PDA

View Full Version : Искам астрологически съвет от Щрудел.



RagioL
11-01-2012, 21:03
Харесал съм си една кукла със зодиакален знак стрелец а аз съм дева ще ми провърви ли за дълготрайна връзка? :D
Или трябва да прескачам на вариант 2?

ilovedeath
11-01-2012, 22:14
В ранна младост предпочитат Телец и Козирог, връзките им са случайни, чувствени, стабилни и кратки.

В средната си възраст Девите обикновено са се реализирали професионално, не са така съсредоточени в ежедневните си задачи и имат добра съвместимост със Скорпион и Лъв – те оценяват инлектуалността на Девата.

В зряла възраст Девата намира много добър съвпад със Стрелеца, който е чувствен добродетелен идеалист.

RagioL
11-01-2012, 22:33
На 20 не ми си струва да съм много зрял но както и да е. Това момиче честно казано като започне да ми задава въпроси и съм като на разпит пред гестапо. Не ми се е случвало момиче да ми задава чак толкова въпроси преди това вписва ли се?

ilovedeath
11-01-2012, 22:36
Стелците са тъпи, и задават куп малоумни въпроси. И се палят лесно. Можеш да си ги псуваш цял ден, на следващият ще са забравили.

NqkfaNikakva21
11-01-2012, 22:40
Стелците са тъпи, и задават куп малоумни въпроси. И се палят лесно. Можеш да си ги псуваш цял ден, на следващият ще са забравили.


За първите 2 не съм съгласна :Д
Всичките стрелци, които познавам са достатъчно интелигентни и супер премерени в изказванията си, но определено палят лесно.

notlike
11-01-2012, 22:48
Хороскопът е интересно нещо, но най-вярното нещо при него е, че се сбъдва - и това е не заради друго, а заради това, че хората вярват в него, а когато вярваш в нещо и си сигурен, че е така - то и става така. Самият хороскоп съдържа символи, но не може да съдържа твоя живот като цяло, това е АБСУРДНО. Не мога също така да отрека фактора на съдбата, но не мога да кажа, че всичко е написано едно към едно за целия живот - иначе щяхме всички да сме бити карти без цел в живота. Така че - давай напред! А иначе първо опитай да стигнеш до връзка, после мисли за дълготрайна такава...

Alchemist
11-01-2012, 22:50
Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.

FuckedUp
11-01-2012, 22:52
Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.

Eбава се, ама сигурно има такива индивиди..

ilovedeath
11-01-2012, 23:04
За първите 2 не съм съгласна :Д
Всичките стрелци, които познавам са достатъчно интелигентни и супер премерени в изказванията си, но определено палят лесно.

Може.. аз познавам само едно момиче стрелец, от 1 година от що ми е в класа. Израснала е на село, та сигурно затова е толкова тъпа и си вре носа навсякъде и задава куп малоумни въпроси.

RagioL
11-01-2012, 23:07
Ти сериозно ли си избираш момичетата по зодията им? Найстина се надявам тая тема да е на шега.

Не избирам момичетата по зодията. Но момичетата вярват в това.Приятелката ми вярва в това. Затова и пуснах темата отчасти да хвана смисъла от части зареди ебавката.

ilovedeath
11-01-2012, 23:08
Не избирам момичетата по зодията. Но момичетата вярват в това.Приятелката ми вярва в това. Затова и пуснах темата отчасти да хвана смисъла от части зареди ебавката.

:lol:

RagioL
11-01-2012, 23:15
Не е като да не съм я описал от части. викам да публикувам нейна снимка и да ме затрие. :D

ilovedeath
11-01-2012, 23:18
Дай снимкаааа.

RagioL
11-01-2012, 23:23
От малкото хора е които знаят кой съм и ника ми.
Няма да ми се размине.

ilovedeath
11-01-2012, 23:40
Еее.

ShtrudeL
11-02-2012, 04:19
Не харесвам и двата знака. Нямам представа.

RagioL
11-02-2012, 07:29
Ще споделиш що така не те кефят тepи двата знака?

ilovedeath
11-02-2012, 15:07
Девите не сме яки.. разбирам те.

ShtrudeL
11-02-2012, 15:21
Ще споделиш що така не те кефят такси двата знака?

Защото:

Стрелците: са прекалено хиперактивни, имат гаден хумор, големи са олигофрени на моменти, шегуват се с чуждото нещастие, нахални са, женските са злобарки, повърхностни са, лекомислени, сърдят се лесно, никога не са виновни те, повишават тон и т.н.
Ест си имат и добри качества, но (за мен) 'лошите' са повече.

Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
Сигурно си имат и те хубави качества.


