PDA

View Full Version : Как да се постригвам сам ?



koceto_00
11-03-2012, 09:34
Здравейте незнам дали има такава тема ако има съжелявам за което. Работата е такава доста момчета които познавам се постригват сами с машинка сега предполагам някои ще каже е питай ги как го правят еми питам ги никой не издава та въпроса ми е как да се пострижа с машинка сам надявам се да получа отговор и моля по сериозни коментари :)

MaLkaTa_LaDy
11-03-2012, 09:39
Купуваш си машинка с приставки. Слагаш тази, която искаш според това кой номер искаш да се подстрижеш и просто си минаваш цялата глава. Косата ти става еднаква навсякъде, защото приставката отдалечава главата ти на определено разстояние от ножчетата. Колкото по-голямо е това разстояние, съответно толкова по-дълга ти става косата.

DragonLady
11-03-2012, 13:59
Купуваш си машинка с приставки. Слагаш тази, която искаш според това кой номер искаш да се подстрижеш и просто си минаваш цялата глава. Косата ти става еднаква навсякъде, защото приставката отдалечава главата ти на определено разстояние от ножчетата. Колкото по-голямо е това разстояние, съответно толкова по-дълга ти става косата.
+1
Купуваш си качествена машинка и си готов. Не е сложна работа. Познавам момче, което от бая време сам си подстригва.

koceto_00
11-03-2012, 15:08
Благодаря за отговорите ноо въпроса ми е как да се оформя отзад врата и бакамбардите ?

MaLkaTa_LaDy
11-03-2012, 15:12
За бакембардите - махаш приставката и според това как искаш да изглеждат си ги оформяш. Като се бръснеш нали правиш същото... Врата - също трябва да махнеш приставката, но сам няма да можеш. Казваш на майка си да ти обере врата и това е. Наистина не разбирам сложността на операцията...

koceto_00
11-03-2012, 16:32
За теб може да не е сложно но за мен някак си е :D и ме е страх да се пробвам а аколо ушите как си приставката ли как?

tori
11-03-2012, 16:35
Без приставка около ушите...

MaLkaTa_LaDy
11-03-2012, 16:54
По принцип аз подстригвам приятеля си с ножица, но предполагам, че с машинката е същото - около ушите си дърпаш ушите напред, както го прави фризьорката обикновено, сресваш си косъмчетата напред пак и тогава си оформяш там косата. С обикновена ножичка може и да стане също. С машинката може и да е по-трудно да направиш хубава полуокръжност без ръбчета. Всъщност това е по-добре да го направи майка ти, както и да ти обере врата. Не е философия, пробвай пък какво като си като войник един месец. Момче си, ще го преживееш.

marilyn
11-03-2012, 18:43
Що просто не идеш на фризьор?

Starless
11-03-2012, 19:27
Или не кажеш на майка ти да те подстриже?

koceto_00
11-04-2012, 14:56
Не ми се дават 2лева че и повече за фризьор пак и друго е да фана машинката и да се управя набързо

titinkaa
11-04-2012, 16:13
+1
Купуваш си качествена машинка и си готов. Не е сложна работа. Познавам момче, което от бая време сам си подстригва.

+2

MaLkaTa_LaDy
11-04-2012, 16:18
Ох Коце, Коце, няма да се Управиш скоро..

koceto_00
11-04-2012, 16:23
Решииххххх :D:D Другата седмица ще се пострижа сам и ще ви кажа резултата какъв е