PDA

View Full Version : Нещо май бутам на акъл



dream1707
11-02-2012, 16:46
И аз не знам за какво точно я пиша тая тема, ама искам да си кажа всичко, което ми има ... Нещо бутам масло напоследък, сама се усещам.. Станала съм много ревнива.. Не толкова, щото не вярвам на моето момче (напротив даже му имам страшно доверие) .. колкото просото се дразня (един вид) от факта, че има други момичета, които го харесват ... Направо излизам от кожата си като почна да си мисля такива неща .. Примерно в селото му има едно момиче, миналото лято са се занимавали, но той толкова и е имал чувства към нея преди .. обаче тя май продължава да има към него и до колкото съм чела какво му е писала (той ми е показвал) направо и е бил влязъл под кожата ... И не знам, дразня се, много се дразня, когато хора подобни хора са му в обкръжението ...
Той човека няма никва вина, не може да се отцепи от цялата си компания заради няква глупост...
Обаче все пак ми е някво мн кофти когато му пишат или се закачат някви с него .. (той не им отговаря... обикновено сами си пишат ;д) .. и все пак ми е тъпо ;д
Параноясвам... знам ли, той нищо няма да направи, щото си е мой.. ама в техните главички кво се върти :D

Моля успокойте ме .. или ми кажете, че съм луда.. благодаря ..
Хуу .. олекна ми :D


Никога до сега не ми се е случвало.. тоя човек ме кара да бъгвам :D

ForzaFelipe
11-02-2012, 16:58
Моля успокойте ме .. или ми кажете, че съм луда.. благодаря ..


Успокой се,луда си 8-)

xoxi
11-02-2012, 17:16
Мен пък ме ласкае това, че момчето ми е харесвано и търсено от други момичета. Това вдига както неговото, така и моето самочувствие.
Имам му сто процентово доверие и вниманието, което получава може само да ме радва. Никога не съм се притеснявала, нито съм се дразнила.

Недей и ти. Вирни високо глава и му се радвай.

valdesbg
11-02-2012, 17:53
Що си набиваш сама филмите?

След като той е с теб и само с теб, и не ти даа поводи за съмнения, кво значение има колко други го събличат в умовете си? Ми мен би ми било супер яко да знам че 100 говеда точат лиги по приятелката ми, обаче тя си е с мен и няма да свърши някоя дивотия. Едно садистично удоволствие.

Не знам, за мен е непонятно да търсиш проблеми, или да се филмираш при все че всичко е шест точки.

FuckedUp
11-02-2012, 18:49
Най-вероятно си бременна. Може би и малко параноична.

marilyn
11-02-2012, 20:05
Стига бе, Бубеее! Няма да се филмираш така. Тва че е харесван е хубаво, значи е готин. Той си е с тебе, тва, че му пишат и го търсят-техен си проблем. :)))

Azoria
11-02-2012, 20:36
Много те разбирам... ама не знам какъв съвет да ти дам :lol:

Chacho
11-02-2012, 21:24
Що не развиете бизнес с вибратори?

Бубе, сериозно, никъв проблем нямаш. Дишай спокойно и се смей на ситуацията, щото си е за смях. Нека си точат лиги и да се заблуждават.

fenkaaa
11-02-2012, 21:24
Нормално,когато си влюбен в даден човек и сте заедно,да изпитваш такива "нежелани чувства",но не може и без тях.Както ти казаха по-нагоре,вдигни глава и се радвай,че е толкова харесван,а единствената,която изцяло го приежава си само ти! :)

ALetterFromTheSky
11-02-2012, 21:35
Дааа, познато,много даже, и аз както уча и в друг град из-ди-вя-вам. Все казва само с теб изизам, въобще даже не искам да излизам с други хора и нз си какво. Ама на-нещо ме гризе. Че и бившата му е луда и си пише статуси как щял да я заобича пак и как искала да се оправят и некви нещааааа... Така че-той като обича теб и получава всичко , не са му нужни некви пикли:)

dream1707
11-02-2012, 22:46
Ох, успокоихте ме .. благодаря ^ :D
Имам си аз едни периоди такива в които леко бутвам и започвам да се филмирам :D

NambyPamby
11-02-2012, 23:19
На мен, като са ми перманентни тия периоди, какво да кажа? 8-)
Тъпо ми е, като ревнувам, забавно ми е, когато той започне да ревнува от някого, щото винаги отрича, а толкова му личи. 8-)
Не знам какво да ти кажа, както казах, при мен е перманентно. Още повече, при неговото минало. Комплексарско е, знам, ама хич не ми се вярва да съм онова велико изключение, заради което ще си седи на гъза. На мъж вяра се няма. 8-)

BohemianRhapsody
11-03-2012, 09:09
сиг те харесва, пробвай да го целунеш

heartshapedbox
11-03-2012, 12:05
На мен, като са ми перманентни тия периоди, какво да кажа? 8-)
Тъпо ми е, като ревнувам, забавно ми е, когато той започне да ревнува от някого, щото винаги отрича, а толкова му личи. 8-)
Не знам какво да ти кажа, както казах, при мен е перманентно. Още повече, при неговото минало. Комплексарско е, знам, ама хич не ми се вярва да съм онова велико изключение, заради което ще си седи на гъза. На мъж вяра се няма. 8-)

Съ-ща-та съм.

Amore-Mio*
11-04-2012, 11:22
О, същото се е случвало и при мен.
И дори дълго време да не съм показвала ревност или наистина да не съм била ревнива, то в един момент наистина ми кипва и ревнувам от всички, които правят опити да го свалят. Ама и ми е забавно да ги гледам от страни как се изяждат от яд, защото не могат да го имат.

strawberry88
11-04-2012, 11:39
сиг те харесва, пробвай да го целунеш

Ъ ... какво? :lol:

li0n
11-04-2012, 12:32
Ъ ... какво? :lol:

Още малко време ти трябва тука..

А по темата, споко, нищо ти няма.. влюбена си както казаха всички, нормално е. Недей придава толкова важност, радвай се, че е желан, пък те няма да го имат, защото си е твой и те иска.
Само излишни нерви, няма смисъл. Щом дори не им отговаря, щом ти показва хронология с някаква, която очевидно има чувства към нея - няма смисъл за ревност.

Anonys
11-04-2012, 12:36
сиг те харесва, пробвай да го целунеш

Ъм.. Ко' речи? :lol: :D
Иначе отворихте тема от преди 7-8 месеца..

li0n
11-04-2012, 12:37
И на теб ти трябва повечко време тука..

titinkaa
11-04-2012, 18:48
На мен, като са ми перманентни тия периоди, какво да кажа? 8-)
Тъпо ми е, като ревнувам, забавно ми е, когато той започне да ревнува от някого, щото винаги отрича, а толкова му личи. 8-)
Не знам какво да ти кажа, както казах, при мен е перманентно. Още повече, при неговото минало. Комплексарско е, знам, ама хич не ми се вярва да съм онова велико изключение, заради което ще си седи на гъза. На мъж вяра се няма. 8-)

и при мен е така

Hilary_
11-05-2012, 05:56
Намери си някакво странично занимание и спри да го мислиш толкова.

psychopath
11-05-2012, 06:06
Мен ме кефи да ме ревнуват, но когати граничи с параноя...не е яко. :Д
В твоя случай няма никакъв повод за филми. : )

Azoria
11-05-2012, 11:06
http://prikachi.com/images/341/5459341j.jpg :d