PDA

View Full Version : Романтичен подарък!!!



grandmastercasper
11-04-2012, 09:01
Здравейте колеги, случва ми се в момента едно от най-хубавите неща в живота - влюбен съм до уши в най-прекрасното същество на земята. Проблемът ми е, че нещата са малко само от моя страна, тъй като тя е имала много тежки връзки в миналото и в момента и е много, ама много трудно да се довери на друг... Има ги всичките мъже за лоши едва ли не. Та аз искам да оборя мнението й, да и докажа, че при мен всичко е истинско и не съм тръгнал да я "свалям" само заради секс или нещо друго... Просто аз наистина не мога да спра да мисля за нея... Надявам се да сте ме разбрали, опитах се да бъда кратък.. Дайте идеи и съвети какво да правя, че да постигна целта си, аз няма да се откажа ще се боря за нея и съм готов да направя всичко, което ми е по силите. Надявам се и дамите да се включат и да помогнат с ъс съвети:)

Малко история на случващото се:

Излизаме от 2 месеца, аз се старая да направя добро впечатление... спали сме 4-5 пъти заедно, без обаче дори да се опипваме, просто се гушкаме, т.е няма секс.. Тя не би правила секс с човек към който няма чувства, така че не се учудвайте, че не сме правили нищо, а аз за нея още не съм гадже... Интересна е, и е сложна ситуацията, тя хем ме иска, хем не ме иска... А и не искам коментари от рода на "ти си безопасна игла, как ще спиш с нея 4-5 пъти, а няма да си се възползвал" - там е работата, аз искам да й покажа, че за мен нещата с нея не опират само до секс, не че тя е искала... Друг интересен факт е, че я поканих на романтична вечеря( в ресторант, със свещите, с розите по масата и т.н), поканата беше букет рози с доставка в университета по време на лекции... Тя беше омагьосана, каза че никой не и е правил такава изненада, общо взето получи се ефекта, който исках, но тя още не ми вярва, или поне се оправдава с това... Знам ли може пък изобщо да не ме харесва и да се чуди само как да се оттърве, но не иска да се оттърве според мен, защото и тя ме търси и т.н Просто може би ме изпитва иска да ме види какво ще правя... Сега искам да и направя един подарък без повод, просто жест, да се почуства специална, аз съм аматьор дърводелец ( от баща ми се научих) и мисля, че мога да и изработя нещо на дърво, но не се сещам какво да е, някакви идеи, ако имате пак бих ви бил благодарен! Мога и да рисувам много добре, но не ми се рисува.. Абе каквото се сещате давайте акъл, просто гледайте да не е нещо, което да показва "вижте ме колко съм богат, мога да ти купя еди си кое бижу", а да е примерно нещо, което да я омагьоса и да го направя аз... Все пак и аз съм беден студент :) Ако има нещо неясно питайте ще отговарям на всички въпроси...

li0n
11-04-2012, 09:10
Един приятел беше купил на приятелката си 5 рози, от които едната изкуствена и когато и ги даде и каза "Ще те обичам, докато и последната роза не увехне." Ама мисля, че ще е малко рано за този жест.. Иначе идеята да и направиш нещо от дърво е доста добра идея според мен.. :)

DisappointedDreamer
11-04-2012, 09:13
Добре. Май няма да ти хареса това, което ще чуеш.

Девойките, които са били наранени преди и сега не вярват на противоположния пол са ми меко казано отвратителни. Какво трябва да направиш, че да те допусне до себе си? Да и сваляш звезди, да я "предразположиш"? Че тя коя е, че да изисква това от теб? Това, че сте спали 4-5 пъти без секс е окей. Смисъл, няма да се юрна да ти викам - абе ей как не я изчука.

Не те иска. Харесва и вниманието, което и обръщаш. Вече 2 месеца те размотава и се оправдава със своите чувства. Ако искаш нещо изобщо да произлезе трябва да и заявиш следното директно - разбирам, че си била наранена, но аз достатъчно време вече се доказвам, макар да не е нужно. Искаш ли да сме заедно или не. И това е. Оттам нататъка всичко зависи от нея.

