PDA

View Full Version : ежедневен грим ,мнения + още нещо



FuCKkK13
11-02-2012, 06:34
правя темата защото от няколко дни чета темата за ежедневния грим...
според вас кое е в границите на допустимото за ежедневен грим ?( т.е. не вечерен,а такъв с който можеш и по обяд да излезеш )
има ли значение сезона за цветовата гама в грима ви ?
как вие разграничавате ежедневния си грим от вечерния [ т.е. примерно да добавите черно към сенките,да използвате черна спирала,а не кафява (това се отнася за хората със светла кожа) или нещо подобно]


и другия въпрос свързан не с грима е ( като ви питах за цветовете в грима)
при дрехите си имате ли есенни-зимни,летни-пролетни цветове ? (питам защото тази есен имаше ужасно много блузки в искрящи цветове,което според мене повече за лятото,но все пак изразете мнение)

ivetty9
11-02-2012, 07:34
Не спазвам някакви правила кога и как да се гримирам ама например моя ежедневен грим е:спирала, очна линия и понякога молив(мисля,че е в границите на нормалното..не се правя на плашило) ,а вечерния ми грим е спирала,очна линия,молив,ФДТ и гланц.

vampire_girl_
11-02-2012, 07:56
Според мен каквото и да сложиш,трябва да стои естествено ,независимо дали използваш 1 или 10 продукта,за завършиш грима си.
За дрехите не съм си определила конкретни цветове за различните сезони,но в моят гардероб забелязвам,че есенно-зимните ми дрехи са предимно сиви,тъмно кафяви,тъмно сини и маслинени.Но на мен просто неонови и ярки цветове като цяло не ми допадат особено.

MegiBoOm
11-02-2012, 08:29
Една жена трябва да се чувства/изглежда добре и със самочувствие, когато се гримира, а не да привлича погледите, защото прилича на клоун. Не трябва да се прекалява просто, пък вече кой, както намери за добре. Аз съм на принципа "Less is more"

j_adore2
11-02-2012, 09:25
В ежедневието си съм с ФДТ (даже ББ Крем) - нямам пъпки, или нещо, което да прикривам - просто за изравняване на тена, малко руж (не винаги),сенки (в повечето случай телесни и кафяви) и спирала. Мисля, че това е съвсем нормално. Във вечерния грим прибавям и пудра, черни сенки не харесвам, но по понякога използвам черен молив за опушен грим, кафяв молив отдолу (от както съм руса, преди това използвах черен) ии това е. За мен няма значение дали използвам 4 или 14 неща - важното е да стой добре и естествено.
За дрехите - моите са главно бели, бежови, кафяви, сиви и черни. Не бих си взела ярък цвят за есента, просто не ми харесват.