НО
Всичко това НЕ трябва да влияе по никакъв начин на отношенията ти с хората, каквато и зодия да са.

yakuza_
11-02-2012, 15:40
Защото:

Стрелците: са прекалено хиперактивни, имат гаден хумор, големи са олигофрени на моменти, шегуват се с чуждото нещастие, нахални са, женските са злобарки, повърхностни са, лекомислени, сърдят се лесно, никога не са виновни те, повишават тон и т.н.
Ест си имат и добри качества, но (за мен) 'лошите' са повече.

Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
Сигурно си имат и те хубави качества.


НО
Всичко това НЕ трябва да влияе по никакъв начин на отношенията ти с хората, каквато и зодия да са.

значи аз съм дева, не съм нито един от изброените, това пикае ли ти на обежденията ?

ShtrudeL
11-02-2012, 15:43
това пикае ли ти на обежденията ?

Не.

Но ти пикае на правописа.

Тита
11-02-2012, 16:11
Какво се занимавате с тези зодии ?! Пълна загуба на време. Нашите, ако съдим по хороскопите, са „желязна комбинация, обречена на дълъг семеен живот” - не живеят заедно от 15г.

yakuza_
11-02-2012, 16:14
значи от там ти идват проблемите ?

Mary_Jane_69
11-02-2012, 16:42
Аз съм дева ама съм 50 на 50 със стрелец честно казано :Д:Д:Д дето уж се води че няяяме нищо общо помежду си като характери

ilovedeath
11-02-2012, 18:59
Защото:

Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
Сигурно си имат и те хубави качества.



Да, така е.

stynioo
11-02-2012, 19:29
Глупости.

Много глупости.

RedArmy
11-02-2012, 21:37
Ако това със зодиите е верно, стрелците според мен са супер тихи, премерени и спокойни и не обичат много скандалите.. Това са поне моите впечатления от тези, които познавам :D

fUcKsMiLe
11-02-2012, 23:24
Като бях по-малка с приятелки се събирахме и обсъждахме зодиите, заради момчетата, които харесвахме. Тогава беше ..модерно?! И общо взето по това, което съм чела и хората, които познавам от тези зодии си приличат много. (Не говоря за всички, да поясня предварително за по-бавно загряващите..)
- Девите са с много странен хумор и не разбират като се бъзикаш с тях(=> след това се сърдят), интриганти, прикрити лидери и манипулатори, любвеобилни. Единственото положително в тях намирам това, че са перфекционисти. Изпипват всичко до самия край.
- Стрелците.. Ох, имам 2 такива индивида вкъщи и познавам още доста.. Общо взето мнението ми е малко по-добро за тях от Девите. Те са малко надменни и нарцистични, когато имат силни чувства към човек от другия пол се държат здраво за него, доста властни, винаги те са правите или безгрешните, не умеят да изслушват докрай и винаги спорят с човека отсреща и понякога са много стиснати. Положителни черти - умеят да разпределят времето си и винаги могат да се справят със всичко, амбициозни, сериозни.

Не съм сигурна какъв съюз или връзка трябва да е това между тия две зодии, но от Дева до Дева и от Стрелец до Стрелец има еййййй такава разлика, така че никой не трябва да се води по тези хороскопи. Гледайте си общите интереси и уважавайте положителните и отрицателните страни на другия и всичко ще е наред. Поне докато има любов и компромиси, и от двете страни. 8-)

/колко е скучно в 2 през нощта, че да пиша за подобни глупости.. а преди беше пълно с хора по това време -.-

ilovedeath
11-03-2012, 00:38
Като бях по-малка с приятелки се събирахме и обсъждахме зодиите, заради момчетата, които харесвахме. Тогава беше ..модерно?! И общо взето по това, което съм чела и хората, които познавам от тези зодии си приличат много. (Не говоря за всички, да поясня предварително за по-бавно загряващите..)
- Девите са с много странен хумор и не разбират като се бъзикаш с тях(=> след това се сърдят), интриганти, прикрити лидери и манипулатори, любвеобилни. Единственото положително в тях намирам това, че са перфекционисти. Изпипват всичко до самия край.
- Стрелците.. Ох, имам 2 такива индивида вкъщи и познавам още доста.. Общо взето мнението ми е малко по-добро за тях от Девите. Те са малко надменни и нарцистични, когато имат силни чувства към човек от другия пол се държат здраво за него, доста властни, винаги те са правите или безгрешните, не умеят да изслушват докрай и винаги спорят с човека отсреща и понякога са много стиснати. Положителни черти - умеят да разпределят времето си и винаги могат да се справят със всичко, амбициозни, сериозни.

