PDA

View Full Version : Не го разбирам..



adidaskataWE
11-01-2012, 18:19
Започвам направо! Харесвам го от 3 години, не сме били "гаджета", двамата сме си първи и 2 години поддържаме привилегировано приятелство (знам, че е доста глупаво от моя страна). Въпросът е там, че искам нещо повече - връзка, всеки втори около нас двамата ми казва, че той ме харесва и така нататък и накрая успях да събера смелост да поговоря с него и си мислех, че ще има някакъв резултата все пак (дали положителен или отрицателен), исках да се изясним. Щом заговорех за пренебрежение, той отричаше да ме пренебрегва. Попитах го, дали е само за секса с мен и той каза, че не е така. Накрая просто поисках да ми каже наистина, какво мисли, че няма значение какво е то, просто да се изясним ии по този въпрос нищо не каза.. просто мълча, но не спря да ме търси. Опитах се да бъда максимално кратка. Въпросът ми е, дали според вас изпитва наистина нещо към мен, какво евентуално би искало акова момче и съвет, какво мога да направя?

Благодаря :)

Amore-Mio*
11-01-2012, 18:20
Извинявай, обаче от две години сте си приятели с привилегии и според теб, ако искаше нещо повече, не би ли го направило през този период от време?

adidaskataWE
11-01-2012, 18:46
Не е човек който си казва, какво мисли (въпреки, че преди около година ми каза, че има чуства към мен), а и не се търсим само за това - да пием кафе, до мола, на разходки без нищо друго.

marilyn
11-01-2012, 19:31
Все си мисля, че за 2 години ако е искал нещо повече е щял да си покаже. Сигурно така му е добре. Сами не знаете какво си правите с това "приятелство с привилегии"...

ledenakrasota
11-01-2012, 19:53
Мълчи. Страх го е да признае каквото и да било. За две години заигравка, аз бих отрязала такъв екземпляр. Играе си с теб. Не позволявай а те шантажират и объркват. Постави ултиматум. Ако го натиснеш да ходите сериозно и се дърпа, просто си за секс. :)

xXxPETYAxXx
11-01-2012, 20:38
Не мога да разбера щом искаш връзка, защо пък трябва да е с него? Ако искаш нещо сериозно поговорете и му обясни, че така не ти е добре вече и толкова. Въпреки че, то вашето си е почти връзка, ама както и да е. Много ясно, че така му е добре. Защо да си купува книга, която иска просто да прочете, ако може да я вземе от библиотеката?!

Mary_Jane_69
11-01-2012, 20:46
Момчетата са объркани същества, с много сложни психики хахахаха .....................оттдърпни се малко от него и гледай сеир.

Azoria
11-01-2012, 21:15
Знае, че ако ти каже , че му е само за секса я има вероятността да го резнеш и затова нищо не казва,гледа да не те обиди и т.н...

rusoto_baby_f
11-01-2012, 21:51
Винаги съм била на мнението, че този тип връзки не са за всеки.Защото при повечето винаги единия от двамата започва да изпитва чувства и е*ава майката на връзката.Имала съм една единствена такава връзка и не смятам да повтарям.Случи се следното аз започнах да изпитвам повече от приятелски чувства към него, а той ме възприемаше само като приятелка за секс.Решението го взех аз, отдръпнах се, спрях контактите си с него.Беше ми гадно, но го преодолях.Смятам, че си в същата ситуация, щом като за 2 години не е отвърнал на чувствата ти, значи не те възприема по този начин по който го възприемаш ти.

HollyGolightly
11-02-2012, 03:34
Иска секс и свобода, не е ли ясно. Както вече ти казаха, ако е искал връзка, вече да сте заедно.
А ти ако наистина искаш да си с него, ама не само за секса а и нещо повече, то тогава просто му го кажи, ако се дърпа или мълчи, направо го режи, за какво ти е човек , който само иска да те използва.

Ама така става като не се разбирате още от самото начало и го карате просто ден за ден.