PDA

View Full Version : Неловка ситуация - дайте съвет



kauer
11-01-2012, 12:08
Имам нужда от съвет, тъй като изпаднах в една малко конфузна ситуация и сега не знам как точно да постъпя. Ето какво се случи - (първо, момче съм, на 22) лятото бях на нудистки плаж и един ден както си седя на хавлията - гледам към мене се приближава някаква жена. Като дойде до мене, се оказа, че я познавам - беше майката на най-добрия ми приятел, която, както се оказа, също обичала да ходи по нудистки плажове и по същото време била на почивка там, дето съм и аз. Била ме познала жената и решила да ме поздрави. Добре, обаче тя изглежда доста добре за възрастта си, и като дойде при мене, аз се надървих (shame). Изобщо не съм го искал, но просто като й видях пилето, и не мога да откъсна поглед. И хоп - малкия приятел се изправи на мига. Ще отбележа, че другите жени не им обръщам такова внимание и в това отношение не съм имал проблеми. Но нея като я видях, и не знам, може би защото я познавам, и то отдавна, и се възбудих. А тя като видя, че се надървих, и ми вика: "Нещо май се възбуди, а?", и взе да се подсмихва, а аз не знам какво да кажа, умирам от срам и в същото време изпитвам още по-голяма възбуда, защото ме е видяла. Като видя в какво положение съм, и вика: "Много ти е млада тоягата да брули мойта слива, недей я топорчи толкова" и се засмя, а аз само измънках нещо там да замажа положението. Каза ми още нещо и си тръгна, явно усетила, че се притеснявам. И оттогава не съм я виждал. Добре, обаче сега ще ходя на гости при приятеля ми, и най-вероятно ще видя и майка му. Та се чудя как да постъпя - да споменавам ли за случката, или не, и дали да кажа на приятеля ми какво се случи, макар че ме е срам да говоря такива неща за майка му. Но пък ако тя му е разказала и той спомене нещо, също не знам какво да му каже. Изобщо, притеснявам се как ще ме приемат след това, което се случи и дали това няма да повлияе на отношенията ни. Надявам се да изкажете мнение и да ме посъветвате, защото оттогава се чувствам наистина ужасно.

GrandProtector
11-01-2012, 12:29
Как ги мислите едеа :D

mentallo
11-01-2012, 12:32
Хубава историйка. Ако е истина, аз бих я затапил. Знаеш ли пък може да се върже, те жените на следна възраст си падат по "младо ярешко" :D. Нещо от сорта "Ти се надени на тоягата ми, пък ще видим, кой кого..." Важнот е майтап да става.

marilyn
11-01-2012, 16:29
Според мен няма какво да коментираш. Неловка ситуация е ок, случило се е, минало е толкоз. Не го прави на въпрос, сигурна съм, че на приятеля ти би му станало гадно да разбере, че си се надървил от майка му. Забрави за случилото се и толкова.

Anonys
11-01-2012, 16:32
Ти си на ход! :D