PDA

View Full Version : Карате ли шофьорски курсове? Как се справяте до момента?



TheNormalGuy
11-02-2012, 14:01
Нека всеки да каже как протичат шофьорските му курсове, доволен ли е от инструктора и прочее.

bitchwolf
11-18-2012, 09:47
Моят курс скоро приключи. Имах страхотен инструктор. За месец и половина изкарах часовете и взех и двата изпита /външен листовки и кормуване/ от първия път. Вчера минах и БЧК и сега остана само да си подам документите в КАТ : )

SurfSky
11-18-2012, 20:35
Ами аз карам курсовете от училище ... Два класа сме , и затова става малко бавно ,иначе за без пари съм доволен :D
По горе момичето може ли да сподели какво се прваи на курса за БЧК , и колко пари върви? От класа викат че щял да скача двойно ...

Hayashi
11-30-2012, 12:29
Аз в момента взимам допълнителни часове. Иначе на листовки беше много лесно, и двата изпита от първия път. Вътрешен с пълен брой точки, пред ДАИ с 92. Сега се притеснявам за кормуването, защото правя много грешки, но се надявам в близките 10 дена да ги изчистим и да се явявам на изпит. Инструкторът ми е много търпелив, даже се ядосвам, защото на мен трябва някой да ми се развика, за да се науча как се прави нещо.

dimitar_ak
11-30-2012, 12:47
Аз карах курсовете преди много години. Тогава имах отделно часове по теория, после изпит на листовки и чак след успешното му полагане почваше кормуването. Листовките взех без грешка от 1-ви път. После на практиката ме скъсаха на полигон, но от 2-ро явяване си взех и полигона и градското. Инструкторът ми беше един много сприхав пенсионер дето само крещеше, че ще му счупя колата (един доста гледан полски FIAT 125p) или, че от мен шофьор няма да стане.

Hayashi
11-30-2012, 14:08
^ Абе този полигон от кога е премахнат? На мен баща ми само ми обяснява как едно време 80% ги късали на полигон, а сега на тези неща изобщо не ни учат.

granger
12-01-2012, 11:44
изкарах си всичко за по-малко от 3 месеца , от раз. И чакам всеки момент да ида да си взема вече готовата книжка. Вътрешния не знам с колко го взех, даде ми по 2 броя листовки ( 6 листа демек) мисля,че на двете имах по 1 грешка, а тоя пред ДАИ си го взех без грешка. Кормуването също от раз го катурнах. Падна ми се пич изпитващ,ама маршрута беше адски кофтяв. Центъра, зад Гранд, тесните улички, няма 2-3,само 1ва по тях. Абе гаднярски беше. Ама като седнах зад волана и не усетих как минаха тея минутки :lol:
Успех на всички.