто сплетено :д Дунапренени също мисля, че имам :) и, да , ще я посетя, че за Нова Година искам вече косица ;дд хем буквално изливам хининова вода, маски и тн


пс-ако може някакви идеи за бретонче, защото много се харесвам със, придава цялостна форма на косата ми , обаче се сцепва ако е наляво :(

fizzyg
11-03-2012, 19:04
Ами ако го обърнеш на другата страна как е?
Сигурно става така,защото някоя част расте по-бързо от друга.. вечер защо не пробваш да спиш с фиба на бретона на лявата страна например? идеята ми е да свикне да си стои цялостен,да не се разделя :)