Не съм сигурна какъв съюз или връзка трябва да е това между тия две зодии, но от Дева до Дева и от Стрелец до Стрелец има еййййй такава разлика, така че никой не трябва да се води по тези хороскопи. Гледайте си общите интереси и уважавайте положителните и отрицателните страни на другия и всичко ще е наред. Поне докато има любов и компромиси, и от двете страни. 8-)

/колко е скучно в 2 през нощта, че да пиша за подобни глупости.. а преди беше пълно с хора по това време -.-
Начи, тва за хумора е вярно, не съм интригантка и в никакъв случай лидер :lol: за манипулатор не съм съвсем сигурна, любвеобилна съм да, и не съм перфекционист.

fUcKsMiLe
11-03-2012, 01:14
As I already said, не става дума за всички, а за впечатленията ми от хората, които познавам :D

FuckedUp
11-03-2012, 05:04
Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
Сигурно си имат и те хубави качества.

Като индивид, който се "пада" зодия "Дева", искам да се изкажа.
Прекалено добри - т'ва е толкова абстрактно. Може да се отнася за n отношения.
Страхливи - ще се съглася, ама до една степен. (Ако се разбира да не рискуваш "МНОГО" - окей, съгласен съм.)
Дребнави - твърдо не.
Мрънкащи - 50/50.
Фалшиви - т'ва малко ме дразни, но същевременно не ми пука. Думата "фалшив" ме дразни.
Странно чувствителни - дефинирай "-//-"
Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. - Тук има нещо вярно. Идеята да се "отдадеш на някого изцяло" хич не ми излиза на радара.



1. Девите са с много странен хумор и не разбират като се бъзикаш с тях(=> след това се сърдят)
2. интриганти
3. прикрити лидери и манипулатори,
4. любвеобилни.
5. Единственото положително в тях намирам това, че са перфекционисти. Изпипват всичко до самия край.


1. Ъъъъ.. не. Естествено, дефинирай "странен хумор". Това с хумора дори не трябва да влиза в характеристика.
2. :lol:
3. Т'ва точно, за първи път го чувам. I AM AMAZED.
4. Okay.
5. А, мерси! :lol:

Научих нещо ново за себе си. :lol:
Въпреки да не вярвам в зодиите, винаги се учудвам как някои неща наистина се припокриват. Чак ме избива на яд.

Тита
11-03-2012, 12:51
значи от там ти идват проблемите ?

Не. Слаби наркотици и силен алкохол. И не само – всички подобни на теб селяндури, станали граждани за ден-два, също са ми проблем. Теб специално от преди години те помня и винаги ще си останеш същият недодялан изверг, който незнайно защо се взема твърде сериозно в този така фалш свят, наречен виртуално пространство. Вживявайки се в ролята на коментатор или вероятно на твой език казано, подходил хумористично, едва ли не се опитваш да изтъкнеш „духовитите” си слова. Запази си „умозрителните” представи за света и обществото и се занимавай с хора, които ти се връзват. И моля те, не ми прилагай автоматизираната си реплика „явно съм те засегнал”, защото както казва чучелото, което ни управлява, „може да се карате на мъжа си, на любовника си, но на мен така няма да ми говорите”.

П.П. Използвам момента да попитам ShtrudeL – има ли опция, с която да блокирам потребители ? В смисъл такъв, че да не виждам мненията им, както и те моите ?

Claymore
11-03-2012, 19:04
Загинете в ако, стрелците сме страхотни. Чао, чао.

fUcKsMiLe
11-03-2012, 19:26
1. Ъъъъ.. не. Естествено, дефинирай "странен хумор". Това с хумора дори не трябва да влиза в характеристика.
2. :lol:
3. Т'ва точно, за първи път го чувам. I AM AMAZED.
4. Okay.
5. А, мерси! :lol:

Научих нещо ново за себе си. :lol:
Въпреки да не вярвам в зодиите, винаги се учудвам как някои неща наистина се припокриват. Чак ме избива на яд.

>>>

As I already said, не става дума за всички, а за впечатленията ми от хората, които познавам :D - добавям нещо към края на поста си - на живо.
Относно хумора. Аз мисля, че трябва да влиза във всяка категория, във каквото и да било.
А дефиницията му.. за всеки е различна.
За теб един човек може да е супер забавен, шегите му да са в твой стил, а друг да го гледаш и да се чудиш "К'во за бога дрънка тоя?!" и да се чудиш какво смешно намира в това. И от там следват още повече неща, но няма да навлизам в подробности на моите си разсъждения. Относно останалите точки биг могла да ти разясня за какво говоря, ама не виждам голям смисъл.. И пак ще кажа, че това се отнася само за хората, които познавам ирл.