Момче, стегни се. Не позволявай на такива момичета да те управляват/командорят. Освен, ако разбира се, не изпитваш удоволствие от това да бъдеш мъж под чехъл.

li0n
11-04-2012, 09:20
И аз си помислих, че може би не го иска.. Не може 2 месеца да излизат, да спят в едно легло 4-5 пъти и той още да се чуди заедно ли са, не са ли.. Наистина, била е наранена, очевидно предните и партньори не са и обръщали толкова внимание и сега и харесва това, че някой я иска, че някой е зависим от нея.. Но пък от друга страна може да не е така, само тя си знае.

valdesbg
11-04-2012, 09:22
Въх... направо се чудя откъде да те почна. Толкова много заблуди има в теб, толкова наивно-объркан си че направо се чудя как още си цял на тая земя.

Първо - дейката преиграва мега мощно. Типична ситуация - подскачаш и се въртиш около нея като кученце, а тя ако е на кеф ще ти даде лакомство. Тя поставя правилата, ти безусловно се съгласяваш.

Вие сте си никакви, защо изобщо ще се доказваш пред нея? Не би трябвало да го иска от теб, а ти не би трябвало да се съгласяваш. Бахти скръцни малко със зъби, тия ташаци за кво са ти? В момента и поднасяш на тепсия всичко, за което тя би трябвало да се потруди. Не очаквай че ще го оцени подобаващо.

Отделно че тя вече те е отписала тотално. Кефи я да и галиш котето когато ти свирне, обаче повече няма да те пусне. Щото си по безгръбначен от морски гол охлюв, а девойките такива ги подминават. По скоро не, гаврят се с тях и после ги захвърлят. Което е нормално де.

Колежката добре го е казала - поставяш нещата ребром, директно и без опция да шава наляво надясно. Искаш точни, конкретни отговори при положение че ис задал ясни въпроси. Ако ли не - Adios muchachos! Attention horse не ти трябва.

grandmastercasper
11-04-2012, 09:33
Ох, всички сте прави и аз го виждам това, аз не съм някое куче, което тя може да командва, но това някак си само при мен е само в приказките и мислите ми, а действията ми са обратните... Ако ми каже хвърли се, хвърлям се! Това е голям проблем, но сякаш наистина не иска да ме командва, а просто и тя не може да си подреди мислите( поне аз така мисля) и и трябва време. Аз съм готов още да чакам, но искам да се получи накрая не ми пука дали се излагам пред нея, или пред околните, просто наистина много я искам, много чуства вложих и може би тук ми е грешката. Защо казвам, че и тя ме иска... защото когато аз плаках за нея, и тя плака, гадно и стана и се виждаше ясно в очите и, едва ли е толкова добра актьорка, пък и какво удоволствие ще и дава да разбива нечий сърце? Аз вярвам, че все още има добро на този свят и добри хора и смятам, че тя точното момиче, а може и просто така да ми се иска... Вярно е, че съм мъж и трябва малко да скръцна със зъби, но когато го направя всичко продължава не по-дълго от няколко минути, след това отново аз започвам да се моля и да галя и да угажвам, защото не искам да и е гадно. Така да се каже уж няма да правя това, което тя иска, а ето на че заради нея влизам по форуми, пиша искам съвети, с часове мисля за нея и т.н Подаръци и т.н :(

Боже, ако наистина сте прави и всичко е театър за нея незнам колко време ще ми отнеме да го преживея... :(

xXxPETYAxXx
11-04-2012, 09:34
О, Боже! Според мен ти си направил достатъчно за нея. И аз съм била разочарована от предишни връзки(то кой ли не е), но ти си и показал достатъчно ясно, че не искаш просто да я изчукаш. Евала за което, много добре си постъпил.
Освен да те приема просто като приятел и нищо повече, или да намира старанието ти за престорено друго не виждам какво може да е. А опитвал ли си просто с разговор да й обесниш, че си влюбен в нея? Жените много се трогваме от искрени разговори, лично аз дори повече отколкото от подаръци.
А това, че не си спал с нея - няма лошо, но май е време да направиш опит. Стига бе, двама необвързани в едно легло, колкото и да се прави на ангелче едно момиче, на нея й е пределно ясно, че може да се стигне до следващата фаза.

Edit: Сега видях, че си плакал за нея и то пред НЕЯ?! С това си поведение не любовта, а състрадаето й си спечелил вече!

