PDA

View Full Version : Приятели .. хах да бе .. ;х



Таня K.
11-02-2012, 11:11
Скарах се с най-добрия ми приятел .. ;х Напоследък само се караме .. ;х Скарахме се заради това, че не исках да излезнем .. и той оттам почна да ме псува и тем подобни .. ;х Познаваме се 6 години, той знае всичко за мен, както и аз за него, но последните месеци само се караме .. Не знам какво става, от пубертета ли е ?! - Не знам ;х Въпроса е, че той като се разсърди никой няма право да го обижда и т.н, а като се разсърдя аз става от мухата-слон .. ;х

Amore-Mio*
11-02-2012, 11:20
Не може ли да си говорите, бе?
Окей, има нещо, което не е както трябва - сподели му го.

sweetycherry33
11-02-2012, 11:21
ВЯРА НА НИКОЙ В ТОЯ ЖИВОТ!!!

Таня K.
11-02-2012, 11:24
Той се сърди за най-дребното нещо .. човек как да говори с него, като той се прави на две и половина .. ;х

Таня K.
11-02-2012, 11:24
ВЯРА НА НИКОЙ В ТОЯ ЖИВОТ!!!

до някъде е така, но ..

lemon_bonbon
11-02-2012, 16:34
Що за приятел е този,който ще те псува?!И как така той ще те псува,а ти нямаш право да го обиждаш?Той явно се има за нещо повече от теб и както виждам не ти е добре с него,щом само се карате.Бий му шута. ;)

Таня K.
11-02-2012, 17:24
Що за приятел е този,който ще те псува?!И как така той ще те псува,а ти нямаш право да го обиждаш?Той явно се има за нещо повече от теб и както виждам не ти е добре с него,щом само се карате.Бий му шута. ;)

6 години не са малко .. ;х той знае всичко за мен, както и аз за него .. ;х а до колкото до псуването, той е момче .. на мен лично не ми харесва момиче да псува и до една степен за това не го псувам, а просто му доказвам с думи, че не е прав, но той пак си знае неговото .. ;х

DisappointedDreamer
11-03-2012, 07:55
На колко сте?

И аз имах най-добър приятел 8 години. Като деца се карахме, да, но бързо се сдобрявахме. Само дето, се случи едно нещо - вика му се порасване, при което характерите ни се промениха и осъзнахме, че няма как вече да сме най-добри приятели, тъй като просто не се харесваме.

И кои зодии сте?

Таня K.
11-03-2012, 11:48
На колко сте?

И аз имах най-добър приятел 8 години. Като деца се карахме, да, но бързо се сдобрявахме. Само дето, се случи едно нещо - вика му се порасване, при което характерите ни се промениха и осъзнахме, че няма как вече да сме най-добри приятели, тъй като просто не се харесваме.

И кои зодии сте?

На 13 сме й 2-та. Аз съм зодия лъв, а той близнаци.

DisappointedDreamer
11-03-2012, 12:58
^Ето ги и причините.

Таня K.
11-04-2012, 13:12
^Ето ги и причините.

?

DisappointedDreamer
11-04-2012, 13:16
На 13-те. Тепърва навлизате в пубертета, интересите ви се изменят, характерите също. Нормално е вече да не сте толкова близки.

Таня K.
11-04-2012, 16:05
На 13-те. Тепърва навлизате в пубертета, интересите ви се изменят, характерите също. Нормално е вече да не сте толкова близки.

;xx