Аз също намирам доста сходни и супер различни неща между описанията на зодията ми в интернет, книжки и т.н. и мен.
Но все пак това, което е възприето за всяка една от зодиите е много повърхностно и глупаво, защото аз в един момент може да приличам на това, което е описано в някоя си книжка, написана преди 20 години и в следващия миг да съм коренно различна.. Просто всичко е написано отгоре, отгоре, за да може хората да вярват на написаното и да се вманиачават до такава степен, че това наистина да повлияе на живота им...

FuckedUp
11-03-2012, 22:04
П.П. Използвам момента да попитам ShtrudeL – има ли опция, с която да блокирам потребители ? В смисъл такъв, че да не виждам мненията им, както и те моите ?

http://www.teenproblem.net/forum/profile.php?do=ignorelist

Автоматично скрива мненията на даден блокиран потребител, но могат да ти четат мненията.

Dagichka
11-04-2012, 10:58
Като индивид, който се "пада" зодия "Дева", искам да се изкажа.
Прекалено добри - т'ва е толкова абстрактно. Може да се отнася за n отношения.
Страхливи - ще се съглася, ама до една степен. (Ако се разбира да не рискуваш "МНОГО" - окей, съгласен съм.)
Дребнави - твърдо не.
Мрънкащи - 50/50.
Фалшиви - т'ва малко ме дразни, но същевременно не ми пука. Думата "фалшив" ме дразни.
Странно чувствителни - дефинирай "-//-"
Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. - Тук има нещо вярно. Идеята да се "отдадеш на някого изцяло" хич не ми излиза на радара.



1. Ъъъъ.. не. Естествено, дефинирай "странен хумор". Това с хумора дори не трябва да влиза в характеристика.
2. :lol:
3. Т'ва точно, за първи път го чувам. I AM AMAZED.
4. Okay.
5. А, мерси! :lol:

Научих нещо ново за себе си. :lol:
Въпреки да не вярвам в зодиите, винаги се учудвам как някои неща наистина се припокриват. Чак ме избива на яд.
мдам мдам, каза си го много точно ^^ (и btw пиши ми)

xPafx
11-04-2012, 11:14
Щруди, а кво мислиш за рачетата? :oops:

ShtrudeL
11-04-2012, 11:24
Щруди, а кво мислиш за рачетата? :oops:

че ме дразнят с ужасната си чувствителност/истеричност и това тяхното "С кой беше? Къде? Кога? Защо? Какво правихте?!"
Иначе можем да си говорим много и да ми е добре с тях, но са натоварващи понякога.
Те са идеалисти. Традиционалисти. Романтици. Консервативни. Обичат лафа "Моят дом е моята крепост." и сигурно обичат всяко парче тапет и всяка вилица вкъщи. Притесняват се за всичко, леко песимистични са. Мрънкащи..
Tова ми е общото наблюдение. Има и изключения, които са големи идиоти в добрия смисъл на думата.
Справедливи са. Не са зли и мисля, че не могат да правят гадно на някой, да прецакват и т.н..

xPafx
11-04-2012, 12:11
че ме дразнят с ужасната си чувствителност/истеричност и това тяхното "С кой беше? Къде? Кога? Защо? Какво правихте?!"
Иначе можем да си говорим много и да ми е добре с тях, но са натоварващи понякога.
Те са идеалисти. Традиционалисти. Романтици. Консервативни. Обичат лафа "Моят дом е моята крепост." и сигурно обичат всяко парче тапет и всяка вилица вкъщи. Притесняват се за всичко, леко песимистични са. Мрънкащи..
Tова ми е общото наблюдение. Има и изключения, които са големи идиоти в добрия смисъл на думата.
Справедливи са. Не са зли и мисля, че не могат да правят гадно на някой, да прецакват и т.н..

Определено не съм съгласна, че са идеалисти и традиционалисти.. още повече консервативни.. съдя по себе си и приятелите си раци..

nqmaznacheniee
11-04-2012, 12:15
Аз съм телец и сме най-яката зодия, СМРТ за другите :lol:

TrollFaace
11-04-2012, 12:19
Кажете нещо за скорпион е :D

xPafx
11-04-2012, 12:21
Кажете нещо за скорпион е :D

Най-добрите в леглото!
:d

TrollFaace
11-04-2012, 12:23
Омг най-добрите в всичко бих казал ама да видим кво ще кажат разбирачите :D

xPafx
11-04-2012, 12:30
Скорпионите сте с високо самочувствие, но можете да бъдете много мили и всеотдайни, стига някой да заслужи вашето внимание и обич.. както казах, са най-добрите в леглото. Обичат нестандартните неща в секса.
Скорпионите са приятели, на които може да се разчита, стига да им спечелиш доверието. Злопаметни сте.. ;д
От части си падате по садо-мазото .. ;д
можете да бъдете много затворени в себе си.. ;д

TrollFaace
11-04-2012, 12:32
Бахти вярното :D

xPafx
11-04-2012, 12:32
Не само Щрудел има наблюдения върху нещата :lol:
Мъжко ли си?

