PDA

View Full Version : Дезодоранти... :)



elenaa21
11-01-2012, 17:33
Чудя се от дълго време кой дезодорант, РОЛ-ОН или стик действа наистина ефикасно.. без лоша миризма.... много ми харесва дезодоранта 8х4, но не знам дали действа ефикасно :) моля помогнете :D

marilyn
11-01-2012, 18:33
Според мен зависи от марката, а не от това дали е рол он или стик. Аз ползвам спрей на Боржуа, много съм доволна. Рол-оните и стикчетата ми съсипват блузите с бели петна..

heartshapedbox
11-01-2012, 19:58
Аз използвам спрей на garnier,много съм доволна.

Vivid
11-02-2012, 06:52
Най-доволна съм от дезодорантите на Dove :)

tori
11-02-2012, 07:53
Да, и аз ползвам Дав. Обикновено си вземам краставица, че най-хубаво мирише.

ManuelaK
11-02-2012, 08:21
И аз подкрепям Vivid - дезодорантите на Dove са ми любими. Загледала съм сега на Nuxe едно roll-on-че :D
Изглежда сладко на пръв поглед :-)))))))))))))))))))))))))
http://www.enzo.bg/kozmetika/nuxe/nuxe-tonific-dezodorant-roll-on24h-protection-deodorant-no-aluminium-salts-50-ml/

j_adore2
11-02-2012, 08:55
От масовите нищо не ми харесва - нито Дав, нито Нивеа, нито Гарниер .. В момента имам дезодорант на Виши и рол-он на Гош - и двете не са лоши, но като цяло съм по - доволна от рол-оните.
Наскоро гледах няколко предавания за парабените и там се обясняваше как е много опасно да се изполва продукт с парабени под мишниците, защото може да доведе до рак. И сега мисля следващото, което си взема, да е без парабени, но всичко, което видя, има парабени. Някой от вас случайно да знае дезодорант без парабени ?

bet3to
11-02-2012, 08:57
Доволна съм от Garnier, Dove, Rexona и др. В момента се сещам, че не ми харесват дезодорантите на Фа.

lqlq89
11-02-2012, 10:59
Rexona и Nivea ползвам аз, доволна съм. Ползвам и спрейове, стикчета, рол-они

elenaa21
11-04-2012, 17:57
От масовите нищо не ми харесва - нито Дав, нито Нивеа, нито Гарниер .. В момента имам дезодорант на Виши и рол-он на Гош - и двете не са лоши, но като цяло съм по - доволна от рол-оните.
Наскоро гледах няколко предавания за парабените и там се обясняваше как е много опасно да се изполва продукт с парабени под мишниците, защото може да доведе до рак. И сега мисля следващото, което си взема, да е без парабени, но всичко, което видя, има парабени. Някой от вас случайно да знае дезодорант без парабени ?

Със сигурност можеш да си намериш козметични продукти без парабени. Ето тук има дезодоранти без парабени: http://www.organicshop.bg/14-naturalni-i-bio-dezodoranti
Този магазин е специализиран за био козметика и всички продукти са без парабени и доста други вредни съставки.

FuckingFreak
11-04-2012, 19:03
От масовите нищо не ми харесва - нито Дав, нито Нивеа, нито Гарниер .. В момента имам дезодорант на Виши и рол-он на Гош - и двете не са лоши, но като цяло съм по - доволна от рол-оните.
Наскоро гледах няколко предавания за парабените и там се обясняваше как е много опасно да се изполва продукт с парабени под мишниците, защото може да доведе до рак. И сега мисля следващото, което си взема, да е без парабени, но всичко, което видя, има парабени. Някой от вас случайно да знае дезодорант без парабени ?

То дезодорантите да ти бяха единствените проблеми и причинители на рак... По-добре да се изселиш на самотен остров, да си ходиш гола по цял ден и да се храниш с кокосови орехи и сурова риба.
А по темата- в момента съм с един на Фа. Мирише много хубаво, но ми оставя кофти бели следи, така че чакам да го свърша и може би се ориентирам към Буржоа. Нивеа също ми оставят бели следи, а Дав с краставицата мирише гадно.

elenaa21
11-04-2012, 19:27
може ли малко снимки ??? :)