DisappointedDreamer
11-04-2012, 09:36
Авторе, водна зодия ли си?

li0n
11-04-2012, 09:39
Всичко, което пишеш ми е до болка познато.. 5 месеца ме разиграваха по същия начин и накрая ми теглиха майните. ;)
Всичко му давах, угаждах му, бях до него, правех каквото ми кажеше и накрая съжалих.

Осъзнай се навреме. Разбери я какво иска и изобщо иска ли нещо СЪС и ОТ теб.

grandmastercasper
11-04-2012, 09:42
Добре, дай съвет какво да направя, не й искам състраданието... искам да се влюби! И Искрен разговор съм водил, без излишни клишета, без заучени приказки, просто истината... това я накара да и стане още по-гадно! Никакви шансове ли нямам???

grandmastercasper
11-04-2012, 09:43
да, Водолей съм и това ли има значение? Тя е Овен! Какво казва астрологията... аз не съм много запознат, нормално ли е всичко, може ли да стане нещо!?

DisappointedDreamer
11-04-2012, 09:44
Ако искаш нещо изобщо да произлезе трябва да и заявиш следното директно - разбирам, че си била наранена, но аз достатъчно време вече се доказвам, макар да не е нужно. Искаш ли да сме заедно или не. И това е. Оттам нататъка всичко зависи от нея.

ако почне отново да се вайка, просто я разкарай.


да, Водолей съм и това ли има значение? Тя е Овен! Какво казва астрологията... аз не съм много запознат, нормално ли е всичко, може ли да стане нещо!?

водолей е въздушна зодия.
нищо не казва астрологията.

Тита
11-04-2012, 09:44
Бях намислила какво да ти предложа, но четейки се убеждавам, че човекът с проблеми не е тя, а ти. Държа да отбележа, че не целя да те обидя. И един съвет от мен – никога не плачи пред жена, особено когато не я познаваш. Не и тропай по масата, не и вдигай скандали, просто се отдръпни малко. Ако наистина цени това, което си направил за нея, сама ще те потърси.

li0n
11-04-2012, 09:44
Еми то от нея зависи имаш ли шансове.
Ама щом дори и след като си и обяснил всичко без да овърташ нищо не е направила и не ти е казала относно дали сте заедно - не ви виждам.
Според мен поне само и харесва вниманието.
И щом до сега не се е влюбила се съмнявам да го направи. Намери си някоя, която ще оценява всичко, което правиш за нея.

grandmastercasper
11-04-2012, 09:45
дай ми съвет какво да правя, не искам състрадание... искам да ми повярва и да тръгнем, пък от после може и тя да се влюби незнам, може би само мечтая напразно, но надежда имам

li0n
11-04-2012, 09:47
То и аз имах, ама надеждата в този случай не помага.
Послушай Дриймърката, кажи и това, което тя ти каза да и кажеш и ако отново нищо не стане - не се мъчи повече.

grandmastercasper
11-04-2012, 09:49
Ок. ЩЕ послушам, ще гледам за подходящия момент когато сме сами, да я попитам сериозно, сериозно какво иска да от мен и въобще иска ли нещо или само изпитва състрадание... ако почне с мънкането ставам и си заминавам!

grandmastercasper
11-04-2012, 09:49
Благодарря ви много!

xXxPETYAxXx
11-04-2012, 09:50
Ми, като не искаш състрадание покажи характер и спри да се държиш като...момиченце! Отдръпни се й покажи мъжествена страна, макар че се съмнявам, че нещо ще помогне. Вече има изградено мнение за теб и бих казала, че й е жал, затова не те разкарва.(не се обиждай, лично мнение)

li0n
11-04-2012, 09:51
ако почне с мънкането ставам и си заминавам!

Това е най-важната част, която трябва да направиш ако стане нещо такова. И гледай наистина да го направиш. Не се двоуми. Вземаш си нещата и се махаш.

heartshapedbox
11-04-2012, 10:27
Разкажи после какво е станало, че ми стана любопитно как ще се развият нещата.

