PDA

View Full Version : Обяснете ми това .... !!!!



Illusion772
11-03-2012, 19:19
Здравейте , не ми е първия път в които пиша в форума , но пак съм в задънена улица . Значи .... има едно момиче тя е малка по-малка от мен и адски много ме обърква. Значи историята започна като на шега мислех си с кой нов да си пиша в фасебоок , и така съвсем случайно попаднах на нея ,не че и преди не я бях виждал из училището ( учим в едно и също училище) но никога не ми беше правила впечатление , започнахме да си пишем , в общи линии нормалните неща за двама непознати засичали се няколко пъти и личеше че има някакъв интерес. В последствие като по деен участник я взимах някои междучасия и предполагам че се досещате (говорене на простотии и тн.) , и тя разбира се нямаше нищо против и напротив по-всичко и личеше че й е приятно . И така до един момент в които не съм сигурен какво точно се случи , започна да се оправдава с неща от сорта че вече е обещала на някоя нейна приятелка . Което нека да кажа че го приех по някакъв начин и виждането всеки ден се превърна в един пък седмично. След това реших (и още не знам защо) да я поканя на кафе , и там ударих на камък по неизвестна причина , отказа ми с предтекста че вече е обещала да прави нещо с някои (мисля че беше майка и ) . А пък от друга гледна точка на няколко пъти я видях да ме гледа докато аз не гледам , и май и от моя страна това се получи, и също така продължаваме да си пишем. Та честно казано тези откази ме накараха да се замисля дали си струва да се занимавам въобще . Но истината е че това момиче (не знам как) ми влезе под кожата , в смисъл мисля за нея , но не съм и от хората които са свикнали да им отказват. Та ако можете обяснете ми това нейно поведение, защото сериозно не знам какво да мисля - че ми играе недостъпна както ми се струва че някоя неина "приятелка" я е научила , или просто няма интерес ( но второто адски много ме съмнява защото без да искам чух някои коментари по мой адрес които не бяха въобще лоши, дори обратното) . Дайте ми съвет ....
Благодаря предварително на всички които ще си направят труда да ми четат размислите

Wednesday666
11-03-2012, 19:23
Замислял ли си се, че може наистина да е заета и да правиш от мухата слон?

shmatarok
11-03-2012, 19:32
Що не я оставиш за малко да видиш дали тя няма да се опита да предприеме нещо?

Съществува и вариантът да те приема само за приятел и да е започнала да се усеща, че не ти е безразлична и да се опитва да те поотдалечи.

Illusion772
11-03-2012, 19:46
[QUOTE=shmatarok;10474873]Що не я оставиш за малко да видиш дали тя няма да се опита да предприеме нещо?

Точно това правя в момента , интересно ми е какво ще стане , но се съмнявам да ме приема за приятел защото в един момента публикува снимки с цитат от една от любимите ми песни , и нон стоп поства неща за " любовта " , в друг не игнорира по много странен начин

Illusion772
11-03-2012, 19:48
Замислял ли си се, че може наистина да е заета и да правиш от мухата слон?

напълно съм съгласен че има такава вероятност , защото често мисля твърде много . Но ако я поканя и ми откажа пак ще откача

Aspire
11-03-2012, 20:11
Според мен фейсбук развали хората (нищо лично). Пишете си, пишете, говорите, но стане ли дума за кафе НЕ!
Така и така те е одрязала вече няколко пъти защо не отидеш при нея в междучасието и не я попиташ направо. Би се трогнала, че имаш куража да го направиш (ако наистина я харесваш вземи и някое цвете). Но това да се питаш какво става, защо ти пише, а не иска да излезете, гледа ли те, не те ли гледа = губене на време. Когато поговорите и я накараш да ти каже истинската причина, вече ще си наясно дали има смисъл да се занимаваш.

Wednesday666
11-04-2012, 05:55
напълно съм съгласен че има такава вероятност , защото често мисля твърде много . Но ако я поканя и ми откажа пак ще откача

Какво има да откачаш? По тази логика ако момче като теб се занимаваше с мен - да си беше теглил ножа отдавна. Занимавам се по 6 до 11 часа с университета, това малко ли ти звучи? Тя пък може да учи повече, да има задължения вкъщи, може да си има семейни проблеми, властни родители, проблеми с приятели или да е свикнала да прекарва повече време с приятелите си. Причини бол, а ти недей да се филмираш толкова, преди да си сигурен и да имаш доказателства, а не просто разните тийн филми.

valdesbg
11-04-2012, 06:43
Аз па ще ти кажа че мацоранката няма интерес към теб. Нещо си сгафил или на нея и е минало и сега се чуди как да те отреже.

Ти си намираш поводи да вярваш че тя има нещо към теб. Може и наистина да е заета но един път за цяла седмица, при положение че преди сте се виждали всеки ден е повече от съмнително. Ако има желание - ще намери начин за още. Явно е че няма.

a1a2b3v
11-04-2012, 06:53
Според мен фейсбук развали хората (нищо лично). (ако наистина я харесваш вземи и някое цвете)

NO. Цвете се подарява само ако си сигурен, че момичето те харесва.

Иначе следващия път я питай нещо от рода на "Кога си свободна", вместо свободна ли си еди кога си.Обикновенно няма как да си постоянно зает-сещаш се колкото и да е добра с оправданията, няма как да измислиш, че си толкова зает да нямаш дори половин-един час. Успех и дори и да те отреже горе главата смятай, че просто не си е заслужавало и гледаш следващата ;)

Amore-Mio*
11-04-2012, 11:08
Всичко е възможно, зависи от характера й.
Може да го играе недостъпна, но чак пък толкова ли? Разбирам веднъж да ти откаже да излезете, ама втори път пак ли? На мен ми се струва по-скоро, че не те възприема като повече от приятел.