PDA

View Full Version : Как да го направя ?



shaunaa
11-04-2012, 16:48
Въпроса ми е как да го заговоря някое момче примерно в автобуса или на спирката, или някъде другаде ? И след като се запознаем за какви теми да говорим ? Много искам да заговоря едно момче, но съм малко срамежлива и никога не съм го правила преди. И ми е интересно след като примерно се запознаем за какво да говорим ? Веднага да почвам да го разпитвам ли хД ???? Дайте съвети моля !!

Sh@d0w
11-04-2012, 17:04
Направи му този жест и веднага ще те заговори, нама нужда да се мъчиш ти

http://i33.tinypic.com/14ayn2e.gif

shaunaa
11-04-2012, 17:10
Нуждая се от по сериозни мнения, ако може :) !

klimatronik
11-04-2012, 17:16
за разлика от вас момичетата, които ,ако някой непознат ви обара или целуне - вие му забивате шамар с ясната представа ,че е някъв первезник :D
обаче това ,ако го направиш на някой момче - той ще се изкефи
така че срам хуй не 3бе ;d

druzilla
11-04-2012, 17:23
Как да го заговориш зависи от това в каква обстановка сте,можеш просто да подхвърлиш някакъв мухабет и после да кажеш м/у другото аз съм еди коя си приятно ми е и нататък ще стане спонтанно..А и не виждам какво пречи да му кажеш просто,че ти е симпатичен и би се радвала да се запознаете. :)


за разлика от вас момичетата, които ,ако някой непознат ви обара или целуне - вие му забивате шамар с ясната представа ,че е някъв первезник :D
обаче това ,ако го направиш на някой момче - той ще се изкефи
така че срам хуй не 3бе ;d

Има нещо вярно :D

shaunaa
11-04-2012, 17:30
Ами има едно момче, което ми е доста симпатично и доста често се срещаме на автобусната спирка и после се возим в един и същ автобус и въпроса ми е как да го заговоря и после как да продължа разговора ? Не знам абсолютно нищо за него !

Amore-Mio*
11-04-2012, 17:38
С желание.

Оправданията от типа *срамежлива съм и подобни - не важат!
Щом искаш нещо, то тогава се бори с него. Иначе едно *Здравей би свършило работа. От там нататък се представяш, подаваш си ръката, запознавате се. Търсиш общи интереси - можеш да го попиташ къде учи, какво учи, какъв стил музика слуша и така нататък.

shaunaa
11-04-2012, 17:46
Да, но си мисля, че като почна да го разпитвам може да му се сторя някак неприятна знам ли ? На мен би ми било странно да се запозная с някой и той да почне да ме разпитва сякаш съм на разпит . Винаги ми е било много трудно да се запозная с някой и минава доста време докато се отпусна пред него и си говоря с него съвсем нормално. Например във фейсбук като някое момче ми пише да се запознаем и в началото нали задава си въпроси, опознаваме се по-добре и освен да си задаваме някакви въпроси нямаме никаква друга тема за разговор !

titinkaa
11-04-2012, 18:37
Направи му този жест и веднага ще те заговори, нама нужда да се мъчиш ти

http://i33.tinypic.com/14ayn2e.gif

:D

CrazyBabyDoll
11-04-2012, 18:45
Амии отиваш и сядаш до него,питаш го дали автобуса спира на центъра ,например,нищо че знаеш разписанието на автобуса след като отговори питаш го къде слиза той после се запознавате.АЗ така се заговорих с едно момче в градския транспорт ама просто ,защото наистина не знаех къде спира автобуса и така ,няма да се притесняваш :*

dianna1997
11-08-2012, 15:58
Ами запознай се с него...първо си намери с нещо да го заговориш..например колко е часа...въпреки, че мможе би имаш часовник и телефон.. :D ...или примера, който е дала CrazyBabyDoll. Дори малко тъпо да изглеждаш не се приитеснявай...той няма да те помисли за няква идиотка...а напротив обратното...и след това продължи темата ииии...БУМ...познавате се...
:D ...след това го попитай съвсем общи неща(ама след като се запознаете) като:от къде си...къде учиш....на коя спирка слизаш ... и така ;Д ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА

xarabei
11-08-2012, 16:10
В едно училище ли сте ?????

outrageousno
11-08-2012, 16:10
Значи, ако си хубава, ще ти кажа какво би свършило работа, поне при мен свърши ( аз съм момче)
Та вървя си аз към магазина за цигари, и някаква ми показва среден пръст, аз седа така и се чуда познавам ли я, не я ли познавам кво иска от мене и т.н. Реших и аз да и покажа среден пръст :Д:Д
Нещо ми се усмихна там и си продължи напред. След 5 минути я гледам се връща, но от другата страна на тротоара, и този път вместо среден пръст ми пращаше селуфки, и после знаеш ли колко съжалявах, че не отидох при нея да я заговора.
Заинтересовай го по някакъв начин, гледай го, усмихвай му се, не е задължително да му показваш среден пръст нали, и ако евентуално той не пожелае да те заговори, отиваш ти при него.
Надявам се да съм ти помогнал.