PDA

View Full Version : Тема по история (Учебник за 10 клас)



Boateng
11-03-2012, 15:43
Темата , по която трябва да направя доклад е :

Социални и политически движения в новия свят

Дано да се намери някой , който да се отзове .

Boateng
11-03-2012, 20:30
Спешно ми е ... За вторник , ако можете дайте нещо насам

notlike
11-04-2012, 09:52
Всеки втори вече ползва този форум да му дават наготово всичко. Целта на образователната система не е да я излъжеш, а да научиш нещо. И тъй като не съм лош човек, ще ти дам насоки - пиши за Америка, Франция, Англия и Германия. Пиши за Обществото на народите, за финансовите проблеми, голямата депресия, протестите и партиите. Пиши за настроенията в държавите. Разбира се, ако говорим за след ПСВ, тъй като "новия" свят може да е нов спрямо китайската втора династия, или пък от неандерталеца насам.

Boateng
11-04-2012, 20:11
Щом искам нещо , значи вече съм се пробвал и не мога да го направя , а ти като не искаш да помогнеш -> не пиши :)

Още мнения ?

Makenzi97
11-04-2012, 20:51
Ама и нахално, бе...
Пича горе насоки ти е дал, ти искаш и да ти го напише и да дойде до вас да ти го донесе...
Сериозно, аман от келешчета...

Boateng
11-05-2012, 19:26
Ти си набор 97 и ми пишеш така ...А бе малък , я първо си изтрий бялото по устата после ми говори :) Балък малък

Makenzi97
11-05-2012, 20:34
Ех, деца, деца... последният ти пост само затвърждава това, което съм написал по-горе.

Boateng
11-07-2012, 17:07
Как се казва раздела знаеш ли ? Тийн учител - есета , теми и съчинения ... Тоест , ако не пусна тука тема да искам , то къде другаде бе , мойто момче :)

Makenzi97
11-07-2012, 20:13
Това, което се опитвам да ти кажа, мойто момче, не е какво и къде да пускаш, а че си пълен идиот.
Много келешия се навъди, дето свикна всичко да им се дава наготово. Ама не са те виновни.
Дал ти е горе някакви насоки човека, опитай се да работиш по тях. Ако ти е неясно нещо въпрос задай. Напрегни малко тоя мозък, че ще земе да атрофира, ако вече не го е направил...

Boateng
11-08-2012, 18:20
Направих си каквото трябваше , също така , ти за моя мозък не бери грижа - всичко си му е наред.И щом съм казал , че искам , значи искам , другия път вместо да ми се правиш на интересен , може да помогнеш . Аз си свърших работата и сам , а такива като теб ще си живеят в мишата дупка и ще си останеш доживот в тази държава , мойто момче :)

Makenzi97
11-08-2012, 20:56
А стига бе! Свършил си сам работата! Нали уж не можеше?
Щом казал че иска, значи искал, разбираш ли!
И накрая кво се получи? Като видя, че няма кой да го занесе до огнището, сам стана и си отиде.