PDA

View Full Version : Какво ще подарявате за Коледа?



petqnikolova82
11-02-2012, 14:23
Здравейте,

До Коледа остават два месеца и аз започвам да мисля за подаръци. Интересно ми е дали и вие сте започнали да мислите и какви идеи имате за подаръци на близките хора. От къде ще купувате подаръци? Как ви хрумват идеите?

Blab
11-02-2012, 15:01
по Коледа ще изчезна от живота им. какъв по-хубав подарък:Д

petqnikolova82
11-04-2012, 12:15
Защо така?

Аз нещо изпитвам трудности с идеите и смятам днес да потърся в интернет. Виждам, че тук не се получава така както очаквах.

Amore-Mio*
11-04-2012, 14:12
Все още не съм почнала да мисля за подаръци, макар тая тема ме провокира да го направя, още днес, дори. Не ми се ще после , да мисля в последния момент за подаръци и куп глупости.

Иначе за близки и приятели, мисля да взема коледните сувенири, които все още не са ги пуснали - някак седят много добре. По - специални подаръци за Коледа не смятам, че е логично да правя. Някак този подарък трябва да е свързано и с Коледа.

За приятеля ми - там нещата опират другояче. Заедно с коледен подарък, ще му направя и изненада. Както и двамата сме си романтични душички, ще е чудесно просто.

petqnikolova82
11-04-2012, 19:33
След толкова ровене из интернет попаднаха на този сайт - подаръци (http://"www.podaruk.info")

Има интересни идеи. Смятам да поръчам сега един магнит за хладилник, за да видя как минава процедурата и дали не са измамници и после ще пиша пак. Иначе съм харесала няколко от предложенията и даже ги разпределих :)

psychopath
11-05-2012, 06:50
Мисля нищо... :?

xwhitecarnationx
11-05-2012, 08:53
Все още мисля по въпроса.

mlakniwe
11-05-2012, 09:06
по един шоколад и готово

heartshapedbox
11-05-2012, 11:27
Не съм решила.

kalpazanka
11-05-2012, 14:00
Намислила съм подаръците, остава техническата част с купуването. Някои стоки ще са от Крез и левчета, други- от специализирани магазини. И бюджет съм предвидила... абе, идилия. :)

petqnikolova82
11-05-2012, 14:05
kalpazanka, браво на теб :)

ross
11-09-2012, 12:30
Все още не съм решила, а и честно казано не съм мислила по въпроса. Още нямам празнично настроение. Предполагам когато завали сняг, витрините са украсени и светлинките пуснати ще почуствам Коледното натроение

petqnikolova82
11-10-2012, 10:16
Само да вметна, че си получих вчера магнита за хладилник и май част от подаръците ще са от сайт. Мисля този уикенд да ги набележа и да започвам да ги купувам/приготвям малко по малко. :)

petqnikolova82
12-15-2012, 08:47
Ето един сайт с доста интересни идеи за ръчно направени неща - www.krokotak.com (http://www.krokotak.com)

Ето и онлайн магазин за подаръци - www.podaruk.info (http://www.podaruk.info)

Ето и една идея за децата - http://www.1meterchocolate.com/bg/31/porachka

sofityoy
12-15-2012, 11:23
Решила съм на най-близките ми хора да подаря нещо малко,но от сърце.
За 2-те ми най-добри приятелки:
Две гривнички с надпис: Aways together или знака за безкрайност. [ще си купя една и за мен за да сме и 3-те с еднакви]
За майка ми :
Колие на AVON вече съм го избрала

vesiii
12-21-2012, 19:59
Решила съм на най-близките ми хора да подаря нещо малко,но от сърце.
За 2-те ми най-добри приятелки:
Две гривнички с надпис: Aways together или знака за безкрайност. [ще си купя една и за мен за да сме и 3-те с еднакви]
За майка ми :
Колие на AVON вече съм го избрала

Къде мога да намеря такива гривни? Особено със знака за безкрайност.

BlackWings
12-29-2012, 22:42
Подарявам скромни неща , защото съм бедно дете (blush)
Майка ми и сестрата получиха козметични комплекти.
На татко книга за любимото му хоби.
На благоверния подаръка ще е за нова година , защото е в процес - блуза , с нещо рисувано от мен върху нея.
На бабите сега нищо не подарих , но ще се поправя , обещала съм едни снимки и едни рисунки.
И с близките приятели си подарихме няколко часа на кафе и приказки заедно.

Аз за тази Коледа получих парички да си купя подарък. А и от едната баба редовните терлички и чорапки , от другата пуловер и плетена лента за глава хехе. А и калъфка за възглавница. Такива ги получавам :)