PDA

View Full Version : Моля ви за съвет :)



mizantrop_1
11-03-2012, 04:42
Проблема е , че от доста дълго време може би 2 седмици вече ме е налегнало чувство на тревожност , на страх от бъдещото , като имам предвид за матурите и това , дали ще се справя и ако се справя , дали това ще е най-доброто за мен :((( ;( И преди съм се притеснявала и преди ме е било страх , но сега вече е прекалено не мога да спя , не мога да се храня , което е много плашещто, защото или ми се повръща от храната или просто не изпитвам глад :(((( Още повече и дъждовното време ми влияе много зле подтискаме допълнително :( С един "приятел" приключих взаимоотношения на 15.10. 2012 , заради това , че просто не мислех , а не мисля , че съм била влюбена в него просто ми е харесвала сигурността, защото и сега ми е нужно някой да е до мен и да ме успокой или да ми каже, че и да не стане ще м дойде и моя късмет :((((( Страх ме е да не изпадна в депресия , страх ме е да не се разболея от нещо и заради това , че не се храня , както преди :( Моля ви посъветвайте ме нещо или ми ракажете за вашия опит , но искрено :)

Dark_Vampire23
11-03-2012, 05:35
Много ми е познато,и аз бях така преди 3-4 дена и още горе-долу съм така.Ама се оправих с 4етене на книга,колкото и странно да изглежда.Просто си мисли за нещо друго,отиди на пазар,гледай филми...и така.Пък с тея матури....мъка голяма,и нашите постоянно ми мрънкат.Та ти кой клас си? :)

Leticcia
11-03-2012, 10:20
Стегни се.....Намери си занимание ;)

shmatarok
11-03-2012, 15:15
Прекарай ден-два навън, с приятели, в правене на любимите ти занимания и не се тревожи за учене. Пък и матурите не са трудни, няма нужда от паники, при това толкова рано. :)
Гледай по-позитивно на нещата и имай повече увереност в себе си и във възможностите си.

titinkaa
11-04-2012, 16:42
Това е от сезона и времето,и на мен зимата почва да ми става притеснено,дразнещо,тревож но и направо ме гони депресията от всякъде,но се спрявям някак.

rubby179
11-05-2012, 11:56
Съгласна съм с изказаните мнения, но все пак няма да е излишно да отидеш и да поговориш с някой психолог. Това ще помогне да се избегне задълбочаването на проблема. Този вид депресии се развиват много бързо и появата на най-малките симптоми не трябва да бъде пренебрегвана.

mizantrop_1
11-07-2012, 16:22
12 клас съм , но имам и малко други проблеми , майка ми и се налага за около 2 седмици да аботи по 24 часа и 24 часа д апочива и пак така :( страх ме е да не и се случи нещо ....... относно матурите се поуспокоих , имам предвид , че си казох каквото стане притеснено ми е , но просот единственото , което мога да направя е да уча .. :) Просто явно имам нужда и от мъж до мен защото усещам как на моменти простоооо ми е нужна подкрепа и някой д ами каже " Ти можеш! " "Вярвам в теб" или "Обичам те " пък и пое веднъж и аз д амога да кажа на някого че го обичам , защото до сега не е е случвала говоря за мъж :)