PDA

View Full Version : Пъпчици по пениса



Hunter116
11-03-2012, 16:33
Здравейте, на 15 съм, не съм правил секс. Имам следния проблем: скоро забелязах, че точно на ръба на главичката имам доста миниятурни ( наистина много малки ) пъпчици, като само някои са бели точки. Притеснявам се да кажа на нашите, някой може ли да ми каже какво е това, ако трябва мога да дам снимка ?

besso
11-03-2012, 16:39
Pearly penile papules се казват и ги имат повече от половината мъже. Безопасни са и не се махат, не се опитвай да ги махаш по никакъв начин с пасти за зъби и т.н. щуротии.

notlike
11-03-2012, 16:44
Махат се май само с лазер, но първо - боли адски много. Второ - струва майка си и баща си. Трето - май пак се появяват след време. Тоест, остави ги. Те няма да повлияят негативно на половия ти живот, но ако тръгнеш, както каза besso, да правиш някакви експерименти, може да стане голям гаф.

Hunter116
11-03-2012, 16:59
боях се да не са PPP, не е приятно да ги имаш и да ги гледаш или някое момиче да ги гледа. Четох, че можело да се отрстранят не само с лазер, а и с ток. Има ли начин да се предотврати развитието им в по - големи, или развитието им по брой ?
П.с: а вие имате ли ги ?

airpump
11-03-2012, 17:44
Споко, няма нищо ненормално ;)

Hunter116
11-03-2012, 17:51
Споко, няма нищо ненормално ;)

Е разбирам, но няма ли начин поне да се предотврати развитието. Все пак колкото по - малко, толкова по - добре. a ти имаш ли ? ако да представялва ли ти проблем ?