PDA

View Full Version : Redmodels



lozane
11-02-2012, 11:03
някой знае ли нещо за Red Models?
Преди три дни се регистрирах в Red Models и вчера ми пратиха съобщение ,че ме викат на кастинг ,ако някой знае нещо за тази агенция моля да ми пише.


Mного ви благодаря!!!!!

Anorexiia
11-02-2012, 23:01
Red Models не е агенция за Модели .. ще ти направят някакви долнопробни снимки за които ТИ трябва да си платиш и после ще трябва да си купиш и Book в които да ти пише колко си висока и тн .. също и в какво искаш да участваш филми,предавания...(НИТО ЕДНА УВАЖАВАЩА СЕБЕ СИ АГЕНЦИЯ не пише подобни неща ) Пък и аз досега не съм видяла модел на Ред Моделс където и да било освен във вестник Уикенд :D ..Ако искаш да се занимаваш с това и да бъдеш модел се погледни и виж дали имаш данните (ръст над 170 ,мерки под 90/60/90) и се ориентирай към добра агенция (а в БГ е само една и не приемат като в ред моделс всеки ) или в чужбина. (Ако искаш просто да те снимат си плати на някой фотограф ще ти направи 100 пъти по добри снимки от Ред Моделс и за мнг по малко пари . )

Anorexiia
11-02-2012, 23:05
модел на ред моделс (или по скоро някаква кифла ) http://www.redmodels.bg/model/498 .. МОДЕЛ : http://ivetfashion.com/evelina ( и двете са българки и двете агенции са български ти си преценяваш)

dream1707
11-03-2012, 00:02
Редмоделс... агенция пхах ;д
Плащаш си просто за да те снимат, общо казано ;д .. простотия .. не се занимавай

passion.
11-03-2012, 09:28
Тоя кастинг в София ли се провежда?
И по колко се плаща за тази фотосесия?

onlygiirl
11-03-2012, 14:47
А бе хора,как ще давате пари само да ви снимат,и вие нищо да не печелите от това.И тази-http://www.redmodels.bg/model/498 ми била модел,специално аз досега не съм виждала модел,който да е под 170 см. и краката му да са дълги,колкото моите ръце.Нямам нищо против момичето,но това ли се води модел?!

Anorexiia
11-03-2012, 14:48
onlygiirl нали това обяснявам ..passion. ако искаш фотосеся се свържи с някои добър фотограф примерно като George Bojkov ще ти направи мнг по хубави снимки ... за около 250 лв

onlygiirl
11-03-2012, 14:58
Anorexiia спокойно,знам,че това обясняваш :)

lozane
11-04-2012, 05:10
не знам,но аз и няколко мои приятелки си направихме регистрация в ред моделс и след около седмица мен и една моя приятелка ни викат на кастинг за фотомодели за деца,защото все пак ние сме на 13 и в сайта на redmodels пише
Кастингите, които провежда периодично агенцията ни са абсолютно безплатни за всички одобрени и поканени, целта на срещата ни с вас е личния контакт, който затвърждава взаимното желание и двустранното професионално отношение към работата ни.

M_smile
11-04-2012, 14:12
Една моя приятелка се регистрира и си плати снимките. Написа къде иска да участва във филми, реклами и т.н. и то от преди поне месец. Сега чак осъзна, че не е имало смисъл...

mimsssssss
11-04-2012, 15:48
Аз само да кажа на тия дето се смеят на ръста, че моделите не били ниски. Ами има и ниски модели. Модел не означава, че ще дефилира на подиума с дрехи - за там трябват и мерки и височина. Има модел на дрехи, на обувки, на козметика, на бижута, в рекламни кампании и т.н. и т.н. Ако дават на една жена лицето само, едва ли някой го интересува колко см е висока... А това, че в България моделството е на някакво панаирно ниво си е вярно, не си заслужава от където и да го погледнеш...

LaffyTaffy
11-04-2012, 16:15
Сайта им ми прилича на каталог с компаньонки.... смятай.
Ако искаш наистина сериозно да се занимаваш с това се ориентирай към други държави.

lozane
11-04-2012, 16:24
на мен и моята приятелка не ни викат за да ни правят снимки ,а за кастинга на конкурса Best Child Model of Bulgaria-2012,
и в сайта им пише,че кастингът е абсолютно безплатен.

Anorexiia
11-04-2012, 17:04
Аз само да кажа на тия дето се смеят на ръста, че моделите не били ниски. Ами има и ниски модели. Модел не означава, че ще дефилира на подиума с дрехи - за там трябват и мерки и височина. Има модел на дрехи, на обувки, на козметика, на бижута, в рекламни кампании и т.н. и т.н. Ако дават на една жена лицето само, едва ли някой го интересува колко см е висока... А това, че в България моделството е на някакво панаирно ниво си е вярно, не си заслужава от където и да го погледнеш...


Говориш пълни глупости !! Това че в някакви измислени БГ агенции има такава практика за да взимат парите на заблудени момичета не значи че трябва да е така. B чужбина "нисък модел" означава 170 до 173/4 . Такова нещо като модел само за лице и само за крака и само за ръце и тн. НЯМА .

Anorexiia
11-04-2012, 17:11
на мен и моята приятелка не ни викат за да ни правят снимки ,а за кастинга на конкурса Best Child Model of Bulgaria-2012,
и в сайта им пише,че кастингът е абсолютно безплатен.