Claymore
11-04-2012, 12:44
че ме дразнят с ужасната си чувствителност/истеричност и това тяхното "С кой беше? Къде? Кога? Защо? Какво правихте?!"
Иначе можем да си говорим много и да ми е добре с тях, но са натоварващи понякога.
Те са идеалисти. Традиционалисти. Романтици. Консервативни. Обичат лафа "Моят дом е моята крепост." и сигурно обичат всяко парче тапет и всяка вилица вкъщи. Притесняват се за всичко, леко песимистични са. Мрънкащи..
Tова ми е общото наблюдение. Има и изключения, които са големи идиоти в добрия смисъл на думата.
Справедливи са. Не са зли и мисля, че не могат да правят гадно на някой, да прецакват и т.н..

Не са консервативни в никакъв случай. Имат* широк мироглед.
Обичат да си врат нослетата насам-натам, но тях никой нищо не може да ги пита.

За скорпионите не винаги е вярно, че може да се разчита много. Те са лесно доверчиви, да, но това е само когато те имат изгода. Имат и много гаден, надсмиващ се майтап. Ядосват се лесно и второ мнение по въпроса освен тяхното няма.

xPafx
11-04-2012, 12:45
Не са консервативни в никакъв случай. Имаш широк мироглед.
Обичат да си врат нослетата насам-натам, но тях никой нищо не може да ги пита.
Тва,че никой тях нищо не може да ги пита, определено е вярно..

TrollFaace
11-04-2012, 13:02
Не само Щрудел има наблюдения върху нещата :lol:
Мъжко ли си?

мда

ShtrudeL
11-04-2012, 13:09
Скорпионите сте с високо самочувствие, но можете да бъдете много мили и всеотдайни, стига някой да заслужи вашето внимание и обич.. както казах, са най-добрите в леглото. Обичат нестандартните неща в секса.
Скорпионите са приятели, на които може да се разчита, стига да им спечелиш доверието. Злопаметни сте.. ;д
От части си падате по садо-мазото .. ;д
можете да бъдете много затворени в себе си.. ;д

That's right.

Само не съм съгласна за това със затвореността. Те не са затворени в себе си. Те просто не споделят... себе си с всеки.
И както бях чела на едно място... когато си със скорпион няма вече “аз”, има само “той и ти с него”.

Общо взето картинката е следната <3:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5nv0jcCPM1qk8q35o1_500.jpg

RedArmy
11-04-2012, 13:13
А за овен някой ше каже ли нещо, че не'ам кво да правя и ми се четат такива неща? 8-)

ShtrudeL
11-04-2012, 13:19
А за овен някой ше каже ли нещо, че не'ам кво да правя и ми се четат такива неща? 8-)

дъм
Овните са кибритлии и се сърдят лесно. Може много дълго да се сърдят всъщност. И много помнят. Много. Без да значи, че са злопаметни..
Иначе са весели, избухливи, добри приятели, търсят справедливост..
Понякога много гледат да им е изгодно..
Слънчеви са... ама няма как, слънчев знак са..

FuCKkK13
11-04-2012, 13:21
bullshit ...не знам как се занимавате със зодии ... познавам хора,които по зодии трябва да се избият, а са супер добрите приятели.. и същата комбинация откъм момиче с момче т.е. във връзка .. единствено съм склонна да вярвам,когато е индивидуален хороскоп - там с егн .. т.е. не общите,но пак някак си не ми се вярва.. дори и 2ма човека от една и съща зодия да притежават еднакви качества ги проявяват по различен начин..

xPafx
11-04-2012, 13:21
Овните правят всичко по някакъв си техен по-новаторски подход. Могат да бъдат много любопитни. Много са нетърпеливи и пълни с енергия.
Егоцентрици са до някаква степен. Често са много прибързани в делата си и вземат грешни решения.
Имат високо мнение за себе си. За тях важи принципа "чувствата преди мислите".

