PDA

View Full Version : Какво става и аз не знам!! :Д



SunSetBeach
11-03-2012, 19:16
Едно момче харесваше една от най-близките ми приятелки,излизаха няколко пъти,но тя иска да го отреже..дълга история.
Случи се,че аз му писах и си писахме няколко вечери по 2 3 часа и си личеше че не го прави насила или само за да не ме обиди.
Та се чудя дали ще е странно,ако пак му пиша след като тя го отреже,защото си говорихме доста за нея и имам чувството,че някакси се сприятелихме заради нея,а евентуално,когато тя го отреже,няма да имаме причина поради,която да си пишем,не знам и аз ;д Също имам друг въпрос:той се уреди да се води с нас от училище,защото сме в една посока.Тя е питала дали може и аз да съм с тях>>

-tя me pita dali imam neshto protiv da si s nas i az otvarnah ne, nikak daje
makar che tva deto tq me pita e malko tapo shtoto moi da si nabiish nqkvi filmi
Питах го за какви филми става въпрос той нарочно все едно да ми стане още по-интересно каза:Като ти кажа,все едно нарочно да си набиеш филма.Ако ти го кажа ще стане тъпо,Вие жените все си мислите някакви глупости и т.н
Вие какво мислите? Какви филми да си набия? Че го харесвам,че той ме харесва..??

SunSetBeach
11-03-2012, 19:17
Не трябваше да я публикувам в този раздел! Ако искате я преместете :))

SunSetBeach
11-03-2012, 20:47
КАкво мислитЕ??

vpowerrr
11-03-2012, 21:24
Мисля да го питаш, твърде малко си разказала и имам опасения че е идиот. Все пак го попитай дали те харесва и не си набивай филми, това твоето е каприз и чисто привличане, нищо повече :)

Amore-Mio*
11-04-2012, 11:24
Глупости.
Най-тъпото ще е да отидеш и да го питаш. То ще си проличи.
Но що ли си мисля, че ако той харесваше теб - щеше да се занимава с теб, не с нея. Явно не е така, както ти се иска на теб.

SunSetBeach
11-05-2012, 06:26
абе кой е казал че го харесвам ;д

SunSetBeach
11-06-2012, 16:51
ще напишете ли нещо?

♠Joker♠
11-06-2012, 17:00
абе кой е казал че го харесвам ;д

Щом не го харесваш, защо искаш да си пишеш с него и си тръгнала да пътуваш с тях?

SunSetBeach
11-06-2012, 18:22
ами приятно ми е да си пишем не знам..толкова ли е странно да искаш приятел момче ;д

♠Joker♠
11-06-2012, 18:23
ами приятно ми е да си пишем не знам..толкова ли е странно да искаш приятел момче ;д

Няма приятелство между момче и момиче...

SunSetBeach
11-06-2012, 18:31
да речем че има

♠Joker♠
11-06-2012, 18:35
да речем че има

Ние можем много неща да "речем", но фактите са си факти...