PDA

View Full Version : Вярвате ли ,че магията съществува ?



Justinda.01
11-02-2012, 20:08
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

Doctor_Satan
11-02-2012, 20:13
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

http://prikachi.com/images/549/5448549a.jpg

Махай се, никой не иска да ти чете детските простотии.... GTFO!

npp
11-02-2012, 21:00
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

истината е че злословието от страна на невярващите/нерелигиозните/неокултистите по принцип няма сила, защото според Божието Слово, което е написано и в Библията, те са в категорията на обикновените потребители, поради което и са доста безобидни по отношение на духовна власт, докато окултистите, каквито малко или много са и ходжите, могат да бъдат опасни, но не за всеки човек, защото поради една или друга причина някои хора се ползват с по-голяма протекция от Бога, а най-опасна в това отношение е системата на човешката(666) религия/духовност като цяло(не че окултистите не са част от нея), понеже именно тя е източникът на всички злини

FuckedUp
11-02-2012, 21:21
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

Ходи гледай Хари Потър и си търкай пържолата.

Incadeptus
11-02-2012, 21:25
Мили не смей да закачаш Хари Потър

Incadeptus
11-02-2012, 21:28
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

ДА СЪЩЕСТВУВА,НО ГЛУПАЦИ КАТО ТЕБ НИКОГА НЯМА ДА Я РАЗБЕРАТ.ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЗНАЧИ МАГИЯ.МАГИЯТА Е ЕНЕРГИЯ,А ВСИЧКО Е СЪСТАВЕНО ОТ ЕНЕРГИЯ,МАГИЯ-ДА МОЖЕШ ДА НАСОЧВАШ ЕНЕРГИЯТА СПОРЕД ВОЛЯТА СИ.РАЗБИРА СЕ,ЧЕ СЪЩЕСТВУВА.МАЛОУМНИЦИ ОТ ЧОВЕШКАТА РАСА ОБАЧЕ СМЯТАТ И РАЗДЕЛЯТА МАГИЯТА САМО НА ТУРСКИ ХОДЖИ МОДЖИ ПРОКЛЯТИЯ И ЧЕ С МОЛИТВА ОТ ВСИЧКО СЕ СПАСЯВАШ.ВИЕ СТЕ БОЛНИ МОЗЪЦИ ГОВОРЯ ЗА АВТОРА И ДРУГИТЕ КАТО НЕГО И НЯМА ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ.ОДИ БЕГАЙ KILL YOURSELF КАКТО КАЗА ЕДИН МЪДЪР ЧОВЕК :д

FuckedUp
11-02-2012, 22:06
Мили не смей да закачаш Хари Потър

Или к'во? :lol:

Justinda.01
11-02-2012, 22:09
Incadeptus ,еми виж сега аз така съм чувала,че ходжите правят такива неща,а и не съм се интересувала дълбоко кой друг ги прави вместо да обясниш ,за да се разбере не видях нищо друго освен обиди,абе какво ви става бе хора,пиешете спокойно,никой не ви напада

FuckedUp
11-02-2012, 22:10
Incadeptus ,еми виж сега аз така съм чувала,че ходжите правят такива неща,а и не съм се интересувала дълбоко кой друг ги прави вместо да обясниш ,за да се разбере не видях нищо друго освен обиди,абе какво ви става бе хора,пиешете спокойно,никой не ви напада

Марш от тоя раздел, бе, ретард.

Justinda.01
11-02-2012, 22:27
Марш от тоя раздел, бе, ретард.

Избиваш комплекси ;)

FuckedUp
11-03-2012, 00:51
Избиваш комплекси ;)

Окей. :lol:

Чезвай.

Justinda.01
11-03-2012, 00:58
Темата е моя,що не вземе ти да се махаш,а?!
Марш,да си пиеш млякото,и да лягаш.... :D

Nam3less3
11-03-2012, 06:17
Магията е използването на паранормални "сили" за манипулиране на физическите закони и т.н., а паранормалното е нещо което още не е обяснено от науките, в момента се правят доста открития и теории за квантовата физика и въобще такива неща, скоро може и да се открие нещо, което и научно да пообясни някой магии, които отдавна са описани в духовните книги.

tori
11-03-2012, 06:37
Мили не смей да закачаш Хари Потър
[флууд]Нидейти баръ Хариту, чи шъ въ нъбиим, уеее![/флууд]
Извинявам се, не се сдържах.

Incadeptus
11-03-2012, 08:03
Науката вече е доказала,че всичко е създадено от енергия и вибрации,сега само трябва да докаже,че енергията може да се контролира и направлява спрямо волята на съществото.Май съм хванал две рибки на въдицата ми вълшебна

heartshapedbox
11-03-2012, 12:35
Науката вече е доказала,че всичко е създадено от енергия и вибрации,сега само трябва да докаже,че енергията може да се контролира и направлява спрямо волята на съществото.
Същото.

gugenceto2
11-04-2012, 07:37
Науката вече е доказала,че всичко е създадено от енергия и вибрации,сега само трябва да докаже,че енергията може да се контролира и направлява спрямо волята на съществото.Май съм хванал две рибки на въдицата ми вълшебна
+1
ПП- Не ми бутайте Харито :D :D

