PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ....



chereshkataa
11-01-2012, 17:12
Зравейте на всички , направих си регистрация само за да потърся помощ ... Незнам дали темата е за този раздел но ще пиша в нея... Така значи имам приятел вече 1 година и половина , но нещо в последно време не вървят нещата.. той много се промени в началото правихме и двамата какви ли не глупости (изневери) но вече всичко е ОК , не си и помисляме за друг... проблема е че последния месец той много се промени пали се от най-малките неща (че ходя да си пазарувам с приятелки , че викам баща ми да идва да ме зима от училище защото ми е студено , и представете си онази вечер ми се кара че не съм спала цяла нощ и за е такива дребни неща ...) винаги когато той е виновен за нещо прехвърля вината на мен и започва да изрежда бившите ми гаджета да съм си била ходела при тях.. и ето че се стигна и до бой , идва в училището ми удря ме пред всички , по улиците пак ме удря , рита ме , крещи ми винаги аз съм виновна за нещо което той е направил , когато му кажа че не искам да съм с него вече той ми казва "Не става" ... Цяла година и половина ме лъже за някви неща и ето че днес пак аз съм виновна за това че той ме излъга за едни смси че не ги е писал той .. сега ме заплаши че ще направи живота ми черен и ще разкаже на родителите ми че не съм девствена .... Наистина когато бях по малка си признавам че правих много глупости нямах акъл , бях малка ку**а , но съм се осъзнала от много одавна и не искам да си спомням за миналото ми ... и така значи на кратко ако не бъда с него ще разкаже за всичките неща на родителите ми , виновна съм за това което съм правила и ако родителите ми разберът незнам .. Моля ви помогнете ми какво да правя вече немога да осъзная какво се случва с мен ;(;(

valdesbg
11-01-2012, 17:18
Заслужаваш си да те мачка. Малко common sence трябва да имаш за да се усетиш какво е правилното решение в случая.

А че му се връзваш на заплахите си е твой проблем. Пича знае как да те манипулира. Класически почти чист вариант на пръчката и моркова.

granger
11-01-2012, 17:20
Ти нормална ли си бе? Само тва те питам?
Я пътя и чантата - далеч от тоя. Явно и ти не си китка росна,ама ако имаш малко акъл в главата ще бягаш с 200!

shmatarok
11-01-2012, 17:28
Заебавай го и не му се връзвай на заплахите. Ако продължи с тормоза, кажи на вашите.
Егати мазохистичните създания.

sweetycherry33
11-01-2012, 17:33
ТИ ОК ЛИ СИ ?!? БЯГАЙ НАДАЛЕЧ!!!БЯГАЙ ОТ ТОЯ, ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО ПРЕКАЛЕНО КЪСНО, САМО ТОВА ЩЕ ТИ КАЖА!

xXxPETYAxXx
11-01-2012, 18:22
Ти на колко си? Той на колко е?
Държи се като петокласник с това "Ще те кажа на вашите!", ама и ти си тъпа и му се връзваш. Нито един мъж, който уж се има за МЪЖ и половина, няма да тръгне да клюкари на родителите на еди кой си. Просто те заплашва и явно има ефект. Направо му кажи да те оставя на мира и толкова. Ако продължи с тормоза - говори с някои по-едри приятелчета, или дори ако се наложи с полицията.

Amore-Mio*
11-01-2012, 18:25
Има оправдание да ти няма доверие, да се държи някак по-странно с теб и да напомня/натяква миналото ти.

Явно нещо е станало.
Но каквото и да е то, в никакъв случай не му дава право да те удря. Не знам как все още си с него. Един истински мъж, който твърди, че те обича, да налага физически и психически тормоз над теб. Бягай, колкото се може по-надалеч от него и по-бързо.

marilyn
11-01-2012, 19:35
Ти не си ок. Що го търпиш това? Сама си си виновна.

chereshkataa
11-01-2012, 22:44
немога да избягам от него вие неможете да ме разберете той живее на 5 мин от нас всеки ден идва до училището ми , и проблема е че не е такъв само да ме заплашва , не за първи път се случва преди няколко месеца издаде на наще пак някви работи така че при мене не е само да ме манипулира , знам че сама съм си го направила да го търпа аз съм виновна до една степен но случая при мене че е много тежък а и честно да ви кажа лежал е в затвора викат го по районни за някви неща дето немога да повярвам че ги е правил имам страх от него и не е шега при мене немога да избягам от него току що ми каза че нямало да се отърва толкова лесно от него ... направо искам да се самоубия ;(;(;(

chereshkataa
11-01-2012, 22:48
мога да ви разкажа за един случай в който един ден бях болна и му казах че ми е лошо и няма да излизам никъде , но нямах хапчета и отидох до аптеката която е на 3 минути от мен , той ми каза че щял да дойде ме види как съм , дойде в нас взе ножица и искаше да ми одреже косата ... добре че майка ми си дойде на време че незнам ....

chereshkataa
11-01-2012, 22:49
до сега си писахме и му казах че докато не се промени аз няма да съм с него той ми каза че от утре нямало да ми бие шамари , щял да ме прави бушон и почвал с тупаниците , щял сам да каже на нащте че ме бие и щял да им разкаже за всичко което съм правила .......

HollyGolightly
11-02-2012, 02:33
Поговори с ваще и им кажи за начина, по който той се отнася с теб. Кажи им как те третира и те удря и те рита. Каквото и да си правила преди ти винаги ще си тяхно дете и ще си им по-скъпа от всичко, много по-важно би било за тях ти да си добре, а не какво ще им каже някой си. Ако съм на баща ти не само няма да го слушам този твоя какво говори ами бих му и хвърлила един здрав бой.
И да, ти си си виновна , не за нещо друго, ами защото го търпиш. И за какъв ти беше да се хващаш, с човек ,с такова богато криминално минало :smt104 ??????

valdesbg
11-02-2012, 03:56
Силно ме съмнява дали не си трол..

ShtrudeL
11-02-2012, 05:00
'Приятеля' ти е кретен, а ти си зле, че се унижаваш толкова много.

Mr.Killer
11-02-2012, 10:53
Най-добре ще е да споделиш това със семейството ти. Да им обясниш как се държи с теб. Не знам кой родител би понесъл такова отношение с дъщеря му. Ако съм ти баща този отдавна да го нямаше! :)

fenastz
11-02-2012, 12:40
И кво като не си девствена? Ваште ще го приемат все някакси ама откъде-накъде някъв посерко ще те малтретира?!