трябваше да кажеш по рано че си на 13 ..ако си нямаш работа отивай щом ще те направи щастлива някакъв безсмислен конкурс.Cамо ще ти кажа че подобни измислени конкурсчета организирани от псевдо агенции се правят за да се печелят пари ..A и кaкъв е смисъла и престижа да си Best Child не знам си кaкво ............

onlygiirl
11-04-2012, 17:32
Говориш пълни глупости !! Това че в някакви измислени БГ агенции има такава практика за да взимат парите на заблудени момичета не значи че трябва да е така. B чужбина "нисък модел" означава 170 до 173/4 . Такова нещо като модел само за лице и само за крака и само за ръце и тн. НЯМА . +1

cookie78
11-04-2012, 20:26
Говориш пълни глупости !! Това че в някакви измислени БГ агенции има такава практика за да взимат парите на заблудени момичета не значи че трябва да е така. B чужбина "нисък модел" означава 170 до 173/4 . Такова нещо като модел само за лице и само за крака и само за ръце и тн. НЯМА .
+
Освен ако не се извъдиш нова Кейт Мос..която всъщност може и да влиза над 1.70 о.о

mimsssssss
11-04-2012, 22:32
Говоря за чужбина, не живея в България от доста време. Един пример - гледайте Next top model. Иначе наблюдения имам за Германия и Гърция, модели има и по 150см :д зависи за какво е модела. Особено имаше една реклама, колко бързо и пораснала косата от еди-какви-си ампули и моделката беше нисичка с дълга коса до дупето. Така че не говоря глупости, вие говорите наизуст... или поне за други държави :)

Anorexiia
11-05-2012, 19:27
+
Освен ако не се извъдиш нова Кейт Мос..която всъщност може и да влиза над 1.70 о.о

Кейт е 172 :)

Anorexiia
11-05-2012, 19:41
Говоря за чужбина, не живея в България от доста време. Един пример - гледайте Next top model. Иначе наблюдения имам за Германия и Гърция, модели има и по 150см :д зависи за какво е модела. Особено имаше една реклама, колко бързо и пораснала косата от еди-какви-си ампули и моделката беше нисичка с дълга коса до дупето. Така че не говоря глупости, вие говорите наизуст... или поне за други държави :)

Гърция и Германия не са пример .Тези две държави нямат АБСОЛЮТНО нищо общо с модата .Подобни държави им е позволено да се дънят .Става въпрос за Париж,Ню Йорк ,Милано и Лондон където са най-големите и най-елитните агенции за модели в света като Elite,Marilyn,Woman и IMG има и други. Отвори им ако искаш сайта и им ви моделите какво представляват цяло чудо е ако намериш някоя под 174 . Aко искаш погледни във Вог дали има някоя под 170 ..Камоли този АБСУРД с 150.Или пък просто вземи някоя 150 която смяташ за красива и идете в Ivet fashion да видим какво ще кажат те. :)

girl91
11-05-2012, 20:27
Подкрепям мнението на mimsssssss... Има разлика между модел и манекен.

Anorexiia
11-05-2012, 22:13
Подкрепям мнението на mimsssssss... Има разлика между модел и манекен.

Сега ме разсмя :D Да права си манекени са онези пластмасовите които виждаш в магазините. Модели са онези който виждаш по Fashion Tv

Anorexiia
11-05-2012, 22:35
Ще се опитам да го обясня така : Рекламните кампании за грим,коса и тн. (където вие смятате че може да си 1.20) се свързват с някоя агенция .Преди да станеш примерно модел за тази агенция те имат изисквания към теб (ръст на 170 и мерки под 90/60/90) . :)

SceneGirl
11-05-2012, 22:43
Ще се опитам да го обясня така : Рекламните кампании за грим,коса и тн. (където вие смятате че може да си 1.20) се свързват с някоя агенция .Преди да станеш примерно модел за тази агенция те имат изисквания към теб (ръст на 170 и мерки под 90/60/90) . :)

++++
Съгласна съм с абсолютно всичко което каза по темата. Но няма смисъл да го обясняваш повече.

-Аз мисля че тези които казват че може да си 150 и да си модел просто много искат да бъдат модели и залъгват себе си че може с ниския си ръст да станат ,но освен в ред моделс не виждам къде другаде :D

BlackMeow
11-06-2012, 04:52
То Германия и Гърция имат общо с модата точно колкото и бг :D Тук всичко е на смехотворно ниво.
Не съм забелязала на друго място всеки да се мисли за супер компетентен по всякакви въпроси, друго място, където всеки се има за супер хубав и си мисли, че някой ще дойде, ще му направи 5 снимчици, че ще му и плати! lol
Та купища хора се залъгват, тяхно право си е!
Освен това, само за информация, виждала съм да гонят повече хора от снимки заради крив или дълъг нос, отколкото заради 1-2 сантиметра под 1,70. Ако става дума за 1-2 де.

пс повечето мнения в темата са мега смехотворни, но и забавни.



А към авторката на темата - чети и разглеждай сайтове. Ако имаш данните и присъствието, просто се информирай много добре. Като начало си намери достоверни източници.

youonlyliveonce
12-24-2012, 13:52
Подкрепям мнението на mimsssssss... Има разлика между модел и манекен.

ДАДАДДАДА!!!!!!!!! Разликата е голяма, ама как ще спориш с такива ЕКСПЕРТИ?!

~sweeettt~
12-25-2012, 17:24
има снимки на модели от redmodels в вестник "уикенд" всикчите носят късички рокли гримирани кат***** и приличат на к****

Lanna_
12-26-2012, 18:33
Ред моделс са пълни обирачи.Само ти взимат парите и после не те викат за никакви кастинги.По-добре се пробвай другаде.Тия "моделки" от ред моделс са манекенки колкото и една техджера....не се занимавай ;)

shaunaa
12-26-2012, 19:37
Аз съм 168-169 см., мерките ми отговарят дали ще мога да стана модел примерно ако се регистрирам в ивет фешън ?