TrollFaace
11-04-2012, 13:29
И какво излезе ? Скорпионите THE BEST :D

ShtrudeL
11-04-2012, 13:37
И какво излезе ? Скорпионите THE BEST :D

Да, ако не се фукат прекалено много. :3

xPafx
11-04-2012, 13:38
И какво излезе ? Скорпионите THE BEST :D

Не пък, раците сме по-доббре!
Нянянян!

Bomber
11-04-2012, 13:42
Кажете нещо за раците :)

RedArmy
11-04-2012, 13:45
дъм
Овните са кибритлии и се сърдят лесно. Може много дълго да се сърдят всъщност. И много помнят. Много. Без да значи, че са злопаметни..
Иначе са весели, избухливи, добри приятели, търсят справедливост..
Понякога много гледат да им е изгодно..
Слънчеви са... ама няма как, слънчев знак са..


Овните правят всичко по някакъв си техен по-новаторски подход. Могат да бъдат много любопитни. Много са нетърпеливи и пълни с енергия.
Егоцентрици са до някаква степен. Често са много прибързани в делата си и вземат грешни решения.
Имат високо мнение за себе си. За тях важи принципа "чувствата преди мислите".

Има доста верни неща д*ба, да не кажа почти всички. Само съм учуден, че не споменахте ината, който е може би най-характерното нещо :D

xPafx
11-04-2012, 14:02
Кажете нещо за раците :)

Инати, чувствителни сме.
Често си сменяме настроенията.
Обичаме водата, много.
Не мисля, че това "моя дом е моята крепост" е вярно, поне не за мен.
Изключително здрава връзки иммат със скорпионите.
Отчасти сме затворени в себе си, или по-скоро сме по-потайни..
Имаме по-творчески подход към нещата.
Обичаме да ни глезят и да бъдем обичани.
Емоционални сме и можем да бъдем манипулирани.
Някои от нас, можем да бъдем и много добри манипулатори.
Момиче или момче си?

nqmaznacheniee
11-04-2012, 14:27
Значи да питам големите разбирачи, като съм телец с коя зодия би трябвало да се разбирам най-добре или нещо такова имаше :D

ShtrudeL
11-04-2012, 14:36
Значи да питам големите разбирачи, като съм телец с коя зодия би трябвало да се разбирам най-добре или нещо такова имаше :D

Вие се разбирате трудно с който и да е, защото сте ужасници (и в добрия и в лошия смисъл на думата), но сте и адски привлекателни. Мързи ме да казвам защо.

xPafx
11-04-2012, 14:40
Вие се разбирате трудно с който и да е, защото сте ужасници (и в добрия и в лошия смисъл на думата), но сте и адски привлекателни. Мързи ме да казвам защо.

Наистина са ужасни.. за привлекателни не знам.. :lol:

FuCKkK13
11-04-2012, 14:53
Значи да питам големите разбирачи, като съм телец с коя зодия би трябвало да се разбирам най-добре или нещо такова имаше :D

o.O

RedArmy
11-04-2012, 15:01
Наистина са ужасни.. за привлекателни не знам.. :lol:

Защо? И тва важи ли за момичета? :D Ебати и аз се филмирах с тея глупости :D

TrollFaace
11-04-2012, 15:06
А скорпионите с кой се разбират най добре ?

nqmaznacheniee
11-04-2012, 15:07
o.O

? :D

ShtrudeL
11-04-2012, 15:29
А скорпионите с кой се разбират най добре ?

С риби/раци/овни/стрелци/близнаци може би
нз

xPafx
11-04-2012, 15:34
А скорпионите с кой се разбират най добре ?
с раците.. връзката скорпион-рак е най-силната в целия хороскоп.

FuCKkK13
11-04-2012, 15:44
? :D

учудих се ... по принцип сте големи гадняри като ви ядоса човек...

FuCKkK13
11-04-2012, 15:45
с раците.. връзката скорпион-рак е най-силната в целия хороскоп.

o.O д фак.. познавам само 1-2ма такива човека и не са ми кой знае колко симпатични по характер

FuCKkK13
11-04-2012, 15:45
все повече се убеждавам че зодиите са 50/50

nqmaznacheniee
11-04-2012, 16:00
е то като се изброят десет типични за човек качества нормално да уцелиш 4-5-6 :D

Bomber
11-04-2012, 16:10
Момиче или момче си?
Момче съм виж си Лс,мисля че зодиите нямат никакво значение във това двама души да се харесват.

TrollFaace
11-04-2012, 16:11
с раците.. връзката скорпион-рак е най-силната в целия хороскоп.

Ти беше рак нали тей ?

xPafx
11-04-2012, 16:24
Ти беше рак нали тей ?

да

FuCKkK13
11-04-2012, 16:35
е то като се изброят десет типични за човек качества нормално да уцелиш 4-5-6 :D
имах предвид че за едни хора са верни г/д. за дурги изобщо...

