PDA

View Full Version : Моята любов



airpump
11-03-2012, 17:24
Това , което изпитвам към теб е много силно. То не може да се опише с думи. Това е нещо вътре в мене, което ме държи непрекъснато жива. То играе,трепти... Мога да го опиша като огън. Искри, пламък, горещина. То е като една топка вътре в мене, която е заседнала в мене. Но тя не ме изпълва с лоши чувства...напротив... само с хубави...с най-хубавите! Любовта ми към теб е .... като звезда, голяма и блестяща; като хиляди балони, които политат в небето и те карат да се усмихнеш; като шоколад, сладък и вкусен. Любовта ми към теб ме кара да се чувствам по друг начин. Усещам света около мен, хората около мен по-различно от обикновено. Сега аз съм по-добра. Не ме интересуват хейтърите, избягвам ги. Старая се всяка свободна минута да я отделям на теб – макар да не сме постоянно заедно, ти винаги седиш пред мен , виждам те, усещам те. Усещам топлината ти, ти топлиш моето сърце и душа. Ти ме върна към истинския живот. Ти не научи как да живея пълноценно. Аз всеки ден ти показвам, че те обичам - не само с думи, ами и с действия. Аз съм много щастлива, ти ме караш да изпитвам и чувствам неща, които досега не съм усещала; които не съм предполагала , че съществуват. Ти ме накара да повярвам в истинска любов и направи тази мечта реалност. Аз не казвам, че ще те обичам вечно. Не мога да твърдя това, не знам какво ще се случи в бъдеще- но едно е важно- аз обичам теб и само и единствено теб ТУК и СЕГА!!!

Amore-Mio*
11-04-2012, 13:38
В началото ми харесва - връзват се изреченията и някак си са много силни. Докато след

"Любовта ми към теб ме кара да се чувствам по друг начин"

се разваля всичко, поне според мен. От там нататък изреченията са някакви, като че ли клиширани и сухи.