Ambiguous
11-06-2012, 20:01
ДА СЪЩЕСТВУВА,НО ГЛУПАЦИ КАТО ТЕБ НИКОГА НЯМА ДА Я РАЗБЕРАТ.ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЗНАЧИ МАГИЯ.МАГИЯТА Е ЕНЕРГИЯ,А ВСИЧКО Е СЪСТАВЕНО ОТ ЕНЕРГИЯ,МАГИЯ-ДА МОЖЕШ ДА НАСОЧВАШ ЕНЕРГИЯТА СПОРЕД ВОЛЯТА СИ.РАЗБИРА СЕ,ЧЕ СЪЩЕСТВУВА.МАЛОУМНИЦИ ОТ ЧОВЕШКАТА РАСА ОБАЧЕ СМЯТАТ И РАЗДЕЛЯТА МАГИЯТА САМО НА ТУРСКИ ХОДЖИ МОДЖИ ПРОКЛЯТИЯ И ЧЕ С МОЛИТВА ОТ ВСИЧКО СЕ СПАСЯВАШ.ВИЕ СТЕ БОЛНИ МОЗЪЦИ ГОВОРЯ ЗА АВТОРА И ДРУГИТЕ КАТО НЕГО И НЯМА ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ.ОДИ БЕГАЙ KILL YOURSELF КАКТО КАЗА ЕДИН МЪДЪР ЧОВЕК :д

http://store.picbg.net/pubpic/E8/58/51a06093bef2e858.jpg

Ако успееш да докажеш по някакъв начин, че енергията всеки обект/явление е свързана с електронните импусли в мозъка ти те признавам, ако искаш използвай quantum entanglement като основа на теорията си, пак няма да се справиш.

Amore-Mio*
11-11-2012, 13:42
Магията като енергия, да.
Но да се контролира даден човек според волята на "магьосника" - не или по-скоро все още не съм склонна да вярвам. Нито отричам, нито приемам.

Incadeptus
11-11-2012, 15:21
Човекът и всичко друго е създадено от енергия.Така,че не виждам пречка даденчовек или някакво живо същество да бъде контролирано,но как да кажа,то в тоя свят е умряла работа магията ;д почти забравена.СЯ само някви гледачки,ходжи баси простотиите,оп пречистващ ритуал ти направих,опаааа готова е любовната магия. хахаха

roselalonde
11-28-2012, 09:52
ДА СЪЩЕСТВУВА,НО ГЛУПАЦИ КАТО ТЕБ НИКОГА НЯМА ДА Я РАЗБЕРАТ.ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ЗНАЧИ МАГИЯ.МАГИЯТА Е ЕНЕРГИЯ,А ВСИЧКО Е СЪСТАВЕНО ОТ ЕНЕРГИЯ,МАГИЯ-ДА МОЖЕШ ДА НАСОЧВАШ ЕНЕРГИЯТА СПОРЕД ВОЛЯТА СИ.РАЗБИРА СЕ,ЧЕ СЪЩЕСТВУВА.МАЛОУМНИЦИ ОТ ЧОВЕШКАТА РАСА ОБАЧЕ СМЯТАТ И РАЗДЕЛЯТА МАГИЯТА САМО НА ТУРСКИ ХОДЖИ МОДЖИ ПРОКЛЯТИЯ И ЧЕ С МОЛИТВА ОТ ВСИЧКО СЕ СПАСЯВАШ.ВИЕ СТЕ БОЛНИ МОЗЪЦИ ГОВОРЯ ЗА АВТОРА И ДРУГИТЕ КАТО НЕГО И НЯМА ДА СИ ПРАВЯ ТРУДА ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ.ОДИ БЕГАЙ KILL YOURSELF КАКТО КАЗА ЕДИН МЪДЪР ЧОВЕК :д

Мда, съгласна съм с Incadeptus. Само ако не беше толкова грубо написано, защото с главни букви по никакъв начин не би могъл да убедиш някого в съществуването на нещо толкова абстрактно като магията например. И все пак. Аз вярвам, че магия съществува.

Verminaard
11-28-2012, 17:44
До скоро вярвах,че думата магия е детска измишльотинка от приказките,но си промених мнението .
Дали вярвам в магии ,ами то целия свят си е една магия ,но хората,които правят такива неща за мен са болни мозъци мисля,че се наричат ходжи те също развалят магии.
Могат да те омагьосат с думи дори с поглед,а хората,които злословят за теб това дори е по-силно от магия,а също по-голяма магия от любовта за мен няма :)

С какво започна а с какво завърши. Трудов лагер и стерилизация за тебе.

Doom_Stalker
11-28-2012, 17:51
Трудов лагер и стерилизация за тебе.
Малко й е.

Verminaard
11-28-2012, 17:59
Kaкво предлагаш тогава? Дране на живо и правене на седалка за тоалетна чиния от кожата също е идейно ама...малко трудно ще стане.
Не за друго, не знам коя тоалетна би изтърпяла такава седалка.

Doom_Stalker
11-28-2012, 19:37
Kaкво предлагаш тогава? Дране на живо и правене на седалка за тоалетна чиния от кожата също е идейно ама...малко трудно ще стане.
Не за друго, не знам коя тоалетна би изтърпяла такава седалка.

Първо предлагам обилно хранене. След което да се направи обиколен разрез около кръста, кожата над кръста да се одере, обърне и опъне докато стигне над главата. След това правим някакво удължение на дебелото черво и го слагаме в устата, а опънатата кожа заедно с удължението - завързваме над главата. - т.е. да стане като чувал. Така да се задуши в собствените си лайна.

Verminaard
11-28-2012, 20:58
Добре.Ти намери къде живее тая измет, аз отивам да си взема скалпелите и брадвата.