Amore-Mio*
11-04-2012, 11:00
просто и тя не може да си подреди мислите( поне аз така мисля) и и трябва време. :(

Колко още?
Два месеца са предостатъчни, за да се подредят тия объркани мисли и да се вземе решение. По-скоро те размотава, защото й харесва вниманието,което й даряваш. Дръж се мъжки вече. Доказал си се хиляди пъти през тия два месеца, а и всеки е бил наранен от предишните си връзки, но ако има симпатии/чувства, та то тогава няма смисъл от чакане - просто действаш, опитваш.

FuckedUp
11-04-2012, 16:50
Добре, дай съвет какво да направя, не й искам състраданието... искам да се влюби! И Искрен разговор съм водил, без излишни клишета, без заучени приказки, просто истината... това я накара да и стане още по-гадно! Никакви шансове ли нямам???

Ъъ..
На сила хубост не става, брато.
По мнението ти разбирам, че живееш за другите и си някъв супер наивен оптимист..
Супер путка си, няма какво да овъртам. Станал си точно путка, заради путка.

Blab
11-04-2012, 19:16
Бях намислила какво да ти предложа, но четейки се убеждавам, че човекът с проблеми не е тя, а ти. Държа да отбележа, че не целя да те обидя. И един съвет от мен – никога не плачи пред жена, особено когато не я познаваш. Не и тропай по масата, не и вдигай скандали, просто се отдръпни малко. Ако наистина цени това, което си направил за нея, сама ще те потърси.
)

fenkaaa
11-04-2012, 20:37
В момента не мога да измисля нищо,но е добре като идея,да е нещо измислено от самият теб.Добре подхождаш към нещата,не са много останалите момчета като теб.

grandmastercasper
11-05-2012, 10:48
за тези които ги интересува как се развиха нещата... гледахме един филм.. спрях филма по едно време и и казах точно това, което ме съветвахте вие.. така стана момчета и момичета, а тя каза пак, че за момента не иска връзка, може би по напред, но не точно сега и аз станах и си заминах :) дано да сте прави...

heartshapedbox
11-05-2012, 10:59
Ако държи на теб, ще те потърси. Ако не-не си е заслужавало двата месеца.

valdesbg
11-05-2012, 11:57
Изиграл си го много тъпо, и не очаквай да те потърси. Не че иначе щеше да те потърси де, ама...

grandmastercasper
11-05-2012, 12:33
И какво трябваше да направя според теб?

valdesbg
11-05-2012, 13:16
Никакво значение няма какво ще направиш или си щял да направиш. Бита карта си от много време. Само си коментирам че не е било никак интелигентно или по някакъв начин предразполагащо към успех. Аз на твое място бих си тръгнал много отдавна и без обяснения, а не да се правя на клоун.

Просто цялата ти ситуация е мега класическа и е като по учебник. Ама.. ти все още си мислиш че си специален и се надяваш на нещо, нали?

grandmastercasper
11-05-2012, 13:47
Да, и се моля да съм прав, а не да си ти, не защото искам да ти натъртя носа или нещо от този род, а просто защото ще бъда много лошо разочарован и ще ми е мега гадно... а аз не искам да става това с мен. Дано не си прав!

sexa_na_kompleksa
11-05-2012, 14:54
Тук има няколко идеи, дано помогнат: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/53-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/1630-%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BA

valdesbg
11-05-2012, 16:32
Guess what? Nobody cares about your feelings. Get used to it, or die alone and as a virgin!

DisappointedDreamer
11-05-2012, 16:49
Guess what? Nobody cares about your feelings. Get used to it, or die alone and as a virgin!

Владимире, престани вече. Прекаляваш.

-.-

xXxPETYAxXx
11-05-2012, 19:13
Тук има няколко идеи, дано помогнат: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/53-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/1630-%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BA
:lol: ще помогнат, ама друг път. Така става като четете само заглавието.

reperw
11-06-2012, 07:38
Оооооооо съжелявам ии аз съм в такова положение самоо ,че при мен е малко по-розово.. тяя просто май още си тагува по бившия ,но все пак ние ходим месец,нооо не крие чуствата си към мен има ги ,поне аз ги виждам... вярноо ,че и свалям звезди и се държа супер мило ,ноо някой път ако се разсърдяя тяя веднага започва с извиненията ... е вярно ,че не могаа да и се сърдя повече от 10 мин :D ноо това е друг въпрос