PDA

View Full Version : Оргазъм



muson_123
11-02-2012, 19:25
Здравейте на всички и предварително благодаря за коментарите.Моят проблем е, че не мога да получа оргазъм.Чувствам,че връхната точка е близо, но не мога да издържа до същинското удоволствие.Всички коментари ще бъдат полезни. :)

marilyn
11-02-2012, 19:26
Ами не знам какво можем да ти кажем ние?! Да се отпуснеш, да не му мислиш толкова и да се насладиш на момента...

xXxPETYAxXx
11-02-2012, 19:39
Какво ще рече, че "не мога да издържа до същинското удоволствие"? Или в случая издържа = достигна? Помагай си сама с ръка, когато усетиш, че си близо. Пробвай да си приближиш краката за да усещаш повече(примерно в поза: краката на раменете му). Може да опиташ и да си свиеш вагиналните мускули,когато усетиш, че "идва", при мен има ефект :)

Luidgie
11-02-2012, 19:44
Има куп статии в нета, за това, защо една жена не може да достигне до оргазъм. Това което помня от една е, че липсата на оргазъм е на психическа основа и че на много жени се случва и им трябват месеци или години за да получат оргазъм по време на секс. А ти някога получавала ли си оргазъм по някакъв начин?

dream1707
11-02-2012, 19:47
Аз колко теми трябва да съм изписала :D ... вече започвам да се чувствам мнооого бъгава заради вас :(
И аз не мога

Scarface_
11-02-2012, 21:18
DEAM YOU ! ! ! я дай някво описание на колко си ? от колко време водиш активен полов живот и опити за получаване на оргазъм

Azoria
11-02-2012, 21:23
Трябва наистина да се чувстваш отпусната с човека, за да сършиш. Поне при мен е така. Говорете си докато го правите (не за времето нали :D ).. трябва да си наистина много възбудена, за да получиш първия оргазъм по време на секс.

greenblood
11-02-2012, 22:25
Аз колко теми трябва да съм изписала :D ... вече започвам да се чувствам мнооого бъгава заради вас :(
И аз не мога

Не си бъгава бре. :D Просто не си попаднала на добър любовник. :)

dream1707
11-02-2012, 22:42
Не си бъгава бре. :D Просто не си попаднала на добър любовник. :)

Попадала съм на 3 добри любовници .. и винаги ми е било хубаво .. просто няма върхова точка .. водя полов живот от почти 2 години и обикновено е редовен ... Проблема е в моя телевизор :D:D:D