TrollFaace
11-04-2012, 16:37
да
Ти харесваш секса с скорпион и връзката е най-силна .. Може да измислим нещо :D

xPafx
11-04-2012, 16:38
Чакай ,че ще се почувствам поласкана ... :lol:

ilovedeath
11-04-2012, 16:39
че ме дразнят с ужасната си чувствителност/истеричност и това тяхното "С кой беше? Къде? Кога? Защо? Какво правихте?!"
Иначе можем да си говорим много и да ми е добре с тях, но са натоварващи понякога.
Те са идеалисти. Традиционалисти. Романтици. Консервативни. Обичат лафа "Моят дом е моята крепост." и сигурно обичат всяко парче тапет и всяка вилица вкъщи. Притесняват се за всичко, леко песимистични са. Мрънкащи..
Tова ми е общото наблюдение. Има и изключения, които са големи идиоти в добрия смисъл на думата.
Справедливи са. Не са зли и мисля, че не могат да правят гадно на някой, да прецакват и т.н..

Да, това е точно мама. -.-

Claymore
11-04-2012, 17:05
С риби/раци/овни/стрелци/близнаци може би
нз

Близнаците се разбират с всички.

ShtrudeL
11-04-2012, 17:15
Да, това е точно мама. -.-

дъм
Това е и моята мама. ^^

ilovedeath
11-04-2012, 17:17
дъм
Това е и моята мама. ^^

Знами.. съчувствам ти и на теб тогава.

Claymore
11-04-2012, 17:42
Мнооооооого ми е интересно да чета за такива неща. Не спирайте. Бързо кажете друга зодия.

RagioL
11-04-2012, 18:28
Защото:

Стрелците: са прекалено хиперактивни, имат гаден хумор, големи са олигофрени на моменти, шегуват се с чуждото нещастие, нахални са, женските са злобарки, повърхностни са, лекомислени, сърдят се лесно, никога не са виновни те, повишават тон и т.н.
Ест си имат и добри качества, но (за мен) 'лошите' са повече.

Девите: НякоИ са прекалено добри, страхливи, дребнави, мрънкащи, фалшиви, други са странно чувствителни.. Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой, макар и да мисля, че са гушливи и мили. Общо взето са ми прикрити, като думичката 'прикрит' я увивам с думичката 'фалш'.
Сигурно си имат и те хубави качества.


НО
Всичко това НЕ трябва да влияе по никакъв начин на отношенията ти с хората, каквато и зодия да са.

От гореспоменатите ми млизат в характеристиката хиперактивност и

Мисля, че обичат повече свободата, пред това да се отдадат изцяло на някой

И като допълнение вече трета неделя слушам това


http://www.youtube.com/watch?v=nsMuOBvGErg

kalpazanka
11-05-2012, 12:53
С риби/раци/овни/стрелци/близнаци може би
нз

С близнаци категорично не, що се касае за връзка и семейство. Мъжът Близнаци е проклятие за дамата Риби.

Пък тва с Овен.... не ми го побира умът..... :D

ShtrudeL
11-05-2012, 12:57
С близнаци категорично не, що се касае за връзка и семейство. Мъжът Близнаци е проклятие за дамата Риби.

Пък тва с Овен.... не ми го побира умът..... :D

ставаше дума за скорпион, не за риби

kalpazanka
11-05-2012, 12:58
Ох, прощавай, не ме е хванало кафето още. :D

Claymore
11-05-2012, 13:10
С близнаци категорично не, що се касае за връзка и семейство. Мъжът Близнаци е проклятие за дамата Риби.

Пък тва с Овен.... не ми го побира умът..... :D

Не, не, не. Близнаците са прекрасни същества. Те не са проклятия. Когато нещо не се получава между двама, то проблема не е в Близнаците.

xPafx
11-05-2012, 13:35
Близнаците са най-ужасната зодия.. мама ми е близнаци.. горката аз.. :( :lol:

kalpazanka
11-05-2012, 13:48
Близнаците са най-ужасната зодия.. мама ми е близнаци.. горката аз.. :( :lol:
А би трябвало да ти е забавно нон-стоп. :) Винаги са пълни с идеи, кипят, не могат да си седят на едно място, отворени са за новости и пътувания.... :)

haritov
11-05-2012, 13:50
асцендента се оказва ключов за скорпиона

аз съм скорпион асцендент рак

демек силно изразен воден знак

kalpazanka
11-05-2012, 13:51
Леле, ти си скорпион....ужас.... Срам за зодията....

