PDA

View Full Version : Подарък за приятеля ми .



julietaiovcheva
11-01-2012, 17:06
Здравейте.Приятеля ми скоро има рожден ден.Той е на 17 години..Искам да му купя нещо за спомен но не знам какво да е то.. Искам нещо различно.. Купувала съм му парфюми,гривна(която изгуби :( ),плакат съм правила с наши снимки.. рамка с наша снимка съм му подарявала и плюшени играчки.. Но вече е голям .. става на 18 не искам да му подарявам плюшени играчки и т-н ..Пак казвам искам нещо различно .. но не знам какво да е то ?! Моля ви за вашата помощ.Благодаря предварително. ^^ :)

heartshapedbox
11-03-2012, 22:33
Направи му нещо собственоръчно, ще го оцени.

Amore-Mio*
11-04-2012, 13:45
Щом си го пуснала в раздел "Лично творчество", се предполага, че искаш да му изработиш нещо сама, така ли да го разбирам?

Иначе аз съм правила куп неща самичка като подарък за него.
Важното е да бъде направено то с чувства, иначе се губи смисъла. Иначе съм изписвала тетрадка с послания, неща, свързани с нас и подобни. Като в главната корица си пишеше: "Нашата история тепърва започва", но си е нужно търпение и въображение, за да го направиш повече от добре, ако ме разбираш.

Иначе , не знам.
Поразрови се из интернет. Ти си го познаваш , най - добре. А без да знаем какви са интересите му, идеите ще са някак сухи, клиширани/обикновени - парфюми, дрехи и подобни неща.

urlittlelady
11-05-2012, 17:07
може да му направиш някаква кутия и на капака да сте вие двамата, а вътре в кутията да има 365 късметчета примерно и да си тегли всеки ден ^_^