PDA

View Full Version : Споделете преживяванията си



radostina23
11-01-2012, 11:14
предлагам всеки, който има желание да сподели какво е най-хубавото нещо (подарък, емоция, преживяване), което е прекарал с любимия си човек ... това може да послужи и на останалите хора, които търсят идеи за подаръци или как да изненадат любимия човек ... дано да ви хареса :)

fenastz
11-01-2012, 15:11
Една от малкото нощи, в които имахме възможност да заспим заедно...толкова е красива, когато спи

Amore-Mio*
11-01-2012, 16:09
Всяка една минутка и секунда с него ми е супер важна и ценна, и толкова истинска и изпълнена с любов, че не мога да определя дадено преживяване като по и най. Всички са идеални, сбъднати мечти.

tori
11-01-2012, 16:27
Всяка една минутка и секунда с него ми е супер важна и ценна, и толкова истинска и изпълнена с любов, че не мога да определя дадено преживяване като по и най. Всички са идеални, сбъднати мечти.
Това. Дори и примерно да сме се скарали за нещо, дори да съм му била ядосана или той на мен, дори когато сме били далече. Нищо от моментите с него не си давам.

Azoria
11-01-2012, 23:05
Една от малкото нощи, в които имахме възможност да заспим заедно...

и първия път когато си казахме "Обичам те" :smt007

+


Всяка една минутка и секунда с него ми е супер важна и ценна, и толкова истинска и изпълнена с любов