PDA

View Full Version : Този сайт. --->



elitovt
11-03-2012, 23:26
Здравейте. Тук така случайно намерих един сайт ето го : http://www.denzelbg.com/ , в който всичко е много евтино и не само това а и например: от всички обувки ги има във всеки един номер от 35 до 41, или пък някоя блуза от размерите от S до XXL. Та това което ми се стори странно как така ще има от всичко по всичко или с други думи как всяка една дреха или обувка ще я има във всеки един размер. Искам да ви питам пазарували ли сте от този сайт или е някакъв фалшив. Дано да ми помогнете !!!! :))))

YSMF
11-04-2012, 00:20
Може да е по дефолт и да не си правят труда да въвеждат наличните размери или при потвърждение да кажат 'Ние няма този и този номер, но..' . Но сайта е интересен и ще се радвам ако се окаже, че не е фалшив, нищо че нямат моя размер дрехи :)

passion.
11-04-2012, 13:39
Може да е по дефолт и да не си правят труда да въвеждат наличните размери или при потвърждение да кажат 'Ние няма този и този номер, но..' . Но сайта е интересен и ще се радвам ако се окаже, че не е фалшив, нищо че нямат моя размер дрехи :)

Най-вероятно не въвеждат наличните номера.. все пак като се обадиш и попиташ може и да ти кажат.
Надявам се твоят размер дрехи да е XS :D

YSMF
11-04-2012, 14:50
Ще изчакам мнение от някой, който е поръчал.
Иначе да XS е :D

FuCKkK13
11-04-2012, 14:57
на мен ми се струва ок сайта

titinkaa
11-04-2012, 16:20
Според мен няма нищо странно в сайта.Няма нищо лошо да имат от всичко с всички размери.

infantil
11-05-2012, 07:36
Поръчах си раница - и всичко беше ОК (освен че на снимката определено изглеждаше по-обещаващо), но пък раница за 15 кинта и 2 месеца да издържи пак си е далавера, за дрехите не знам как стои въпроса с номерата, но поне с мойта поръчка нямах грижи... дано да съм бил от полза

Inexcussus
11-05-2012, 13:41
Стоките са китайски. Има такъв магазин във Форум Тракия в Пловдив. И честно казано съм попадала на доста издръжливи неща, но не съм сигурна, че магазинът в Пловдив и сайтът имат нещо общо. Просто името /Denzel/ е еднакво, и логото май също. :)

infantil
11-06-2012, 10:00
Същите са, в сайта им пише имат магазини из страната - аз съм от софия, имат магазин в младост в аутлета който е просто огромен, и стоката май е същата.