DarkTemplar
11-05-2012, 13:52
Щрудел е форумната Алена. 8-)

haritov
11-05-2012, 13:52
Леле, ти си скорпион....ужас.... Срам за зодията....

пълен

Claymore
11-05-2012, 13:55
Моляяяя? Близнаците са най-най-най-прекрасната зодия. Кестенкестенкестенчо <3
Те са мили. Нежни. Въздържани. В повечето случаи добре образовани. Никога не повишават тон първи. Говорят много спокойно, много. Обичат да потропват с краченце, но то е защото си търсят малко внимание, което в повечето случаи са си заслужили. Тихи са, но обичат да се смеят. Всеки един близнак, който познавам (от тия дето знам, че са близнаци) имат по нещо много, много, много чаровно в изговора си на дума, сричка, звук или каквото и да било. Много са обичливи и страшно верни. Твърде доверчиви.

Eдит: Паф, ако вярваш наистина в тези неща мога да ти кажа, че каквито и зодии да са ти родителите не трябва да изграждаш впечатление въз основа на мама и тати. Тези родители, които на първо място са родители и после приятели показват нещо съвсем различно от това, което са.

ShtrudeL
11-05-2012, 14:00
асцендента се оказва ключов за скорпиона

аз съм скорпион асцендент рак

демек силно изразен воден знак

и аз съм много водна

риби с асц скорпион <3

haritov
11-05-2012, 14:01
и аз съм много водна

риби с асц скорпион <3

обичаш си дома много стриктна и с много променливо настроение

kalpazanka
11-05-2012, 15:07
и аз съм много водна

риби с асц скорпион <3

Верно ли? :smt108


страшно верни

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xPafx
11-05-2012, 15:22
А би трябвало да ти е забавно нон-стоп. :) Винаги са пълни с идеи, кипят, не могат да си седят на едно място, отворени са за новости и пътувания.... :)

Нда, ама като се ядоса..
Ада се отваря само за мен и ме приветства с фанфари.. ;д

xPafx
11-05-2012, 15:27
Аз съм рак с асцендент водолей.. Щруди, кажи нещо по въпроса, че с влиянието на асцендентите не съм запозната много.. ;д

fUcKsMiLe
11-05-2012, 20:23
Аз съм телец и сме най-яката зодия, СМРТ за другите :lol:

И аз я признавам за доста хубава зодия. Харесвам телците, пекани са :д
Въпреки, че моята си е на първо място ofc. >.> <3

И в още един пост питаше с кой се разбираш.. според чичо Гугъл това са Козирога и Девата, но според мен не пасват на всички телци. Аз имам приятелка, която не може да понася хората от зодия Дева, но много се има с Козирозите.. и т.н. (Не защото така казва характеристиката, а просто явно не им пасват характерите)
Лично аз се разбирам с всички телци, с които съм се запознавала.. (моя милост е Везни <3) и от доста малка все се случва с "рогат добитък" (овни и телци) да дружа :D Така че добавям и моята зодия.. :д


Между другото и аз не съм кой знае колко запозната с асцендентите..
Аз съм Везни с асц. Телец.. и аз искам да ми кажеш нещо за това Миш (ако знаеш :3)

kalpazanka
11-06-2012, 12:43
И сега се пита в задачата къде е форумната Алена :smt001

RagioL
11-06-2012, 12:56
Щрудел е форумната Алена. 8-)

Защо мислиш пуснах темата?

ShtrudeL
11-06-2012, 15:26
Аз съм рак с асцендент водолей.. Щруди, кажи нещо по въпроса, че с влиянието на асцендентите не съм запозната много.. ;д

По принцип съм чела, че асцендента се проявява много повече през по-късен етап от живота...
А като цяло можеш просто да прочетеш в нета какво значи 'асцендент' и върху какво влияе..

ShtrudeL
11-06-2012, 15:27
АВЕ ЕЙ

Да ви приличам на ХАлена?!

NqkfaNikakva21
11-06-2012, 15:28
Щрудел, кажи, че скорпионите сме най-яката зодия и да се приключва спорът!



Едиит:
Прочетох, че скорпионите били лесно доверчива зодия ...
АХАХАХАХАХ
Май не познавате скорпиони ... скорпионът се доверява АДСКИ трудно, затова и има едно хайку... че никой не искал да играе с него щото не го познавал .. а защо не го познавал, мммм?

ShtrudeL
11-06-2012, 15:37
Щрудел, кажи, че скорпионите сме най-яката зодия и да се приключва спорът

Така ее, няма спор, но пак казвам - ако не се перчите толкоЗ. Това ме дразни в 95% от скорпионите, които познавам. :Р