PDA

View Full Version : Страх ме е :(



mizantrop_1
11-03-2012, 04:43
Проблема е , че от доста дълго време може би 2 седмици вече ме е налегнало чувство на тревожност , на страх от бъдещото , като имам предвид за матурите и това , дали ще се справя и ако се справя , дали това ще е най-доброто за мен :((( ;( И преди съм се притеснявала и преди ме е било страх , но сега вече е прекалено не мога да спя , не мога да се храня , което е много плашещто, защото или ми се повръща от храната или просто не изпитвам глад :(((( Още повече и дъждовното време ми влияе много зле подтискаме допълнително :( С един "приятел" приключих взаимоотношения на 15.10. 2012 , заради това , че просто не мислех , а не мисля , че съм била влюбена в него просто ми е харесвала сигурността, защото и сега ми е нужно някой да е до мен и да ме успокой или да ми каже, че и да не стане ще м дойде и моя късмет :((((( Страх ме е да не изпадна в депресия , страх ме е да не се разболея от нещо и заради това , че не се храня , както преди :( Моля ви посъветвайте ме нещо или ми ракажете за вашия опит , но искрено :)

Anonys
11-03-2012, 09:09
Ами недей да се страхуваш и няма да изпаднеш в депресия. Мисли по-положително на нещата, колкото и трудно да е, представи си, че след матурите ще се запознаеш с нови хора, ще си щастлива, ще ги минеш с добри оценки и всичко ще ти е 6+.

п.п. Темата да се премести в "Училище и приятели".

Amore-Mio*
11-11-2012, 12:46
Спри да се страхуваш.

Нищо не е станало.
Матурите не са смъртоносни, дишай.

Учи си.
Решавай си задачи и подобни, подготвяй се.

И най - важното - отпусни се.
Защото единствено притеснението ще съсипе всичко.

w0sh
11-15-2012, 19:40
Матурите са лесни.

Mimchettto
12-07-2012, 23:04
Не се притеснявай, защото от притеснението идва всичко. Хапвай си, дори да е нещо малко. Аз също бяхх така, но как ще завърша 7 клас имахме матури и т.н. и в деня се бях притеснила супер многоо, но като ме видяха госпожите и ме наплискаха по най-бързия начин с вода, бяхх цялата пребледняла и напълно си бях припаднала. И след като си предадох листа се успокоих. Така,че спокойно всичко ще мине нормално, но без депресия!! :)