PDA

View Full Version : Проблем с най-добрата ми приятелка



zombolovesu
11-03-2012, 13:31
Преди с най-добрата ми приятелка бяхме в едно училище и тази година кандидатствахме и ни приеха в различни училища. Та... вчера цял ден я мрънках да излезем на кино или на разходка, защото отдавна не съм я виждала и тя ми вика, че не можела, щяла да учи цял ден имала да спряга глаголи и да превежда изречения... Като ми каза, че щяла да учи до късно и вечерта към 6 някъде майка ми имаше работа в нейния квартал и аз отидох с нея. Звъннах и на моята приятелка и баба и вдигна и ми каза, че била излязла. Миналата година беше направила същия номер.. Уж ми е най-добра приятелка, а вчера във фб беше постнала няква снимка на 2 момичета и някъв дълъг текст за най-добрата приятелка и ме тагнала там. И да добавя много гадно ми стана вечерта като баба и ми каза, че била излязла, все едно не иска да ме вижда и за това че ме излъга, а знае, че всеки петък майка ми има работа в нейния квартал и да изключва се възможността да е забравила за днес.

zombolovesu
11-03-2012, 13:55
up

heartshapedbox
11-03-2012, 16:50
И какъв е въпросът?

SisiJ
11-03-2012, 17:20
дядо ми се казва Стефан .

airpump
11-03-2012, 17:37
Значи и аз имам най-добра приятелка която прави така понякога, но това не значи, че не ти е приятелка. Просто понякога когато се обаждаш постоянно а човек и го юркаш, той се отдръпва. Един съвет от мен: Чувайте се малко по-рядко, изчакай тя се да потърси няколко пъти, и изчакай тя да ти предложи да излезете, НЕ ти.

zombolovesu
11-03-2012, 18:41
въпросът е дали да я питам защо ме е излъгала

zombolovesu
11-03-2012, 18:42
дядо ми се казва Стефан .
извинявай, ама все пак е форум...

SummerHit
11-03-2012, 20:39
Детски дивотии, просто говори с нея, бе, нал уж ти е най-добра приятелка

heartshapedbox
11-03-2012, 22:29
Питай я, да.

Bilqnka
11-04-2012, 09:11
Ami az mislq 4e ne trqbva zashtoto moje da ti e nai-dobrata priqtelka no ne trq i darjish smetka tq osven ako tq ti darji smisal nikoi nqma pravo da darji smetka na drygiq:)

druzilla
11-04-2012, 09:36
Ами очевидно преди е дружала с теб,защото не е имало с кой друг.Сега в новото училище си е намерила нови дружки..Нямаш право да й държиш сметка принципно,но пък и тя не бива да те лъже.

Amore-Mio*
11-04-2012, 11:40
въпросът е дали да я питам защо ме е излъгала

Аз пък не виждам къде те е излъгала.
Вероятно наистина ти е казала това, което е трябвала и щяла да прави: да учи цял ден. Свършила е по-рано и като си е помислила, че вече може да си намерила с кого да излезеш, не ти е звъннала.
Но все пак, говори с нея, ще ти олекне.